Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VII Zimowy Ultramaraton Karkonoski im. Tomka Kowalskiego

Wyniki - 7 marca 2020, Karpacz

Msc
Nr
Rok
M
K
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !14Maciej DombrowskiPOLATTIQ TeamKraków19891-05:24:3505:24:3500:05:42
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !27Tomasz SkupieńPOLSkawinki19862-05:24:5105:24:5100:05:42
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 31Bartosz GorczycaPOLLukTrans Grupa19913-05:27:2405:27:2400:05:45
#4 42Piotr UznańskiPOLPamtrans / Euroclear Running TeamKraków19864-05:34:3705:34:3700:05:52
#5 55Grzegorz ZiejewskiPOLWieliczka19765-05:43:3405:43:3400:06:02
#6 68Piotr BętkowskiPOLCITY TRAIL TeamWarszawa19876-05:50:2205:50:2200:06:09
#7 76Wojciech ProbstPOLInov8 Team19857-06:02:0106:02:0100:06:21
#8 8381Tomek CuryłoPOLŻory19768-06:07:5206:07:5400:06:27
#9 920Aleksander BadowskiPOLTeam Mountain Fuel PolskaWarszawa19849-06:12:5506:12:5500:06:33
#10 10344Mateusz GoleniewskiPOLKamil Leśniak Fanpage TeamToruń199210-06:13:3006:13:3000:06:33
#11 1121Krzysztof FalkowskiPOLWoodward RunnersKraków198111-06:15:2006:15:2000:06:35
#12 123Vaidas ZlabysLTULa SportivaVilnius198612-06:17:1806:17:1800:06:37
#13 1322Przemysław MarciniakPOLNOAPrudnik198713-06:18:1306:18:1300:06:38
#14 1419Michał KitaPOLpędzący w miejscuWrocław197514-06:19:2906:19:2900:06:39
#15 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1510Katarzyna SolińskaPOLSalomon Suunto Team PolskaKraków1990-106:19:5806:19:5800:06:40
#16 1628Henryk SobczakPOLNowy Targ198315-06:23:1806:23:1800:06:43
#17 179Piotr PaszyńskiPOLUKS Orientuś ŁódźŁódź198116-06:24:5906:24:5900:06:45
#18 1818Michał NorbertPOLKB SobótkaŚwidnica198817-06:25:4306:25:4600:06:46
#19 1933Paweł MilczarekPOLRoad to UTMB / WOZ-TRANSDobrzyca198918-06:27:3506:27:3900:06:48
#20 2026Paweł PerykaszaPOLGRUPALUKTRANS.PLKraków198119-06:28:1606:28:1800:06:49
#21 2144Daniel FirletPOLSKW HosnetBogatynia197520-06:30:1006:30:1000:06:51
#22 2241Tomasz ŁużyńskiPOLTT SzczecinSzczecin197621-06:31:2806:31:2800:06:52
#23 2314Witold JudaPOLJelenia Góra197422-06:32:3206:32:3200:06:53
#24 2416Piotr StyczeńPOLCKBabcie/WoźniakRunningTeamChęciny198123-06:33:5706:33:5700:06:55
#25 2513Kamil DąbrowskiPOLMarcin Świerc TeamWrocław198824-06:37:0706:37:0700:06:58
#26 26314Michał FrankowskiPOLHässelby198025-06:41:2806:41:2800:07:03
#27 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2711Katarzyna WilkPOLPleśna1985-206:41:4406:41:4400:07:03
#28 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 28434Kamila GrzelakPOL#męcinapanyKraków1990-306:44:5006:44:5200:07:06
#29 2937Michal PaczuskiPOLforever Young lodzLodz198126-06:48:1606:48:1600:07:10
#30 3040Jakub BoruckiPOLDrużyna MufyPoznań198727-06:48:1806:48:1800:07:10
#31 3135Adam BanaszekPOLbiegusiem.plWarszawa198028-06:48:5306:48:5400:07:10
#32 3234Jakub WyrodekPOLTurboptysieNowa Ruda198529-06:49:0306:49:0300:07:11
#33 33336Marcin DrozdziokPOLBielsko- Biala197530-06:49:5806:49:5800:07:12
#34 34329Artur KurekPOLArturKurek.proŻyrardów197031-06:50:3606:50:3600:07:12
#35 3524Piotr ŻubinskiPOLAccelerating PolandWarszawa197432-06:50:5706:50:5700:07:13
#36 3655Andre SchmidtGERGutsMuths Rennsteiglaufverein e.V.Dresden197933-06:52:2306:52:2300:07:14
#37 37437Krzysztof StaszelisPOLPoco Loco Adventure TeamPoznań198834-06:55:4906:55:4900:07:18
#38 38101Tomasz PilarskiPOLBogatynia198135-06:57:0406:57:0400:07:19
#39 3969Robert ŁukszaPOLI-SPORTPoznań197036-06:57:5906:58:0100:07:20
#40 4060Mateusz GołąbPOLJurne KnuryPoznań198637-06:58:2706:58:2700:07:20
#41 4151Rafał PaprzyckiPOLNBRTEAMPoznań197638-06:58:5306:59:0100:07:21
#42 4217Marcin WróbelPOLMitsubishi MATERIALS MTB TEAMWysoka197739-07:00:0407:00:0400:07:22
#43 43298Krystian StefańskiPOLKS KANAŁEKOlsztyn198440-07:00:4107:00:4100:07:23
#44 4412Aneta ŚciubaPOLStay InsaneLublin1987-407:04:0807:04:0800:07:26
#45 4557Konrad DudaPOLKraków198441-07:05:1107:05:1200:07:28
#46 4627Mateusz ŻorniakPOLMega Fason Sieniawa/ Stajnia BalonaSieniawa198942-07:06:1307:06:1300:07:29
#47 4763Paweł StańcoPOLPrzedwojewski Mountain TeamZwardoń199143-07:08:0407:08:0700:07:31
#48 48396Piotr BąkPOLKB LUPUS OleśnicaBrzezia Łąka197844-07:10:3407:10:3400:07:33
#49 49113Piotr PogockiPOLKnurów197945-07:10:4607:10:4800:07:33
#50 5032Ryszard BorówkaPOLGdynia197546-07:10:5807:10:5900:07:34
#51 51438Justyna Frączek-BogackaPOL--507:12:3807:12:3800:07:35
#52 5250Maciek NersPOLKingrunner ULTRAWarszawa197947-07:14:0807:14:0800:07:37
#53 53281Zuzanna MadajPOLPoznań1991-607:16:3807:16:3800:07:40
#54 54379Andrzej CiuraszkiewiczPOLiron4ultraWrocław197748-07:16:3607:16:3900:07:40
#55 5590Marek TraczykPOLMPK WybieganieWarszawa196849-07:18:2207:18:2700:07:41
#56 5645Michał AsperskiPOLKB SupermaratończykKalisz197750-07:18:3407:18:3400:07:42
#57 5749Radosław OzimkiewiczPOLSZWLA / Kalmar runnersStargard198751-07:19:5107:19:5300:07:43
#58 5866Sigitas PasakinskasLTULTU TRAIL RUNNING PEOPLEKaunas198252-07:20:4407:20:5600:07:44
#59 59127Rafal WośPOLBiegiem po marzenia-TeamGeithus197653-07:22:1407:22:1700:07:46
#60 60334Marek SzramowiatPOLBritaLwówek Śląski197754-07:23:0407:23:0700:07:46
#61 61290Paweł StępieńPOLWrocław199155-07:24:4807:24:5100:07:48
#62 62124Marcin PiętaPOLPrzedwojewski Mountain TeamWrocław198756-07:25:2607:25:2900:07:49
#63 63401Piotr LewandowskiPOLJelenia Góra199157-07:25:2207:25:3500:07:49
#64 6452Artur ZarzyńskiPOLMPK WybieganieWarszawa197658-07:25:4607:25:4600:07:49
#65 65102Paweł GrzesicaPOLLędziny197859-07:25:5407:25:5400:07:49
#66 6665Michał RowińskiPOLUltraFunLubawa198460-07:26:0507:26:0600:07:50
#67 67280Olga MakowskaPOLJacekBiega Runnning TeamWarszawa1985-707:26:3407:26:3400:07:50
#68 68400Damian StachuraPOLLA ROJALubin198561-07:27:1907:27:2400:07:51
#69 6986Joanna MrowcaPOLSM KaMosKamienna Góra1990-807:27:2907:27:3000:07:51
#70 70100Radosław JakubiecPOLGoLenieDąbrowa Górnicza197762-07:27:4407:27:4900:07:51
#71 71345Michał MojekPOLKarpacz198063-07:27:5607:27:5900:07:52
#72 72293Michał RobakowskiPOLŁódź198864-07:29:1407:29:1700:07:53
#73 73297Maciej ŚlandaPOLKS JanuszeGrodzisko Dolne198465-07:30:3907:30:3900:07:54
#74 74446Rafał DarmetkoPOL-66-07:31:5607:31:5800:07:56
#75 75292Monika KrużołekPOLTurboptysieRadków1986-907:32:2307:32:2500:07:56
#76 76291Patryk WalczakPOLKonin198967-07:34:1207:34:1200:07:58
#77 77435Marcin LasockiPOL12tri.pl/Team ZabieganeDniWarszawa197968-07:34:1907:34:2200:07:58
#78 7892Tomasz RudnikPOLWieliczka197969-07:36:0907:36:3600:08:00
#79 79391Sylwia TelatynskaPOLAktywne ChoszcznoChoszczno1977-1007:38:2207:38:2200:08:03
#80 8036Kamil OstapskiPOLVege RunnersWrocław198270-07:38:3807:38:3900:08:03
#81 8153Marcin BuchlaPOLGT RATWrocław197471-07:39:0507:39:0500:08:03
#82 82109Sławomir BłądekPOLWitkowo Drugie198572-07:39:1407:39:1600:08:03
#83 83152Tomasz SzymczykPOLCzęstochowa198273-07:39:5807:40:0000:08:04
#84 8431Rafał MilkowskiPOLOTK RZEŹNIKRybnik198074-07:40:5507:41:0200:08:05
#85 8547Grzegorz GalaPOLSchenker Technology Center RunnersSochaczew197875-07:41:2707:41:2900:08:06
#86 8667Tomasz LisieckiPOLTrzynastka PlusLuboń197576-07:42:1107:42:1400:08:07
#87 87416Jacek MasiukiewiczPOLSPIKA U.TSkwierzyna198177-07:42:3607:42:4400:08:07
#88 88317Kamila OkońPOLRunners team Nysa/ FitkoopRudniki1988-1107:43:3607:43:3600:08:08
#89 89360Wiesław JandziśPOLAktywny DynówDynów197478-07:43:3607:43:4300:08:08
#90 9071Piotr StachurskiPOLSTALGAST RADOMJedlnia Letnisko198679-07:43:4907:43:5000:08:08
#91 91105Maciej SzmytPOLFree RuN - GUTO - WLKP Mountains UltraPoznań, Pow. Poznań198080-07:43:5207:43:5300:08:08
#92 9268Katarzyna KrymPOLNight Runners WrocławSmolec1977-1207:45:0207:45:0600:08:10
#93 93153Damian TrojnarPOLKS JanuszeŁańcut198681-07:45:2107:45:2200:08:10
#94 94116Sebastian BurzyńskiPOLMPK WybieganieWarszawa197982-07:45:3607:45:3600:08:10
#95 95287Raphael BicelliFRAPrague198283-07:46:1107:46:1800:08:11
#96 9646Tomasz NiezgódkaPOLZałoga GórskaWrocław197084-07:47:4407:47:4400:08:12
#97 9742Damian TruszkowskiPOLAlbatrosyZielona Gora198785-07:48:1807:48:2100:08:13
#98 98433Wojtek DębickiPOLNamyslow197986-07:48:2907:48:3000:08:13
#99 9989Dariusz TyszkaPOLWarszawa197587-07:49:0507:49:0700:08:14
#100 10058Piotr HamrolPOLZłotniki197488-07:49:2107:49:2400:08:14

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności