Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Wirtualny Bieg Poznańskiego Czerwca 56'

Wyniki - 28 czerwca 2020, -

Msc
Nr
M
K
Kat
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1455Chrzanowski AdamRadziejów1-M2000:33:16
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2337Sioła KarolGrywałdDrużyna Szpiku2-M2000:36:20
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3741Zdrojewski MarcinSwarzędz3-M3000:36:31
#4 447Olejniczak KamilKutnoTenis Kutno4-M2000:36:33
#5 5370Mamczura GustawToruńGustaw5-M5000:37:52
#6 6207Kochner JarogniewTrzciankaNorthstar6-00:39:27
#7 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !7141Lutomska DorotaObornikiOfix.pl Bike Team-100:39:35
#8 8515Bednarkiewicz PatrykPoznań7-00:40:38
#9 968Nadrowski KamilBełchatówNadrowski TEAM8-M3000:41:06
#10 10341Szymczak JacekŚmieszkowoKB Gmina Czarnków9-M4000:41:12
#11 11683Rębiś TomaszStanisławiceENEA TEAM10-M3000:41:28
#12 12606Musiał KacperPniewy11-M2000:42:26
#13 13347Retkowski DawidPoznan12-00:43:00
#14 14238Gołda KarolWłoszczowa13-M3000:43:01
#15 15297Grzelak RafałDominowo14-M3000:43:06
#16 16553Lubieniec MateuszSulechów15-M4000:43:19
#17 17415Sitek DariuszPuszczykowoPuszczykowo/KGB Mosina16-00:43:30
#18 18582Nowak DariuszOTUSZPGB Sportowa Paczka17-00:43:40
#19 19654Żarnowski DawidpoznańHCP18-M4000:43:47
#20 20702Dreczka MichałPoznań19-M3000:43:51
#21 21134Gilewski DariuszGorkaObornicki Klub Lekkoatletyczny20-00:44:01
#22 22571Przybylski PrzemysławChodzież21-M2000:44:04
#23 23116Nowak MaciejPoznan22-00:44:18
#24 24182Stawicki AdamObornikiobornicki klub lekkoatletyczny23-00:44:25
#25 25276Nagucki KarolOpalenica24-M2000:44:34
#26 2672Pękała PiotrKoszalinSP Manowo25-M4000:44:56
#27 27133Knie MariuszŻERKÓWKB Maratończyk Jarocin26-00:45:01
#28 28289Bojko MarekStepnica27-M4000:45:13
#29 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !29823Orzyszek RoksanaRydułtowyAktywni Rydułtowy-2K3000:45:14
#30 30574Ignasiak KrzysztofWargowo28-00:45:17
#31 31661Dębicki MariuszWrześniaLotto Team29-M4000:45:26
#32 32151Drosdowski SebastianŚwiecie30-00:45:27
#33 33628Waloszczyk ŁukaszPoznańFred % Waloy31-M4000:45:32
#34 34639Przybylski TomaszSosnowiec32-M3000:45:54
#35 35373Witkowski JarosławMarkowiceRun Investment Life33-M4000:46:20
#36 36751Gurajdowski MichałPoznańDrużyna JEZUSA34-M3000:46:27
#37 37304Cieloch KrzysztofPoznań34-M3000:46:27
#38 38293Spychała DamianPoznańInea RunningTeam36-Brak00:46:30
#39 39420Zygmunt AndrzejBiałaZasapani37-M4000:46:31
#40 40550Kurek KrzysztofMilkowicePrzebiegli Milkowice38-M5000:46:39
#41 41519Szulc PiotrRadomItaliano39-M4000:46:50
#42 4259Jankowski PiotrWągrowiecImon40-M3000:46:54
#43 43580Sztelle WaldemarPoznanPGB Sportowa Paczka40-00:46:54
#44 44785Żuk WłodzimierzGołąbkiCarsekt Fnanse42-M5000:46:55
#45 45678Banaszak GrzegorzKostrzynWalka Kostrzyn43-M4000:46:58
#46 46509Karbowy MichałTrzciankaZasapani_Hydro Trzcianka44-M4000:46:59
#47 47199Nawrot RadekTarnowo Podgórne45-00:47:11
#48 4845Szar SzymonGrudziadzSZAR RUN TEAM46-M4000:47:26
#49 4967Domagała KrzysztofChociczkaPsarusy 87'47-M3000:47:31
#50 5034Sobkowiak SławomirWRONKIWRONIECKI KLUB BIEGACZA48-M4000:47:42
#51 51657Kaczmarek KarolPoznańHCP49-M3000:47:49
#52 52672Świejkowski RafałPlewiska50-M4000:47:56
#53 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 53581Broda AngelikaPoznanPGB Sportowa Paczka-300:47:56
#54 54589Rudziński TomaszWyrzyskPGB SPORTOWA PACZKA51-00:48:02
#55 55680Gil BartłomiejSmolągMaklerzy52-M2000:48:05
#56 56323Grobelny WaldemarPoznańBiofarm Basket53-00:48:11
#57 57350Rochowski PiotrStalowa WolaStalowowolski Klub Biegacza54-M5000:48:17
#58 58419Borowczyk EdwardŚroda WielkopolskaDecora running team55-M4000:48:19
#59 59348Marcinkowski AndrzejPoznań56-00:48:23
#60 60429Walter KarolKokoszczynDrużyna Szpiku57-00:48:27
#61 61146Pipczyński SławomirOpalenica57-00:48:27
#62 62694Porada MarekPoznańENEA TEAM59-M5000:48:30
#63 63814Siwinski KornelKaczanowo60-M3000:48:35
#64 64511Ziółkowski SebastianPoznań61-M3000:48:40
#65 65378Matysiak MaciejPoznańLP62-M4000:48:44
#66 66346Czerwonka-Retkowska PatrycjaPoznan-400:48:53
#67 6756Safin StaszekToruńWataha-Łaczy Nas Bieganie63-M4000:48:54
#68 68802Rybicka DominikaSuchy Las-5K2000:48:57
#69 69755Mączyński DominikPoznań64-00:48:58
#70 70290Dziedzic JózefWOŁOMINZabiegany Wołomin65-M5000:49:01
#71 71183Wyrwa PrzemysławCzłopaTERMINATORun66-M5000:49:02
#72 72329Sawada RafałOborniki---67-M4000:49:03
#73 73710Rępalska AgataKrościenko Wyżne-6K3000:49:04
#74 74153Skorwider DanielOcieszynArmel Road Runner68-00:49:05
#75 75413Ruta BartoszKórnik69-00:49:09
#76 76342Matysek WojtekKamionki69-M4000:49:09
#77 77136Pacholski RemigiuszOcieszynArmel Road Runner71-00:49:14
#78 78362Woźniak MaciejPniewy72-M4000:49:15
#79 79180Muszyński PrzemysławPoznań73-00:49:16
#80 80808Bienias JoannaMiędzyrzeczMiędzyrzeckie Gazele-700:49:22
#81 81138Schmidt JacekPoznań74-00:49:26
#82 82686Chyliński PatrykKomornikiEnea Team74-M3000:49:26
#83 8393Tomkowiak WaldemarJerzykowoWataha Łączy Nas Bieganie76-00:49:29
#84 84363Woźniak UrszulaPniewy-8K4000:49:30
#85 85506Matysiak KarolPoznanSmażalnia Ryb u Biegaczy Amur Poznan77-M4000:49:32
#86 86569Chudziński MichałNochowoChudy team78-M4000:49:47
#87 87439Sobieniak PrzemysławPoznańCel w zasięgu nóg.79-00:49:50
#88 88437Żarski MateuszKostrzyn nad Odrą80-M3000:49:54
#89 89345Gabryelewicz RafałGóra81-00:49:55
#90 90231Zygmunt PawełPrzemętNo Excuses82-M3000:49:56
#91 91332Świerzko ArturGorzów Wlkp83-00:49:59
#92 92311Kondratenko VladyslavTarnowo Podgórne00:4584-M2000:50:09
#93 93651Sobczak SzymonKalisz85-Brak00:50:20
#94 94235Gołębiowski PawełTychy86-M3000:50:30
#95 95334Kozak Krzysztof KozakStrzelno87-M5000:50:31
#96 96607Kretkowski KacperPobiedziskaKKS Wiara Lecha88-M3000:50:33
#97 97135Malinowski AleksanderPoznańMalinowscy Team89-00:50:35
#98 98160Leśniewski GrzegorzKoło90-00:50:37
#99 99284Kubiak ArturCzempińStraż Pożarna Czempiń91-M4000:50:43
#100 100366Twardowski KrzysztofWrocławAMATOR92-M5000:50:47

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności