Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Parkrun Tczew #207

Wyniki - 31 lipca 2021, Tczew

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Kat
M
K
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Grzegorz GłówczewskiVM40-4475.36%00:18:321-BIEGAJĄCY TCZEW
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Łukasz KlaśVM45-4975.98%00:18:482-Nudne Piątki
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Mariusz ŻurawskiVM40-4470.18%00:19:543-Team Tapflo
#4 4Kacper KoitkaSM18-1964.31%00:20:444-
#5 5Piotr CzechanowskiVM40-4465.63%00:20:485-BIEGAJĄCY TCZEW
#6 6Dawid CzechowskiVM45-4968.40%00:20:536-BIEGAJĄCY TCZEW
#7 7Marek MichalakVM45-4968.23%00:20:567-BIEGAJĄCY TCZEW
#8 8Wiesław DreszlerVM50-5469.96%00:21:058-
#9 9Mateusz SzwindowskiSM20-2461.09%00:21:209-
#10 10Jacek JędrasiewiczSM30-3460.84%00:21:2210-Team Tapflo
#11 11Janusz JarońskiVM40-4464.35%00:21:2211-BIEGAJĄCY TCZEW
#12 12Sławomir GdaniecVM55-5971.09%00:21:3712-BIEGAJĄCY TCZEW
#13 13Piotr GoikeVM45-4966.51%00:21:3913-
#14 14Mateusz TrzeciakSM30-3459.91%00:21:4214-Team Tapflo
#15 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !15Halina DubielaVW55-5986.08%00:21:55-1
#16 16Tymon ZielińskiSM18-1959.26%00:22:3015-
#17 17Marek MoszyńskiVM55-5968.08%00:22:4616-BIEGAJĄCY TCZEW
#18 18Błażej KaczmarSM25-2956.62%00:22:4717-
#19 19Patryk SzczukowskiSM20-2456.67%00:22:5118-
#20 20Mateusz BiniszkiewiczJM15-1758.78%00:22:5819-ZSBiO Tczew
#21 21Marcin NowakowskiVM40-4460.55%00:23:0420-
#22 22Wojciech GoikeJM15-1760.25%00:23:0621-
#23 23Tomasz TobiańskiVM45-4962.62%00:23:1122-BIEGAJĄCY TCZEW
#24 24Stanisław ĆwiklińskiVM55-5967.39%00:23:1223-
#25 25Mariusz LiegmannVM45-4962.26%00:23:1924-
#26 26Karol ZiółekSM25-2954.97%00:23:2825-
#27 27Oliwier Aftka Sp11JM11-1459.93%00:23:4026-
#28 28Jan KargulVM40-4458.02%00:23:4227-
#29 29Marek CzapiewskiVM60-6467.37%00:23:4828-
#30 30Jarosław WolskiVM40-4457.99%00:23:5329-BIEGAJĄCY TCZEW
#31 31Oskar MakowskiSM20-2453.71%00:24:1630-
#32 32Aleksander LiegmannJM15-1755.37%00:24:2331-UKLO Tczew
#33 33Michał LiegmannSM18-1953.92%00:24:2732-UKLO Tczew
#34 34Miłosz SiedleckiSM18-1954.38%00:24:3133-
#35 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !35Aleksandra KarczewskaVW40-4463.18%00:24:32-2BIEGAJĄCY TCZEW
#36 36Lesław NiespodzińskiVM55-5963.72%00:24:3234-BIEGAJĄCY TCZEW
#37 37Michał JarugaSM25-2951.12%00:25:1635-
#38 38Adam SzcześniakVM60-6464.53%00:25:3136-Eaton Running Team
#39 39Oliwier Galikowski ZsbioJM15-1752.84%00:25:3337-ZSBiO Tczew
#40 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 40Bożena SosnowskaVW45-4964.59%00:25:39-3BIEGAJĄCY TCZEW
#41 41Jacek GuzińskiVM50-5458.93%00:25:3938-BIEGAJĄCY TCZEW
#42 42Piotr RzemieniewskiVM35-3951.65%00:25:4139-
#43 43Yevhen PysanetsSM30-3450.45%00:25:4240-Team Tapflo
#44 44Krzysztof CzarneckiSM25-2950.19%00:25:4241-Team Tapflo
#45 45Jarosław KolbergVM50-5457.36%00:25:4342-
#46 46Joanna Katarzyna SzlichtVW45-4962.55%00:25:54-4
#47 47Wojciech StańczykVM50-5458.10%00:26:0143-BIEGAJĄCY TCZEW
#48 48Rafał PustkowskiVM40-4453.20%00:26:0244-BIEGAJĄCY TCZEW
#49 49Bożena LiegmannVW45-4960.86%00:26:06-5
#50 50Michał BernackiSM30-3449.62%00:26:0845-
#51 51Antoni FranciszkowskiJM15-1751.10%00:26:2546-
#52 52Monika HulewiczJW11-1461.49%00:26:29-6SP nr 12 Tczew
#53 53Rafał HoppeSM30-3449.21%00:26:3147-
#54 54Przemysław HulewiczVM40-4451.85%00:26:3148-
#55 55Barbara PlutowskaSW30-3455.74%00:26:35-7
#56 56Karol WalkiewiczVM35-3949.29%00:26:5549-
#57 57Andrzej ZakrzewskiVM50-5456.49%00:26:5850-BIEGAJĄCY TCZEW
#58 58Marcin MrozekVM45-4952.61%00:27:0951-BIEGAJĄCY TCZEW
#59 59Sławomir SzoskaVM40-4451.53%00:27:1852-CrossElite Tczew
#60 60Tomasz ZiemannVM50-5454.00%00:27:1953-
#61 61Grażyna HulewiczVW40-4456.43%00:27:28-8
#62 62Maja DąbrowskaJW11-1459.21%00:27:30-9
#63 63Ryszard BalcerowiczJM11-1454.06%00:27:3054-
#64 64Jakub SobierajJM1061.73%00:27:3455-SP nr 12 Tczew
#65 65Maciej ZielińskiVM45-4951.75%00:27:3656-
#66 66Bożena ŻywieckaVW45-4959.84%00:27:41-10
#67 67Marek ŻywieckiVM45-4952.44%00:27:4157-
#68 68Mateusz WrzałkowskiSM30-3446.66%00:27:4358-
#69 69Artur DaszkiewiczVM45-4952.25%00:27:4759-
#70 70Przemysław PiekarskiVM40-4449.19%00:27:5760-BIEGAJĄCY TCZEW
#71 71Karol WaruszewskiVM40-4450.33%00:27:5761-BIEGAJĄCY TCZEW
#72 72Mariusz MurawskiVM35-3947.32%00:28:0262-
#73 73Michał Łukasz KosseckiVM35-3947.75%00:28:1063-
#74 74Piotr HardtVM55-5954.14%00:28:2364-
#75 75Karolina AbryszyńskaSW25-2952.02%00:28:27-11CrossElite Tczew
#76 76Nieznan(A)Y--
#77 77Tomasz SmykowskiSM30-3445.76%00:28:3165-
#78 78Jan PiekarskiJM15-1747.51%00:28:5066-BIEGAJĄCY TCZEW
#79 79Monika Pałkowska-ŻurVW35-3951.16%00:29:25-12Team Tapflo
#80 80Arkadiusz ŻurVM35-3946.01%00:29:2767-Team Tapflo
#81 81Martyna DomaniewskaJW15-1751.92%00:29:28-13
#82 82Zuzanna CzechowskaJW11-1454.09%00:29:31-14
#83 83Dorota CzechowskaVW45-4953.75%00:29:33-15BIEGAJĄCY TCZEW
#84 84Piotr DubielVM35-3945.70%00:29:3968-
#85 85Paweł MaciejewskiSM25-2943.54%00:29:4069-
#86 86Lena HeringJW1062.56%00:30:00-16
#87 87Karolina SarachSW30-3449.34%00:30:08-17BIEGAJĄCY TCZEW
#88 88Martyna StrzeszyńskaSW30-3449.17%00:30:08-18BIEGAJĄCY TCZEW
#89 89Michalina Anna KosseckaVW35-3949.72%00:30:10-19
#90 90Maria PióroVW50-5456.12%00:30:14-20BIEGAJĄCY TCZEW
#91 91Sławomir KelszVM40-4445.94%00:30:2470-BIEGAJĄCY TCZEW
#92 92Kazimierz,Andrzej RekowskiVM60-6453.72%00:30:3971-BIEGAJĄCY TCZEW
#93 93Marek LewandowskiVM50-5448.35%00:30:4572-
#94 94Marcin OrmianinSM30-3442.09%00:30:5373-
#95 95Michał HeringVM40-4444.15%00:30:5574-
#96 96Sebastian PestkaVM40-4444.13%00:30:5675-
#97 97Sebastian Freda Zsbio TczewSM20-2442.11%00:30:5776-ZSBiO Tczew
#98 98Mirosław DywelskiVM65-6954.00%00:31:0377-BIEGAJĄCY TCZEW
#99 99Tomasz DudzińskiVM35-3942.30%00:32:0278-
#100 100Agnieszka DeptulskaVW45-4950.71%00:32:40-21Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności