Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Parkrun Tczew #204

Wyniki - 10 lipca 2021, Tczew

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Kat
M
K
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Nikodem KosieckiJM15-1769.17%00:19:311-
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Borys FiszerJM1086.60%00:19:392-#TEAMDKMS
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Kacper KoitkaSM18-1966.61%00:20:013-
#4 4Krzysztof LaskowskiSM30-3460.58%00:21:214-
#5 5Jacek JędrasiewiczSM30-3460.64%00:21:235-Team Tapflo
#6 6Piotr GoikeVM45-4967.08%00:21:286-
#7 7Wiesław DreszlerVM50-5468.45%00:21:337-
#8 8Mariusz ZawadkaVM40-4464.43%00:21:508-
#9 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !9Agnieszka PałkowskaVW35-3968.67%00:21:55-1
#10 10Jakub FiszerVM40-4463.79%00:22:039-#TEAMDKMS
#11 11Aleksander Marcin ZiółkowskiSM20-2459.06%00:22:0410-
#12 12Wojciech GoikeJM15-1762.97%00:22:0611-
#13 13Szymon ZadrożnySM18-1959.97%00:22:1412-II LO Tczew
#14 14Sławomir GdaniecVM55-5969.01%00:22:1613-BIEGAJĄCY TCZEW
#15 15Piotr ChorążewskiVM35-3960.22%00:22:2014-
#16 16Tomasz TobiańskiVM45-4964.23%00:22:3615-BIEGAJĄCY TCZEW
#17 17Tadeusz SośnickiVM45-4963.11%00:22:4916-Team Tapflo
#18 18Krzysztof Mateusz LipkeSM25-2956.37%00:22:5317-CrossElite Tczew
#19 19Bartosz HendrysiakJM15-1758.61%00:23:0218-
#20 20Eryk FiszerJM11-1464.50%00:23:0319-#TEAMDKMS
#21 21Michal WisniewskiVM35-3957.88%00:23:0420-
#22 22Marcin NowakowskiVM40-4459.90%00:23:1921-
#23 23Stanisław ĆwiklińskiVM55-5966.86%00:23:2322-
#24 24Bartek CzajkaSM25-2954.35%00:23:4423-
#25 25Blazej FryszkaSM30-3453.95%00:24:0224-
#26 26Leon FiszerJM1070.56%00:24:0725-#TEAMDKMS
#27 27Przemysław BuchwaldVM40-4455.75%00:24:2926-
#28 28Krzysztof CzarneckiSM25-2952.62%00:24:3127-Team Tapflo
#29 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !29Maja DąbrowskaJW11-1466.01%00:24:40-2
#30 30Wojciech StańczykVM50-5461.20%00:24:4228-BIEGAJĄCY TCZEW
#31 31Dariusz UrbanowskiVM45-4958.42%00:24:5129-BIEGAJĄCY TCZEW
#32 32Sławomir BeleckiVM45-4957.25%00:24:5730-
#33 33Rafal OgonowskiVM40-4454.82%00:25:1631-
#34 34Sławomir SzoskaVM40-4455.64%00:25:1732-CrossElite Tczew
#35 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 35Magdalena ZacharekVW35-3959.70%00:25:21-3II LO Tczew
#36 36Sandra WanczykJW15-1759.53%00:25:42-4
#37 37Krzysztof WróblewskiVM45-4955.01%00:25:4733-PRESS GLASS – Sport and Support
#38 38Katarzyna CzapiewskaVW35-3957.88%00:25:55-5
#39 39Piotr RzemieniewskiVM35-3951.06%00:25:5934-
#40 40Joanna Katarzyna SzlichtVW45-4962.03%00:26:07-6
#41 41Karol WaruszewskiVM40-4453.52%00:26:1735-BIEGAJĄCY TCZEW
#42 42Sebastian ZimnyVM40-4451.87%00:26:1936-PRESS GLASS – Sport and Support
#43 43Łukasz ZabrockiVM35-3951.11%00:26:1937-PRESS GLASS – Sport and Support
#44 44Adam SzcześniakVM60-6462.14%00:26:3038-Eaton Running Team
#45 45Daria DangSW20-2455.81%00:26:31-7
#46 46Edyta DziarkowskaVW35-3957.25%00:26:33-8#TEAMDKMS
#47 47Lesław NiespodzińskiVM55-5958.85%00:26:3439-BIEGAJĄCY TCZEW
#48 48Sławomir WierzbickiVM40-4452.51%00:26:3640-
#49 49Wojciech KaźmierskiSM30-3448.85%00:26:4341-
#50 50Rafał PustkowskiVM40-4451.61%00:26:5042-BIEGAJĄCY TCZEW
#51 51Mirosław ŁosiakVM40-4451.99%00:26:5243-
#52 52Marta WierzbickaVW40-4457.30%00:27:03-9
#53 53Mikołaj ŻywieckiSM20-2447.79%00:27:0644-
#54 54Karol WalkiewiczVM35-3948.77%00:27:1245-
#55 55Karolina SarachSW30-3454.62%00:27:13-10BIEGAJĄCY TCZEW
#56 56Marek MichalakVM45-4952.45%00:27:1446-BIEGAJĄCY TCZEW
#57 57Martyna DomaniewskaJW15-1755.87%00:27:23-11
#58 58Emilia PawełekJW1062.10%00:27:29-12
#59 59Marcin PawełekVM40-4450.00%00:27:3047-Eaton Running Team
#60 60Tomasz BakułaVM45-4951.91%00:27:3148-
#61 61Tomasz KornackiVM50-5455.26%00:27:3449-
#62 62Aleksandra KarczewskaVW40-4455.52%00:27:55-13BIEGAJĄCY TCZEW
#63 63Mateusz WrzałkowskiSM30-3446.25%00:27:5850-
#64 64Marta KalinowskaSW30-3452.86%00:28:00-14Team Tapflo
#65 65Janusz Lech KukułaVM60-6457.16%00:28:0351-BIEGAJĄCY TCZEW
#66 66Wiesław MarkowskiVM50-5453.42%00:28:0352-BIEGAJĄCY TCZEW
#67 67Marek LaskowskiVM45-4952.14%00:28:0453-
#68 68Agnieszka ZimnaVW35-3953.96%00:28:10-15BIEGAJĄCY TCZEW
#69 69Marcin MrozekVM45-4950.68%00:28:1154-BIEGAJĄCY TCZEW
#70 70Marta PołaczekJW11-1457.74%00:28:12-16
#71 71Marcin PołaczekVM35-3946.72%00:28:1355-
#72 72Nieznan(A)Y--
#73 73Nieznan(A)Y--
#74 74Olivier ŻurawskiJM11-1454.06%00:28:1856-Team Tapflo
#75 75Mariusz ŻurawskiVM40-4449.32%00:28:1957-Team Tapflo
#76 76Aurelia RadtkeVW45-4957.60%00:28:25-17
#77 77Kuba Kleister ZsbioSM18-1946.87%00:28:2758-
#78 78Krzysztof KalinowskiVM40-4449.39%00:28:2959-
#79 79Anna KwiatkowskaVW40-4453.37%00:28:40-18BIEGAJĄCY TCZEW
#80 80Maria PióroVW50-5459.15%00:28:41-19BIEGAJĄCY TCZEW
#81 81Bożena ŻywieckaVW45-4957.72%00:28:42-20
#82 82Marek ŻywieckiVM45-4950.55%00:28:4360-
#83 83Przemysław HulewiczVM40-4447.69%00:28:5061-
#84 84Filip HulewiczJM11-1449.19%00:28:5062-SP nr 4 Tczew
#85 85Monika HulewiczJW11-1456.21%00:28:58-21SP nr 12 Tczew
#86 86Paweł MaciejewskiSM25-2944.49%00:29:0263-
#87 87Grażyna HulewiczVW40-4453.20%00:29:08-22
#88 88Monika MarcińskaVW35-3951.58%00:29:28-23
#89 89Jakub ZduńczykSM30-3444.36%00:29:3464-Team Tapflo
#90 90Anna KosmaczewskaSW30-3450.37%00:29:35-24
#91 91Martyna MąkosaSW30-3449.97%00:29:37-25BIEGAJĄCY TCZEW
#92 92Wojciech StrzeszyńskiVM35-3944.95%00:29:4265-BIEGAJĄCY TCZEW
#93 93Kinga KaniewskaSW30-3449.80%00:29:43-26
#94 94Robert BaczewskiVM45-4949.16%00:29:4666-
#95 95Sebastian Freda Zsbio TczewSM20-2443.64%00:29:5267-ZSBiO Tczew
#96 96Sławomir DworskiVM60-6454.09%00:29:5568-BIEGAJĄCY TCZEW
#97 97Arkadiusz ŻurVM35-3945.12%00:30:0269-Team Tapflo
#98 98Anna Sommer-SmolińskaVW45-4954.92%00:30:10-27I LO Tczew
#99 99Kajetan LubińskiJM11-1450.27%00:30:2670-
#100 100Adam LubińskiVM45-4947.65%00:30:2871-

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności