Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Parkrun Tczew #184

Wyniki - 23 listopada 2019, Tczew

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Kat
M
K
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Mateusz DudziakSM25-2973.57%00:17:321-
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Krzysztof TrzcinskiVM40-4473.58%00:18:332-
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Wojciech StrzeszyńskiVM35-3971.13%00:18:393-BIEGAJĄCY TCZEW
#4 4Piotr BrzozowskiVM40-4472.32%00:19:094-BIEGAJĄCY TCZEW
#5 5Wojciech KaźmierskiSM30-3467.48%00:19:135-
#6 6Wojciech ZającSM20-2465.82%00:19:366-
#7 7Oliver JaniszewskiJM1080.05%00:19:437-
#8 8Krzysztof CzarneckiSM20-2465.21%00:19:478-Team Tapflo
#9 9Kacper MichałowskiJM15-1766.56%00:20:179-
#10 10Jarosław KlinkoszVM50-5474.41%00:20:1910-
#11 11Tomasz BorysVM40-4468.90%00:20:2511-
#12 12Łukasz BałdowskiVM35-3964.26%00:20:3112-
#13 13Kamil GawareckiVM35-3965.51%00:20:4113-LOTOS Running Team
#14 14Stanisław ĆwiklińskiVM55-5974.88%00:20:4214-
#15 15Mariusz ŻurawskiVM40-4466.22%00:20:5515-Team Tapflo
#16 16Karol AdamczykJM15-1764.62%00:21:1216-BIEGAJĄCY TCZEW
#17 17Mariusz Kurkiewicz Zsbio TczewSM18-1962.09%00:21:1417-
#18 18Marek CzarneckiSM30-3461.32%00:21:1718-Team Tapflo
#19 19Dawid CzechowskiVM40-4466.04%00:21:1819-BIEGAJĄCY TCZEW
#20 20Kacper KoitkaJM15-1763.18%00:21:2220-
#21 21Kamil WołoszykSM30-3460.75%00:21:2421-
#22 22Marek LaskowskiVM45-4966.72%00:21:3522-
#23 23Szymon RomanJM15-1764.23%00:21:4023-
#24 24Aleksander LiegmannJM15-1764.13%00:21:4224-UKLO Tczew
#25 25Sebastian ZimnyVM35-3962.25%00:21:4625-PRESS GLASS – Sport and Support
#26 26Marek MoszyńskiVM55-5970.60%00:21:4626-BIEGAJĄCY TCZEW
#27 27Wojciech CzapiewskiVM35-3960.96%00:21:5427-
#28 28Eliasz NelkeSM30-3459.58%00:22:0128-
#29 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !29Maria PióroVW50-5475.98%00:22:04-1BIEGAJĄCY TCZEW
#30 30Andrzej ŚcisłowskiVM60-6473.17%00:22:0729-BIEGAJĄCY TCZEW
#31 31Marek MichalakVM45-4964.03%00:22:0930-
#32 32Rafał PustkowskiVM40-4461.58%00:22:1031-BIEGAJĄCY TCZEW
#33 33Wojciech StańczykVM50-5467.02%00:22:1132-BIEGAJĄCY TCZEW
#34 34Marek CzapiewskiVM55-5970.65%00:22:1933-
#35 35Piotr ChorążewskiVM35-3959.31%00:22:2234-
#36 36Michał StruczyńskiJM15-1760.13%00:22:2735-
#37 37Grzegorz NowakVM35-3958.92%00:22:3136-
#38 38Dawid Chojnacki ZsbioSM18-1959.00%00:22:3637-ZSBiO Tczew
#39 39Nieznan(A)Y--
#40 40Jan PiekarskiJM11-1462.62%00:22:3939-BIEGAJĄCY TCZEW
#41 41Zygfryd LibanVM75-7983.60%00:22:4040-BIEGAJĄCY TCZEW
#42 42Jarosław KolbergVM45-4963.67%00:22:4841-
#43 43Karol WaruszewskiVM40-4460.90%00:22:5642-BIEGAJĄCY TCZEW
#44 44Tomasz MarchajVM35-3957.36%00:22:5943-
#45 45Andrzej ZakrzewskiVM50-5465.10%00:23:0144-BIEGAJĄCY TCZEW
#46 46Darosław ZielińskiVM40-4459.83%00:23:0945-
#47 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !47Paulina KędzierskaSW30-3463.86%00:23:12-2
#48 48Mariusz ZawadkaVM40-4460.16%00:23:1346-
#49 49Lesław NiespodzińskiVM55-5966.48%00:23:1947-BIEGAJĄCY TCZEW
#50 50Michał Łukasz KosseckiVM35-3957.09%00:23:2348-
#51 51Grzegorz KłosowskiVM45-4960.57%00:23:2549-Eaton Running Team
#52 52Krzysztof WróblewskiVM40-4459.56%00:23:2750-PRESS GLASS – Sport and Support
#53 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 53Dorota CzechowskaVW40-4466.55%00:23:28-3BIEGAJĄCY TCZEW
#54 54Adam SzcześniakVM60-6468.91%00:23:2951-Eaton Running Team
#55 55Bartłomiej GrubichVM35-3956.45%00:23:3052-Eaton Running Team
#56 56Mariusz LiegmannVM45-4961.23%00:23:3153-
#57 57Marcin MrozekVM45-4960.31%00:23:3154-BIEGAJĄCY TCZEW
#58 58Jakub WołoszykJM1069.38%00:23:3455-
#59 59Tomasz ChabowskiVM40-4458.77%00:23:3456-
#60 60Sławomir SzoskaVM40-4458.73%00:23:3557-
#61 61Rafal OgonowskiVM40-4458.30%00:23:3558-
#62 62Agnieszka Urszula KruszyńskaVW35-3963.35%00:23:36-4
#63 63Rafał BładzikowskiVM40-4458.65%00:23:3759-
#64 64Lucyna CzechanowskaVW35-3964.32%00:23:38-5BIEGAJĄCY TCZEW
#65 65Nikodem CyrzonJM15-1758.51%00:23:4760-
#66 66Nikola ModzelewskaJW11-1467.04%00:23:49-6
#67 67Piotr CzechanowskiVM35-3956.89%00:23:4961-BIEGAJĄCY TCZEW
#68 68Michał BollinVM40-4458.07%00:23:5162-BIEGAJĄCY TCZEW
#69 69Krzysztof StopaVM45-4960.34%00:23:5263-
#70 70Jarosław GurbowiczVM45-4959.80%00:23:5364-BIEGAJĄCY TCZEW
#71 71Radosław ManiaJM11-1464.02%00:23:5465-
#72 72Zby KrólVM40-4456.64%00:24:0666-Smashing Pąpkins
#73 73Damian WalasVM35-3956.19%00:24:0767-
#74 74Bożena SosnowskaVW45-4967.08%00:24:09-7BIEGAJĄCY TCZEW
#75 75Jarosław SosnowskiVM45-4959.46%00:24:1368-BIEGAJĄCY TCZEW
#76 76Daniel ŚwiderJM11-1459.83%00:24:1469-
#77 77Aleksandra KarczewskaVW40-4463.44%00:24:15-8
#78 78Barbara KruszyńskaVW55-5974.43%00:24:19-9BIEGAJĄCY TCZEW
#79 79Anna JanasVW35-3961.44%00:24:20-10
#80 80Marcin PawełekVM35-3955.65%00:24:2170-Eaton Running Team
#81 81Olek RozinskiJM1064.82%00:24:2171-
#82 82Remigiusz KomorowskiJM1064.77%00:24:2272-CrossElite Tczew
#83 83Arkadiusz SzulcVM40-4456.80%00:24:2373-
#84 84Mateusz BiniszkiewiczJM15-1757.04%00:24:2474-ZSBiO Tczew
#85 85Emil NarlochSM25-2952.83%00:24:2575-Team Tapflo
#86 86Zofia SzymkiewiczJW11-1465.21%00:24:29-11
#87 87Karol MarcińskiJM1066.60%00:24:3376-SP nr 12 Tczew
#88 88Karol JanczynskiVM35-3953.52%00:24:3877-
#89 89Mikołaj BuławskiJM11-1457.42%00:24:4278-SP nr 4 Tczew
#90 90Sławomir BeleckiVM40-4456.80%00:24:4679-
#91 91Bożena LiegmannVW40-4462.97%00:24:48-12
#92 92Dariusz UrbanowskiVM45-4957.95%00:24:5180-BIEGAJĄCY TCZEW
#93 93Andrzej Tomasz FrankiewiczVM45-4956.79%00:25:0981-BIEGAJĄCY TCZEW
#94 94Paweł Wojciech PaluchowskiSM30-3452.08%00:25:1182-
#95 95Jakub KrólikowskiJM15-1753.54%00:25:1383-II LO Tczew
#96 96Michał LiegmannJM15-1753.50%00:25:1484-UKLO Tczew
#97 97Danuta SwiderskaSW30-3458.97%00:25:16-13
#98 98Mikołaj MisiewiczSM18-1952.04%00:25:2085-
#99 99Zdzisław PeterVM55-5962.07%00:25:2486-
#100 100Julia Paciorek Sp11JW11-1464.02%00:25:26-14

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności