Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Górski Runmageddon Hardcore

Wyniki - 6 października 2019, Kocierz

Msc
Nr
Kat
M
K
Km
8
-
-
-
-
#1 2047Oleśniewicz Szymon2174Elite Masters Mężczyzn61616-00:36:5105:44:4902:58:3400:16:25
#2 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 574Wieleba Adam2065RMF4RT GladiatorsElite Masters Mężczyzn3513-00:34:3404:24:3901:38:2500:12:36
#3 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !91Zgutka Tomasz2045Husaria Race TeamElite Masters Mężczyzn185-00:33:1103:40:4100:54:2700:10:30
#4 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !110Dykier Krzysztof2018Dominator TeamElite Masters Mężczyzn2103-00:37:1003:43:4000:57:2600:10:39
#5 890Anuszczyk Mariusz2082Elite Masters Mężczyzn4763-00:34:3204:37:2301:51:0800:13:12
#6 2187Loranc Paweł2014DENISTEAMElite Masters Mężczyzn71707-00:44:3306:06:5703:20:4200:17:28
#7 1969Kiełbik Marcin2166Elite Masters Mężczyzn51569-00:42:1105:36:5402:50:4000:16:02
#8 2246Denysiuk Marek2149WATAHAElite Masters Mężczyzn81745-00:37:4206:48:3204:02:1700:19:27
#9 2251Troshkin Sergei200139RUS TESTElite Masters Mężczyzn91750-00:37:4406:55:1204:08:5800:19:46
#10 2253Głowacz Grzegorz2118Husaria Race TeamElite Masters Mężczyzn101752-00:43:3607:12:0804:25:5400:20:34
#11 2035Olejnik Franciszek2040Husaria Race TeamElite Mężczyzn391609-00:36:5105:43:1302:56:5900:16:20
#12 759Malec Bartłomiej2147Warchlaki AdelajdyElite Mężczyzn13666-00:33:2704:31:4701:45:3200:12:56
#13 1790Suchy Tomasz2127Husaria Race TeamElite Mężczyzn261444-00:40:2505:21:5102:35:3600:15:19
#14 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Chmielorz Józef2005Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn11-00:27:1802:46:1400:00:0000:07:54
#15 2049Światowiec Adrian2142SRS RATELElite Mężczyzn401618-00:43:4605:45:3402:59:2000:16:27
#16 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3Wypukoł Jakub2074SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn23-00:30:4102:58:0400:11:5000:08:28
#17 1795Kobyłecki Tomasz2121Husaria Race TeamElite Mężczyzn271446-01:00:4005:22:0202:35:4800:15:20
#18 268Chodowski Łukasz2117United RunnersElite Mężczyzn8243-00:31:1904:02:2301:16:0900:11:32
#19 783Bielak Tomasz2208Elite Mężczyzn14688-00:32:4704:32:5001:46:3600:12:59
#20 2066Łuczak Paweł2123Husaria Race TeamElite Mężczyzn411626-00:51:5505:47:2303:01:0900:16:32
#21 1052Sobestjański Przemysłąw2179Elite Mężczyzn17894-00:33:2604:45:0001:58:4600:13:34
#22 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 32Jaciów Paweł2079WATAHAElite Mężczyzn330-00:32:4003:24:4400:38:3000:09:44
#23 2089Mokwa Sebastian2052Nie W Szczepionkę TeamElite Mężczyzn421638-00:40:1805:48:4503:02:3100:16:36
#24 298Jurecki Adrian2219Łowcy pierożkówElite Mężczyzn9272-00:33:1804:06:0901:19:5500:11:43
#25 2094Kłosowski Karol2120Husaria Race TeamElite Mężczyzn431643-00:43:1905:49:1403:02:5900:16:37
#26 2095Surmach Andrei2181Elite Mężczyzn441644-00:33:2405:49:1803:03:0300:16:38
#27 2107Karaś Adrian2144STOMILEXElite Mężczyzn451652-00:40:2105:50:1203:03:5800:16:40
#28 316Kachel Mateusz2102Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn10288-00:38:2404:07:2201:21:0800:11:46
#29 2108Huras Michał2011CF Kuźnia DamianaElite Mężczyzn461653-00:32:5105:50:2003:04:0600:16:40
#30 1853Mucha Mateusz2017Dirty SparrowsElite Mężczyzn281484-00:40:2405:25:3702:39:2200:15:30
#31 62Chrost Andrzej2030Husaria Race TeamElite Mężczyzn458-00:36:0303:35:4500:49:3000:10:16
#32 1857Cybulski Paweł2108Cybul Extreme TeamElite Mężczyzn291488-00:44:4005:26:0102:39:4700:15:31
#33 1090Mikoś Adam2214United RunnersElite Mężczyzn18924-00:39:5604:47:1502:01:0100:13:40
#34 1603Wochnik Marek2010Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn201309-00:41:4205:10:2902:24:1500:14:47
#35 2115Szymański Bartłomiej2064RMF4RT GladiatorsElite Mężczyzn471658-00:40:0105:51:2403:05:0900:16:44
#36 75Jarząbek Dawid2070SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn570-00:33:2503:37:5900:51:4400:10:22
#37 1879Dzierżanowski Mateusz2059RMF4RTElite Mężczyzn301501-00:44:0505:28:0502:41:5100:15:37
#38 2139Kuleczka Jacek2167Elite Mężczyzn481675-00:45:5105:55:1003:08:5600:16:54
#39 2150Kamiński Maciej2143STOMILEXElite Mężczyzn491682-00:40:2405:57:1803:11:0400:17:00
#40 2153Gajewski Cezary2145United RunnersElite Mężczyzn501684-00:52:1805:58:0803:11:5300:17:03
#41 2157Dolata Krzysztof2218SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn511685-01:14:2705:59:4703:13:3200:17:07
#42 368Chmielewski Krzysztof2056OUTDOOR TRAININGElite Mężczyzn11332-00:31:4804:11:5401:25:3900:11:59
#43 114Witka Patryk2002Aktywna Nowa RudaElite Mężczyzn6106-00:33:1403:44:2100:58:0700:10:41
#44 2167Niedźwiecki Maciej2172Elite Mężczyzn521691-00:42:4206:01:3703:15:2200:17:13
#45 888Remisz Marcin2098BRYGADA RRElite Mężczyzn15761-00:37:4904:37:1801:51:0300:13:12
#46 2168Cieślak Sebastian2160Elite Mężczyzn531692-00:42:4006:01:3803:15:2300:17:13
#47 2169Magoń Łukasz2039Husaria Race TeamElite Mężczyzn541693-00:50:1006:01:5203:15:3800:17:13
#48 1914Wiśniewski Michał2004Best BeastsElite Mężczyzn311524-00:40:0005:30:3902:44:2500:15:44
#49 2173Podgrudny Szczepan2094Elite Mężczyzn551696-00:41:2106:02:1803:16:0400:17:15
#50 2174Pacygon Tomek2020Eden RunnersElite Mężczyzn561697-00:43:0906:02:3603:16:2200:17:16
#51 2176Skręty Patryk2021Eden RunnersElite Mężczyzn571699-00:43:0906:02:4203:16:2700:17:16
#52 2178Tomczak Artur2096Elite Mężczyzn581701-00:39:0106:03:1503:17:0100:17:17
#53 137Siurnik Sebastian2178Elite Mężczyzn7127-00:32:2803:48:4701:02:3200:10:53
#54 1939Nowak Jakub2063RMF4RT GladiatorsElite Mężczyzn321544-00:38:3505:32:4802:46:3400:15:50
#55 2201Wochniak Michał2067RMF4RT GladiatorsElite Mężczyzn591716-00:55:0906:13:0703:26:5200:17:46
#56 1949Kolasiński Jakub2016Dirty SparrowsElite Mężczyzn331553-00:41:2305:34:2602:48:1100:15:55
#57 1951Strzelecki Konrad2095Elite Mężczyzn341555-00:40:1305:35:0802:48:5300:15:57
#58 2217Witkowski Arkadiusz2116Human OCRElite Mężczyzn601724-00:43:1906:19:5203:33:3800:18:05
#59 2218Drop Łukasz2150WATAHAElite Mężczyzn611725-00:37:4406:20:1803:34:0400:18:06
#60 1709Buczynski Dariusz2159Elite Mężczyzn211388-00:45:4305:16:1702:30:0300:15:03
#61 2221Szklarski Przemysław2009Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn621727-00:40:4706:22:4403:36:3000:18:13
#62 1712Witek Kamil2043Husaria Race TeamElite Mężczyzn221390-00:36:4205:16:3302:30:1900:15:04
#63 2224Karczewski Piotr2097Best BeastsElite Mężczyzn631729-00:34:4306:25:5903:39:4400:18:22
#64 2226Janicki Michał2088Elite Mężczyzn641730-00:38:3406:29:3103:43:1700:18:32
#65 1971Domagała Dominik2161Elite Mężczyzn351571-00:34:4405:37:2502:51:1000:16:04
#66 2230Kumański Arek2168Elite Mężczyzn651733-00:43:1306:30:3603:44:2200:18:36
#67 2234Majowski Michał2103Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn661735-00:45:1606:31:3703:45:2200:18:38
#68 2236Majchrzyk Szymon2012CF Kuźnia DamianaElite Mężczyzn671736-00:36:1206:32:5103:46:3600:18:42
#69 2237Wieczorek Mateusz2156xRunnersElite Mężczyzn681737-00:42:2506:33:4703:47:3200:18:38
#70 960Kuprewicz Krzysztof2048Kyokushin Węgorzewo/ 11Mazurski Pułk ArtyleriiElite Mężczyzn16817-00:38:2004:40:3401:54:2000:13:21
#71 2247Gach Damian2105CF Kuźnia DamianaElite Mężczyzn691746-00:33:0406:48:5304:02:3900:19:28
#72 2250Jaskólski Piotr2100Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn701749-00:45:4706:53:5904:07:4500:19:42
#73 2256Jarczyk Michał2106CF Kuźnia DamianaElite Mężczyzn711755-00:37:4607:28:5704:42:4200:21:22
#74 1747Konarski Łukasz2047Kontener FormyElite Mężczyzn231414-00:43:2305:18:3902:32:2400:15:10
#75 2004Czachurski Mateusz2155xRunnersElite Mężczyzn361594-00:33:2505:40:1102:53:5700:16:11
#76 1751Bukowski Piotr2114Human OCRElite Mężczyzn241417-00:47:2905:18:5802:32:4400:15:11
#77 2009Nikiel Dariusz2206Dirty SparrowsElite Mężczyzn371596-00:43:2505:40:5302:54:3900:16:13
#78 732Kosiński Jakub2200United RunnersElite Mężczyzn12644-00:34:4604:30:2701:44:1300:12:52
#79 1763Gonsior Tomasz2163Elite Mężczyzn251425-00:38:2505:19:3702:33:2200:15:13
#80 1254Nowok Michał2104Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn191056-00:38:3004:54:1302:07:5900:14:00
#81 2023Kraul Klaudiusz2132Move Factory.Elite Mężczyzn381601-00:46:2105:42:0402:55:4900:16:17
#82 1257Polska Agnieszka3805KRA KarlinoOpen Kobiet169-20000:54:3004:54:1702:08:0300:14:00
#83 2027Jakóbczak Karolina2781Husaria Race TeamOpen Kobiet354-42300:55:5705:42:3302:56:1900:16:18
#84 1260Szpurek Sylwia2624Open Kobiet170-20100:48:1304:54:2302:08:0900:14:01
#85 1772Jamroch Natalia3060SRS RATELOpen Kobiet286-34200:52:4405:19:5102:33:3700:15:13
#86 1261Tomczak Joanna2627Open Kobiet171-20200:48:1304:54:2302:08:0900:14:01
#87 2029Tłustowska Karolina2803PATOFAMILIAOpen Kobiet355-42400:55:1805:43:0002:56:4500:16:20
#88 750Kozłowska Dagmara2201WF KostrzynOpen Kobiet75-9100:36:2604:31:2101:45:0600:12:55
#89 2030Przybysz Katarzyna2817StaminaBOXOpen Kobiet356-42500:57:0705:43:0202:56:4800:16:20
#90 2031Korczak Karolina2810Runmageddonowe ŚwiryOpen Kobiet357-42600:57:0305:43:0302:56:4900:16:20
#91 240Strojna Brygida3020CrossFit HellWoodOpen Kobiet19-2000:46:1704:00:2401:14:1000:11:26
#92 1264Janowicz Małgorzata3801KRA KarlinoOpen Kobiet172-20300:54:2704:54:2602:08:1100:14:01
#93 242Zielinska Anna4305Krasnale z Dolnośląskich BorówOpen Kobiet20-2100:44:5604:00:2601:14:1100:11:26
#94 754Jaroszyńska Joanna3824RunGastroRunOpen Kobiet76-9200:45:3404:31:3301:45:1900:12:55
#95 1010Wietrzycka Ewelina3396Open Kobiet123-14800:51:2104:43:0701:56:5300:13:28
#96 245Majdan-Adamska Agnieszka2215Husaria Race TeamOpen Kobiet21-2200:46:0004:00:4901:14:3400:11:28
#97 1013Kilarska Barbara3411CROSS HEROES - OGIEŃ!Open Kobiet124-14900:52:4904:43:1201:56:5700:13:29
#98 1526Pasternak Anna2858Open Kobiet234-27600:55:0405:06:1802:20:0400:14:35
#99 2038Surowaniec Katarzyna2802PATOFAMILIAOpen Kobiet358-42800:55:2005:43:3702:57:2300:16:21
#100 2039Kluge Wiktoria3570Różowe TygryskiOpen Kobiet359-42900:55:4805:43:3802:57:2300:16:21

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności