Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Wirtualny PKO Białystok Półmaraton

Wyniki - 8 maja 2020, Polska

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
M
K
Kat
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !13771Kabat DamianStargardPolskaAsics Frontrunner1-M3001:07:15
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !24Dobrowolski EmilChotomowPOL2-M3001:07:28
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 32Gardzielewski ArkadiuszWrocławPOLArkadiusz Gardzielewski Running Team3-M3001:07:32
#4 41Brzeziński BłażejBydgoszczPOL4-M3001:09:54
#5 53836Hryciuk ŁukaszDębnoPolskaDębnowskie człapaki5-M3001:10:06
#6 63515Lichota WojciechSkoczówPolskaLichotaTeam6-M3001:15:32
#7 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !77Brzezińska AleksandraBydgoszczPOL-1K2001:16:54
#8 83184Bąkowicz KamilBarczkowicePOLAktywni Kamieńsk7-M3001:16:56
#9 92383Rutkowski MaciejSulęcinPOLUltra Diabły Team Lubrza8-M2001:19:21
#10 10206Karolkiewicz DanielDrohiczynPOLENTRE.PL Team9-M3001:19:28
#11 113Ochal PawełBydgoszczPOLAsicsfrontrunner10-M3001:19:59
#12 123351Farganus RobertLeśnaPOLZABIEGANI Z LEŚNEJ11-M4001:20:34
#13 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !133920Bańkowska AnnaBiałystokPolskaBiałystok Biega Team-2K3001:20:51
#14 14790Niepokój PatrykwrocławPOL12-M4001:23:02
#15 151055Wojtaszak RafałKąty RybackiePOL13-M4001:23:18
#16 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 165Jankowska KatarzynaBiałystokPolskaBiałystok Biega-3K2001:23:20
#17 173756Górzyński MaciejPiasecznoPolskaFundacja Woodrun14-M5001:23:29
#18 181772Ermakov EduardPinskBLRRUN4FUN.BY15-M3001:23:49
#19 191069Nowicz KonradŻychlinPOL16-M3001:23:58
#20 203935Konarzewska MartynaDziałdowoPolskaUKS MOSiR Działdowo-4K2001:24:05
#21 212828Sadowski DariuszWęgrówPOL17-M4001:24:31
#22 221180Baniak MarcinMichałowicePOLG.O.A.T. Michałowice18-M4001:24:56
#23 23888Kmieciak PiotrŁódźPOLŁódzkiBiegacz19-M3001:25:11
#24 241268Nehring KarolSulejówekPOL20-M2001:25:29
#25 25843Lewdorowicz WojciechKadyPOLSam Sobie Klubem21-M4001:25:38
#26 26168Pluszka AdamWarszawaPOLVege Runners22-M4001:25:40
#27 273203Radziwon MarekOstródaPOL23-M2001:25:48
#28 283623Marek DanielSwarzędzPolskaCybina Team24-M4001:26:08
#29 293703Kastelik SzymonGilowicePolskaGRZMOT GILOWICE25-M2001:26:11
#30 302381Włodarczyk KrzysztofMiłoszycePOL26-M3001:26:12
#31 31892Stachowiak ŁukaszPiłaPOL27-M3001:26:20
#32 32635Weremko GrzegorzPuławyPOL28-M4001:26:25
#33 331629Drażba ŁukaszSuwałkiPOLPogodne Suwałki Team // fizjoterapia-suwalki.pl29-M4001:26:28
#34 341474Oprządek GabrielWarszawaPOL30-M3001:26:41
#35 353677Nowak KrzysztofBełchatówPolskaWarach-Rowery31-M3001:26:44
#36 361234Gajek IreneuszCiechanówPOL32-M4001:26:59
#37 37383Gorzkowski TomaszDuszniki ZdrójPOL33-M4001:27:14
#38 38814Bałaj KrzysztofWarszawaPOL34-M2001:27:27
#39 392576Vadym MatviichukOstrovetsBLRRivne Running Club35-M4001:27:31
#40 403581Kamiński KamilHrubieszówPOLCA Lublin36-M3001:27:54
#41 412246Sagan ŁukaszMrozyPOLGOSiR Mrozy37-M3001:28:08
#42 421035Olesiewicz PiotrJózefosławPOL38-M2001:28:09
#43 43245Kraus DamianSzczecinPOLSpartanie Dzieciom39-M2001:28:20
#44 443504Marcinkiewicz JerzyElblągPOL40-M5001:28:25
#45 45110Kozłowski PatrykGóra KalwariaPOL41-M4001:28:33
#46 46653Jutkiewicz MarcinWarszawaPOLobieganiu.pl42-M4001:28:48
#47 471457Bełkot ArkadiuszświętochłowicePOLharciole43-M4001:28:54
#48 483900Pochranowicz BarbaraMyślibórzPolskaStowarzyszenie Maraton Dębno-5K4001:29:03
#49 49550Bartnik KrzysztofSzczecinPOL44-M2001:29:17
#50 50289Parszczyńska IzabelaWarszawaPOLTeam Parszczyńskich / Słodkie Pączki-6K3001:29:24
#51 511437Maculewicz MarekNidzicaPOLUrwis Biega45-M5001:29:26
#52 521528Waniek TomaszTarnowskie GóryPOLRun as You are46-M3001:29:36
#53 53680Nowicki MarcinLegionowoPOLBRAVEHEARTS LEGIONOWO47-M4001:29:51
#54 541874Walkowiak JacekZielona GoraPOL48-M4001:29:53
#55 552747Litka KrzysztofWrocławPOLPZU Sport Team49-M4001:30:13
#56 563177Jarmołowicz JacekBiałystokPOLBiałystok Biega Team50-M4001:30:22
#57 57468Woźniak IreneuszCzarna białostockaPOLFarmer51-M4001:30:28
#58 582494Szelest DariuszWiśniowa GóraPOLPIETRZYK RUNNING TEAM52-M5001:30:34
#59 593745Stoiński MarcinKostrzynPolskaBand of runners53-M4001:30:42
#60 603873Janiszewski RadosławPołczyn-ZdrójPolskaPołczyn Biega ♥ ️54-M3001:30:56
#61 612737Dorniak JarosławWrocławPOLPZU Sport Team55-M4001:31:00
#62 623508Mikołajczyk MarcinKrosnoPolska56-M4001:31:03
#63 631753Kukla MaciejChorzówPOL57-M3001:31:08
#64 641043Garliński ŁukaszWielowieśPOLKb krokus kwiatkowice58-M2001:31:09
#65 653747Hryszko PawełBiałystokPolskaJuvenia Białystok59-M2001:31:15
#66 663609Osmólski RobertSielachowskiePolskaNADAKTYWNI60-M4001:31:19
#67 672061Pawełko AdrianWałbrzychPOL61-M3001:31:21
#68 68919Backiel JakubBiałystokPOL62-M2001:31:29
#69 692679Czabaj JacekKwidzynPOLKwidzyn Biega63-M5001:31:33
#70 70674Soroka GiedriusAlytusLTUDzukija64-M3001:31:51
#71 711262Winckiewicz MarekPoznańPOL65-M4001:32:02
#72 722754Sweklej AdamBiała PodlaskaPOLPZU Sport Team65-M4001:32:02
#73 733757Behounek LeszekZakopanePolskaTowarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane67-M6001:32:05
#74 742569Błaszak ŁukaszSolec KujawskiPOL"BUBA" Solec Kujawski68-M3001:32:08
#75 752715Kuśnierz KrzysztofSmolecPOL69-M4001:32:11
#76 76795Olejnik KrzysztofBydgoszczPOL69-M3001:32:11
#77 773858Kościuczyk AndrzejIzbiszczePolska71-M4001:32:14
#78 783385Lewandowski MarekPoznańPOL72-M3001:32:27
#79 793801Bobrowski PrzemysławBiałystokPolska73-M4001:32:29
#80 80325Marzec MarcinŁomżaPOL74-M4001:32:31
#81 81400Trojanowski ArturBobrownikiPOLKB Wikon75-M3001:32:36
#82 821090Makarowski PawełBiałystokPOLRUNtravelFUN76-M4001:32:39
#83 831899Kozioł PiotrPorosłyPOL77-M3001:32:47
#84 841465Schuster MartinKrakówPOLCzajlandia78-M3001:32:48
#85 853024Radziwon Tomasz11-034POL79-M4001:32:50
#86 861820Parzelski MikołajKatowicePOL80-M3001:32:59
#87 873394Nowocień JacekPodkowa LeśnaPOLUKS Rusiec81-M6001:33:02
#88 88671Szymczak JacekŚmieszkowoPOLKB Gmina Czarnków82-M4001:33:28
#89 891737Lewandowski WaldemarGorzów Wlkp.POLLEWANDOWSCY TEAM83-M4001:33:31
#90 903118Kudrycki JakubBilczaPOLBilcza84-M4001:33:38
#91 912622Myszk KrzysztofChwaszczynoPOLOsowa Biega85-M3001:33:40
#92 923792Szewczyk ŁukaszŚremPolskaREHAU Crossactive86-M3001:33:41
#93 931904Barszcz PiotrekWęgrówPOL87-M3001:33:42
#94 941051Bolewski DamianCZERNIEJEWOPOLCzerniejewo Biega88-M3001:33:48
#95 951331Dederko MateuszBiałystokPOLUniwersytet w Białymstoku89-M2001:33:52
#96 96668Sroka AdamKuźnica CzarnkowskaPOLKB Gmina Czarnków90-M3001:33:58
#97 97436Olszewski TomaszOleckoPOLOlszewscy Running Team91-M3001:34:05
#98 983335Zygmunt MarcinGdańskPOL91-M4001:34:05
#99 992561Kołek MaciejWarszawaPOLPZU Sport Team93-M4001:34:17
#100 1001697Grzymkowski AdamMarkiPOL94-M4001:34:25

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności