Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XXIII Bieg Przełajowy "O nóż Komandosa" - mężczyźni

Wyniki - 5 października 2019, Lubliniec

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1500Burghard Jakub1980Komenda Główna Policji, Warszawa00:36:5600:03:41
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2149Stypułkowski Patryk19957 BATALION KAWALERII POWIETRZNEJ / 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA,00:38:0200:03:48
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3456Pelo Artur19787 BATALION KAWALERII POWIETRZNEJ / 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA,00:38:1000:03:48
#4 4502Oślizło Łukasz1989Komenda Główna Policji, Warszawa00:39:0600:03:54
#5 5470Młodzikowski Paweł198718 Dywizja Zmechanizowana, Adamów00:39:2900:03:56
#6 644Sokołowski Ryszard19877 BATALION KAWALERII POWIETRZNEJ / 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA,00:39:3600:03:57
#7 7499Połeć Arkadiusz1990Komenda Główna Policji, Gdynia00:39:5900:03:59
#8 8389Kunikowski Tomasz19881 Batalion Kawalerii Powietrznej, Placencja00:40:2200:04:02
#9 97Wojciechowski Maciej1974Komenda Główna Policji, Szczytno00:40:3300:04:03
#10 10343Jamro Dariusz1992Akademia Wojsk Lądowych, Wrocław00:40:4000:04:04
#11 11407Ładysz Jerzy1977Jelenia Góra00:40:5000:04:05
#12 12501Michulec Jacek1980Komenda Główna Policji, Warszawa00:41:1900:04:07
#13 13260Musial Tomasz1974Psp lLeszno, Leszno00:41:5300:04:11
#14 14366Suszczewski Marcin1996Akademia Wojsk Lądowych, Wrocław00:42:5200:04:17
#15 15258Ostapowicz Michał19921 Batalion Kawalerii Powietrznej, Łowicz00:43:0800:04:18
#16 16266Zacharski Damian1983WPR Katowice/ 6bpd Gliwice, Myszków00:43:1000:04:19
#17 17510Banaś Mateusz1986Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie, Jarosław00:43:2200:04:20
#18 18314Guzowski Denis1995Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej Ustka / SPMW, Ustka00:43:3000:04:21
#19 19288Wcisło Wojciech1980JW 4724, Kraków00:43:4100:04:22
#20 20498Stachowski Rafał1991Komenda Główna Policji, Piła00:43:5100:04:23
#21 21174Sagan Krzysztof1986SPAP KATOWICE /KWP Katowice, Bytom00:43:5500:04:23
#22 22460Pieśkiewicz Mateusz1997Wojskowa Akademia Techniczna, Turek00:43:5600:04:23
#23 23414Żak Mariusz1995Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie, Radom00:43:5700:04:23
#24 24421Błaszczyk Artur197918 Dywizja Zmechanizowana, Ząbki00:44:0100:04:24
#25 25463Kreft Łukasz19833 Flotylla Okrętów, Reda00:44:5500:04:29
#26 26186Nikodemiak Jarosław1976Mobilna Jednostka Dowodzenia Operacjami Powietrznymi, Swarzędz00:45:0200:04:30
#27 27433Wrycza Daniel19833 FLOTYLLA OKRĘTÓW, Kościerzyna00:45:0300:04:30
#28 28222Golec Rafał199018 Dywizja Zmechanizowana, Krzesk Królowa Niwa00:45:0600:04:30
#29 29461Biedrowski Konrad19979 ŁBOT, Opoczno00:45:1100:04:31
#30 30211Borys Andrzej1978OSŻW Warszawa, Warszawa00:45:2200:04:32
#31 31396Kawalec Dominik1996Akademia Wojsk Lądowych, Wrocław00:45:4200:04:34
#32 32172Gregor Błażej1986SPWLąd Poznań, Piechcin00:45:4300:04:34
#33 33355Kasjan Maciej199015 Giżycka Brygada Zmechanizowana, Ełk00:45:5600:04:35
#34 34107Chabros Mariusz19857 BATALION KAWALERII POWIETRZNEJ / 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA,00:45:5800:04:35
#35 35435Olszyna Miłosz1977Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Warszawaw, Ustka00:46:0100:04:36
#36 36360Kiernozek Tomasz1984Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie, Szczytno00:46:0600:04:36
#37 37257Janik Rafał1978Strzelce Opolskie00:46:2200:04:38
#38 38130Sygut Eliasz1994Iłża Pędzi, Iłża00:46:2700:04:38
#39 39436Żak Jakub1989JWA, Gliwice00:46:2900:04:38
#40 40386Płusa Marcin1994Drezdenko00:46:3100:04:39
#41 41503Paszkiewicz Leszek198013 ŚBOT, Kłobuck00:46:3100:04:39
#42 4248Kot Mateusz19861.ORel, Tyniec00:46:3100:04:39
#43 43187Szwed Krzysztof1965WKB Meta Lubliniec, Lubliniec00:46:3500:04:39
#44 44474Grzywna Grzegorz19929 Batalion Obrony Terytorialnej, Lubliniec00:46:5200:04:41
#45 45450Małysa Wiesław1978Zakład Karny w Sierakowie Śląskim, Sieraków Śląski00:46:5400:04:41
#46 46126Wilmont Krzysztof1987Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej Ustka / SPMW, Słupsk00:47:1500:04:43
#47 47462Kupis Hubert1995Akademia Marynarki Wojennej, Opoczno00:47:1800:04:43
#48 48379Fliszkiewicz Artur1981Mobilna Jednostka Dowodzenia Operacjami Powietrznymi, Swarzędz00:47:1900:04:43
#49 4983Maćkowiak Łukasz1984Bobrowice00:47:3600:04:45
#50 50367Kaniecki Krzysztof1974JWK, Lubliniec00:47:3900:04:45
#51 51405Ożański Tomasz199515 Giżycka Brygada Zmechanizowana, Wilkasy00:47:3900:04:45
#52 52365Mikołajczak Wojciech1998Akademia Marynarki Wojennej, Gniezno00:47:4000:04:46
#53 53482Domański Piotr19915 PUŁK CHEMICZNY TARNOWSKIE GÓRY, Tarnowskie Góry00:47:4400:04:46
#54 5443Samburski Tomasz19937 BATALION KAWALERII POWIETRZNEJ / 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA,00:47:4500:04:46
#55 55301Skuza Tomasz1986Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Warszawaw, Warszawa00:47:4900:04:46
#56 5692Świątek Michał1979MANIAK TEAM TRZEMESZNO, Trzemeszno00:47:5200:04:47
#57 57140Pilarski Grzegorz198622bpg, Namysłów00:47:5800:04:47
#58 58156Milata Tomasz19873 Flotylla Okrętów II, Pogórze00:48:2500:04:50
#59 59289Data Marek1990Komenda Stołeczna Policji / Kuguar Xtreme Runners, Kletno00:48:2500:04:50
#60 6071Grzybowski Mateusz1988KP I Częstochowa, Kłobuck00:48:2600:04:50
#61 61497Zawodnik Goliat1989JWA, Mizerow00:48:3000:04:51
#62 62331Niedziółka Jakub1998Akademia Wojsk Lądowych, Grabianów00:48:4100:04:52
#63 63315Fielek Piotr1972Straż Graniczna IPA Wroclaw, Wrocław00:48:4900:04:52
#64 64311Młocek Ignacy1967ZK WADOWICE, Rzyki00:48:5600:04:53
#65 65400Kamiński Daniel1996Akademia Marynarki Wojennej, Olsztyn00:48:5800:04:53
#66 66496Zawodnik Łaka1988Gliwice00:49:0000:04:53
#67 67269Bury Jarosław1987SŁUŻBA WIĘZIENNA - ODDZIAŁ ZEWNĘTRZNY LUBLINIEC, Lubliniec00:49:0200:04:54
#68 68340Zyśk Nikodem1997Akademia Wojsk Lądowych, Rozogi00:49:1000:04:54
#69 69420Tusk Paweł1990MW RP, Gdynia00:49:2100:04:56
#70 70129Rogaczewski Kamil19941 Batalion Kawalerii Powietrznej, Rząśnia00:49:2900:04:56
#71 71390Balcerzak Przemysław19951 Batalion Kawalerii Powietrznej, Łódź00:49:4700:04:58
#72 72370Orliński Paweł1973Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych Warszawaw, Warszawa00:49:4800:04:58
#73 73201Rosiak Paweł1987KW PSP Warszawa, Garwolin00:49:5100:04:59
#74 74434Nowak Krzysztof1973Mobilna Jednostka Dowodzenia Operacjami Powietrznymi, Kamionki00:50:0200:05:00
#75 75281Bielawski Michał1985COLąd-DKL, Cracow00:50:0400:05:00
#76 76185Bebak Krzysztof1970Bobrek00:50:0500:05:00
#77 7798Maćkowiak Marek1985Bronków00:50:1000:05:00
#78 7861Janič Marek1978MARAS team, Prešov00:50:1400:05:01
#79 79382Wołodko Michał1989Komenda Główna Policji, Radzyń Podlaski00:50:2000:05:01
#80 80327Antkowiak Mikołaj1997Akademia Marynarki Wojennej, Świnoujście00:50:2600:05:02
#81 81472Grzesiak Michał19875 Batalion Dowodzenia, Przeginia Narodowa00:50:2600:05:02
#82 82338Koszałka Adam1997Akademia Wojsk Lądowych, Kórnik00:50:2900:05:02
#83 83168Kloc Sławomir19821BSP, Rzeszów00:50:3100:05:03
#84 84445Kowalski Andrzej1969WKU W CZĘSTOCHOWIE, Myszków00:50:3400:05:03
#85 85212Panasiuk Adrian19913 Flotylla Okrętów II, Rumia00:50:3800:05:03
#86 86441Macherzyński Piotr19937 BATALION KAWALERII POWIETRZNEJ / 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA,00:50:3900:05:03
#87 87203Ptaszek Adrian1994KW PSP Warszawa, Piaseczno00:50:4700:05:04
#88 88394Rynkiewicz Jędrzej198815 Giżycka Brygada Zmechanizowana, Kętrzyn00:50:4800:05:04
#89 89139Chmiel Krzysztof1980ZK Kluczbork, Kluczbork00:50:4900:05:04
#90 9097Bęben Andrzej1968Centrum Operacji Powietrznych- Dowództwo Komponentu Powietrznego, Łagów00:50:5300:05:05
#91 918Rosiński Łukasz1983JWK, Lubliniec00:51:1000:05:06
#92 92181Płonka Konrad1993Kraków00:51:1300:05:07
#93 93217Stefaniak Tomasz1991JW 4724, Kraków00:51:2000:05:07
#94 94208Grędysa Marek19911BSP, Rzeszów00:51:2000:05:08
#95 9578Bilski Marcin1978Krosno00:51:2000:05:08
#96 96439Ambroziak Rafał19821 Batalion Kawalerii Powietrznej, Łowicz00:51:3000:05:08
#97 97175Mizera Mateusz1987JW 4724, Kraków00:51:3000:05:09
#98 98247Nieckarz Przemysław1988Policja, Wrocław00:51:3400:05:09
#99 99477Romanowski Mateusz1992Poznań00:51:3400:05:09
#100 10041Kumosińtski Piotr1992Skierniewice00:51:3700:05:09

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności