Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Parkrun Tczew #188

Wyniki - 21 grudnia 2019, Tczew

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Kat
M
K
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Grzegorz GłówczewskiVM40-4473.87%00:18:451-BIEGAJĄCY TCZEW
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Witold PijanowskiSM25-2968.07%00:18:572-BIEGAJĄCY TCZEW
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Wojciech KaźmierskiSM30-3466.95%00:19:223-
#4 4Łukasz KunowskiVM40-4470.00%00:19:304-
#5 5Wojciech ZającSM20-2465.82%00:19:365-
#6 6Tomasz TobiańskiVM45-4972.57%00:19:416-BIEGAJĄCY TCZEW
#7 7Przemysław BzowskiSM30-3465.41%00:19:577-
#8 8Patryk KaschelSM25-2963.18%00:20:258-Baltic Seals
#9 9Łukasz BałdowskiVM35-3964.36%00:20:299-
#10 10Adam DepkaVM35-3965.88%00:20:3410-Reebok Run Crew Tczew
#11 11Piotr BrzozowskiVM40-4467.12%00:20:3811-BIEGAJĄCY TCZEW
#12 12Jarosław SosnowskiVM45-4969.73%00:20:3912-BIEGAJĄCY TCZEW
#13 13Krzysztof Wojciech KoszykVM45-4970.30%00:20:3913-BIEGAJĄCY TCZEW
#14 14Sławomir GdaniecVM50-5472.91%00:20:4414-BIEGAJĄCY TCZEW
#15 15Kamil WołoszykSM30-3462.50%00:20:4815-
#16 16Marek MichalakVM45-4967.17%00:21:0716-
#17 17Jarosław KlinkoszVM50-5471.25%00:21:1317-
#18 18Wiesław MarkowskiVM50-5469.47%00:21:1418-BIEGAJĄCY TCZEW
#19 19Krzysztof CzarneckiSM20-2460.47%00:21:2019-Team Tapflo
#20 20Marcel KresinJM15-1763.77%00:21:2920-
#21 21Marek LaskowskiVM45-4966.77%00:21:3421-
#22 22Marek MoszyńskiVM55-5970.92%00:21:4022-BIEGAJĄCY TCZEW
#23 23Kacper KoitkaJM15-1762.12%00:21:4423-
#24 24Krzysztof PeplińskiVM40-4464.58%00:21:4724-
#25 25Jarosław GurbowiczVM45-4965.80%00:21:5325-BIEGAJĄCY TCZEW
#26 26Radoslaw ZabinskiJM11-1467.52%00:22:0126-
#27 27Patryk SowińskiSM20-2458.50%00:22:0327-PRESS GLASS – Sport and Support
#28 28Oliwier Aftka Sp11JM11-1467.12%00:22:0928-
#29 29Aureliusz KleinJM15-1761.53%00:22:1629-II LO Tczew
#30 30Karol AdamczykJM15-1761.43%00:22:1830-BIEGAJĄCY TCZEW
#31 31Dawid Chojnacki ZsbioSM18-1959.66%00:22:2131-ZSBiO Tczew
#32 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !32Agnieszka PałkowskaVW35-3966.54%00:22:28-1
#33 33Zygfryd LibanVM75-7985.77%00:22:2932-BIEGAJĄCY TCZEW
#34 34Eliasz NelkeVM35-3958.55%00:22:3133-
#35 35Patryk ManiaSM25-2957.21%00:22:3334-Team Tapflo
#36 36Mariusz ŻurawskiVM40-4460.97%00:22:4335-Team Tapflo
#37 37Szymon ZadrożnyJM15-1760.18%00:22:4636-II LO Tczew
#38 38Jan PiekarskiJM11-1461.98%00:22:5337-BIEGAJĄCY TCZEW
#39 39Przemysław CzechSM30-3456.44%00:22:5538-CrossElite Tczew
#40 40Kamil Łukasz DerlagaSM25-2956.28%00:22:5739-PRESS GLASS – Sport and Support
#41 41Andrzej PotoczekVM35-3958.53%00:23:0940-PRESS GLASS – Sport and Support
#42 42Patryk KrygerJM1068.08%00:23:1141-SP nr 11 Tczew
#43 43Mateusz SteinkaSM25-2955.60%00:23:1242-Team Tapflo
#44 44Kamil MajchrzakJM11-1465.81%00:23:1543-
#45 45Andrzej ŚcisłowskiVM60-6469.56%00:23:1644-BIEGAJĄCY TCZEW
#46 46Bartłomiej GrubichVM35-3957.02%00:23:1645-Eaton Running Team
#47 47Jacek GuzińskiVM50-5463.85%00:23:1746-BIEGAJĄCY TCZEW
#48 48Lesław NiespodzińskiVM55-5966.24%00:23:2447-BIEGAJĄCY TCZEW
#49 49Karol WaruszewskiVM40-4459.60%00:23:2648-BIEGAJĄCY TCZEW
#50 50Adam SzcześniakVM60-6468.77%00:23:3249-Eaton Running Team
#51 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !51Lucyna CzechanowskaVW35-3964.54%00:23:33-2BIEGAJĄCY TCZEW
#52 52Piotr CzechanowskiVM35-3957.37%00:23:3750-BIEGAJĄCY TCZEW
#53 53Michał Łukasz KosseckiVM35-3956.29%00:23:4351-
#54 54Mateusz BiniszkiewiczJM15-1758.60%00:23:4552-ZSBiO Tczew
#55 55Mariusz LiegmannVM45-4960.55%00:23:4753-
#56 56Rafał BładzikowskiVM40-4458.19%00:23:4854-
#57 57Aleksander CiskowskiJM11-1460.71%00:23:5355-
#58 58Mikołaj MisiewiczSM18-1954.93%00:24:0056-
#59 59Mariusz KubachJM11-1461.69%00:24:0657-
#60 60Karol JanczynskiVM35-3954.63%00:24:0858-
#61 61Piotr SuskaVM45-4960.07%00:24:1059-
#62 62Igor SuskaJM11-1461.43%00:24:1260-
#63 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 63Anna PiekarskaVW40-4463.52%00:24:13-3BIEGAJĄCY TCZEW
#64 64Piotr TomczykVM45-4959.90%00:24:1461-BIEGAJĄCY TCZEW
#65 65Zofia Estera CiesielskaJW15-1763.79%00:24:18-4
#66 66Remigiusz KomorowskiJM1064.91%00:24:1962-CrossElite Tczew
#67 67Dorota CzechowskaVW40-4464.18%00:24:20-5BIEGAJĄCY TCZEW
#68 68Grzegorz NowakVM35-3954.22%00:24:2863-
#69 69Tomasz BakułaVM45-4957.58%00:24:3864-
#70 70Marcin PawełekVM40-4455.26%00:24:4265-Eaton Running Team
#71 71Grzegorz KłosowskiVM45-4957.35%00:24:4466-Eaton Running Team
#72 72Tomasz WłodarczykJM11-1459.99%00:24:4767-
#73 73Wojciech Borys Sp10JM11-1461.65%00:24:4968-
#74 74Tomasz BorysVM45-4957.04%00:24:5269-
#75 75Sławomir BeleckiVM40-4456.45%00:24:5570-
#76 76Zofia SzymkiewiczJW11-1463.99%00:24:57-6
#77 77Maja DąbrowskaJW1068.31%00:24:59-7
#78 78Dawid DubielaSM18-1953.33%00:25:0071-
#79 79Karol MarcińskiJM1063.05%00:25:0272-SP nr 12 Tczew
#80 80Sebastian ZimnyVM35-3954.13%00:25:0273-PRESS GLASS – Sport and Support
#81 81Krzysztof WróblewskiVM40-4455.64%00:25:0674-PRESS GLASS – Sport and Support
#82 82Maciej ZielińskiVM40-4456.01%00:25:0775-
#83 83Maciej FergonVM35-3953.48%00:25:0976-
#84 84Anna JanasVW35-3959.17%00:25:16-8
#85 85Tomasz SmykowskiSM30-3451.42%00:25:1777-
#86 86Jan KulasVM60-6464.24%00:25:2478-
#87 87Michał LiegmannJM15-1753.11%00:25:2579-UKLO Tczew
#88 88Mariusz MurawskiVM35-3951.80%00:25:2780-
#89 89Jakub WołoszykJM1063.95%00:25:3481-
#90 90Sławomir DworskiVM55-5962.15%00:25:3582-BIEGAJĄCY TCZEW
#91 91Bożena LiegmannVW40-4461.04%00:25:35-9
#92 92Przemysław PiekarskiVM40-4453.25%00:25:3883-BIEGAJĄCY TCZEW
#93 93Marcin BiniszkiewiczVM40-4453.40%00:25:4584-
#94 94Lucyna GibasSW30-3457.49%00:25:48-10
#95 95Sebastian Freda Zsbio TczewSM18-1951.61%00:25:5085-ZSBiO Tczew
#96 96Andrzej Tomasz FrankiewiczVM45-4955.22%00:25:5286-BIEGAJĄCY TCZEW
#97 97Michał JarugaSM25-2949.81%00:25:5487-
#98 98Dagmara DąbrowskaSW30-3457.07%00:25:56-11
#99 99Przemysław HulewiczVM40-4452.63%00:25:5688-
#100 100Wojciech NajmanSM25-2949.71%00:25:5789-

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności