Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Parkrun Tczew #186

Wyniki - 7 grudnia 2019, Tczew

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Kat
M
K
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Mateusz DudziakSM25-2974.14%00:17:241-
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Nieznan(A)Y--
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Dawid GórskiSM30-3470.92%00:18:173-
#4 4Wojciech StrzeszyńskiVM35-3970.63%00:18:474-BIEGAJĄCY TCZEW
#5 5Przemysław PiekarskiVM40-4471.22%00:19:105-BIEGAJĄCY TCZEW
#6 6Piotr BrzozowskiVM40-4471.64%00:19:206-BIEGAJĄCY TCZEW
#7 7Adam DepkaVM35-3969.97%00:19:227-Reebok Run Crew Tczew
#8 8Krzysztof CzarneckiSM20-2464.82%00:19:548-Team Tapflo
#9 9Przemysław BzowskiSM30-3465.41%00:19:579-
#10 10Oskar MakowskiSM18-1966.72%00:19:5910-
#11 11Łukasz KunowskiVM40-4468.19%00:20:0111-
#12 12Zbigniew RzepkaVM40-4468.08%00:20:0312-
#13 13Marek CzarneckiSM30-3464.29%00:20:1813-Team Tapflo
#14 14Jarosław SosnowskiVM45-4970.65%00:20:2314-BIEGAJĄCY TCZEW
#15 15Krzysztof Wojciech KoszykVM45-4970.47%00:20:3615-BIEGAJĄCY TCZEW
#16 16Marek MichalakVM45-4968.57%00:20:4116-
#17 17Mariusz ŻurawskiVM40-4466.37%00:20:5217-Team Tapflo
#18 18Nieznan(A)Y--
#19 19Jan PiekarskiJM11-1467.49%00:21:0119-BIEGAJĄCY TCZEW
#20 20Tomasz KunowskiJM11-1468.99%00:21:0120-
#21 21Krzysztof PeplińskiVM40-4466.83%00:21:0321-
#22 22Nikodem KosieckiJM15-1764.62%00:21:1222-
#23 23Wiesław MarkowskiVM50-5469.47%00:21:1423-BIEGAJĄCY TCZEW
#24 24Oliwier Aftka Sp11JM11-1469.74%00:21:1924-
#25 25Marek LaskowskiVM45-4967.50%00:21:2025-
#26 26Kacper KoitkaJM15-1762.94%00:21:2726-
#27 27Aureliusz KleinJM15-1763.09%00:21:4327-II LO Tczew
#28 28Karol WaruszewskiVM40-4464.21%00:21:4528-BIEGAJĄCY TCZEW
#29 29Paweł LitwińskiJM11-1470.24%00:21:4729-
#30 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !30Maria PióroVW50-5476.62%00:21:53-1BIEGAJĄCY TCZEW
#31 31Zygfryd LibanVM75-7987.92%00:21:5630-BIEGAJĄCY TCZEW
#32 32Karol AdamczykJM15-1762.37%00:21:5831-BIEGAJĄCY TCZEW
#33 33Masciej Szwindowski Sp11JM11-1467.58%00:22:0032-
#34 34Konrad BanuchaJM11-1467.52%00:22:0133-
#35 35Bohdan HorbachSM25-2958.42%00:22:0534-
#36 36Jarosław GurbowiczVM45-4964.58%00:22:0735-BIEGAJĄCY TCZEW
#37 37Michał StruczyńskiJM15-1760.67%00:22:1536-
#38 38Marek CzapiewskiVM55-5969.82%00:22:3537-
#39 39Darosław ZielińskiVM40-4461.06%00:22:4138-
#40 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !40Paulina KędzierskaSW30-3465.18%00:22:44-2
#41 41Nieznan(A)Y--
#42 42Michal WisniewskiVM35-3957.85%00:22:5640-
#43 43Piotr TomczykVM45-4963.25%00:22:5741-BIEGAJĄCY TCZEW
#44 44Kamil MajchrzakJM11-1466.62%00:22:5842-
#45 45Adam SzcześniakVM60-6470.36%00:23:0043-Eaton Running Team
#46 46Szymon ZadrożnyJM15-1759.57%00:23:0044-II LO Tczew
#47 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 47Dorota CzechowskaVW40-4467.85%00:23:01-3BIEGAJĄCY TCZEW
#48 48Dawid CzechowskiVM40-4461.07%00:23:0245-BIEGAJĄCY TCZEW
#49 49Andrzej ŚcisłowskiVM60-6469.76%00:23:1246-BIEGAJĄCY TCZEW
#50 50Marcin NowakowskiVM40-4459.18%00:23:1447-
#51 51Mateusz BiniszkiewiczJM15-1759.56%00:23:2248-ZSBiO Tczew
#52 52Michał Łukasz KosseckiVM35-3957.05%00:23:2449-
#53 53Grzegorz KłosowskiVM45-4960.53%00:23:2650-Eaton Running Team
#54 54Krzysztof WróblewskiVM40-4459.56%00:23:2751-PRESS GLASS – Sport and Support
#55 55Bartłomiej GrubichVM35-3956.49%00:23:2952-Eaton Running Team
#56 56Jakub UrbanSM20-2455.07%00:23:3153-
#57 57Krzysztof StopaVM45-4961.06%00:23:3554-
#58 58Anna PiekarskaVW40-4464.59%00:23:49-4BIEGAJĄCY TCZEW
#59 59Jakub WierzbickiJM11-1460.67%00:23:5455-
#60 60Wojciech LamekSM30-3454.18%00:23:5656-
#61 61Sylwester SowaVM40-4458.23%00:23:5957-
#62 62Karol JanczynskiVM35-3954.70%00:24:0658-
#63 63Mikołaj MisiewiczSM18-1954.59%00:24:0959-
#64 64Aleksander Marcin ZiółkowskiSM18-1955.21%00:24:0960-
#65 65Remigiusz KomorowskiJM1065.00%00:24:1761-CrossElite Tczew
#66 66Krzysztof Mateusz LipkeSM25-2953.01%00:24:2062-CrossElite Tczew
#67 67Mariusz MurawskiVM35-3954.14%00:24:2163-
#68 68Marek ŻywieckiVM45-4958.26%00:24:3164-
#69 69Ignacy WieczorkowskiJM11-1460.60%00:24:3265-
#70 70Sławomir SzoskaVM40-4456.45%00:24:3266-
#71 71Damian WalasVM35-3955.23%00:24:3267-
#72 72Karol WalkiewiczSM30-3453.36%00:24:3568-
#73 73Oliwier JaniszewskiJM1065.93%00:24:4869-
#74 74Dmytro BondarSM30-3452.25%00:24:4970-PRESS GLASS – Sport and Support
#75 75Viktoria KornienkoSW20-2459.64%00:24:49-5PRESS GLASS – Sport and Support
#76 76Łukasz ZabrockiVM35-3953.76%00:24:5071-PRESS GLASS – Sport and Support
#77 77Andrzej Tomasz FrankiewiczVM45-4957.36%00:24:5472-BIEGAJĄCY TCZEW
#78 78Mariusz SzczyglakVM40-4455.55%00:24:5673-CrossElite Tczew
#79 79Sebastian ZimnyVM35-3954.31%00:24:5774-PRESS GLASS – Sport and Support
#80 80Lesław NiespodzińskiVM55-5962.08%00:24:5875-BIEGAJĄCY TCZEW
#81 81Błażej WieczorkowskiJM11-1459.47%00:25:0076-
#82 82Stanisław ĆwiklińskiVM55-5961.92%00:25:0277-
#83 83Michał ChoińskiVM35-3952.52%00:25:0678-
#84 84Miłosz DytrychJM11-1459.19%00:25:0779-SP nr 4 Tczew
#85 85Arkadiusz SzulcVM40-4455.07%00:25:0980-
#86 86Tomasz ZiemannVM45-4957.68%00:25:1081-
#87 87Piotr DubielVM35-3952.84%00:25:1682-
#88 88Krzysztof RomanVM45-4956.46%00:25:1883-
#89 89Mariusz KubachJM11-1458.72%00:25:1984-
#90 90Mariusz SzwindowskiVM40-4455.13%00:25:2085-
#91 91Bożena SosnowskaVW45-4963.78%00:25:24-6BIEGAJĄCY TCZEW
#92 92Sławomir DworskiVM55-5962.48%00:25:2786-BIEGAJĄCY TCZEW
#93 93Dagmara DąbrowskaSW30-3458.08%00:25:29-7
#94 94Damian StanuchSM30-3451.44%00:25:3087-
#95 95Maja DąbrowskaJW1066.62%00:25:37-8
#96 96Sebastian Freda Zsbio TczewSM18-1951.91%00:25:4188-ZSBiO Tczew
#97 97Katarzyna Marzena NowakSW30-3457.83%00:25:46-9BIEGAJĄCY TCZEW
#98 98Anna PuczyńskaSW25-2957.40%00:25:47-10
#99 99Łukasz KrejaVM35-3951.10%00:25:4889-BIEGAJĄCY TCZEW
#100 100Anna JanasVW35-3957.87%00:25:50-11

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności