Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Anioła

Wyniki - 28 grudnia 2019, Gdańsk

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
M
K
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1148Wiatrzowski Krzysztof1-1GDAŃSK00:17:45
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2434Tokarski Bartosz2-2GDYNIASAILORS00:18:32
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3261Kwiatkowski Sebastian3-3NOWY DWOR GDANSKISECESPOL00:18:45
#4 4377Reclaf Piotr4-4BORZESTOWO00:19:03
#5 5283Łęgowski Michał5-5PRUSZCZ GDAŃSKIIRON TEAM00:19:40
#6 6338Otta Andrzej6-6GDAŃSKSECESPOL00:19:57
#7 7157Holk-Łebiński Mateusz7-7SIERAKOWICE00:19:58
#8 845Bojanowski Damian8-8SIERAKOWICE00:20:23
#9 9505Żelewski Dariusz9-9RUMIAWATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE00:20:23
#10 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !10308Meler Benia-11WAGENINGEN00:20:44
#11 11108Fotek Wojciech10-10RUMIAII LO W GDYNI00:20:54
#12 12399Skawiński Tomasz11-11GDYNIANEXUS TEAM00:20:57
#13 13328Niburski Rafał12-12GDAŃSKSECESPOL00:21:01
#14 14260Kwiatkowski Grzegorz13-13GDAŃSKF3TEAM00:21:03
#15 1572Chmielewski Michał14-14GDAŃSKDREAM TRI TEAM00:21:03
#16 1680Czapiewski Paweł15-15OSÓWKO00:21:06
#17 17112Fritza Krzysztof16-16GDANSK00:21:06
#18 18146Grobelny Tomasz17-17STAROGARD GD.BBL STAROGARD GD.00:21:09
#19 19122Gering Mariusz18-18GDAŃSKUDCT DRUŻYNA BIEGOWA IRON TEAM00:21:28
#20 20451Wardaszka Jacek19-19GDAŃSKIAESTE GDAŃSK00:21:48
#21 21274Lipkowski Paweł20-20TCZEW3ATHLETE00:21:50
#22 22470Witczak Arkadiusz21-21KOWALEIRONTEAM3CITY00:21:56
#23 23497Zawadzki Kazimierz22-22BŁOTNIASTRASZYN BIEGA PRUSZCZ BIEGA00:22:11
#24 24408Stawicki Andrzej23-23GDAŃSK00:22:22
#25 2522Wysocki Dariusz24-24GDAŃSK7 PBOT00:22:46
#26 2664Bullmann Dariusz25-25NOWY DWÓR GDAŃSKISECESPOL00:22:57
#27 27498Zelewski Bartłomiej26-26GDAŃSK00:23:01
#28 28483Woźniak Michał27-27BRODNICA GÓRNA00:23:02
#29 29361Potrykus Piotr28-28SOMONINOMUSIC DUET00:23:03
#30 3074Chyła Mateusz29-29GDAŃSKIRON TEAM00:23:07
#31 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !31187Kalkowska Magdalena-22ZAŁĘŻE00:23:21
#32 32420Szadach Dominik30-30PĘPOWO00:23:33
#33 33402Smoliński Sławomir31-31ENGER00:23:34
#34 34275Lis Mateusz32-32GDANSKHOLIDAY INN GDANSK00:23:34
#35 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 35258Kwiatkowska Anna-33GDAŃSKBIEGAJĄCY TCZEW00:23:35
#36 36272Lewinski Krzysztof33-33PRUSZCZ GDAŃSKIIRON TEAM - 49 BAZA LOTNICZA00:23:36
#37 37190Karbowski Michał34-34GDAŃSK00:23:36
#38 38494Zakrzewska Iga-44GNIEZNO00:23:37
#39 3989Dąbrowski Mariusz35-35GDAŃSKSECESPOL00:23:40
#40 4078Ciszek Sebastian36-36GDAŃSKIRON TEAM00:23:45
#41 41217Kossecki Michał37-37KNYBAWA00:23:45
#42 42433Thrun Mikołaj38-38GDAŃSKFAST FOOT00:23:46
#43 43121Gedera Piotr39-39PRUSZCZ GDAŃSKISECESPOL00:23:54
#44 44149Gumowski Marcin40-40GDANSKGUMA TEAM00:23:54
#45 45362Prabucki Piotr41-41STAROGARD GDAŃSKI00:23:55
#46 46281Lulis Zbigniew42-42GDAŃSKATLAS RUNNING TEAM00:23:56
#47 47310Miączyńska Justyna-55GDAŃSK00:23:59
#48 48372Purol Małgorzata-66WRZEŚNIA00:23:59
#49 4985Czujko Robert43-43GDAŃSKFUNKY FLANKI00:24:04
#50 50418Sylwestruk Marta-77INOWROCŁAW00:24:08
#51 51185Kalinowska Paulina-88KIEŁPINOAKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO00:24:15
#52 5292Depczyńska Agnieszka-99CHWASZCZYNOO-SOWA BIEGA00:24:19
#53 53348Pielecki Zbigniew44-44NOWY DWÓR GDAŃSKISECESPOL00:24:28
#54 5429Bieńkowski Tomasz45-45GDAŃSKSECESPOL00:24:28
#55 5538Boberski Artur46-46GDAŃSKRMDC00:24:32
#56 56496Zawacki Daniel47-47TCZEWPATMAT00:24:37
#57 5715Baranowski Krzysztof48-48SKARSZEWYMORSY SKARSZEWY00:24:54
#58 58113Frymark Kamil49-49GDYNIAORŁOWO TEAM00:25:00
#59 59300Matysiak Grzegorz50-50GDAŃSKIRON TEAM00:25:01
#60 60162Jackiewicz Magdalena-1010WIŚLINKA00:25:10
#61 61332Nuckowska Elżbieta-1111POŁCZYNO00:25:11
#62 62410Stępień Krystian51-51GDAŃSKFAST FOOT / DR TEAM00:25:19
#63 6310Bajon Bartosz52-52GDYNIA00:25:20
#64 64304Mazurek Mariusz53-53BORKOWOMORENA00:25:20
#65 65315Misura Andrzej54-54GDAŃSK00:25:21
#66 66329Nicewicz Paweł55-55GDAŃSKKOMEDIANCI00:25:22
#67 6726Kiszewski Mikołaj56-56GDAŃSK00:25:26
#68 68301Matyszewski Jarosław57-57GDAŃSK00:25:33
#69 69154Hinc Stanisław58-58KOWALESHOW MUST GO ON - PRUSZCZ BIEGA00:25:35
#70 70335Ojczenasz Andrzej59-59GDAŃSK00:25:36
#71 71153Hinc Iwona-1212ŻUKOWO-BORKOWOKUJAWSCY RUNNERS00:25:38
#72 72482Woods Michael60-60BELFAST00:25:46
#73 73337Ostrowski Piotr61-61TCZEWBIEGAJĄCY TCZEW00:25:49
#74 74115Gadamska-Kabata Paulina-1313GDAŃSK00:25:50
#75 7513Banaszek Iwona-1414GDAŃSKIRON TEAM00:25:52
#76 7688Dąbkowska Aleksandra-1515GDAŃSKTAKA RYBA00:25:55
#77 77357Pochopień Mira-1616GDAŃSKWATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIE00:25:57
#78 78244Kuchta Antoni62-62SOPOTSP 8 SOPOT00:25:57
#79 79428Śnieg Aleksandra-1717GDAŃSKWATAHA - ŁACZY NAS BIEGANIE00:25:59
#80 80138Grabka Łukasz63-63GDYNIAFUNKY FLANKI00:26:03
#81 817Armatyńska Małgorzata-1818GDYNIAMOTYWATORNIA TEAM00:26:13
#82 8286Dampc Anna-1919PUCKGYM PUCK00:26:18
#83 83273Liedtke Dariusz64-64TCZEW3ATHLETE00:26:18
#84 84288Maczkowska Ewelina-2020KLESZCZEWKO00:26:21
#85 85226Kowalska Aleksandra-2121LĘBORK00:26:24
#86 86440Toporek Marcin65-65CZECZEWO00:26:24
#87 87403Sobolewski Dawid66-66GDAŃSKSECESPOL00:26:24
#88 88423Sztarbała Ewa-2222WARSZAWA00:26:30
#89 89459Wesołowski Paweł67-67GDAŃSKIC SPORT TEAM00:26:34
#90 90255Kurowski Wojciech68-68GDAŃSKWATAHA - ŁACZY NAS BIEGANIE00:26:38
#91 91116Gajger Aneta-2323GDAŃSK00:26:39
#92 929Baczewski Robert69-69TCZEW00:26:40
#93 9332Biniszkiewicz Marcin70-70TCZEW00:26:40
#94 94137Grabarz Mariusz71-71STAROGARD GDAŃSKI00:26:45
#95 9595Domaradzki Marek72-72NOWY DWOR GDANSKISECESPOL00:26:46
#96 96254Kurowski Michał73-73GDAŃSK00:26:47
#97 975Apanasewicz Jerzy74-74PRUSZCZ GDAŃSKIIRON TEAM00:26:48
#98 98248Kulgajuk Dariusz75-75JUSZKOWOPRUSZCZ BIEGA/STRASZYN BIEGA00:27:00
#99 99467Wirgentius Niko76-76GDANSKDOMI TEAM00:27:00
#100 100455Wencka Monika-2424GDANSK00:27:01

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności