Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Parkrun Tczew 179

Wyniki - 19 października 2019, Tczew

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Kat
M
K
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Wojciech PijanowskiSM25-2972.54 %00:17:471-
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Grzegorz GłówczewskiVM40-4474.60 %00:18:342-BIEGAJĄCY TCZEW
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Jarosław SosnowskiVM45-4975.98 %00:18:483-BIEGAJĄCY TCZEW
#4 4Wojciech ZającSM20-2467.66 %00:19:044-
#5 5Mateusz DudziakSM25-2966.61 %00:19:225-
#6 6Jarosław KlinkoszVM50-5476.64 %00:19:336-
#7 7Krzysztof Wojciech KoszykVM45-4973.13 %00:19:517-BIEGAJĄCY TCZEW
#8 8Oskar MakowskiSM18-1966.50 %00:20:038-
#9 9Kamil GawareckiVM35-3967.30 %00:20:089-LOTOS Running Team
#10 10Łukasz KunowskiVM40-4467.46 %00:20:1410-
#11 11Marek UlanowskiVM50-5472.60 %00:20:1911-BIEGAJĄCY TCZEW
#12 12Zbigniew RzepkaVM40-4466.97 %00:20:2312-
#13 13Marek MichalakVM40-4468.79 %00:20:2713-
#14 14Stanisław ĆwiklińskiVM55-5974.58 %00:20:4714-
#15 15Aleksander Marcin ZiółkowskiSM18-1963.75 %00:20:5515-
#16 16Marcel KresinJM15-1764.93 %00:21:0616-
#17 17Karol AdamczykJM15-1764.57 %00:21:1317-BIEGAJĄCY TCZEW
#18 18Aleksander LiegmannJM15-1765.44 %00:21:1618-UKLO Tczew
#19 19Kacper KoitkaJM15-1763.33 %00:21:1919-
#20 20Krzysztof PeplińskiVM40-4465.37 %00:21:2220-
#21 21Patryk KaschelSM25-2960.00 %00:21:3021-Baltic Seals
#22 22Krzysztof CzarneckiSM20-2459.49 %00:21:4122-
#23 23Jarosłąw MamcarzVM50-5468.99 %00:21:4323-
#24 24Tomasz KunowskiJM11-1466.51 %00:21:4824-
#25 25Mikołaj BuławskiJM11-1464.57 %00:21:5825-SP nr 4 Tczew
#26 26Wiesław MarkowskiVM50-5467.05 %00:22:0026-BIEGAJĄCY TCZEW
#27 27Bartosz JasnochSM30-3458.30 %00:22:1127-
#28 28Piotr ChorążewskiVM35-3959.76 %00:22:1228-
#29 29Szymon CzechanowskiJM11-1465.27 %00:22:1329-
#30 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !30Justyna ŁuczakVW40-4468.87 %00:22:13-1
#31 31Marek CzapiewskiVM55-5970.81 %00:22:1630-
#32 32Piotr CzechanowskiVM35-3960.31 %00:22:1831-BIEGAJĄCY TCZEW
#33 33Janusz JarońskiVM35-3960.54 %00:22:2332-
#34 34Paweł RacinowskiVM35-3959.25 %00:22:3233-
#35 35Andrzej ŚcisłowskiVM60-6471.61 %00:22:3634-BIEGAJĄCY TCZEW
#36 36Marek CzarneckiSM30-3457.62 %00:22:3935-Team Tapflo
#37 37Paweł LitwińskiJM11-1467.50 %00:22:4036-
#38 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !38Nikola ModzelewskaJW11-1471.21 %00:22:52-2
#39 39Zygfryd LibanVM75-7982.21 %00:23:0337-BIEGAJĄCY TCZEW
#40 40Viktor BoryckiJM11-1466.23 %00:23:0638-
#41 41Darosław ZielińskiVM40-4459.83 %00:23:0939-
#42 42Grzegorz NowakVM35-3957.10 %00:23:1440-
#43 43Rafał PustkowskiVM40-4458.67 %00:23:1641-BIEGAJĄCY TCZEW
#44 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 44Bożena SosnowskaVW45-4968.64 %00:23:36-3BIEGAJĄCY TCZEW
#45 45Marcin NowakowskiVM40-4458.10 %00:23:4042-
#46 46Mirosław ŁosiakVM40-4458.06 %00:23:4143-
#47 47Michał StruczyńskiJM15-1756.92 %00:23:4344-
#48 48Konrad BanuchaJM11-1462.51 %00:23:4745-
#49 49Karol JanczynskiVM35-3955.35 %00:23:4946-
#50 50Oskar Kamil MikołajczakJM15-1757.40 %00:23:5247-ZSBiO Tczew
#51 51Łukasz MilewskiVM35-3956.77 %00:23:5248-
#52 52Adam RudkoJM11-1462.16 %00:23:5549-
#53 53Krzysztof WróblewskiVM40-4458.11 %00:24:0250-PRESS GLASS – Sport and Support
#54 54Nikodem CyrzonJM15-1757.87 %00:24:0351-
#55 55Jarosław KolbergVM45-4959.90 %00:24:1452-
#56 56Dawid CzechowskiVM40-4457.97 %00:24:1653-
#57 57Wiktoria WołyńskaJW11-1466.96 %00:24:19-4
#58 58Wojciech Borys Sp10JM11-1462.88 %00:24:2054-
#59 59Kamil MajchrzakJM11-1462.75 %00:24:2355-
#60 60Sebastian ZimnyVM35-3955.49 %00:24:2556-PRESS GLASS – Sport and Support
#61 61Mariusz MurawskiVM35-3953.88 %00:24:2857-
#62 62Cyprian StyrbickiJM11-1460.72 %00:24:2958-
#63 63Bartosz KosmaczewskiSM30-3453.06 %00:24:3059-
#64 64Dorota CzechowskaVW40-4463.74 %00:24:30-5BIEGAJĄCY TCZEW
#65 65Michał LiegmannJM15-1754.92 %00:24:3560-UKLO Tczew
#66 66Natalia SzlijaSW20-2460.12 %00:24:37-6
#67 67Marek ŻywieckiVM45-4958.02 %00:24:3761-
#68 68Mateusz BiniszkiewiczJM15-1756.50 %00:24:3862-ZSBiO Tczew
#69 69Kacper RohdaJM11-1460.35 %00:24:3863-
#70 70Tomasz KornackiVM50-5461.28 %00:24:4064-
#71 71Andrzej ZakrzewskiVM50-5460.74 %00:24:4065-BIEGAJĄCY TCZEW
#72 72Mariusz MarutVM45-4957.91 %00:24:4066-
#73 73Filip TocewiczJM11-1457.46 %00:24:4167-
#74 74Wojciech RakJM11-1457.27 %00:24:4668-
#75 75Karol MarcińskiJM1065.79 %00:24:5169-SP nr 12 Tczew
#76 76Sławomir BeleckiVM40-4456.53 %00:24:5370-
#77 77Maciej GołyńskiJM15-1754.11 %00:24:5771-ZSE Tczew
#78 78Natalia AniołekJW11-1466.58 %00:24:59-7
#79 79Barbara KruszyńskaVW55-5972.30 %00:25:02-8BIEGAJĄCY TCZEW
#80 80Bartosz GołuchowskiJM11-1461.00 %00:25:0572-
#81 81Sławomir SzoskaVM40-4455.14 %00:25:0773-
#82 82Tomasz ZiemannVM45-4957.53 %00:25:1474-
#83 83Bożena LiegmannVW40-4461.85 %00:25:15-9
#84 84Michał Łukasz KosseckiVM35-3952.51 %00:25:1675-
#85 85Łukasz ZabrockiVM35-3952.84 %00:25:1676-PRESS GLASS – Sport and Support
#86 86Borys BoryckiJM11-1457.35 %00:25:1777-
#87 87Nadia JażdżewskaJW1067.28 %00:25:22-10SP nr 12 Tczew
#88 88Lucyna GibasSW30-3458.28 %00:25:27-11
#89 89Piotr ChrobakVM45-4957.46 %00:25:2878-
#90 90Dominik Belecki ZsbioSM18-1951.70 %00:25:3079-
#91 91Małgorzata SobierajVW35-3958.47 %00:25:34-12SP nr 12 Tczew
#92 92Adam SobierajVM35-3951.53 %00:25:3580-
#93 93Julia Paciorek Sp11JW11-1462.95 %00:25:52-13
#94 94Zuzanna TybusJW11-1462.91 %00:25:53-14
#95 95Mariusz SzwindowskiVM40-4453.75 %00:25:5981-
#96 96Mariusz LiegmannVM45-4954.94 %00:26:0082-
#97 97Nieznan(A)Y--
#98 98Dawid SzczukowskiJM15-1753.18 %00:26:1084-ZSBiO Tczew
#99 99Antoni SobolewskiVM65-6965.88 %00:26:1185-BIEGAJĄCY TCZEW
#100 100Dorota SerafinVW40-4459.05 %00:26:15-15BIEGAJĄCY TCZEW

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności