Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Memoriał Tomasza Hopfera

Wyniki - 7 marca 2020, Warszawa

Msc
Nr
Rok
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1353Kondej Mateusz1997DZIUBA TEAM, AZS AWF WARSZAWA00:15:57
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2245Świrgoń Adam1994UW WARSZAWA00:16:05
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3295Zielonka Jan1999WAT WARSZAWA00:16:08
#4 4350Szymborski Rafał1992BKS WATAHA00:16:13
#5 5364Szczepański Piotr2000KONDYCJA PIASECZNO00:16:22
#6 6361Stec Adam-PW WARSZAWA00:16:23
#7 7334Kovalchuk Oleh2001ŻÓRAWSKI TEAM00:16:27
#8 8215Kucharski Bartosz-SGGW WARSZAWA00:16:33
#9 9263Wolender Jakub-UW WARSZAWA00:16:37
#10 10317Kozak Jakub-SGH WARSZAWA00:16:38
#11 11219Szatecki Maksymilian-SGGW WARSZAWA00:16:42
#12 12325Mikulski Tomasz1996UKS FILIPIDES TERESIN00:16:54
#13 13248Chasieniewicz Tomasz1975WARSZAWA00:17:03
#14 14358Salomonowski Jakub2002NOWA IWICZNA00:17:07
#15 15357Jendrych Marek1984RUSZZBLOKU:PL00:17:14
#16 16366Pec Adrian2003KONDYCJA PIASECZNO00:17:15
#17 17345Gos Mateusz2002KS WARKA00:17:15
#18 18227Łagodziński Krzysztof-UW WARSZAWA00:17:16
#19 19312Bujak Arkadiusz2000SGH WARSZAWA00:17:27
#20 20318Pieńkosz Grzegorz-SGH WARSZAWA00:17:30
#21 21225Danowski Mateusz-UW WARSZAWA00:17:35
#22 2256Pawłowski Michał-WAT WARSZAWA00:17:42
#23 23320Zarodkiewicz Dawid1989TEAM ZABIEGANI00:17:48
#24 24323Zasępa Sebastian1979TEAM ZABIEGANI00:18:32
#25 25365Szczepański Paweł1998KONSTANCIN-JEZIORNA00:18:54
#26 26228Niewiadomski Igor-UW WARSZAWA00:18:59
#27 27318Świątek Bartłomiej-WAT WARSZAWA00:19:09
#28 28313Dąbrowski Aleksander-SGH WARSZAWA00:19:14
#29 29379Deska Leszek1976NOWA IWICZNA00:19:50
#30 30218Sobolewski Jakub-SGGW WARSZAWA00:19:54
#31 31390Kowalczuk Adam-SGGW WARSZAWA00:19:56
#32 32229Sałach Michał-UW WARSZAWA00:19:59
#33 3355Treska Jakub-WAT WARSZAWA00:20:25
#34 34249Chrapek Janusz1980PARKRUN WARSZAWA-BRÓDNO00:20:27
#35 35343Belkiewicz Rafał1980WARSZAWA- KABATY00:20:29
#36 36360Kuźdub Piotr1990GĄSAWY-RZĄDOWE00:20:29
#37 37332Chodkowski Marcin1985TEAM ZABIEGANE DNI00:20:40
#38 38261Ziółkowski Jacek1966CROSS00:20:42
#39 39344Nowocień Jacek1959UKS RUSIEC00:20:51
#40 40320Pikell Patrick-SGH WARSZAWA00:20:52
#41 41367Wróblewski Michał1979AKL URSYNÓW00:21:03
#42 42292Barabasz Michał-WAT WARSZAWA00:21:12
#43 43324Wiatrowski Błażej1975WIATROWSKI:PL00:21:31
#44 44363Sarzała Dariusz1958AKS POLONIA WARSZAWA00:21:32
#45 45368Szymański Hubert1979RK ATHLETICS00:21:34
#46 46329Kawa Michał1992#NOTOSTERYD00:21:39
#47 47347Bogucki Michał1993UKS ORZEŁKI00:21:42
#48 48374Dec Rafał-SGH WARSZAWA00:21:51
#49 49321Świadkowski Dawid-SGH WARSZAWA00:21:54
#50 50247Wolski Maciej-UW WARSZAWA00:21:56
#51 51216Lewczuk Bartosz-SGGW WARSZAWA00:22:01
#52 52333Kurzawa Sławomir1966T-MOBILE SPORT00:22:12
#53 53256Rukuszewicz Wawrzyniec1980DZIKIE GRUBASY00:22:24
#54 54359Terczyński Paweł1973ORANGE POLSKA00:22:31
#55 55377Kompanowski Jakub-SGH WARSZAWA00:22:56
#56 5672Krupiński Marek199500:23:16
#57 57342Madziar Paweł1972ZGRYZ ZĄBKI00:23:18
#58 58389Rutkowski Paweł198500:23:18
#59 59335Pasek Sebastian1988WARSZAWA00:24:00
#60 60250Gorgiel Rafał1981WARSZAWA00:24:05
#61 61217Makowski Jakub-SGGW WARSZAWA00:24:16
#62 62340Dębowski Michał2002WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:24:20
#63 63339Dębowski Piotr1965TVP SPORT00:24:31
#64 64369Łada Jerzy1970KS CZEMPION00:25:08
#65 65355Białobrzeski Marek1987PIASECZNO RUNNING00:25:08
#66 66245Aleksiński Marcin1977WARSZAWA00:26:46
#67 67307Ignaciuk Grzegorz197600:26:58
#68 68306Łężny Jakub198400:27:01
#69 69348Kunka Piotr1983TEAM ZABIEGANEDNI00:27:05
#70 70338Badowski Andrzej1954WARSZAWA00:28:31
#71 71336Tryc Łukasz1983WARSZAWA00:32:14
#72 72383Kondrat Adam1978TĘGI BĘBEN00:33:11

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności