Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XI Działoszyńska Dziesiątka

Wyniki - 15 maja 2022, Działoszyn

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
-
#1 101130Siwek DariuszPOLWymysłówDrukarnia NOWINY00:48:07
#2 10218Bryła ElżbietaPOLWieluńWieluń Biega00:48:30
#3 103122Radziwołek ArkadiuszPOLWieluń00:48:34
#4 104167Zaremba PiotrPOLCzęstochowaBBL Cz-wa/JestLepiejRunTeam00:48:37
#5 105148Szewczykowski AdrianPOLCzęstochowaZmorsowani Częstochowa00:48:54
#6 106162Wojewoda CzesławPOLWieluńWieluń Biega00:48:57
#7 10789Modrzejewski MariuszPOLGrabów Nad ProsnąRodzina00:48:59
#8 10829Domagalski IreneuszPOLRadomskoKBKS Radomsko00:49:15
#9 10936Galiński RobertPOLDziałoszyn00:49:19
#10 11057Kokot KrzysztofPOLWieluń00:49:46
#11 111152Światły LeszekPOLMokrskoMogre00:49:52
#12 1127Bąkowicz ZbigniewPOLRzerzęczyce00:49:59
#13 11326Czubaj MarcinPOLRadomskoPress Glass Biegamy i Wspieramy00:50:12
#14 11446Jasiński AdrianPOLCzęstochowa00:50:20
#15 11538Gorczycka KatarzynaPOLDziałoszyn Obszar Wiejski00:50:22
#16 11691Mosiala JanPOLPraszkaNeapco Praszka00:50:23
#17 117102Paczuszka AnnaPOLPajęcznoKLUB BIEGACZA WARTA00:50:25
#18 11883Mazur MagdalenaPOLCzęstochowaJest Lepiej00:50:35
#19 11980Matuszczak IzabelaPOLKamieńskUKS Dziesiątka Radomsko00:50:50
#20 12025Ciupa PawełPOLBlok DobryszyceBLOK EKIPA00:50:58
#21 121140Stawczyk SzczepanPOLRadomskoKBKS Radomsko00:51:03
#22 12290Modrzejewski RomanPOLGrabów Nad ProsnąKings of Metal00:51:10
#23 12347Jędrzejczyk PawełPOLŻłobnicaPozytywnie Zabiegani Kleszczów00:51:17
#24 12474Macoch ZbigniewPOLKrzepiceLiswarta Krzepice00:51:27
#25 12587Modliński ŁukaszPOLPajęcznoKlub Biegacza Warta00:51:38
#26 12682Mazur KrzysztofPOLCzęstochowa00:51:44
#27 12742Hernacka KarolinaPOLKrzepiceLISWARTA Krzepice00:51:59
#28 12892Mostowski CezariuszPOLDziałoszyn00:52:16
#29 12999Ostojska AmandaPOLRadomskoRUNdomsko00:52:27
#30 130109Pieroński MichałPOLDebowiec Maly00:52:38
#31 131115Przygodzki TadeuszPOLPiotrków TrybunalskiPiotrkowski Klub Biegacza ENDORFINA00:52:51
#32 13251Kapuściński RobertPOLCzęstochowa00:52:58
#33 133134Smolarek PrzemysławPOLRząśniaKlub Biegacza Warta00:53:08
#34 13424Ciszek MarcinPOLCzęstochowaRio Grappling Club Częstochowa00:53:11
#35 135131Skrzypczak KamilPOLCzęstochowaRio Grappling Club Częstochowa00:53:11
#36 136144Strzelecka ZuzannaPOLCzęstochowa00:53:17
#37 13758Kokot MarekPOLWieluń00:54:21
#38 138129Sas FlorianPOLStarokrzepiceKB Florian Zajączki Drugie00:54:22
#39 13979Mariankowski MichałPOLRadomsko00:54:25
#40 140169Zieliński BartłomiejPOLBełchatówUltramaniana00:54:39
#41 141155Węgrzyn MikołajPOLDziałoszyn00:54:50
#42 14221Bury AndrzejPOLBlachowniaTeam Blachownia00:54:57
#43 143176Brzezińska-Leszczyk AnetaPOL00:55:29
#44 14435Frysiak BarbaraPOLWieluńWieluń00:55:34
#45 145164Wójcik KingaPOLDziałoszyn-00:55:38
#46 14631Dubiański RyszardPOLRędziny00:55:52
#47 147110Pieroński ZbigniewPOLDębowiec MałyDębowiec Biega00:55:55
#48 14848Kabata RomanPOLRudnikiFalstart Rudniki00:56:21
#49 14934Figzał ArturPOLJaskrówJest Lepiej Run Team00:56:31
#50 150154Welm GrzegorzPOLCzęstochowaZabiegani Częstochowa00:56:43
#51 15127Dądela AntoniPOLKrzepiceLKS Viktoria Olesno00:56:51
#52 152145Swierzy ArkadiuszPOLCzęstochowa00:57:03
#53 153117Puch DominikPOLDziałoszyn-00:57:28
#54 15445Iwaniuk PawełPOLŻarki Letnisko00:58:25
#55 155166Zając JagodaPOLRudnikiZRYW Parzymiechy00:59:02
#56 156157Wieloch AndrzejPOLParzymiechyZryw Parzymiechy00:59:02
#57 157183Miller EdytaPOLKoninForma Fitness Klub Cz-Wa00:59:39
#58 15852Keller IzabelaPOLGwizdałkiWieluń Biega00:59:44
#59 15919Budziszewska MonikaPOLKleśniskaZryw Parzymiechy01:00:11
#60 16068Lacki StanisławPOLStrzelce Wielkie01:00:22
#61 161126Rudzki MichałPOLKleszczówPozytywnie Zabiegani Kleszczów01:01:50
#62 162150Szymczak GrzegorzPOLRadomsko-01:02:06
#63 163107Piekarska JustynaPOLGomuniceRozbiegajmy Radomsko01:02:53
#64 1642Baros GrzegorzPOLŻytniówFALSTART Rudniki01:03:26
#65 165163Wolny FlorianPOLZajączki PierwszeZryw Parzymiechy01:05:35
#66 166103Pasieka MartaPOLTruskolasy01:08:03
#67 16770Lasoń KrzysztofPOLRadomskoUKS Dziesiątka Radomsko01:08:34

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności