Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Parkrun Tczew #219

Wyniki - 23 października 2021, Tczew

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Kat
M
K
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Marek KrzyżanowskiJM15-1771.86%00:19:221-II LO Tczew
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Patryk SowińskiSM25-2966.49%00:19:242-PRESS GLASS – Sport and Support
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Mariusz ŻurawskiVM40-4472.08%00:19:313-Team Tapflo
#4 4Paweł ZwirbulisSM30-3466.50%00:19:334-
#5 5Zbigniew RzepkaVM40-4469.19%00:20:015-
#6 6Kacper KoitkaSM18-1964.62%00:20:246-
#7 7Krzysztof Wojciech KoszykVM50-5471.26%00:20:427-BIEGAJĄCY TCZEW
#8 8Szymon ZadrożnySM18-1964.05%00:20:498-II LO Tczew
#9 9Kamil GawareckiVM40-4465.79%00:20:549-LOTOS Running Team
#10 10Piotr GoikeVM45-4968.74%00:20:5710-
#11 11Paweł LitwińskiJM11-1469.05%00:21:0011-
#12 12Marcin WalkowiakVM45-4967.54%00:21:0012-
#13 13Jan WiśniewskiJM15-1764.08%00:21:0413-I LO Tczew
#14 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !14Agnieszka PałkowskaVW35-3971.21%00:21:08-1
#15 15Krzysztof PeplińskiVM45-4964.96%00:21:5014-
#16 16Sebastian ZimnyVM40-4462.64%00:21:5715-PRESS GLASS – Sport and Support
#17 17Wiesław MarkowskiVM50-5468.00%00:22:0216-BIEGAJĄCY TCZEW
#18 18Marek LaskowskiVM45-4966.31%00:22:0417-
#19 19Jarosław WolskiVM40-4462.43%00:22:1118-BIEGAJĄCY TCZEW
#20 20Oskar JarońskiJM11-1463.04%00:22:3019-ZSBiO Tczew
#21 21Marcin PawełekVM40-4460.48%00:22:4420-Eaton Running Team
#22 22Marcin NowakowskiVM40-4460.90%00:22:5621-
#23 23Mariusz LiegmannVM45-4962.84%00:23:0622-
#24 24Jakub RzepkaJM15-1758.97%00:23:1423-II LO Tczew
#25 25Janusz JarońskiVM40-4459.18%00:23:1424-BIEGAJĄCY TCZEW
#26 26Krzysztof WróblewskiVM45-4960.70%00:23:2225-PRESS GLASS – Sport and Support
#27 27Jacek GuzińskiVM50-5464.60%00:23:2426-BIEGAJĄCY TCZEW
#28 28Adam Piotr GolickiSM30-3455.89%00:23:2827-PRESS GLASS – Sport and Support
#29 29Grzegorz NowakVM35-3956.47%00:23:4928-
#30 30Szymon CzechanowskiJM15-1758.27%00:23:5329-
#31 31Piotr CzechanowskiVM40-4457.11%00:23:5430-BIEGAJĄCY TCZEW
#32 32Darosław ZielińskiVM40-4458.82%00:23:5531-CrossElite Tczew
#33 33Wojciech StańczykVM50-5463.12%00:23:5732-BIEGAJĄCY TCZEW
#34 34Jan PiekarskiJM15-1756.73%00:24:0933-BIEGAJĄCY TCZEW
#35 35Tomasz TobiańskiVM45-4960.11%00:24:0934-BIEGAJĄCY TCZEW
#36 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !36Dorota CzechowskaVW45-4965.63%00:24:12-2BIEGAJĄCY TCZEW
#37 37Dawid CzechowskiVM45-4958.98%00:24:1335-BIEGAJĄCY TCZEW
#38 38Bartosz HendrysiakJM15-1755.63%00:24:1636-I LO Tczew
#39 39Przemysław DaleckiVM45-4960.14%00:24:2037-Gdynia Sport Team
#40 40Sławomir SzoskaVM40-4456.23%00:25:0138-CrossElite Tczew
#41 41Rafal OgonowskiVM40-4455.83%00:25:0139-
#42 42Krzysztof CzarneckiSM25-2951.46%00:25:0440-Team Tapflo
#43 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 43Maria PióroVW50-5468.05%00:25:15-3BIEGAJĄCY TCZEW
#44 44Daria SiadakSW25-2958.61%00:25:15-4
#45 45Mariusz MurawskiVM35-3952.73%00:25:1941-
#46 46Oskar Kamil MikołajczakSM18-1952.56%00:25:2242-ZSBiO Tczew
#47 47Filip BrelińskiJM15-1753.18%00:25:2343-
#48 48Andrzej Tomasz FrankiewiczVM45-4956.78%00:25:3444-BIEGAJĄCY TCZEW
#49 49Grażyna HulewiczVW40-4460.51%00:25:37-5BIEGAJĄCY TCZEW
#50 50Andrzej LicVM40-4453.47%00:25:4345-ZSBiO Tczew
#51 51Bożena SosnowskaVW45-4964.21%00:25:48-6BIEGAJĄCY TCZEW
#52 52Jarosław GurbowiczVM45-4956.23%00:25:4946-BIEGAJĄCY TCZEW
#53 53Janusz Lech KukułaVM60-6461.83%00:25:5647-BIEGAJĄCY TCZEW
#54 54Paweł OszczapińskiSM30-3449.81%00:26:0648-
#55 55Roman Żygowski ArskiVM35-3951.75%00:26:1149-
#56 56Sławomir SzołtunSM25-2949.05%00:26:2050-
#57 57Przemysław HulewiczVM40-4452.15%00:26:2251-
#58 58Oskar LicJM11-1453.76%00:26:2352-ZSBiO Tczew
#59 59Tomasz SmykowskiSM30-3449.72%00:26:2353-
#60 60Bożena LiegmannVW45-4959.90%00:26:31-7
#61 61Karol WalkiewiczVM35-3949.84%00:26:3754-
#62 62Marek MichalakVM45-4953.66%00:26:3755-BIEGAJĄCY TCZEW
#63 63Dariusz KupryciukVM35-3949.41%00:26:4156-
#64 64Marek ŻywieckiVM45-4954.34%00:26:4357-
#65 65Karolina SarachSW30-3455.58%00:26:45-8BIEGAJĄCY TCZEW
#66 66Lena HeringJW1067.68%00:26:46-9SSP nr 2 Tczew
#67 67Martyna StrzeszyńskaSW30-3455.32%00:26:47-10BIEGAJĄCY TCZEW
#68 68Przemysław BuchwaldVM40-4450.96%00:26:4758-
#69 69Anna PiekarskaVW40-4457.77%00:27:02-11BIEGAJĄCY TCZEW
#70 70Przemysław PiekarskiVM40-4450.86%00:27:0259-BIEGAJĄCY TCZEW
#71 71Magdalena KupryciukVW40-4457.30%00:27:03-12
#72 72Filip HulewiczJM15-1751.45%00:27:0360-I LO Tczew
#73 73Lesław NiespodzińskiVM55-5957.20%00:27:2061-BIEGAJĄCY TCZEW
#74 74Anna ZimnaVW40-4455.81%00:27:25-13BIEGAJĄCY TCZEW
#75 75Żaneta Anna FrankiewiczVW45-4958.37%00:27:28-14BIEGAJĄCY TCZEW
#76 76Marcin MrozekVM45-4951.97%00:27:2962-BIEGAJĄCY TCZEW
#77 77Dariusz SzołtunVM40-4450.24%00:27:3463-
#78 78Marta PołaczekJW11-1458.96%00:27:37-15SP nr 10 Tczew
#79 79Marcin PołaczekVM35-3947.74%00:27:3764-
#80 80Franek DeyJM11-1451.14%00:27:4465-
#81 81Michał DeyVM40-4450.27%00:27:4766-
#82 82Nadia JażdżewskaJW11-1458.36%00:27:54-16SP nr 12 Tczew
#83 83Dariusz RadtkeVM50-5453.58%00:27:5867-
#84 84Szymon MarkowskiVM45-4950.95%00:28:0268-
#85 85Katarzyna CzapiewskaVW35-3953.29%00:28:09-17
#86 86Justyna BronkJW15-1753.35%00:28:20-18
#87 87Klaudia WendowskaSW18-1952.76%00:28:22-19
#88 88Mikołaj ŻywieckiSM20-2445.42%00:28:2469-
#89 89Magdalena ZacharekVW35-3952.98%00:28:34-20II LO Tczew
#90 90Adrian MatyszewskiJM15-1748.72%00:28:3470-ZSBiO Tczew
#91 91Bożena ŻywieckaVW45-4957.56%00:28:47-21ZSBiO Tczew
#92 92Robert Łukasz PiekutSM18-1946.19%00:28:5271-I LO Tczew
#93 93Sebastian PestkaVM40-4447.44%00:28:5972-
#94 94Iga BuchwaldJW1061.69%00:29:22-22
#95 95Kacper BlednickiJM11-1449.26%00:29:2673-
#96 96Arkadiusz ŻurVM35-3946.04%00:29:2674-Team Tapflo
#97 97Anna Sommer-SmolińskaVW50-5456.33%00:29:46-23I LO Tczew
#98 98Łukasz ZabrockiVM35-3945.47%00:29:4875-PRESS GLASS – Sport and Support
#99 99Nieznan(A)Y--
#100 100Mirosław DywelskiVM65-6956.01%00:29:5676-BIEGAJĄCY TCZEW

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności