Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Górski Runmageddon Hardcore

Wyniki - 6 października 2019, Kocierz

Msc
Nr
Kat
M
K
Km
8
-
-
-
-
#1 2251Troshkin Sergei200139RUS TESTElite Masters Mężczyzn91750-00:37:4406:55:1204:08:5800:19:46
#2 114Witka Patryk2002Aktywna Nowa RudaElite Mężczyzn6106-00:33:1403:44:2100:58:0700:10:41
#3 889Kozlowski Radoslaw2003Best BeastsOpen Mężczyzn636762-00:40:0104:37:2201:51:0700:13:12
#4 1914Wiśniewski Michał2004Best BeastsElite Mężczyzn311524-00:40:0005:30:3902:44:2500:15:44
#5 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Chmielorz Józef2005Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn11-00:27:1802:46:1400:00:0000:07:54
#6 1783Kowalski Kamil2008Carbon OCR Racing TeamOpen Mężczyzn11981441-00:39:1805:21:1102:34:5600:15:17
#7 2221Szklarski Przemysław2009Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn621727-00:40:4706:22:4403:36:3000:18:13
#8 1603Wochnik Marek2010Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn201309-00:41:4205:10:2902:24:1500:14:47
#9 2108Huras Michał2011CF Kuźnia DamianaElite Mężczyzn461653-00:32:5105:50:2003:04:0600:16:40
#10 2236Majchrzyk Szymon2012CF Kuźnia DamianaElite Mężczyzn671736-00:36:1206:32:5103:46:3600:18:42
#11 2254Rygoł Janusz2013CF Kuźnia DamianaOpen Masters Mężczyzn2471753-00:35:5407:18:3504:32:2000:20:53
#12 2187Loranc Paweł2014DENISTEAMElite Masters Mężczyzn71707-00:44:3306:06:5703:20:4200:17:28
#13 10Orawczak Kamil2015DENISTEAMOpen Mężczyzn79-00:27:2403:11:1800:25:0400:09:06
#14 1949Kolasiński Jakub2016Dirty SparrowsElite Mężczyzn331553-00:41:2305:34:2602:48:1100:15:55
#15 1853Mucha Mateusz2017Dirty SparrowsElite Mężczyzn281484-00:40:2405:25:3702:39:2200:15:30
#16 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !110Dykier Krzysztof2018Dominator TeamElite Masters Mężczyzn2103-00:37:1003:43:4000:57:2600:10:39
#17 2174Pacygon Tomek2020Eden RunnersElite Mężczyzn561697-00:43:0906:02:3603:16:2200:17:16
#18 2176Skręty Patryk2021Eden RunnersElite Mężczyzn571699-00:43:0906:02:4203:16:2700:17:16
#19 172Chłąd Aleksander2022Ex TeamOpen Mężczyzn132160-00:33:1603:51:5501:05:4000:11:02
#20 1073Komarnicki Tomasz2023GRUBIORZE LOTAJOMOpen Mężczyzn761911-00:30:2104:45:5801:59:4400:13:37
#21 209Matusik Adam2024GRUBIORZE LOTAJOMOpen Mężczyzn159191-00:29:4603:57:1701:11:0200:11:17
#22 161Knapik Zbigniew2025HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn124150-00:32:2303:50:2201:04:0700:10:58
#23 1501Pyzalski Wojciech2026HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn10231226-00:37:5305:04:2602:18:1200:14:29
#24 412Byrtus Józef2029Husaria Race TeamOpen Mężczyzn299372-00:34:2304:15:2601:29:1100:12:09
#25 62Chrost Andrzej2030Husaria Race TeamElite Mężczyzn458-00:36:0303:35:4500:49:3000:10:16
#26 984Czarnecki Jakub2031Husaria Race TeamOpen Mężczyzn699838-00:37:5204:41:4601:55:3100:13:25
#27 2128Czubaszewski Kamil2032Husaria Race TeamOpen Mężczyzn13731667-00:51:4305:52:5003:06:3600:16:48
#28 975Fiedor Tomasz2033Husaria Race TeamOpen Mężczyzn692829-00:38:2804:41:1901:55:0500:13:23
#29 373Hanusiak Leszek2034Husaria Race TeamOpen Mężczyzn268337-00:38:5504:12:2501:26:1100:12:01
#30 1032Indyk Kamil2035Husaria Race TeamOpen Mężczyzn734877-00:44:0704:44:1001:57:5600:13:31
#31 381Kędziora Bogumił2036Husaria Race TeamOpen Mężczyzn274344-00:38:5204:13:0001:26:4600:12:02
#32 193Kęsik Michał2037Husaria Race TeamOpen Mężczyzn147177-00:36:4303:55:1501:09:0000:11:12
#33 1417Łuchniak Kuba2038Husaria Race TeamOpen Mężczyzn9741169-00:40:0505:00:3302:14:1800:14:18
#34 2169Magoń Łukasz2039Husaria Race TeamElite Mężczyzn541693-00:50:1006:01:5203:15:3800:17:13
#35 2035Olejnik Franciszek2040Husaria Race TeamElite Mężczyzn391609-00:36:5105:43:1302:56:5900:16:20
#36 822Rejdych Tomasz2041Husaria Race TeamOpen Mężczyzn595713-00:34:4304:34:2201:48:0800:13:03
#37 1015Szaniawski Marcin2042Husaria Race TeamOpen Mężczyzn725866-00:38:5004:43:1601:57:0100:13:29
#38 1712Witek Kamil2043Husaria Race TeamElite Mężczyzn221390-00:36:4205:16:3302:30:1900:15:04
#39 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !91Zgutka Tomasz2045Husaria Race TeamElite Masters Mężczyzn185-00:33:1103:40:4100:54:2700:10:30
#40 276Smak Daniel2046I NEVER TURN BACKOpen Mężczyzn206250-00:39:5904:03:1801:17:0300:11:35
#41 1747Konarski Łukasz2047Kontener FormyElite Mężczyzn231414-00:43:2305:18:3902:32:2400:15:10
#42 960Kuprewicz Krzysztof2048Kyokushin Węgorzewo/ 11Mazurski Pułk ArtyleriiElite Mężczyzn16817-00:38:2004:40:3401:54:2000:13:21
#43 317Zwierzchowski Łukasz2049Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn235289-00:41:5804:07:2701:21:1200:11:47
#44 1521Dargacz Dominik2050Mad Runners WałbrzychOpen Mężczyzn10371246-00:38:3105:05:4502:19:3100:14:33
#45 50Kiępisty Patryk2051Move Factory.Open Mężczyzn4148-00:29:5303:32:4600:46:3200:10:07
#46 2089Mokwa Sebastian2052Nie W Szczepionkę TeamElite Mężczyzn421638-00:40:1805:48:4503:02:3100:16:36
#47 396Ciaciek Tomasz2053OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn285357-00:34:2404:13:4601:27:3100:12:05
#48 106Ķawa Rafał2054OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn8299-00:35:2103:43:2200:57:0800:10:38
#49 51Lipa Piotr2055OCR TEAM DĘBICAOpen Mężczyzn4249-00:29:4603:33:0100:46:4600:10:08
#50 368Chmielewski Krzysztof2056OUTDOOR TRAININGElite Mężczyzn11332-00:31:4804:11:5401:25:3900:11:59
#51 234Korniluk Tomasz2057OUTDOOR TRAININGOpen Mężczyzn178215-00:31:5003:59:3101:13:1700:11:24
#52 64Zajączkowski Paweł2058POWER TRAININGOpen Mężczyzn5260-00:32:2803:35:5400:49:4000:10:16
#53 1879Dzierżanowski Mateusz2059RMF4RTElite Mężczyzn301501-00:44:0505:28:0502:41:5100:15:37
#54 1411Janicki Kamil2061RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn9701163-00:41:5505:00:2102:14:0700:14:18
#55 1331Krajniak Jarosław2062RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn9231108-00:43:3904:57:1302:10:5900:14:09
#56 1939Nowak Jakub2063RMF4RT GladiatorsElite Mężczyzn321544-00:38:3505:32:4802:46:3400:15:50
#57 2115Szymański Bartłomiej2064RMF4RT GladiatorsElite Mężczyzn471658-00:40:0105:51:2403:05:0900:16:44
#58 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 574Wieleba Adam2065RMF4RT GladiatorsElite Masters Mężczyzn3513-00:34:3404:24:3901:38:2500:12:36
#59 2180Wiśniewski Arkadiusz2066RMF4RT GladiatorsOpen Mężczyzn13971702-00:55:0606:04:0803:17:5300:17:20
#60 2201Wochniak Michał2067RMF4RT GladiatorsElite Mężczyzn591716-00:55:0906:13:0703:26:5200:17:46
#61 1397Pietrzak Tomek2068Runmageddonowe ŚwiryOpen Mężczyzn9631154-00:38:5905:00:0102:13:4700:14:17
#62 1285Bałdyga Daniel2069SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn9021079-00:40:1104:55:1402:09:0000:14:03
#63 75Jarząbek Dawid2070SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn570-00:33:2503:37:5900:51:4400:10:22
#64 1008Rosin Mateusz2073SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn721861-00:36:0104:43:0501:56:5100:13:28
#65 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3Wypukoł Jakub2074SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn23-00:30:4102:58:0400:11:5000:08:28
#66 329Zocłoński Łukasz2075SOCIOS SILESIAOpen Masters Mężczyzn47300-00:36:1104:08:4301:22:2800:11:50
#67 1273Chudański Hubert2076SP PSP BYDGOSZCZOpen Mężczyzn8931069-00:36:0304:54:5102:08:3700:14:02
#68 1099Rzońca Michał2078United RunnersOpen Mężczyzn780933-00:37:5704:47:2902:01:1500:13:41
#69 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 32Jaciów Paweł2079WATAHAElite Mężczyzn330-00:32:4003:24:4400:38:3000:09:44
#70 1905Łanocha Michał2080X-Team TarnówOpen Mężczyzn12651520-00:44:1305:29:5902:43:4500:15:42
#71 174Kalinin Jarosław2081xRunnersOpen Mężczyzn134162-00:27:2503:52:0601:05:5200:11:03
#72 890Anuszczyk Mariusz2082Elite Masters Mężczyzn4763-00:34:3204:37:2301:51:0800:13:12
#73 264Bortlik Przemyslaw2083Open Mężczyzn199240-00:37:1504:01:5501:15:4100:11:31
#74 1522Dukiewicz Dariusz2084Open Mężczyzn10381247-00:42:5305:05:4902:19:3400:14:33
#75 391Giemza Michał2086Open Mężczyzn280352-00:37:4704:13:3001:27:1600:12:04
#76 136Jakubowski Michał2087Open Mężczyzn104126-00:37:5803:48:3101:02:1600:10:52
#77 2226Janicki Michał2088Elite Mężczyzn641730-00:38:3406:29:3103:43:1700:18:32
#78 1663Krupnik Wojciech2089Open Mężczyzn11271351-00:39:3305:14:1602:28:0200:14:57
#79 11Kumorowski Rafał2090Open Mężczyzn810-00:33:1303:13:4600:27:3100:09:13
#80 1194Mękal Dariusz2091Open Mężczyzn8421008-00:42:2004:52:1002:05:5600:13:54
#81 1195Mękal Tomasz2092Open Masters Mężczyzn1451009-00:42:1904:52:1102:05:5700:13:54
#82 26Miziołek Patryk2093Open Mężczyzn2225-00:32:2603:22:4600:36:3200:09:39
#83 2173Podgrudny Szczepan2094Elite Mężczyzn551696-00:41:2106:02:1803:16:0400:17:15
#84 1951Strzelecki Konrad2095Elite Mężczyzn341555-00:40:1305:35:0802:48:5300:15:57
#85 2178Tomczak Artur2096Elite Mężczyzn581701-00:39:0106:03:1503:17:0100:17:17
#86 2224Karczewski Piotr2097Best BeastsElite Mężczyzn631729-00:34:4306:25:5903:39:4400:18:22
#87 888Remisz Marcin2098BRYGADA RRElite Mężczyzn15761-00:37:4904:37:1801:51:0300:13:12
#88 321Ciupek Robert2099Carbon OCR Racing TeamOpen Mężczyzn237293-00:41:5604:08:0401:21:5000:11:48
#89 2250Jaskólski Piotr2100Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn701749-00:45:4706:53:5904:07:4500:19:42
#90 1891Jaskólski Szymon2101Carbon OCR Racing TeamOpen Mężczyzn12571511-00:45:5005:28:4102:42:2600:15:39
#91 316Kachel Mateusz2102Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn10288-00:38:2404:07:2201:21:0800:11:46
#92 2234Majowski Michał2103Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn661735-00:45:1606:31:3703:45:2200:18:38
#93 1254Nowok Michał2104Carbon OCR Racing TeamElite Mężczyzn191056-00:38:3004:54:1302:07:5900:14:00
#94 2247Gach Damian2105CF Kuźnia DamianaElite Mężczyzn691746-00:33:0406:48:5304:02:3900:19:28
#95 2256Jarczyk Michał2106CF Kuźnia DamianaElite Mężczyzn711755-00:37:4607:28:5704:42:4200:21:22
#96 2260Pinkowicz Maciej2107CF Kuźnia DamianaOpen Mężczyzn14291757-00:45:0508:28:0405:41:5000:24:11
#97 1857Cybulski Paweł2108Cybul Extreme TeamElite Mężczyzn291488-00:44:4005:26:0102:39:4700:15:31
#98 2252Więckowski Jakub2109Drużyna JednorożcaOpen Mężczyzn14261751-00:41:1307:09:1104:22:5700:20:26
#99 279Matyja Paweł2112FUN TEAM GSKOpen Mężczyzn208253-00:38:2704:03:5601:17:4200:11:36
#100 1751Bukowski Piotr2114Human OCRElite Mężczyzn241417-00:47:2905:18:5802:32:4400:15:11

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności