Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

5. Rogoziński Półmaraton Przemysła II

Wyniki - 9 listopada 2019, Rogoźno

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
-
-
#1 96219Dersley StephenPOZNANGBR.....70M4036-8601:41:2000:22:3000:04:48
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !23Leśniak MichałTIVERTONKENTEAM MOUNTAIN FUEL POLSKA88M302-201:19:2400:00:3500:03:45
#3 166127Kęsy AniaOBORNIKIPOLKĘSY TEAM72K40417-01:48:2900:29:4000:05:08
#4 167193Ratajczak DawidROGOŹNOPOL96M1826Gmin/16-15001:48:3000:29:4100:05:08
#5 168263Majchrzak AnnaOBORNIKIPOL82K30818-01:48:3100:29:4200:05:08
#6 169266Leszczyński KacperKONINPOLORKI Z MAJORKI93M1827-15101:48:3800:29:4900:05:08
#7 170257Kaniewski DanielPOZNAŃPOL76M4061-15201:48:4600:29:5700:05:09
#8 171327Tomys RobertWRZEŚNIAPOLNIGHT RUNNERS WRZEŚNIA70M4062-15301:48:5200:30:0200:05:09
#9 172406Przybylski WaldemarŚREMPOL73M4063-15401:48:5700:30:0800:05:09
#10 173308Słuja JarosławPOZNAŃPOL62M5018-15501:49:0000:30:1100:05:10
#11 174432Paczkowska JoannaTORZYMPOL79K40519-01:49:0700:30:1800:05:10
#12 175251Kaźmierczak RobertROGOŹNOPOL73M4064Gmin/17-15601:49:0900:30:2000:05:10
#13 176221Nowak PawełKCYNIAPOLKEPNET65M5019-15701:49:2000:30:3100:05:10
#14 17786Bartkowiak KrzysztofPOZNAŃPOL97M1828-15801:49:2500:30:3500:05:11
#15 17853Malinowski MarcinKOMORNIKIPOLMY LIFE MY WAY78M4065-15901:49:2600:30:3700:05:11
#16 179267Siedlecki GrzegorzMARGONINPOLWATAHA WMK80M3045-16001:49:2800:30:3800:05:11
#17 18049Dopieralski GrzegorzROGOŹNOPOLMEGTON83M3046Gmin/18-16101:49:3500:30:4500:05:11
#18 181249Gołembecki JakubCHODZIEŻPOL.....73M4066-16201:49:3700:30:4800:05:11
#19 182168Krzyzanowski LukaszGNIEZNOPOL89M3047-16301:49:4100:30:5200:05:11
#20 18378Dekiert ArturPOZNAŃPOLCOFFEE TO GO!69M5020-16401:49:4500:30:5500:05:12
#21 18438Lipkowski ZbigniewPOZNAŃPOLNIGHT RUNNERS POZNAŃ82M3048-16501:49:5000:31:0100:05:12
#22 18523Szcześniak ŁukaszPOZNAŃPOLNIGHT RUNNERS81M3049-16601:49:5600:31:0700:05:12
#23 186207Cwojdziński PiotrPOZNAŃPOLNIGHT RUNNERS78M4067-16701:49:5900:31:1000:05:12
#24 187324Woźniak MariuszPOZNAŃPOL73M4068-16801:51:1600:32:2600:05:16
#25 18858Weymann IreneuszGOLĘCZEWOPOLKERI77M4069-16901:51:2700:32:3800:05:16
#26 189203Zboralska JoannaPOZNAŃPOL76K40620-01:51:3000:32:4100:05:17
#27 190202Zboralski MichałPOZNAŃPOL75M4070-17001:51:3100:32:4100:05:17
#28 191125Ratajczak PiotrROGOŹNOPOLROGOŹNO79M4071Gmin/19-17101:51:3400:32:4500:05:17
#29 192395Smolny JanuszKISZKOWOPOLWEŁNIANKA KISZKOWO71M4072-17201:51:3600:32:4600:05:17
#30 193444Stróżyk ArturBARTODZIEJEPOL83M3050-17301:51:3600:32:4700:05:17
#31 194375Zdanowski MarianPOZNAŃPOL56M604-17401:51:4600:32:5600:05:17
#32 195317Żakowski ŁukaszPOZNAŃPOL77M4073-17501:51:4600:32:5700:05:17
#33 196136Helińska KatarzynaPOZNAŃPOL85K30921-01:52:0700:33:1700:05:18
#34 197420Kubasik ArturWĄGROWIECPOL89M3051-17601:52:3200:33:4300:05:20
#35 198350Gorzelańczyk LilianaRYCZYWÓŁPOL.....87K301022-01:52:3600:33:4600:05:20
#36 19948Wróblewski RadosławGNIEZNOPOLVELUX81M3052-17701:52:3700:33:4800:05:20
#37 20064Kaszyński JakubMUROWANA GOŚLINAPOL1M1829-17801:52:3800:33:4900:05:20
#38 201292Deckert BeataKOWANÓWKOPOL83K301123-01:53:0600:34:1700:05:21
#39 20261Misiorny MichałBARANOWOPOLHANSA-FLEX62M5021-17901:53:1500:34:2600:05:22
#40 203225Król EwaPOZNAŃPOL88K301224-01:53:2600:34:3700:05:22
#41 204260Ptaszyński JanROGOŹNOPOLOSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKU65M5022Gmin/20-18001:53:2600:34:3700:05:22
#42 205244Zając ŁukaszKROTOSZYNPOLKS KROTOSZ KROTOSZYN80M3053-18101:53:3100:34:4200:05:22
#43 206287Wyrzykowski MichałPOZNAŃPOL86M3054-18201:53:3300:34:4400:05:22
#44 207167Topolnicki EugeniuszZIELONA GÓRAPOL59M605-18301:53:5300:35:0400:05:23
#45 208247Krzyśka AdrianRYCZYWÓŁPOL-92M1830-18401:53:5900:35:0900:05:24
#46 209436Sudoł PiotrŻNINPOL80M3055-18501:54:2000:35:3100:05:25
#47 21022Kaniewski JakubROGOŹNOPOL92M1831Gmin/21-18601:54:2000:35:3100:05:25
#48 21187Suchecka-Bembnista JoannaJANOWIEC WLKP.POLKOBIETY W BIEGU73K40725-01:54:2100:35:3100:05:25
#49 21293Kasprzyk AndrzejSŁUPCAPOLPTTK WITKOWO53M606-18701:54:2700:35:3800:05:25
#50 213345Torzecki JarosławKROTOSZYNPOLKROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWA85M3056-18801:54:3200:35:4200:05:25
#51 21482Prus RadoslawSTRZAŁKOWOPOLNIGHT RUNNERS WRZEŚNIA83M3057-18901:54:3700:35:4700:05:25
#52 215252Lipiecki LeszekŚRODAPOL78M4074-19001:54:3900:35:5000:05:26
#53 21695Dudkowiak ŁukaszROGOŹNOPOLATLAS RUNNING TEAM77M4075Gmin/22-19101:54:4000:35:5000:05:26
#54 217343Nowak KrzysztofROGOŹNOPOLRUNNING ATLAS TEAM74M4076Gmin/23-19201:54:4100:35:5200:05:26
#55 218325Marchel ŁukaszPIŁAPOL-80M3058-19301:54:5200:36:0200:05:26
#56 21989Krenz KrzysztofPARKOWOPOL80M3059Gmin/24-19401:55:0300:36:1300:05:27
#57 220399Kornobis GrzegorzROGOŹNOPOL74M4077Gmin/25-19501:55:1100:36:2100:05:27
#58 221401Plewka SylwiaWARSZAWAPOL88K301326-01:55:2200:36:3300:05:28
#59 222128Tabat PiotrROGOŹNOPOLROGOŹNO80M3060Gmin/26-19601:55:2500:36:3500:05:28
#60 223299Dutkowiak AleksandraPOZNAŃPOLPIĄTKOWO NA BIEGOWO81K301427-01:55:3200:36:4300:05:28
#61 224271Borkowski JarosławWĄGROWIECPOLWATAHA WMK83M3061-19701:55:3700:36:4700:05:28
#62 225186Motała KachaPOZNAŃPOL82K301528-01:55:3900:36:4900:05:28
#63 226183Kazmierczak MarcinPOZNAŃPOL76M4078-19801:55:4000:36:5100:05:28
#64 227272Borkowska AgnieszkaWĄGROWIECPOLWATAHA WMK83K301629-01:55:4200:36:5300:05:29
#65 22872Kurczewska JoannaGRUSZCZYNPOLKOBIETY W BIEGU77K40830-01:55:4400:36:5400:05:29
#66 229333Lach MarcinWOJNÓWKOPOL94M1832-19901:55:4700:36:5800:05:29
#67 230302Sierszchuła DanielROGOŹNOPOL94M1833Gmin/27-20001:55:4700:36:5800:05:29
#68 231356Szmigielski JarosławŁÓDŹPOLVEXUS77M4079-20101:55:5400:37:0500:05:29
#69 23233Niespodziana AnnaROGOŹNOPOLROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA82K3017Gmin/2831-01:56:0800:37:1900:05:30
#70 233227Bejfus MateuszBYDGOSZCZPOL96M1834-20201:56:1000:37:2100:05:30
#71 23417Szuberska AdaROGOŹNOPOLHANSA-FLEX92K187Gmin/2932-01:56:1200:37:2300:05:30
#72 235115Lewandowska MagdalenaOBORNIKIPOL83K301833-01:56:1400:37:2500:05:30
#73 236212Kaczmarski ArturGNIEZNOPOLRUN4FUN77M4080-20301:56:4000:37:5000:05:31
#74 237291Chmielewski LeszekPOZNAŃPOLFABRYKA FORMY GREEN POINT82M3062-20401:56:4200:37:5300:05:31
#75 23871Jasiński MarcinROGOŹNOPOLROGOŹIŃSKI KLUB BIEGACZA78M4081Gmin/30-20501:57:0800:38:1900:05:33
#76 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !23919Jarysz HannaPOZNANPOLNIEZRZESZONA57K60134-01:57:0800:38:1900:05:33
#77 240415Szmania MariuszMARGONINPOLWATAHA WMK83M3063-20601:57:1000:38:2100:05:33
#78 241334Strychalska-Rysz DanutaGOŁAŃCZPOLTEAM RUN GOŁAŃCZ89K301935-01:57:1200:38:2200:05:33
#79 242388Tomczak ArturOBORNIKIPOLOSP OCIESZYN84M3064-20701:57:1200:38:2300:05:33
#80 243417Woga DawidPOZNAŃPOLDRUŻYNA SZPIKU91M1835-20801:57:2000:38:3100:05:33
#81 244231Fojutowski MichałWĄGROWIECPOLFC WĄGROWIEC89M3065-20901:57:2800:38:3900:05:34
#82 245147Maćkowiak KarolPOZNAŃPOLBUSZEWKO CITY89M3066-21001:57:3300:38:4400:05:34
#83 246430Zając ŁukaszWĄGROWIECPOL79M4082-21101:57:3400:38:4400:05:34
#84 247443Talarczyk MikołajŁOPUCHÓWPOL78M4083-21201:57:3500:38:4500:05:34
#85 248265Kaczmarek KrzysztofGRODZISK WLKPPOLGRODZISKI KLUB BIEGACZA/KAREBUD70M4084-21301:57:4100:38:5200:05:34
#86 249155Szwarc MarcinLUSÓWKOPOLSIEROSŁAWSKIE DZIKI81M3067-21401:57:4200:38:5300:05:34
#87 25069Rabsch BartekPOZNAŃPOLWKSB78M4085-21501:57:4800:38:5800:05:35
#88 25120Nowak MichałOBORNIKIPOLKS EXTREME TEAM OBORNIKI88M3068-21601:57:4800:38:5900:05:35
#89 252400Mączyński GrzegorzMARGONINPOL68M5023-21701:58:0100:39:1200:05:35
#90 253361Grajewski SławomirTULCEPOL70M4086-21801:58:2100:39:3100:05:36
#91 254285Maciejewski BartłomiejROGOŹNOPOLROGOŹIŃSKI KLUB BIEGACZA82M3069Gmin/31-21901:58:3100:39:4200:05:37
#92 25550Wasila WaldemarROGOŹNOPOLROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA67M5024Gmin/32-22001:58:4100:39:5200:05:37
#93 256434Sobiech PiotrZBĄSZYŃPOLARCYBISKUPIE SEMINARIUM DUCHOWNE W POZNANIU95M1836-22101:58:4200:39:5300:05:37
#94 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11Jańczak FilipSRODA WLKPPOLPOLONIA ŚRODA89M301-101:18:4900:00:0000:03:44
#95 25754Maciaszczyk MarekROGOŹNOPOLM&M ROGOŹNO65M5025Gmin/33-22201:58:4300:39:5400:05:37
#96 258318Gawęcka PaulinaLUBOŃPOLPZU SPORT TEAM75K40936-01:58:4300:39:5400:05:37
#97 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3374Gokiert MichałRYCZYWÓŁPOLIKANO88M303-301:22:1300:03:2400:03:53
#98 259126Mężyński DariuszGNIEZNOPOL82M3070-22301:58:5000:40:0100:05:37
#99 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !4253Bielawski TomaszKUBACZYNPOLDRUŻYNA SZPIKU GRANOWO91M181-401:22:4700:03:5800:03:55
#100 260191Bulczyński DawidPOZNAŃPOLGRUNWALD TEAM POZNAŃ88M3071-22401:59:1200:40:2200:05:39

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności