Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Parkrun Tczew #203

Wyniki - 3 lipca 2021, Tczew

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Kat
M
K
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Grzegorz GłówczewskiVM40-4476.81%00:18:111-BIEGAJĄCY TCZEW
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Mariusz ŻurawskiVM40-4471.87%00:19:262-Team Tapflo
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Patryk SzczukowskiSM20-2465.74%00:19:423-
#4 4Mateusz SzwindowskiSM20-2465.88%00:19:474-
#5 5Piotr CzechanowskiVM40-4467.80%00:20:085-BIEGAJĄCY TCZEW
#6 6Wojciech ZającSM25-2963.49%00:20:196-
#7 7Kacper KoitkaSM18-1964.31%00:20:447-
#8 8Marcin KarczewskiVM35-3963.48%00:20:468-
#9 9Marek MichalakVM45-4968.02%00:21:009-BIEGAJĄCY TCZEW
#10 10Ryszard MiąsekVM40-4466.25%00:21:0510-
#11 11Dawid CzechowskiVM45-4967.69%00:21:0611-BIEGAJĄCY TCZEW
#12 12Janusz JarońskiVM40-4464.96%00:21:1012-BIEGAJĄCY TCZEW
#13 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !13Halina DubielaVW55-5988.65%00:21:17-1
#14 14Krzysztof LaskowskiSM30-3460.20%00:21:2913-
#15 15Aleksander Marcin ZiółkowskiSM20-2460.34%00:21:3614-
#16 16Mateusz SerafinJM15-1763.04%00:21:4415-
#17 17Jacek JędrasiewiczSM30-3459.43%00:21:4916-Team Tapflo
#18 18Piotr ChorążewskiVM35-3961.46%00:21:5317-
#19 19Szymon ZadrożnySM18-1960.74%00:21:5718-II LO Tczew
#20 20Krzysztof PeplińskiVM45-4964.52%00:21:5919-
#21 21Łukasz WojtarowiczSM30-3458.57%00:22:0520-
#22 22Sławomir GdaniecVM55-5969.43%00:22:0821-BIEGAJĄCY TCZEW
#23 23Tomasz KozakSM30-3458.86%00:22:1722-
#24 24Grzegorz NowakVM35-3959.43%00:22:3823-
#25 25Łukasz KunowskiVM40-4460.40%00:22:4624-BIEGAJĄCY TCZEW
#26 26Jarosław GurbowiczVM45-4963.53%00:22:5125-BIEGAJĄCY TCZEW
#27 27Tomasz TobiańskiVM45-4963.44%00:22:5326-BIEGAJĄCY TCZEW
#28 28Sławomir SzoskaVM40-4461.43%00:22:5427-CrossElite Tczew
#29 29Przemysław PiekarskiVM40-4459.01%00:23:1828-BIEGAJĄCY TCZEW
#30 30Stanisław ĆwiklińskiVM55-5967.10%00:23:1829-
#31 31Michał WiśniewskiVM40-4459.86%00:23:2030-
#32 32Darosław ZielińskiVM40-4460.11%00:23:2431-CrossElite Tczew
#33 33Damian WalasVM40-4457.88%00:23:3532-CrossElite Tczew
#34 34Marek LaskowskiVM45-4961.83%00:23:4033-
#35 35Paweł Jan TerlikowskiSM30-3453.87%00:24:0834-
#36 36Mariusz LiegmannVM45-4960.11%00:24:0935-
#37 37Mikolaj ZwirbulisSM20-2452.98%00:24:2136-
#38 38Jan KargulVM40-4456.31%00:24:2537-
#39 39Karol ZiółekSM25-2952.80%00:24:2638-
#40 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !40Lucyna CzechanowskaVW40-4462.58%00:24:27-2BIEGAJĄCY TCZEW
#41 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 41Bożena SosnowskaVW45-4967.71%00:24:28-3BIEGAJĄCY TCZEW
#42 42Jacek GuzińskiVM50-5461.74%00:24:2939-BIEGAJĄCY TCZEW
#43 43Błażej KaczmarSM25-2952.62%00:24:3140-
#44 44Wojciech KaźmierskiSM30-3453.19%00:24:3241-
#45 45Anna ZimnaVW35-3961.50%00:24:43-4BIEGAJĄCY TCZEW
#46 46Andrzej ZakrzewskiVM50-5461.55%00:24:4542-BIEGAJĄCY TCZEW
#47 47Barbara PlutowskaSW30-3459.78%00:24:47-5
#48 48Katarzyna CzapiewskaVW35-3960.36%00:24:51-6
#49 49Wojciech StańczykVM50-5460.63%00:24:5643-BIEGAJĄCY TCZEW
#50 50Sławomir BeleckiVM45-4956.98%00:25:0444-
#51 51Tomasz NeumannSM25-2951.39%00:25:0645-
#52 52Adam SzcześniakVM60-6465.52%00:25:0846-Eaton Running Team
#53 53Krystian ZwirbulisVM55-5961.39%00:25:1547-
#54 54Dariusz UrbanowskiVM45-4957.38%00:25:1848-BIEGAJĄCY TCZEW
#55 55Magdalena ZacharekVW35-3959.70%00:25:21-7II LO Tczew
#56 56Yevhen PysanetsSM30-3450.85%00:25:3049-Team Tapflo
#57 57Anna PiekarskaVW40-4460.74%00:25:31-8BIEGAJĄCY TCZEW
#58 58Aleksandra KarczewskaVW40-4460.74%00:25:31-9
#59 59Mikołaj KrzemińskiJM15-1753.66%00:25:3250-
#60 60Piotr RzemieniewskiVM35-3951.86%00:25:3551-
#61 61Maria PióroVW50-5466.23%00:25:37-10BIEGAJĄCY TCZEW
#62 62Jan PiekarskiJM15-1753.41%00:25:3952-BIEGAJĄCY TCZEW
#63 63Marcin MrozekVM45-4955.51%00:25:4453-BIEGAJĄCY TCZEW
#64 64Magdalena KupryciukVW40-4459.92%00:25:52-11
#65 65Karol MarcińskiJM11-1459.11%00:25:5354-SP nr 12 Tczew
#66 66Wojciech StrzeszyńskiVM35-3951.51%00:25:5555-BIEGAJĄCY TCZEW
#67 67Joanna Katarzyna SzlichtVW45-4962.39%00:25:58-12
#68 68Mikołaj MisiewiczSM20-2449.78%00:26:0156-
#69 69Bożena LiegmannVW45-4960.82%00:26:07-13
#70 70Borys KoczwaraJM1064.70%00:26:1857-
#71 71Katarzyna Marzena NowakVW35-3956.85%00:26:23-14BIEGAJĄCY TCZEW
#72 72Michał KrzemińskiJM11-1456.21%00:26:2758-
#73 73Karolina SarachSW30-3456.17%00:26:28-15BIEGAJĄCY TCZEW
#74 74Nieznan(A)Y--
#75 75Piotr HardtVM55-5957.66%00:26:3959-
#76 76Agnieszka Maria SaidowskaVW40-4457.34%00:26:41-16
#77 77Olivier ŻurawskiJM11-1457.16%00:26:4660-Team Tapflo
#78 78Marta WierzbickaVW40-4457.80%00:26:49-17
#79 79Jagoda FudalejSW18-1955.24%00:26:53-18ZSE Tczew
#80 80Nieznan(A)Y--
#81 81Marcin BąkVM40-4451.02%00:26:5761-
#82 82Mirosław ŁosiakVM40-4451.82%00:26:5762-
#83 83Emilia PawełekJW1063.29%00:26:58-19
#84 84Marta WiśniewskaJW11-1458.92%00:27:06-20
#85 85Marta KalinowskaSW30-3454.55%00:27:08-21Team Tapflo
#86 86Maja DąbrowskaJW11-1459.46%00:27:23-22
#87 87Martyna MąkosaSW30-3454.01%00:27:24-23BIEGAJĄCY TCZEW
#88 88Sławomir WierzbickiVM40-4450.97%00:27:2463-
#89 89Paweł MaciejewskiSM25-2947.08%00:27:2664-
#90 90Piotr DubielVM35-3949.30%00:27:2965-
#91 91Mateusz WrzałkowskiSM30-3446.94%00:27:3366-
#92 92Monika MarcińskaVW35-3955.11%00:27:35-24
#93 93Maciej ZielińskiVM45-4951.41%00:27:4767-
#94 94Martyna DomaniewskaJW15-1755.07%00:27:47-25
#95 95Dorota SerafinVW40-4456.43%00:27:53-26BIEGAJĄCY TCZEW
#96 96Agnieszka ZimnaVW35-3954.48%00:27:54-27BIEGAJĄCY TCZEW
#97 97Lesław NiespodzińskiVM55-5956.03%00:27:5468-BIEGAJĄCY TCZEW
#98 98Zuzanna CzechowskaJW11-1457.19%00:27:55-28
#99 99Dorota CzechowskaVW45-4956.90%00:27:55-29BIEGAJĄCY TCZEW
#100 100Sebastian Freda Zsbio TczewSM20-2446.66%00:27:5669-ZSBiO Tczew

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności