Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Parkrun Tczew #206

Wyniki - 24 lipca 2021, Tczew

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Kat
M
K
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Andrzej TochaVM35-3974.17%00:18:001-
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Patryk SzczukowskiSM20-2464.27%00:20:092-
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Mariusz ŻurawskiVM40-4468.58%00:20:223-Team Tapflo
#4 4Kacper KoitkaSM18-1965.09%00:20:294-
#5 5Piotr CzechanowskiVM40-4465.89%00:20:435-BIEGAJĄCY TCZEW
#6 6Marek MichalakVM45-4968.51%00:20:516-BIEGAJĄCY TCZEW
#7 7Krzysztof PawelczykVM45-4969.08%00:21:117-BIEGAJĄCY TCZEW
#8 8Kamil GawareckiVM40-4464.44%00:21:118-LOTOS Running Team
#9 9Wiesław DreszlerVM50-5469.47%00:21:149-
#10 10Piotr GoikeVM45-4967.61%00:21:1810-
#11 11Jacek JędrasiewiczSM30-3460.56%00:21:2811-Team Tapflo
#12 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !12Zofia Estera CiesielskaJW15-1769.82%00:21:39-1
#13 13Mariusz ZawadkaVM40-4464.97%00:21:3912-
#14 14Tymon ZielińskiSM18-1961.21%00:21:4713-
#15 15Sławomir GdaniecVM55-5970.49%00:21:4814-BIEGAJĄCY TCZEW
#16 16Jacek GuzińskiVM50-5469.08%00:21:5315-BIEGAJĄCY TCZEW
#17 17Szymon ZadrożnySM18-1960.84%00:21:5516-II LO Tczew
#18 18Krzysztof PeplińskiVM45-4964.37%00:22:0217-
#19 19Sławomir SzoskaVM40-4462.89%00:22:2218-CrossElite Tczew
#20 20Piotr ChorążewskiVM35-3959.96%00:22:2619-
#21 21Wojciech GoikeJM15-1761.26%00:22:4320-
#22 22Krzysztof Mateusz LipkeSM25-2956.74%00:22:4421-CrossElite Tczew
#23 23Stanisław ĆwiklińskiVM55-5968.62%00:22:4722-
#24 24Ireneusz SywanyczVM40-4460.81%00:22:5823-
#25 25Wiesław MarkowskiVM50-5465.00%00:23:0324-BIEGAJĄCY TCZEW
#26 26Tomasz TobiańskiVM45-4962.75%00:23:0825-BIEGAJĄCY TCZEW
#27 27Tomasz NoetzelVM40-4459.14%00:23:1526-
#28 28Błażej KaczmarSM25-2955.36%00:23:1827-
#29 29Michał LiegmannSM18-1956.30%00:23:2528-UKLO Tczew
#30 30Mariusz LiegmannVM45-4961.42%00:23:3829-
#31 31Blazej FryszkaSM30-3454.52%00:23:4730-
#32 32Marcin NowakowskiVM40-4458.44%00:23:5431-
#33 33Aleksander LiegmannJM15-1756.21%00:24:0132-UKLO Tczew
#34 34Marek CzapiewskiVM60-6466.71%00:24:0233-
#35 35Jarosław KolbergVM50-5461.33%00:24:0334-
#36 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !36Karolina SarachSW30-3461.35%00:24:14-2BIEGAJĄCY TCZEW
#37 37Marcin MrozekVM45-4958.14%00:24:3435-BIEGAJĄCY TCZEW
#38 38Krzysztof CzarneckiSM25-2952.44%00:24:3636-Team Tapflo
#39 39Adam JagoddaVM40-4455.23%00:24:4337-
#40 40Janusz JarońskiVM40-4455.41%00:24:4938-BIEGAJĄCY TCZEW
#41 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 41Aleksandra KarczewskaVW40-4462.42%00:24:50-3BIEGAJĄCY TCZEW
#42 42Dariusz UrbanowskiVM45-4958.34%00:24:5339-BIEGAJĄCY TCZEW
#43 43Beata FeltonSW25-2959.32%00:24:57-4
#44 44Sebastian ZimnyVM40-4454.53%00:25:0240-PRESS GLASS – Sport and Support
#45 45Magdalena ZacharekVW35-3960.05%00:25:12-5II LO Tczew
#46 46Andrzej Tomasz FrankiewiczVM45-4957.30%00:25:2041-BIEGAJĄCY TCZEW
#47 47Katarzyna CzapiewskaVW35-3959.09%00:25:23-6
#48 48Grażyna HulewiczVW40-4460.63%00:25:34-7
#49 49Oliwier Galikowski ZsbioJM15-1752.43%00:25:4542-ZSBiO Tczew
#50 50Rafał BładzikowskiVM40-4453.69%00:26:1243-
#51 51Jarosław GurbowiczVM45-4955.41%00:26:1244-BIEGAJĄCY TCZEW
#52 52Bożena LiegmannVW45-4960.62%00:26:12-8
#53 53Maja DąbrowskaJW11-1461.80%00:26:21-9
#54 54Ryszard BalcerowiczJM11-1456.38%00:26:2245-
#55 55Przemysław HulewiczVM40-4451.82%00:26:3246-
#56 56Marcin BiniszkiewiczVM40-4451.91%00:26:4147-
#57 57Mikołaj MisiewiczSM20-2448.38%00:26:4648-
#58 58Piotr DubielVM35-3950.59%00:26:4749-
#59 59Maciej ZielińskiVM45-4953.23%00:26:5050-
#60 60Marek LaskowskiVM45-4954.50%00:26:5151-
#61 61Martyna DomaniewskaJW15-1756.84%00:26:55-10
#62 62Antoni FranciszkowskiJM15-1749.91%00:27:0352-
#63 63Mikołaj ŻywieckiSM20-2447.70%00:27:0953-
#64 64Monika MarcińskaVW35-3955.31%00:27:29-11
#65 65Przemysław CzechSM30-3446.68%00:27:5154-CrossElite Tczew
#66 66Żaneta Anna FrankiewiczVW45-4957.19%00:28:02-12BIEGAJĄCY TCZEW
#67 67Lena HeringJW1066.82%00:28:05-13
#68 68Bożena ŻywieckaVW45-4958.20%00:28:28-14
#69 69Marek ŻywieckiVM45-4951.00%00:28:2855-
#70 70Tomasz SmykowskiSM30-3445.29%00:28:4956-
#71 71Łukasz DemczukSM30-3445.49%00:28:5057-
#72 72Anna ZimnaVW35-3952.35%00:29:02-15BIEGAJĄCY TCZEW
#73 73Tomasz ZimnyVM45-4949.17%00:29:0358-
#74 74Agnieszka ZimnaVW40-4452.58%00:29:06-16BIEGAJĄCY TCZEW
#75 75Monika Pałkowska-ŻurVW35-3951.66%00:29:08-17Team Tapflo
#76 76Arkadiusz ŻurVM35-3946.48%00:29:0959-Team Tapflo
#77 77Filip HulewiczJM11-1447.49%00:29:5260-SP nr 4 Tczew
#78 78Mariusz MurawskiVM35-3944.37%00:29:5461-
#79 79Dawid CzapiewskiJM1052.49%00:30:0462-SSP nr 2 Tczew
#80 80Anna KosmaczewskaSW30-3449.28%00:30:14-18
#81 81Sebastian Freda Zsbio TczewSM20-2442.78%00:30:2863-ZSBiO Tczew
#82 82Krzysztof KalinowskiVM40-4445.97%00:30:3664-
#83 83Marta KalinowskaSW30-3448.34%00:30:37-19Team Tapflo
#84 84Krzysztof LitwińskiSM30-3442.20%00:30:3965-
#85 85Miłosz Andrzej Frankiewicz Sp11JM11-1446.25%00:30:4066-
#86 86Kamil BaranSM25-2942.04%00:30:4167-
#87 87Marta PołaczekJW11-1451.61%00:31:33-20
#88 88Marcin PołaczekVM35-3941.76%00:31:3468-
#89 89Kazimierz MajnaVM70-7454.96%00:32:0569-
#90 90Dorota SerafinVW40-4448.84%00:32:13-21BIEGAJĄCY TCZEW
#91 91Hanna TobiańskaVW45-4950.26%00:32:14-22BIEGAJĄCY TCZEW
#92 92Sebastian PestkaVM40-4440.58%00:33:3870-
#93 93Mirosław DywelskiVM65-6949.80%00:33:4071-BIEGAJĄCY TCZEW
#94 94Nina HeringJW1055.34%00:35:18-23
#95 95Ewelina MarulskaVW35-3942.39%00:35:42-24
#96 96Jarosław PióroVM50-5441.74%00:36:1372-UKLO Tczew
#97 97Dariusz MakaćVM60-6444.97%00:36:1773-
#98 98Iwona JasnochVW65-6955.68%00:38:42-25
#99 99Leon HeringJM1044.72%00:39:4874-
#100 100Krzysztof ChorążewskiJM1039.57%00:39:5375-

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności