Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

3. Bieg Morsa

Wyniki - 8 marca 2020, Karlino

Msc
Nr
M
K
Rok
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !127Hołub KamilTRZEBIATÓWMLUKS Trzebiatów1-198000:17:45
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !299Witkiewicz ErykBIAŁOGARDKb 10 bialogard2-197600:17:50
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 346Kwarciak AdrianSTARGARD3-198300:17:59
#4 461Polak SzymonKOSZALINRozbiegany koszalin4-197400:18:12
#5 589Szulc ArekKOSZALIN7PROTEAM5-197700:18:18
#6 657Pick TomekKOSZALINKORONA Szczecin6-197000:18:21
#7 729Jabłoński TomaszSŁAWNOKB SPOKO Sławno7-197900:18:27
#8 834Korman KamilKOSZALIN8-199600:18:29
#9 917Deberny MariuszRESKOMorsów Sopel9-197500:19:56
#10 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1039Krynicka Grzyb MalgorzataTRZEBIATÓW-1198700:20:00
#11 11107Żebrowski MariuszBRZEŹNOKarlinobiegaj !!!10-197500:20:05
#12 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !12104Zielińska AnnaŁOBEZTrucht Łobez-2197200:20:07
#13 13111Plata Robert11-197200:20:09
#14 1497Wiktorowski MaciejKOSZALINTAGER Sport12-197600:20:29
#15 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1595Zatoń OlgaŚWIDWIN-3198500:20:31
#16 16103Żeliszczak KrystianKARLINOKlub Bokserski Karlino13-198100:20:45
#17 1793Tabaczyk SebastianTRZEBIATÓW14-198900:20:59
#18 1876Skiba ArturŚWIDWINParalotniowy PPGG15-197200:21:04
#19 1956Pałaszewska KarolinaKOŁOBRZEG-4199000:21:04
#20 2090Szulc SzymonBIAŁOGARD16-198600:21:23
#21 2180Stańczyk SławomirSTARGARD17-198800:21:26
#22 2238Krynicka MagdalenaTRZEBIATÓW-5199600:21:28
#23 2324Hałka JustynaŁOBEZTrucht Łobez-6198000:21:29
#24 2421Gigoło ŁukaszKARLINOKarlinobiegaj!18-197600:21:45
#25 2552Maluk DanielŚWIDWIN19-198200:22:07
#26 2684Szatkowski MiczysławKARLINOKRA KARLINO20-196400:22:12
#27 2716Ciecierski AlbinKARLINO21-198700:22:25
#28 2859Pietryka ArturKARLINOKarlinobiegaj22-197600:22:38
#29 29101Woźniecka KarolinaKOŁOBRZEG-7198900:22:39
#30 3011Broca JarosławKOSZALINFor-est -Run23-197400:22:44
#31 3141Krzewińska MałgorzataKOSZALINTKKF KOSZALIN-8195900:22:44
#32 3269Rynkiewicz MichałŚWIDWINGenerator endorfin24-200800:23:03
#33 3315Chrzanowski MariuszKOŁOBRZEG25-196700:23:12
#34 3481Stec WiolettaKOŁOBRZEG-9197600:23:13
#35 35112Michalczyk KamilKOSZALIN26-198500:23:35
#36 3663Rabka MonikaKOSZALINFor-Rest-Run Koszalin-10198000:23:42
#37 3722Grabowska-Lesisz AnetaKOSZALIN4ROWERY-11197800:23:45
#38 3898Wiliński MarekŚWIDWIN27-196100:24:01
#39 3933Konieczna AnkaKOSZALINFor-Rest-Run Koszalin-12196900:24:14
#40 40114Polikowski DariuszGOŚCINO28-196700:24:15
#41 4160Piętko JoannaKOSZALINFor-est -Run-13196800:24:20
#42 4264Raczyńska KatarzynaKARLINOKraKarlino-14199200:24:24
#43 4351Malesza-Housin JoannaKOSZALINForRestRun-15197300:24:29
#44 4430Janowicz MalgorzataKARLINOKra karlino-16198300:24:31
#45 45115Suchodolska AleksandraROSNOWODzikie Żółwie-17198500:24:40
#46 4667Romanowicz MonikaKOSZALINDzikie Żółwie-18198600:24:40
#47 4796Wijas JerzyKARLINOkra karlino29-196800:24:48
#48 4849Majchrzak PawełKARLINOKRA Karlino30-197500:24:48
#49 4955Musioł AnnaKARLINOKraKarlino-19197500:25:01
#50 503Banaszek PiotrKARLINOKarlinobiegaj!31-197900:25:55
#51 51117Potomski NorbertKARLINOKARLINO BIEGAJ32-197500:25:57
#52 5273Sękowska MagdalenaRESKOSzczecińsko-Policki Klub Morsa-20196800:25:59
#53 53118Feret AlinaGOŚCINOMAMUŚKI-21199200:26:00
#54 544Barański GrzegorzKOLOBRZEGSAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAM33-197300:26:25
#55 5547Lesisz MichałKOSZALINŻyj z enegią34-197800:26:28
#56 5665Radosz KatarzynaKOSZALIN-22197000:26:32
#57 57110Kijewski KrzysztofBIAŁOGARD35-198400:26:33
#58 5845Kwarciak NataliaSTARGARDStargardzki Klub Morsów Miedwi-23198600:26:43
#59 597Bielicka BożenaKOŁOBRZEGSAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAM-24198000:26:46
#60 605Bątkiewicz BogusławPŁOTY36-196500:26:49
#61 6191Szymański PiotrROSNOWOCSSP37-197300:26:49
#62 6266Remplakowski KrzysztofROSNOWOWe run38-197400:26:49
#63 63108Salawa AnnaGOŚCINOMAMUŚKI-25198500:26:50
#64 646Bednarz KatarzynaKOŁOBRZEG-26197400:27:11
#65 6537Krawczynska AgnieszkaKARLINO-27198100:27:15
#66 6635Kowalczyk PawełKARLINO39-197900:27:29
#67 6762Polska AgnieszkaREDLINOKra Karlino-28197400:27:37
#68 6823Grzelak KarinaKOSZALINRozbiegany koszalin-29197700:27:38
#69 6948Lisowska MonikaKOSZALINRozbiegany Koszalin-30198300:27:38
#70 70120Krawczyk MartaGOŚCINOMAMUŚKI-31198900:27:48
#71 7170Rynkiewicz TomaszŚWIDWINGenerator endorfin40-197700:27:49
#72 72102Danowski MaciejBIAŁOGARDSOPEL BIAŁOGARD41-197400:28:07
#73 7386Szmyt MarcinKOSZALINSZWAGRY BIEGAJĄ42-198100:28:16
#74 7471Rzeszotarski JacekKOŁOBRZEG-BUDZISTOWOSAR-BSR Kołobrzeg Maraton Team43-197600:28:19
#75 7572Saczka AnetaKOŁOBRZEG-32198000:28:19
#76 7679Stachurska AgnieszkaKOŁOBRZEGKołobrzeg biega-33198000:28:19
#77 7774Sienkiewic AgnieszkaKARLINO-34197700:28:33
#78 78109Goździalska KatarzynaGOŚCINO-35199300:28:50
#79 79119Grzesiak MagdalenaGOŚCINO-36198100:28:51
#80 8026Hipsz MariuszPOBŁOCIE WIELKIE44-197500:29:32
#81 8182Suder-Maksymowicz MonikaUSTRONIE MORSKIE-37198100:29:32
#82 8212Brzezińska BeataBIAŁOGARDTeam Piotruś-38196900:29:36
#83 8342Kurcz BarbaraKOSZALINBabeczki Koszalin-39197100:29:45
#84 8454Matwiejczuk-Leksińska KrzysztofaKARLINOKra Karlino-40198200:29:58
#85 8583Szatkowska AgnieszkaKARLINOKRA KARLINO-41197000:30:01
#86 8692Świstak GrzegorzSZCZECINSzczecińsko-Policki Klub Morsa45-196300:30:24
#87 87106Zieliński RobertŚWIDWINGenerator endorfin46-198100:30:48
#88 8858Piechota RobertKOŁOBRZEG47-196900:30:57
#89 8987Szulc MartynaBIAŁOGARD-42198900:31:00
#90 90105Zieliński JarosławBIAŁOGARDAmator48-197700:31:00
#91 9120Fotorygo UrszulaKARLINO--43195700:32:30
#92 9253Maluk SzymonŚWIDWIN49-200900:34:16
#93 93113Maluk AgnieszkaŚWIDWINGenerator endorfin-44198400:34:37
#94 94116Maluk LenaŚWIDWINGenerator endorfin-45201200:34:37

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności