Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XI Działoszyńska Dziesiątka

Wyniki - 15 maja 2022, Działoszyn

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
-
#1 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2173Didovodiuk DmytroUKR00:32:05
#2 8174Zelem IgorUKR00:35:02
#3 16172Didovodiuk OlesiaPOL00:37:26
#4 68175Janowicz JerzyPOL00:44:45
#5 143176Brzezińska-Leszczyk AnetaPOL00:55:29
#6 4630Drążek MonikaPOLBełchatów00:40:51
#7 6256Kluf ZdzisławPOLBełchatówAmator00:43:15
#8 85168Zdybowicz CezaryPOLBełchatów00:46:39
#9 140169Zieliński BartłomiejPOLBełchatówUltramaniana00:54:39
#10 14221Bury AndrzejPOLBlachowniaTeam Blachownia00:54:57
#11 12025Ciupa PawełPOLBlok DobryszyceBLOK EKIPA00:50:58
#12 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 333Elasri AbderrahimPOLChorzów00:32:24
#13 4365Kubacki PiotrPOLCieciułówFALSTART Rudniki00:40:31
#14 5966Kubacki TomaszPOLCieciułówFalstart Rudniki00:42:59
#15 7177Pałka PiotrPOLCzęstochowaCks Budowlani Częstochowa00:34:23
#16 13151Ślęzak SylwiaPOLCzęstochowa00:36:38
#17 21119Pytlarz AdrianPOLCzestochowa00:38:06
#18 2584Michalczyk TomaszPOLCzęstochowaDąbrowski Team00:38:23
#19 3069Lampa ArturPOLCzęstochowaKalinowski Team00:39:13
#20 3313Błaszczyk ZbigniewPOLCzęstochowaCKS Budowlani Częstichowa00:39:36
#21 446Batoryk IgorPOLCzestochowaKalinowski Team00:40:48
#22 45146Szafert MarcinPOLCzęstochowa00:40:50
#23 4941Hajnce KrystianPOLCzęstochowaJohn Matrix Komando Team00:41:13
#24 6440Hajduk MichałPOLCzęstochowaJohn Matrix Komando Team00:44:15
#25 66153Ucieklak WaldemarPOLCzęstochowaPszczółkowski Team00:44:39
#26 7263Kruk GrzegorzPOLCzestochowaPress Glass Biegamy i Wspieramy00:45:17
#27 77121Radzioch KrzysztofPOLCzęstochowaJestLepiejRunTeam00:45:33
#28 7872Łyko NinaPOLCzestochowaJest Lepiej Run Team00:45:34
#29 89112Podwysocki KamilPOLCzęstochowaJestLepiejRunTeam00:47:04
#30 98118Pułkownik MaciejPOLCzęstochowaJest Lepiej Run Team00:47:36
#31 10037Geletukha TatianaUKRCzęstochowaTEAMOCHAL/ZABIEGANI CZĘSTOCHWA00:47:57
#32 104167Zaremba PiotrPOLCzęstochowaBBL Cz-wa/JestLepiejRunTeam00:48:37
#33 105148Szewczykowski AdrianPOLCzęstochowaZmorsowani Częstochowa00:48:54
#34 11446Jasiński AdrianPOLCzęstochowa00:50:20
#35 11883Mazur MagdalenaPOLCzęstochowaJest Lepiej00:50:35
#36 12682Mazur KrzysztofPOLCzęstochowa00:51:44
#37 13251Kapuściński RobertPOLCzęstochowa00:52:58
#38 13424Ciszek MarcinPOLCzęstochowaRio Grappling Club Częstochowa00:53:11
#39 135131Skrzypczak KamilPOLCzęstochowaRio Grappling Club Częstochowa00:53:11
#40 136144Strzelecka ZuzannaPOLCzęstochowa00:53:17
#41 150154Welm GrzegorzPOLCzęstochowaZabiegani Częstochowa00:56:43
#42 152145Swierzy ArkadiuszPOLCzęstochowa00:57:03
#43 54111Płuciennik ŁukaszPOLDanków00:42:25
#44 130109Pieroński MichałPOLDebowiec Maly00:52:38
#45 147110Pieroński ZbigniewPOLDębowiec MałyDębowiec Biega00:55:55
#46 9388Modliński MarcinPOLDylow SzlacheckiKlub Biegacza Warta00:47:07
#47 2076Malatyński MarcinPOLDziałoszynZryw Parzymiechy00:38:05
#48 2460Kowal MarcinPOLDziałoszynKlub Biegacza Warta00:38:22
#49 42171Żochowski MikołajPOLDziałoszynKlub Biegacza Warta00:40:26
#50 489Bejm MichałPOLDziałoszynKlub Biegacza Warta00:41:08
#51 6711Białek JakubPOLDziałoszynMIWO Praszka00:44:44
#52 84180Rus MarcinPOLDziałoszyn00:46:22
#53 10936Galiński RobertPOLDziałoszyn00:49:19
#54 12892Mostowski CezariuszPOLDziałoszyn00:52:16
#55 141155Węgrzyn MikołajPOLDziałoszyn00:54:50
#56 145164Wójcik KingaPOLDziałoszyn-00:55:38
#57 153117Puch DominikPOLDziałoszyn-00:57:28
#58 11538Gorczycka KatarzynaPOLDziałoszyn Obszar Wiejski00:50:22
#59 9932Dworski MarekPOLGliwiceAkmb Pędziwiatr Gliwice00:47:46
#60 7177Maliszak TomekPOLGmina RusiecFrygaci00:45:17
#61 76108Piekarski TomaszPOLGomunice00:45:31
#62 163107Piekarska JustynaPOLGomuniceRozbiegajmy Radomsko01:02:53
#63 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11Nowicki AdamPOLGostyńMkl Szczecin00:30:28
#64 10789Modrzejewski MariuszPOLGrabów Nad ProsnąRodzina00:48:59
#65 12290Modrzejewski RomanPOLGrabów Nad ProsnąKings of Metal00:51:10
#66 15852Keller IzabelaPOLGwizdałkiWieluń Biega00:59:44
#67 14934Figzał ArturPOLJaskrówJest Lepiej Run Team00:56:31
#68 56170Zimny SylwesterPOLJastrzebice00:42:40
#69 11980Matuszczak IzabelaPOLKamieńskUKS Dziesiątka Radomsko00:50:50
#70 5394Myrgorodskyi ViktorPOLKępno00:42:20
#71 9628Dolata WeronikaPOLKępnoRUNNERS TEAM KĘPNO00:47:26
#72 5061Krajewski MarcinPOLKlesniskaZRYW Parzymiechy00:41:15
#73 15919Budziszewska MonikaPOLKleśniskaZryw Parzymiechy01:00:11
#74 161126Rudzki MichałPOLKleszczówPozytywnie Zabiegani Kleszczów01:01:50
#75 9162Krakowski EmilPOLKolonia Krępa00:47:06
#76 7586Mistygacz BartłomiejPOLKolonia WierzchlasKB Florian Zajączki Drugie00:45:26
#77 3814Bobrowski MariuszPOLKoniecpolZS Koniecpol00:40:15
#78 9573Machera RafałPOLKoniecpol00:47:17
#79 157183Miller EdytaPOLKoninForma Fitness Klub Cz-Wa00:59:39
#80 517Kalinowski ZbigniewPOLKorwinowJkla Jawor Jaworzno00:33:43
#81 11125Rękowicz PiotrPOLKowale00:35:57
#82 47142Stoparek GrzegorzPOLKraszkowiceWieluń Biega00:40:54
#83 74165Wróbel ArekPOLKruszyna00:45:23
#84 65Bator MichałPOLKrzeczówKlub Biegacza Warta00:34:17
#85 4159Kotarski MarcinPOLKrzepice00:40:22
#86 5143Hernacki KarolPOLKrzepiceLISWARTA Krzepice00:41:35
#87 12474Macoch ZbigniewPOLKrzepiceLiswarta Krzepice00:51:27
#88 12742Hernacka KarolinaPOLKrzepiceLISWARTA Krzepice00:51:59
#89 15127Dądela AntoniPOLKrzepiceLKS Viktoria Olesno00:56:51
#90 3755Klimek TadeuszPOLKusietaSłońca Jury Gmina Olsztyn00:39:59
#91 17106Pelikan ArturPOLKłobuckNGB Kłobuck/Wkurw_Team00:37:33
#92 3981Matyja AndrzejPOLKłobuck00:40:17
#93 1049Kaczmarek MonikaPOLLodzASICSFrontRunner Poland00:35:22
#94 111152Światły LeszekPOLMokrskoMogre00:49:52
#95 14181Magiera PiotrPOLMyszków00:37:17
#96 29182Bodanka PiotrPOLNieznaniceApama Acoustic Project00:39:07
#97 73160Wilk KamilPOLOdcinekFALSTART Rudniki00:45:19
#98 35141Stępień GrzegorzPOLOgonowiceLKS Feniks Opoczno00:39:47
#99 9471Luto AndrzejPOLOpatówKB Florian Zajączki Drugie00:47:10
#100 28158Wiktorowicz SzymonPOLOpocznoLKS Feniks Opoczno00:38:53

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności