Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Hardcorowa Kumowa - 30km

Wyniki - 8 marca 2020, Chełm

Msc
Nr
K
M
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Artur Jendrych344Świdnik BIEGAJĄCY ŚWIDNIK-101:05:2902:09:4302:09:42
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Paweł Gregorczuk445SG Nadbużański Oddział Straży Granicznej-201:05:4802:10:3102:10:30
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Andrzej Luśnia451SG Centrum Szkolenia Straży Granicznej-301:05:4602:13:1502:13:14
#4 4Tomasz Kowalski449SG Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej-401:05:4602:16:1502:16:15
#5 5Michał Tyburek423Świdnik Duży Pierwszy-501:07:4902:18:3902:18:37
#6 6Piotr Witkowski461SG Centrum Szkolenia Straży Granicznej-601:08:5002:20:1002:20:09
#7 7Piotr Maciejewski376Lublin-701:08:2602:20:2102:20:20
#8 8Damian Antończak301Żółkiewka Krasnystaw Biega-801:11:0502:20:3702:20:37
#9 9Wojciech Gębacz444SG Karpacki Oddział Straży Granicznej-901:08:3102:23:2402:23:23
#10 10Michał Szostek417Kraków-1001:10:4902:23:4702:23:45
#11 11Marek Antończak302Żółkiewka Krasnystaw Biega-1101:12:2302:24:0802:24:07
#12 12Arkadiusz Graj330Świdnik-1201:12:0602:24:3802:24:37
#13 13Kamil Borowski311Żółtańce Kolonia Chełm Biega-1301:08:3702:25:0602:25:06
#14 14Michał Jamioł448SG Karpacki Oddział Straży Granicznej-1401:07:5102:27:0402:27:03
#15 15Łukasz Haręża446SG Nadodrzański Oddział Straży Granicznej-1501:12:0202:27:5402:27:52
#16 16Adam Szubzda457SG Podlaski Oddział Straży Granicznej-1601:14:1102:30:5302:30:52
#17 17Rafał Pajdosz389Biała Podlaska KB Biała Biega-1701:14:3802:32:1402:32:12
#18 18Andrzej Dobrzyński320Krasnystaw-1801:15:0402:32:2602:32:21
#19 19Krzysztof Runowski454SG Nadodrzański Oddział Straży Granicznej-1901:14:5202:32:5702:32:54
#20 20Jacek Cichorz315Bystrzejowice Drugie-2001:11:3802:33:3402:33:33
#21 21Paweł Ryś455SG Śląski Oddział Straży Granicznej-2101:14:2902:34:1602:34:15
#22 22Eugeniusz Słobodzian456SG Śląski Oddział Straży Granicznej-2201:14:3102:35:1902:35:18
#23 23Piotr Sawa406Lublin Stajnia Beverly-2301:14:0402:36:1402:36:11
#24 24Emil Chodowiec313Nurzec-Stacja-2401:18:5202:37:4002:37:34
#25 25Piotr Kuśmierzak366Lublin STAY INSANE-2501:16:2102:38:0102:37:58
#26 26Wojciech Deleżuch319Niemce Nie ma letko-2601:18:2002:38:0102:37:59
#27 27Adam Stepaniuk409Wierzbica-Osiedle Chełm Biega /Biegamy Dzisiaj?-2701:17:2802:38:2702:38:24
#28 28Andrzej Więsek429Świdnik BIEGAJĄCY ŚWIDNIK-2801:19:5502:39:3802:39:30
#29 29Dawid Podsiedlik453SG Nadbużański Oddział Straży Granicznej-2901:20:0602:40:0502:39:57
#30 30Walenty Gryciuk331Nurzec-Stacja-3001:15:2202:40:1902:40:14
#31 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !31Katarzyna Holc334Lublin Największa Armia Świata1-01:17:1602:40:2202:40:19
#32 32Dariusz Pietrzyk393Mełgiew Biegający Świdnik-3101:21:5602:40:3302:40:24
#33 33Krzysztof Kondzioła352Lublin Stay Insane / Perfect Runner Lublin-3201:19:5602:40:4102:40:36
#34 34Kamil Mackiewicz377Chełm Cement Gryf Chełm-3301:19:0002:42:0402:42:01
#35 35Łukasz Wnuczek431Swidnik Biegający Świdnik-3401:19:2602:42:1902:42:16
#36 36Wojciech Murzyn385Chełm 24.batalion lekkiej piechoty-3501:18:5002:42:2402:42:12
#37 37Zbigniew Pietrzyk394Kępa Borzechowska Bełżyce i okolice biegają-3601:19:0402:42:3502:42:23
#38 38Tomasz Bielski442SG Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej-3701:17:2702:43:3602:43:35
#39 39Michał Krzosek362Lublin-3801:19:2002:44:0302:43:56
#40 40Daniel Maciejewski375Lublin Stajnia Beverly-3901:19:1602:44:3602:44:32
#41 41Marek Tomczak459SG Morski Oddział Straży Granicznej-4001:21:1502:44:5602:44:53
#42 42Marcin Juszczak345Bielany Biała Biega-4101:19:1602:46:0302:46:00
#43 43Krzysztof Mazurek382Chełm-4201:17:0502:47:0702:47:07
#44 44Krzysztof Szewczuk415Chełm Zadyszka-4301:20:4102:48:1902:48:17
#45 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !45Karolina Lewandowska368Gamratka DREAM RUN2-01:24:1002:48:3902:48:37
#46 46Rafał Machnicki374Ryki-4401:19:3102:49:1702:49:10
#47 47Andrzej Jabłoński336Chełm PSG Dorohusk-4501:20:3002:49:2302:49:10
#48 48Jacek Szcząchor412SG NOSG-Komendant-4601:21:4002:51:2802:51:15
#49 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 49Magdalena Gajek327Czółna Wieś Tańczy I Biega3-01:24:4302:51:3402:51:30
#50 50Michał Król359Stary Zamość-4701:24:1602:52:5402:52:48
#51 51Przemek Wołosiuk432Biała Podlaska-4801:26:1102:53:2002:53:14
#52 52Grzegorz Gajek326Czółna Wieś Tańczy I Biega-4901:24:4202:53:2502:53:22
#53 53Monika Kanclerz-Mazurczuk347Wólka Czulczycka WIST/Okszów Biega4-01:26:1702:53:2802:53:24
#54 54Krzysztof Jarzynka342Lublin K2-5001:24:4802:53:3302:53:26
#55 55Daniel Kowalski354Świdnik BIEGAJĄCY ŚWIDNIK-5101:22:2102:54:2202:54:19
#56 56Marek Lik369Chełm Chełm biega-5201:25:3402:54:4302:54:41
#57 57Kamil Ślizewski458SG Morski Oddział Straży Granicznej-5301:21:5602:55:0302:55:00
#58 58Paweł Łukasik372Biłgoraj Rapy Masters-5401:24:3302:55:2702:55:23
#59 59Arkadiusz Drzazga322Wierzbica Biegam z ...,..-5501:26:5702:56:5902:56:52
#60 60Agata Królikowska361Lublin Stay Insane5-01:31:4602:57:1502:57:08
#61 61Paweł Bochra309Okszów Okszów Biega-5601:25:3602:57:2302:57:16
#62 62Izabela Malinowska380Chełmiec6-01:26:5802:58:0702:58:03
#63 63Krzysztof Cichosz316Krasnystaw-5701:26:5302:58:0702:58:03
#64 64Marek Dziurda324Chełm-5801:24:1002:58:1102:57:59
#65 65Sławomir Drążek321Chełm 24.batalion lekkiej piechoty-5901:25:4102:59:1202:59:05
#66 66Krzysztof Terlecki421Chełm Chełm Biega-6001:30:4303:00:5203:00:42
#67 67Ewelina Kowalczyk353Wierzchowiny7-01:28:4003:01:0003:00:51
#68 68Mariusz Klin350Chełm Chełm Biega-6101:31:2703:01:0303:00:56
#69 69Krzysztof Wilkaniec460SG Podlaski Oddział Straży Granicznej-6201:31:2703:01:0503:00:58
#70 70Janusz Monach383Kulik-6301:24:4303:01:2303:01:17
#71 71Grzegorz Wenarski428Lublin Stay Insane-6401:29:3103:01:3603:01:32
#72 72Katarzyna Strusińska410Mińsk Mazowiecki Tripaka/mińska Grupa Rowerowa8-01:29:4103:02:2003:02:20
#73 73Krzysztof Tkaczyk422Lublin Borsuk biega-6501:25:3803:04:2203:04:20
#74 74Magdalena Pałka390Wytyczno9-01:28:0603:04:3803:04:31
#75 75Zbigniew Oleszczuk388Krasnystaw-6601:35:0803:04:5203:04:37
#76 76Mateusz Juszczak346Bielany KB Biała Biega-6701:29:5903:05:1303:05:10
#77 77Tomasz Duda463Lublin Race Fighter Dębe Wlk.-6801:31:0903:05:1503:05:12
#78 78Wioletta Drzazga323Wierzbica-Osiedle Biegamy dzisiaj?/Chełm Biega10-01:28:0703:05:5703:05:51
#79 79Arkadiusz Morawski384Adamów Tomaszowska Grupa Biegowa-6901:29:4203:06:2703:06:13
#80 80Dariusz Piątkowski392Nowiny Chełmska Grupa Triathlonu-7001:33:3903:06:3003:06:19
#81 81Arkadiusz Bukalski312Chełm 24.batalion lekkiej piechoty-7101:30:5503:06:3303:06:20
#82 82Łukasz Goździcki462Lubartów-7201:34:0803:08:3303:08:28
#83 83Grzegorz Kudrej365Wrocław-7301:33:1203:10:2703:10:12
#84 84Sławomir Kozak357Zamość RGB Cyku Pyku-7401:30:4803:11:0303:10:57
#85 85Darek Kantor348Boduszyn lubelskibiegacz.pl TEAM-7501:35:2103:11:1203:11:05
#86 86Robert Szkoda416Biłgoraj Biłgoraj Ultra Trail-7601:31:0503:11:3303:11:29
#87 87Sebastian Nowak452SG Nadwiślański Oddział Straży Granicznej-7701:29:5403:11:4503:11:43
#88 88Mariusz Pruszkowski400Chełm Crossfitter Box Chełm-7801:34:4903:12:3003:12:26
#89 89Jolka Bakun303Chełm Chełm Biega11-01:35:3503:13:1203:13:01
#90 90Mariusz Bakun304Chełm Chełm Biega-7901:35:4103:13:1203:13:02
#91 91Mateusz Huk335Chełm Dzikusy w natarciu-8001:33:0503:13:3903:13:34
#92 92Piotr Jakubowski338Chełm Chełmska Grupa Triatlonu-8101:36:5503:15:5403:15:47
#93 93Sławomir Świrk418Rudka-8201:26:2203:16:0703:16:05
#94 94Marcin Gujski332Mińsk Mazowiecki TriPaka-8301:36:3303:16:1403:16:11
#95 95Tomasz Cichocki314Warszawa-8401:37:5103:18:0403:17:52
#96 96Jan Biernat443SG Nadwiślański Oddział Straży Granicznej-8501:28:0803:19:2403:19:21
#97 97Tomasz Bedłuszak306Chełm Chełm Biega-8601:33:1303:19:5503:19:45
#98 98Łukasz Kowalski355Osmolice Pierwsze Bychawa Runners-8701:31:4703:20:1103:20:05
#99 99Marcin Łączny371Lublin-8801:34:4703:20:2203:20:21
#100 100Olaf Lipczyński370Lublin #runFORsmile-8901:36:0503:21:3403:21:25

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności