Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VI Rykowisko Ultra Trail - Szybkie Badyle

Wyniki - 29 sierpnia 2020, Łąck

Msc
Nr
Rok
M
K
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1329Dominik MilewskiM1998PŁOCKPOLSKAGĄBIN BIEGA01:21:3502:42:0902:42:081-
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2546Radosław ChybM1979GDYNIAPOLSKARUN-PASSION.PL TEAM01:30:1403:05:4903:05:482-
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3462Paweł GościniewiczM1975KATOWICEPOLSKAZIEMOWIT TEAM01:31:5603:06:4903:06:463-
#4 4331Krzysztof WójcikM1991BLIŻYNPOLSKAROADBIKE01:33:3703:14:5503:14:514-
#5 5543Sebastian DymekM1982PŁOCKPOLSKABIEGAJ Z DYMKIEM01:31:4303:18:1603:18:155-
#6 6363Arkadiusz SikutM1974TORUŃPOLSKAPODGÓRZ TORUŃ01:33:3503:22:4203:22:416-
#7 7517Mirosław PasekM1977CZACHÓWEKPOLSKADANIEL WOSIK TERVEL TEAM01:38:5703:29:1303:29:127-
#8 8663Dawid DybolM1979OSTRÓW WIELKOPOLSKIPOLSKA01:44:4303:33:4603:33:398-
#9 9696Dariusz KarczyńskiM1976OLEŚNICAPOLSKABIEGANIE=POMAGANIE01:43:5603:33:4703:33:449-
#10 10416Przemysław AdamczykM1977WARSZAWAPOLSKAADIDAS RUNNERS WARSAW01:40:1603:34:0203:33:5610-
#11 11424Piotr KreftM1989PŁOCKPOLSKAPGSPORT.PL01:30:2203:37:0303:37:0211-
#12 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !12513Magdalena LewandowskaK1994ZBERKIPOLSKAPOLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKA01:40:5203:38:1603:38:14-1
#13 13694Jarosław DurysM1975ŻYCHLINPOLSKAROZBIEGANI ŻYCHLIN01:38:5503:40:2303:40:2212-
#14 14360Mirosław MielniczukM1975WARSZAWAPOLSKA01:44:2003:44:0903:44:0713-
#15 15349Marcin MaciasM1982WARSZAWAPOLSKA01:43:4803:44:3503:44:3314-
#16 16510Robert BanyM1973SOKOŁÓWEKPOLSKAMAZOVIA PROACTIV CIECHANÓW01:40:5103:45:1103:45:0615-
#17 17336Paweł BronowskiM1985NOWY RECZYNPOLSKA01:41:2103:48:3303:48:3116-
#18 18348Kamil RybusM1990BOCHEŃPOLSKAOSP BOCHEŃ01:43:0903:48:5103:48:4817-
#19 19541Radosław ŻulewskiM1987ŁÓDŹPOLSKA01:51:2503:53:1803:53:0818-
#20 20569Bartosz MorawskiM1982WARSZAWAPOLSKASTARE BABICE BIEGAJĄ01:56:1603:55:1603:55:1319-
#21 21640Tomek LeszczyńskiM1981SZTUMPOLSKA01:47:2503:55:1903:55:1720-
#22 22445Dariusz KuneckiM1984WŁOCŁAWEKPOLSKAWKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK01:40:5303:55:3603:55:3521-
#23 23477Konrad BieniasM1990PŁOCKPOLSKAACTIVE RUNNERS PŁOCK01:51:1803:56:2203:56:1822-
#24 24688Piotr FaderewskiM1978CIECHANÓWPOLSKAMAZOVIA PROACTIVE CIECHANÓW01:44:1303:59:3803:59:3123-
#25 25698Robert KierońskiM1978MODLIN TWIERDZAPOLSKA01:39:3804:02:2204:02:1824-
#26 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !26463Aneta LubińskaK1975CIECHANÓWPOLSKAMAZOWIA PROACTIV01:55:3304:02:3604:02:34-2
#27 27361Marcin KwiatkowskiM1976TORUŃPOLSKAKWIATKOWSCYTEAM01:54:4304:03:2504:03:2225-
#28 28356Jacek MaronM1968WARSZAWAPOLSKAADIDAS RUNNERS WARSAW01:54:1604:04:4904:04:4526-
#29 29410Marcin SołtysińskiM1980WŁOCŁAWEKPOLSKAPUPL FICTION01:49:4804:04:5204:04:3027-
#30 30464Maciej StolarskiM1984STANISŁAWÓW PIERWSZYPOLSKA01:50:3904:05:1504:05:1128-
#31 31630Krzysztof SkrokM1970PŁOCKPOLSKARYKOWISKO01:58:5604:05:2804:05:2529-
#32 32686Jacek WróblewskiM1981CIECHANÓWPOLSKAMAZOVIA PROACTIV01:44:3404:08:1604:08:1330-
#33 33364Patryk BińczarskiM1981WŁOCŁAWEKPOLSKAWKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK01:55:2204:09:4104:09:3231-
#34 34591Tomasz StasiakM1979ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLSKAPOLKRYS TEAM01:53:1504:09:4804:09:4332-
#35 35483Tomasz WrońskiM1981PŁOCKPOLSKA01:45:4804:10:1504:10:1233-
#36 36669Piotr WietrzyckiM1971WŁOCŁAWEKPOLSKA01:34:0704:10:4604:10:4534-
#37 37659Norbert ChełchowskiM1984SOCHACZEWPOLSKA01:54:4304:10:5904:10:5335-
#38 38377Marek KaraszewskiM1978PŁOCKPOLSKAACTIVE RUNNERS PŁOCK01:52:4604:11:0004:10:5836-
#39 39609Grzegorz WojtyckiM1971PŁOCKPOLSKABIEGAMPŁOCK TEAM01:49:5804:12:3004:12:2937-
#40 40436Tomasz KałowskiM1964OTWOCKPOLSKA02:01:4604:15:5404:15:4038-
#41 41670Zbigniew BraunM1982WLOCLAWEKPOLSKAWKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK01:51:1404:16:0404:16:0339-
#42 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 42460Iwona ZielińskaK1968WŁOCŁAWEKPOLSKAWKB MARATOŃCZYK01:59:5304:16:2004:16:13-3
#43 43338Conall McguireM1977SOWIA WOLAPOLSKA02:05:2804:16:2704:16:1340-
#44 44685Sebastian JankowskiM1980WIELISZEWPOLSKAWIELISZEW HERON TEAM01:52:2004:16:2804:16:2741-
#45 45449Bartłomiej WilamowskiM1988PŁOCKPOLSKARYKOWISKO TEAM01:57:1204:16:4104:16:3742-
#46 46370Katarzyna Świeżawska-AmbroziakK1978KUTNOPOLSKAKUTNO BIEGA02:00:1804:17:4604:17:42-4
#47 47567Dominik MaślanyM1979GOSTYNINPOLSKA01:51:4504:18:2304:18:2143-
#48 48699Magdalena SikorskaK1982ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLSKAPOLKRYS TEAM01:57:2104:18:2404:18:20-5
#49 49335Wojciech BielkowskiM1977PŁOCKPOLSKACOKE RUNNERS01:53:2004:21:2904:21:2644-
#50 50598Wojciech PąprowiczM1982WARSZAWAPOLSKA01:58:2704:23:0204:22:5645-
#51 51626Renata ZaborowskaK1976PUŁAWYPOLSKABIEGUSIEM.PL02:04:0504:23:3304:23:29-6
#52 52652Jerzy WypijewskiM1975WŁOCŁAWEKPOLSKAWKB MARATOŃCZYK01:54:1904:23:4804:23:4446-
#53 53493Mariusz RakowskiM1985PŁOCKPOLSKAFC CIECHOMICE02:01:3704:24:5104:24:4647-
#54 54369Tomasz ŚwiątekM1985PŁOCKPOLSKAFC CIECHOMICE02:01:3604:24:5204:24:4648-
#55 55341Tomasz DyszkiewiczM1985KUTNOPOLSKAKUTNO BIEGA01:59:1504:28:1304:28:0949-
#56 56523Czesław CzaplinskiM1981BRACHOWICEPOLSKAKS GRUCHA01:46:2904:28:5304:28:5250-
#57 57650Mariusz ZwolińskiM1979WARSZAWAPOLSKA02:02:3004:29:3104:29:2351-
#58 58559Grzegorz GąsiorowskiM1974WANDYNOWOPOLSKAWKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK02:04:0404:33:4604:33:3952-
#59 59317Adrian ŻylakM1984WARSZAWAPOLSKAADIDAS RUNNERS WARSAW02:08:3604:34:1304:34:0553-
#60 60526Łukasz HalickiM1985WARSZAWAPOLSKAROCHE RUNNERS02:07:4404:34:1804:34:1154-
#61 61542Aneta BandelK1990ŁÓDŹPOLSKA02:29:4704:35:2104:35:11-7
#62 62667Łukasz BromkeM1976LUBLINPOLSKAORANGE POLSKA02:06:1904:36:1904:36:1455-
#63 63441Krzysztof MamczarekM1980KUTNOPOLSKAROZBIEGANI ŻYCHLIN02:09:1204:37:0704:37:0056-
#64 64516Elżbieta StawarskaK1977TORUŃPOLSKAMARMEL01:56:1404:37:3004:37:28-8
#65 65417Łukasz KosieradzkiM1991KRAKÓWPOLSKA02:09:1404:38:3604:38:2757-
#66 66603Arkadiusz RykowskiM1986KUTNOPOLSKAKUTNO BIEGA01:54:2304:39:0204:38:5958-
#67 67342Jakub StasiakM1981PŁOCKPOLSKA02:08:0704:39:1004:39:0559-
#68 68616Tomasz GulaM1985WARSZAWAPOLSKAGBY02:04:2804:39:3704:39:2560-
#69 69582Sebastian GrzymałaM1981PŁOCKPOLSKAKLUB BIEGACZA RTVEUROAGD02:05:4004:39:4204:39:3361-
#70 70447Marcin WróblewskiM1979WŁOCŁAWEKPOLSKA02:04:0104:40:4404:40:4162-
#71 71589Piotr RumińskiM1974ROŻNO-PARCELEPOLSKAPOLKRYS TEAM02:09:5504:40:5404:40:4963-
#72 72398Kamil RybińskiM1988TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLSKA02:06:1404:43:1204:43:0764-
#73 73318Krzysztof CzerwińskiM1996OSNOPOLSKA02:14:1604:45:0204:44:5365-
#74 74524Malgorzata CyrulewskaK1971GLINNIKPOLSKAPAMSO RUN TEAM02:13:0304:45:3904:45:35-9
#75 75553Ewa KierzekK1977ŁÓDŹPOLSKA#TAKIJESTPLAN02:00:1804:46:3304:46:32-10
#76 76579Michał PłoskońskiM1977PŁOCKPOLSKARYKOWISKO02:09:3904:47:0004:46:5066-
#77 77558Żaneta LudaK1986BARTNICZKAPOLSKA02:12:4004:49:2104:49:19-11
#78 78674Marceli JędrzejewskiM1974GOSTYNINPOLSKAPŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT01:56:4904:49:5304:49:5167-
#79 79334Szymon MendrzyckiM1985ŁÓDŹPOLSKASZAKALE BAŁUT ŁÓDŹ02:11:2904:50:1304:50:0368-
#80 80539Ryszard AndrzejczykM1964PŁOCKPOLSKA02:08:5704:50:1504:50:1169-
#81 81521Marek UbyszM1974WARSZAWAPOLSKAJACEKBIEGA RUNNING TEAM02:08:5304:50:2304:50:1170-
#82 82481Tomasz BoruckiM1975NOWE GULCZEWOPOLSKANG02:20:2804:51:0404:50:5371-
#83 83453Joanna PagaczK1982KRAKÓWPOLSKA02:12:5104:51:2504:51:18-12
#84 84500Agnieszka KajakK1982ŻYCHLINPOLSKAROZBIEGANI ŻYCHLIN02:17:3404:52:2204:52:14-13
#85 85566Anna GoncerzewiczK1983KWIRYNÓWPOLSKASTARE BABICE BIEGAJĄ02:13:4504:52:3404:52:31-14
#86 86555Piotr PiskorskiM1977GOLUB-DOBRZYŃPOLSKAENDO GOLUB-DOBRZYŃ02:09:1604:52:5404:52:4872-
#87 87472Grzegorz NaguszewskiM1982SREBRNAPOLSKA02:04:4804:53:2504:53:1873-
#88 88590Justyna SalwaK1987ROŻNO-PARCELEPOLSKAPOLKRYS TEAM02:12:2504:54:5004:54:44-15
#89 89586Mateusz MiernikM1986ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLSKAPOLKRYS TEAM02:12:2604:54:5104:54:4574-
#90 90550Andrzej BrząkalskiM1985MURZYNOWOPOLSKAMEBLEX TEAM02:08:3604:55:4604:55:3875-
#91 91471Roman PetrykowskiM1959PŁOCKPOLSKABIEGAMPŁOCK TEAM02:09:1104:57:0804:57:0376-
#92 92439Dariusz FrąckiewiczM1973WARSZAWAPOLSKABIEGAM NA TARCHOMINIE02:12:0404:58:0304:57:5777-
#93 93358Ryszard KarolakM1980OZORKÓWPOLSKAKS GRUCHA02:16:2404:58:4704:58:3378-
#94 94311Przemek CiokM1980WARSZAWAPOLSKAKS STASZEWSCY01:58:0304:59:1904:59:0379-
#95 95429Tomasz KucharczykM1979PIĄTEKPOLSKATEMPIO PIĄTKOWSKI KLUB BIEGACZA02:03:4705:00:5705:00:5180-
#96 96321Katarzyna MaślanaK1986GOSTYNINPOLSKA02:13:2005:01:4505:01:40-16
#97 97430Piotr GawryszewskiM1973TORUŃPOLSKA02:20:4205:02:3205:02:2181-
#98 98547Michał GrochockiM1985ŻYCHLINPOLSKAROZBIEGANI ŻYCHLIN02:17:0805:04:0505:04:0182-
#99 99537Łukasz GrzelakM1985GĄBINPOLSKAGĄBIN BIEGA02:18:5605:05:3905:05:3083-
#100 100350Przemysław AdamskiM1995PŁOCKPOLSKAACTIVE RUNNERS PŁOCK02:18:0105:06:1205:06:0884-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności