Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Niepodległości

Wyniki - 10 listopada 2019, Sopot

Msc
Nr
M
K
Kat
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1187Kąkol Kacper1-M OPEN1GDYNIABIEGOWY ŚWIR00:15:0617.8800:15:06
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2488Trzaskalski Kamil2-M OPEN2GDAŃSKLPP TEAM00:15:2017.6100:15:16
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3509Waśkiewicz Sebastian3-M OPEN3LIPNO00:15:3017.4200:15:30
#4 4496Walczak Jędrzej4-M OPEN4GDAŃSK00:15:4417.1600:15:44
#5 5319Narloch Damian5-M OPEN5KOCIERZYNAREMUS KOŚCIERZYNA00:15:4617.1200:15:46
#6 6265Łokucijewski Patryk6-M OPEN6GDAŃSKBABILLONIA BABIENIEC00:15:4817.0900:15:48
#7 78Babicki Maciej7-M OPEN7ŁÓDŹI LO ŁÓDŹ00:16:0316.8200:16:03
#8 8156Hatłas Adam8-M OPEN8GDYNIA00:16:0316.8200:16:02
#9 9547Zając Łukasz9-M OPEN9BYDGOSZCZ00:16:0616.7700:16:06
#10 10320Narloch Wojciech10-M OPEN10PAWŁÓWKOFLORIAN CHOJNICE00:16:4516.1200:16:08
#11 11223Koza Damian11-M OPEN11GDAŃSK00:16:4816.0700:16:46
#12 12311Mokłowicz Piotr12-M OPEN12WEJHEROWOZNIKAJĄCE PUNKTY00:17:0215.8500:17:02
#13 1380Damps Patryk13-M OPEN13SKRZESZEWORUN BEACH MORNING00:17:0315.8400:16:50
#14 142Angel Andrzej14-M OPEN14GDYNIA00:17:0515.8000:17:05
#15 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !15126Głombiowska Zuzanna-1K OPEN1GDYNIARUNPASSION.PL TEAM00:17:0615.7900:17:06
#16 16580Modrzelewski Mokołaj15-M OPEN1500:17:0815.7600:17:04
#17 17360Pawłowski Tomasz16-M OPEN16DĄBROWA GÓRNICZAALLFORCAMP.PL00:17:0915.7400:17:09
#18 18256Lisicki Waldemar17-M OPEN17GDYNIA00:17:1015.7300:17:08
#19 19417Schoenrock Tomasz18-M OPEN18NOWY DWÓR GDAŃSKIFINISZ MORĄG00:17:1815.6100:17:18
#20 20229Krzebietke Piotr19-M OPEN19MIECHUCINO00:17:2015.5800:17:19
#21 21497Waldowski Roman20-M OPEN20GDAŃSKPOMORZE BIEGA I POMAGA00:17:2615.4900:17:26
#22 22217Kot Łukasz21-M OPEN21GDYNIAFIZJOIDEA00:17:2715.4700:17:27
#23 23458Szkolniak Patryk22-M OPEN22GDYNIAWOJSKO POLSKIE00:17:2715.4700:17:27
#24 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !243Angel Patrycja-2K OPEN2GDYNIA00:17:3015.4300:17:30
#25 25356Pawlak Bartosz23-M OPEN23GDANSK00:17:3115.4100:17:29
#26 26470Szweda Marek24-M OPEN24ZBLEWOMORSY ZBLEWO00:17:4215.2500:17:41
#27 27548Zakrzewski Jakub25-M OPEN25STAROGARD GDAŃSKICROSSELITE00:17:4215.2500:17:38
#28 28159Hendrich Tomasz26-M OPEN26BANINO00:17:4715.1800:17:14
#29 29582Gleinert Szymon27-M OPEN27ŻUKOWOKUJAWSCY RUNNERS00:17:5015.1400:17:35
#30 30228Kruk Grzegorz28-M OPEN28CZESTOCHOWAPRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY00:17:5115.1300:17:49
#31 31324Niemiec Marek29-M OPEN29GDYNIAACTIV EAGLES PRO00:18:1214.8400:18:09
#32 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 32355Pawełczak Karolina-3K OPEN3GDYNIAJATRENUJE00:18:1514.7900:18:14
#33 33378Pogorzelski Paweł30-M OPEN30GDYNIA00:18:1714.7700:18:16
#34 34257Liszewski Marek31-M OPEN31CHWASZCZYNOKS CHWASZCZYNO00:18:1914.7400:18:17
#35 359Banach Jakub32-M OPEN32GDAŃSKV LO GDAŃSK00:18:2014.7300:17:56
#36 36511Wąsik Bartłomiej33-M OPEN33GDAŃSK00:18:2414.6700:17:46
#37 3734Bondar Maksym34-M OPEN34GDANSKFORFIT00:18:2614.6500:17:48
#38 38474Ślusarczyk Andrzej35-M OPEN35PRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON00:18:3214.5700:18:26
#39 3948Bukowski Dariusz36-M OPEN36SOPOT00:18:3414.5400:18:31
#40 40459Szlas Radosław37-M OPEN37TUCHOMKUJAWSCY RUNNERS00:18:4314.4300:18:39
#41 41387Przybyszewski Kamil38-M OPEN38MŁAWAAKADEMIA SZTUK WALK SENSHI00:18:4914.3500:18:46
#42 42584Tomtała Mikołąj39-M OPEN3900:18:5014.3400:18:45
#43 435Arabiyenka Tatsiana-4K OPEN4BELARUS, MINSKMINSK00:18:5114.3200:18:28
#44 44382Prokopiuk Jarosław40-M OPEN40GDYNIAPROCAR GDYNIA00:18:5314.3000:18:42
#45 45105Dzioba Michał41-M OPEN41SOPOT00:18:5514.2700:18:32
#46 4652Butowska Katarzyna-5K OPEN5STAROGARD GDAŃSKI00:18:5514.2700:18:49
#47 47216Kośka Tomasz42-M OPEN42SOPOTPOMORZE BIEGA I POMAGA00:18:5914.2200:18:45
#48 48169Jakubowski Łukasz43-M OPEN43GDAŃSK00:18:5914.2200:18:54
#49 49233Küchler Paweł44-M OPEN44GDYNIABBKTS00:19:0814.1100:18:54
#50 50465Sztygiel Maciej45-M OPEN45WEJHEROWODEKORADO00:19:0914.1000:18:28
#51 51336Olejnik Adriana-6K OPEN6GOWIDLINO00:19:1114.0700:19:09
#52 52544Wycichowski Tomasz46-M OPEN46GDAŃSKXXIII LO GDAŃSK00:19:1314.0500:18:52
#53 53495Urbaniak Marek47-M OPEN47GDAŃSKSZKOŁA PODSTAWOWA NR 35 W GDAŃSK00:19:1514.0300:18:58
#54 54104Dzioba Mateusz48-M OPEN48SOPOTIX LO GDAŃSK00:19:2313.9300:18:59
#55 55258Liszewski Szymon49-M OPEN49CHWASZCZYNOLKS ZORZA GDYNIA00:19:2413.9200:19:22
#56 56152Grzegocki Piotr50-M OPEN50STRZELNO00:19:2813.8700:19:18
#57 57161Herzberg Przemysław51-M OPEN51TORUŃNB TEAM00:19:3613.7800:19:00
#58 58575Łagiewka Daniel52-M OPEN5200:19:3813.7500:19:35
#59 59251Lewandowski Zbigniew53-M OPEN53GDAŃSKBIEGAM BO LUBIĘ STADION ENERGA00:19:4513.6700:19:32
#60 60261Lulis Zbigniew54-M OPEN54GDAŃSKATLAS RUNNING TEAM00:19:4913.6200:19:33
#61 61579Nalak Marcin55-M OPEN5500:19:5313.5800:19:14
#62 62322Niedostatkiewicz Maciej56-M OPEN56GDYNIAMORSKA BAZA SZKOLENIOWA00:19:5413.5700:19:43
#63 63567Bojan Andrzej57-M OPEN5700:19:5713.5300:19:51
#64 64568Barzowski Kamil58-M OPEN5800:19:5913.5100:19:30
#65 6559Ceynowa Izabela-7K OPEN7REDA00:20:0813.4100:20:07
#66 66563Ryllman Robert59-M OPEN59SOPOT00:20:0913.4000:19:43
#67 67174Jasiński Stanisław60-M OPEN60GDAŃSK00:20:1613.3200:20:09
#68 6882Dąbkowska Aleksandra-8K OPEN8GDAŃSKTAKA RYBA00:20:1613.3200:20:12
#69 69538Wójcik Maciej61-M OPEN61GDAŃSK00:20:1713.3100:20:10
#70 70578Wójcik Nikodem62-M OPEN6200:20:1813.3000:20:12
#71 71551Zdunek Mirek63-M OPEN63GDAŃSK00:20:1913.2900:20:04
#72 72391Radłowski Mariusz64-M OPEN64PUCK00:20:1913.2900:19:53
#73 73315Mroske Miłosz65-M OPEN65WEJHEROWO00:20:2213.2600:20:18
#74 7474Czoska Przemysław66-M OPEN66GDYNIA00:20:2813.1900:20:13
#75 7515Bernacki Jacek67-M OPEN67POŁCHOWOKRS FORMOZA00:20:2913.1800:20:27
#76 76151Grzegocki Mateusz68-M OPEN68STRZELNO00:20:2913.1800:20:19
#77 77186Kawucha Mirosław69-M OPEN69GDYNIAKRS FORMOZA00:20:3113.1600:20:29
#78 78516Wicek Aneta-9K OPEN9STAROGARD GDAŃSKI00:20:3313.1400:20:30
#79 79331Okoński Marcin70-M OPEN70GDAŃSK00:20:3913.0800:20:36
#80 80363Pęśko Michał71-M OPEN71GDAŃSK00:20:4413.0200:20:25
#81 8118Biała Beata-10K OPEN10GDAŃSK00:20:4812.9800:20:43
#82 82475Ślusarek Marcin72-M OPEN72GDAŃSKSHERATON SOPOT HOTEL00:20:4912.9700:20:35
#83 83154Grzywacz Magdalena-11K OPEN11GDAŃSKNIEZRZESZONA00:20:5212.9400:20:32
#84 8414Benderski Grzegorz73-M OPEN73KWIDZYN00:20:5212.9400:20:43
#85 85164Iefymenko Oleksandr74-M OPEN74SOPOT00:20:5612.9000:20:10
#86 86412Sabinairz Marcelina-12K OPEN12PINCZYNMORSY ZBLEWO00:20:5612.9000:20:35
#87 87225Krause Joanna-13K OPEN13TOKARY00:20:5812.8800:20:53
#88 88406Rożniak Dawid75-M OPEN75GDYNIA00:21:0112.8500:20:56
#89 89394Regliński Jakub76-M OPEN76ŻUKOWO00:21:0812.7800:20:34
#90 90494Uliasz Jacek77-M OPEN77KORCZYNAN/Z00:21:1712.6900:20:37
#91 91255Lis Ilona-14K OPEN14GDAŃSKLEKKITYDZIEN.PL00:21:1912.6700:20:44
#92 92332Okroj Marta-15K OPEN15RUMIA00:21:2212.6400:21:15
#93 9392Domińczak Dariusz78-M OPEN78GDYNIA00:21:2712.5900:21:20
#94 94565Lamkowski Krzysztof79-M OPEN7900:21:3012.5600:21:17
#95 95454Szczesny Damian80-M OPEN80BABI DÓŁ00:21:3212.5400:21:03
#96 96399Rolbiecki Robert81-M OPEN81GDAŃSK00:21:3612.5000:21:29
#97 97415Saulewicz Robert82-M OPEN82SKOWARCZ00:21:3612.5000:21:15
#98 98514Weryszko Marek83-M OPEN83BANINO00:21:3612.5000:21:32
#99 99566Cieluch Dorian84-M OPEN8400:21:3712.4900:21:06
#100 100396Rewiński Jakub85-M OPEN85GDAŃSKAS-PL TEAM00:21:3712.4900:21:32

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności