Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Parkrun Tczew #199

Wyniki - 7 marca 2020, Tczew

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Kat
M
K
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Mateusz DudziakSM25-2969.73%00:18:301-
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Piotr BrzozowskiVM40-4473.02%00:18:582-BIEGAJĄCY TCZEW
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Łukasz KunowskiVM40-4471.16%00:19:113-
#4 4Mariusz ŻurawskiVM40-4470.96%00:19:314-Team Tapflo
#5 5Kamil GawareckiVM35-3968.72%00:19:435-LOTOS Running Team
#6 6Adam DepkaVM35-3968.67%00:19:446-Reebok Run Crew Tczew
#7 7Wojciech KaźmierskiSM30-3465.60%00:19:497-
#8 8Mateusz LipiakJM15-1766.39%00:20:208-
#9 9Przemysław PiekarskiVM40-4466.32%00:20:359-BIEGAJĄCY TCZEW
#10 10Jan PiekarskiJM15-1767.61%00:20:3510-BIEGAJĄCY TCZEW
#11 11Tymon ZielińskiJM15-1765.92%00:20:4711-
#12 12Tomasz BorysVM45-4968.08%00:20:5012-
#13 13Jarosław SosnowskiVM45-4968.57%00:21:0013-BIEGAJĄCY TCZEW
#14 14Wiesław MarkowskiVM50-5470.51%00:21:0514-BIEGAJĄCY TCZEW
#15 15Krzysztof WilczewskiVM35-3962.43%00:21:0715-
#16 16Marcin BąkVM40-4464.49%00:21:1016-
#17 17Kamil WołoszykSM30-3461.32%00:21:1217-
#18 18Bartosz KosmaczewskiSM30-3461.03%00:21:2318-
#19 19Aleksander LiegmannJM15-1764.98%00:21:2519-UKLO Tczew
#20 20Krzysztof CzarneckiSM25-2960.19%00:21:2620-Team Tapflo
#21 21Dawid Chojnacki ZsbioSM18-1961.87%00:21:3321-ZSBiO Tczew
#22 22Marek MichalakVM45-4965.56%00:21:3822-
#23 23Tomasz TobiańskiVM45-4965.97%00:21:3923-BIEGAJĄCY TCZEW
#24 24Bohdan HorbachSM25-2959.04%00:21:5124-
#25 25Kacper KoitkaJM15-1761.32%00:22:0125-
#26 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !26Justyna ŁuczakVW40-4469.39%00:22:03-1
#27 27Karol KrygerVM35-3959.43%00:22:1126-
#28 28Mateusz BiniszkiewiczJM15-1761.71%00:22:1227-ZSBiO Tczew
#29 29Tomasz KunowskiJM11-1465.27%00:22:1328-
#30 30Stanisław ĆwiklińskiVM55-5969.72%00:22:1429-
#31 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !31Maria PióroVW50-5475.13%00:22:19-2BIEGAJĄCY TCZEW
#32 32Krzysztof PeplińskiVM40-4462.84%00:22:2330-
#33 33Michał Łukasz KosseckiVM35-3958.94%00:22:3931-
#34 34Dawid CzechowskiVM40-4461.97%00:22:4232-BIEGAJĄCY TCZEW
#35 35Oliwier Galikowski ZsbioJM15-1760.31%00:22:4333-ZSBiO Tczew
#36 36Rafal OgonowskiVM40-4460.35%00:22:4734-
#37 37Darosław ZielińskiVM40-4461.12%00:22:5135-
#38 38Aureliusz KleinJM15-1758.87%00:22:5636-II LO Tczew
#39 39Rafał PustkowskiVM40-4459.83%00:22:5937-BIEGAJĄCY TCZEW
#40 40Nieznan(A)Y--
#41 41Marcin KamińskiVM40-4460.51%00:23:0538-
#42 42Krzysztof MałkiewiczVM45-4961.83%00:23:0639-
#43 43Marek CzapiewskiVM55-5968.49%00:23:1340-
#44 44Sławomir SzoskaVM40-4459.48%00:23:1741-
#45 45Nieznan(A)Y--
#46 46Nieznan(A)Y--
#47 47Łukasz BałdowskiVM35-3956.38%00:23:2342-
#48 48Andrzej ŚcisłowskiVM60-6469.78%00:23:2343-BIEGAJĄCY TCZEW
#49 49Krzysztof WróblewskiVM40-4460.16%00:23:2344-PRESS GLASS – Sport and Support
#50 50Krzysztof Wojciech KoszykVM45-4962.04%00:23:2445-BIEGAJĄCY TCZEW
#51 51Marek UlanowskiVM50-5463.03%00:23:2446-BIEGAJĄCY TCZEW
#52 52Marcin NowakowskiVM40-4459.19%00:23:2447-
#53 53Lesław NiespodzińskiVM55-5965.96%00:23:3048-BIEGAJĄCY TCZEW
#54 54Blazej FryszkaSM30-3454.69%00:23:3949-
#55 55Paweł FabichSM30-3454.63%00:23:4450-
#56 56Waldemar MakowskiVM45-4960.59%00:23:4651-
#57 57Michał JarugaSM25-2954.20%00:23:4852-
#58 58Łukasz PlockeSM30-3454.92%00:23:5353-
#59 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 59Barbara KruszyńskaVW55-5976.62%00:23:57-3BIEGAJĄCY TCZEW
#60 60Anna JanasVW35-3962.38%00:23:58-4
#61 61Bożena SosnowskaVW45-4966.90%00:24:13-5BIEGAJĄCY TCZEW
#62 62Michał LiegmannJM15-1755.63%00:24:1654-UKLO Tczew
#63 63Oskar Kamil MikołajczakJM15-1756.38%00:24:1855-ZSBiO Tczew
#64 64Jarosław GurbowiczVM45-4959.22%00:24:1956-BIEGAJĄCY TCZEW
#65 65Rafał BładzikowskiVM40-4457.40%00:24:2057-
#66 66Karol WalkiewiczVM35-3954.18%00:24:2058-
#67 67Anna PiekarskaVW40-4463.05%00:24:24-6BIEGAJĄCY TCZEW
#68 68Dawid SzczukowskiJM15-1756.07%00:24:2659-ZSBiO Tczew
#69 69Dorota CzechowskaVW40-4464.26%00:24:29-7BIEGAJĄCY TCZEW
#70 70Viktoria KornienkoSW20-2460.37%00:24:31-8PRESS GLASS – Sport and Support
#71 71Dmytro BondarSM30-3452.82%00:24:3360-PRESS GLASS – Sport and Support
#72 72Damian WalasVM35-3955.12%00:24:3561-
#73 73Michał MałkiewiczSM20-2452.44%00:24:3662-PRESS GLASS – Sport and Support
#74 74Karol WaruszewskiVM40-4456.62%00:24:4063-BIEGAJĄCY TCZEW
#75 75Sławomir BeleckiVM40-4456.95%00:24:4264-
#76 76Arkadiusz SzulcVM40-4455.88%00:24:4765-
#77 77Przemysław HulewiczVM40-4455.00%00:24:4966-
#78 78Oskar ŻmijewskiJM11-1461.57%00:24:5167-
#79 79Bożena LiegmannVW40-4462.80%00:24:52-9
#80 80Maks KorzeniewskiJM11-1461.32%00:24:5768-
#81 81Marek ŻywieckiVM45-4957.56%00:25:0169-
#82 82Piotr DubielVM35-3953.29%00:25:0370-
#83 83Tomasz KornackiVM50-5460.27%00:25:0571-
#84 84Mariusz LiegmannVM45-4957.37%00:25:0672-
#85 85Jan KulasVM60-6465.01%00:25:0673-
#86 86Karol MarcińskiJM1061.98%00:25:2874-SP nr 12 Tczew
#87 87Magdalena ZacharekVW35-3958.86%00:25:29-10II LO Tczew
#88 88Martyna CzapiewskaSW30-3457.91%00:25:37-11
#89 89Mirosław ŁosiakVM40-4453.64%00:25:3875-
#90 90Artur DaszkiewiczVM45-4955.89%00:25:4676-
#91 91Mariusz MarutVM45-4955.85%00:25:4777-
#92 92Tomasz KordunowskiSM25-2949.87%00:25:5278-Team Tapflo
#93 93Żaneta Anna FrankiewiczVW40-4460.67%00:25:56-12BIEGAJĄCY TCZEW
#94 94Andrzej Tomasz FrankiewiczVM45-4955.08%00:25:5679-BIEGAJĄCY TCZEW
#95 95Mikołaj ŻywieckiSM20-2450.22%00:25:5780-
#96 96Agnieszka ZimnaVW35-3958.17%00:26:01-13Reebok Run Crew Tczew
#97 97Andrzej ZakrzewskiVM50-5458.03%00:26:0381-BIEGAJĄCY TCZEW
#98 98Daniel KędzierskiJM1062.72%00:26:0482-
#99 99Dagmara DąbrowskaSW30-3456.74%00:26:05-14
#100 100Anna PuczyńskaSW25-2956.70%00:26:06-15

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności