Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Parkrun Tczew 177

Wyniki - 5 października 2019, Tczew

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Kat
M
K
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Tomasz TobiańskiVM45-4976.11 %00:18:461-BIEGAJĄCY TCZEW
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Jarosław SosnowskiVM45-4974.52 %00:19:102-BIEGAJĄCY TCZEW
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Tomasz JezierskiVM40-4472.32 %00:19:273-BIEGAJĄCY TCZEW
#4 4Piotr BrzozowskiVM40-4470.48 %00:19:394-BIEGAJĄCY TCZEW
#5 5Zbigniew RzepkaVM40-4468.59 %00:19:545-
#6 6Stanisław ĆwiklińskiVM55-5977.82 %00:19:556-
#7 7Krzysztof Wojciech KoszykVM45-4972.46 %00:20:027-BIEGAJĄCY TCZEW
#8 8Marek MichalakVM40-4469.52 %00:20:148-
#9 9Łukasz KunowskiVM40-4467.19 %00:20:199-
#10 10Dawid PogorzalskiJM15-1764.37 %00:21:1710-ZSE Tczew
#11 11Dawid CzechowskiVM40-4465.73 %00:21:2411-
#12 12Karol AdamczykJM15-1763.77 %00:21:2912-BIEGAJĄCY TCZEW
#13 13Krzysztof CzarneckiSM20-2460.00 %00:21:3013-
#14 14Mariusz SzczyglakVM40-4464.27 %00:21:3314-CrossElite Tczew
#15 15Aleksander LiegmannJM15-1764.38 %00:21:3715-UKLO Tczew
#16 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !16Justyna ŁuczakVW40-4470.78 %00:21:37-1
#17 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !17Anna KwiatkowskaVW35-3969.90 %00:21:39-2BIEGAJĄCY TCZEW
#18 18Eliasz NelkeSM30-3460.45 %00:21:4216-
#19 19Jerzy Radosław ChrzanSM18-1960.79 %00:21:5617-
#20 20Jarosław GurbowiczVM45-4964.97 %00:21:5918-BIEGAJĄCY TCZEW
#21 21Kacper KoitkaJM15-1761.09 %00:22:0619-
#22 22Wiesław MarkowskiVM50-5466.69 %00:22:0720-BIEGAJĄCY TCZEW
#23 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 23Maria PióroVW50-5475.41 %00:22:14-3BIEGAJĄCY TCZEW
#24 24Marcel KresinJM15-1761.48 %00:22:1721-
#25 25Paweł RacinowskiVM35-3959.78 %00:22:2022-
#26 26Jakub KoczwaraVM35-3960.13 %00:22:2223-BIEGAJĄCY TCZEW
#27 27Jarosłąw MamcarzVM50-5466.89 %00:22:2424-
#28 28Marek LaskowskiVM45-4964.00 %00:22:3025-
#29 29Jan PiekarskiJM11-1462.94 %00:22:3226-BIEGAJĄCY TCZEW
#30 30Dawid Chojnacki ZsbioJM15-1759.38 %00:22:4427-
#31 31Grzegorz NowakVM35-3958.32 %00:22:4528-
#32 32Darosław ZielińskiVM40-4460.75 %00:22:4829-
#33 33Paweł LitwińskiJM11-1466.86 %00:22:5330-
#34 34Michał StruczyńskiVM40-4460.81 %00:22:5831-
#35 35Tomasz KunowskiJM11-1462.95 %00:23:0232-
#36 36Mikołaj BuławskiJM11-1461.40 %00:23:0633-SP nr 4 Tczew
#37 37Zygfryd LibanVM75-7981.92 %00:23:0834-BIEGAJĄCY TCZEW
#38 38Karol JanczynskiVM35-3956.82 %00:23:1235-
#39 39Piotr CzechanowskiVM35-3957.81 %00:23:1636-BIEGAJĄCY TCZEW
#40 40Marcin MrozekVM40-4460.42 %00:23:1737-BIEGAJĄCY TCZEW
#41 41Przemysław CzechSM30-3455.43 %00:23:2038-CrossElite Tczew
#42 42Wojciech StańczykVM50-5463.58 %00:23:2339-BIEGAJĄCY TCZEW
#43 43Bożena SosnowskaVW45-4969.23 %00:23:24-4BIEGAJĄCY TCZEW
#44 44Lucyna CzechanowskaVW35-3964.67 %00:23:24-5BIEGAJĄCY TCZEW
#45 45Remigiusz KomorowskiJM1067.21 %00:23:2940-CrossElite Tczew
#46 46Mateusz TomasiakJM11-1465.11 %00:23:3041-
#47 47Mateusz TrzeciakSM30-3454.88 %00:23:3442-Team Tapflo
#48 48Adam SzcześniakVM60-6468.48 %00:23:3843-Eaton Running Team
#49 49Olek RozinskiJM1066.13 %00:23:5244-
#50 50Mikołaj KrzemińskiJM11-1459.14 %00:23:5945-
#51 51Mariusz LiegmannVM45-4959.47 %00:24:0146-
#52 52Dorota CzechowskaVW40-4464.80 %00:24:06-6BIEGAJĄCY TCZEW
#53 53Aleksander Marcin ZiółkowskiSM18-1954.98 %00:24:1547-
#54 54Izabela Maria MajVW35-3962.36 %00:24:16-7
#55 55Karol MarcińskiJM1067.33 %00:24:1748-SP nr 12 Tczew
#56 56Konrad BanuchaJM11-1461.01 %00:24:2249-
#57 57Piotr OłubekJM11-1458.17 %00:24:2350-
#58 58Karol WalkiewiczSM30-3453.79 %00:24:2351-
#59 59Paweł TasarzVM35-3954.68 %00:24:2552-
#60 60Tomasz BakułaVM40-4457.45 %00:24:2953-
#61 61Michał JarugaSM25-2952.58 %00:24:3254-
#62 62Rafał BładzikowskiVM40-4456.38 %00:24:3455-
#63 63Daniel FreitagJM11-1458.90 %00:24:3756-ZSBiO Tczew
#64 64Jarosław KolbergVM45-4958.77 %00:24:4257-
#65 65Katarzyna Marzena NowakSW30-3460.00 %00:24:50-8
#66 66Stanisław Józef OkońskiJM15-1755.85 %00:24:5558-
#67 67Mirosław ŁosiakVM40-4455.15 %00:24:5659-
#68 68Arkadiusz SzulcVM40-4455.18 %00:25:0660-
#69 69Bożena LiegmannVW40-4462.01 %00:25:11-9
#70 70Sebastian ZimnyVM35-3953.73 %00:25:1361-PRESS GLASS – Sport and Support
#71 71Krzysztof WróblewskiVM40-4455.35 %00:25:1462-PRESS GLASS – Sport and Support
#72 72Michał LiegmannJM15-1753.08 %00:25:2663-UKLO Tczew
#73 73Sławomira Ossowska-LicaVW35-3959.41 %00:25:35-10
#74 74Viktoria KornienkoSW20-2457.70 %00:25:39-11PRESS GLASS – Sport and Support
#75 75Bohdan HorbachSM25-2950.29 %00:25:3964-
#76 76Przemysław HulewiczVM35-3952.79 %00:25:4065-
#77 77Krzysztof PieczewskiJM1061.45 %00:25:4166-
#78 78Sławomir BeleckiVM40-4454.77 %00:25:4167-
#79 79Marek ŻywieckiVM45-4955.58 %00:25:4268-
#80 80Andrzej Tomasz FrankiewiczVM45-4955.43 %00:25:4669-BIEGAJĄCY TCZEW
#81 81Maja DąbrowskaJW1066.06 %00:25:50-12
#82 82Sebastian Freda Zsbio TczewSM18-1951.55 %00:25:5270-
#83 83Patryk KordunowskiSM20-2449.74 %00:25:5671-Team Tapflo
#84 84Antoni SobolewskiVM65-6966.52 %00:25:5672-BIEGAJĄCY TCZEW
#85 85Katarzyna FilareckaSW25-2956.67 %00:26:07-13
#86 86Wojciech RakJM11-1454.20 %00:26:1073-
#87 87Żaneta Anna FrankiewiczVW40-4460.09 %00:26:11-14
#88 88Michał BernackiSM25-2949.24 %00:26:1474-
#89 89Dawid RacinowskiJM1062.09 %00:26:2075-
#90 90Aleksandra CzochórVW40-4458.75 %00:26:23-15
#91 91Grażyna HulewiczVW40-4457.88 %00:26:26-16
#92 92Lesław NiespodzińskiVM55-5958.02 %00:26:2976-BIEGAJĄCY TCZEW
#93 93Andrzej ZakrzewskiVM50-5456.54 %00:26:3077-BIEGAJĄCY TCZEW
#94 94Przemysław SulejVM35-3949.65 %00:26:3378-
#95 95Bożena ŻywieckaVW45-4960.98 %00:26:34-17
#96 96Lucyna GibasSW30-3455.74 %00:26:35-18
#97 97Robert BaczewskiVM45-4954.57 %00:26:3679-
#98 98Kazimierz,Andrzej RekowskiVM60-6460.61 %00:26:4280-BIEGAJĄCY TCZEW
#99 99Tomasz KornackiVM50-5456.44 %00:26:4781-
#100 100Oskar Kamil MikołajczakJM15-1751.06 %00:26:5082-ZSBiO Tczew

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności