Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

5 Poznań Półmaraton

Wyniki - 1 kwietnia 2012, Poznań

Grupa zawodów :

Holy Run 2017

Mce
Nr
Rok
Kat
K
M
5
Km
-
-
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !111Kiptoo Solomon1987M-18Iten (KEN)-1100:15:0500:29:3500:44:1201:02:0001:01:5900:02:56
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !216Bane Tola1988M-18Hagen (ETH)-2200:15:0500:29:3500:44:2101:02:2801:02:2800:02:58
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 36Kiptoo Edwin1987M-18London (KEN)-3300:15:0500:29:3600:44:1901:03:0001:02:5900:02:59
#4 422Kemboi Kiptoo Paul1983M-18Marakwet (KEN)-4400:15:0500:29:3700:44:3601:03:3201:03:3200:03:01
#5 59Chelimo Stephen1985M-18Eldoret (KEN)-5500:15:0500:30:3000:46:3001:06:1101:06:1000:03:08
#6 618Karonei Michael1982M-30Poznań (KEN)-6100:15:0500:30:4400:47:0301:06:1601:06:1600:03:08
#7 719Kibichiy Tanui John1988M-18Poznań (KEN)-7600:15:0500:30:0600:46:4901:07:1701:07:1700:03:11
#8 83899Gurfinkiel Łukasz1980M-30Gdańsk (POL)-8200:16:0800:32:1800:48:3501:08:0401:08:0300:03:14
#9 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !98Macharia Lucy Njeri1987K-18Nyandarua (KEN)1-100:16:0800:32:4300:49:5401:10:2601:10:2500:03:20
#10 1027Tarasiuk Paweł1984M-1831 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO P-9700:16:4900:33:3400:50:2301:10:3001:10:2900:03:21
#11 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1114Trylinskaja Nadeżda1979K-30Moskwa (RUS)2-100:17:0900:34:2800:51:4101:12:1401:12:1300:03:25
#12 121616Konieczny Marcin1972M-40IM2010/House of Skills (POL)-10100:17:0900:34:2800:51:4101:12:2101:12:2000:03:26
#13 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1313Gladys Kiprotich1990K-18Schoeneck (KEN)3-200:16:4200:34:1000:51:4801:13:0901:13:0800:03:28
#14 141617Górny Krzysztof1978M-30KKB Finisz Kalisz (POL)-11300:16:5600:34:2900:52:0101:13:4001:13:3900:03:30
#15 15787Chudzicki Adam1987M-18AZS AWF Poznań (POL)-12800:17:3000:35:1300:53:0501:14:3501:14:3400:03:32
#16 163989Isański Zbigniew1989M-18MIĘDZYRZECZ (POL)-13900:17:3000:35:1300:53:0501:14:4101:14:4100:03:32
#17 1715Duliba Aleksandra1988K-18Pozań (BLR)4-300:17:1100:34:5600:52:5801:14:4301:14:4200:03:32
#18 183829Lewandowski Michał1992M-18LLKSZIEMIKOCIEWSKIEJ Skórcz (POL)-141000:17:2000:35:1300:53:0601:15:0201:15:0100:03:33
#19 194055Szymandera Paweł1973M-30TS Opatrunki (POL)-15400:17:4100:35:4200:53:4601:15:2101:15:1900:03:34
#20 2065Kęsy Marcin1985M-18KB MANIAC POZNAŃ (POL)M (1)-161100:17:5700:35:5400:53:5101:15:2401:15:2300:03:34
#21 21914Kąkol Mateusz1987M-18KUKS Remus Kościerzyna (POL)-171300:18:0500:36:0100:53:4301:15:2801:15:2800:03:35
#22 22514Cenkier Michał1988M-18Jarocin (POL)-181200:17:3400:35:3200:53:5001:15:2901:15:2500:03:35
#23 232511Marchel Paweł1989M-18TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ (POL)-191400:17:0900:34:5600:52:5801:15:3401:15:3300:03:35
#24 241780Nowosielski Krzysztof1976M-30KB Dąbie nad Nerem (POL)-20500:18:0500:36:0300:54:0901:15:4101:15:3900:03:35
#25 254451Humerski Piotr1989M-18Grodziski Klub Biegacza (POL)-211500:17:5600:36:0300:54:2201:16:1301:16:1100:03:37
#26 262698Drop Mateusz1983M-18Gdańsk (POL)-221600:18:3700:36:5500:55:1001:16:2501:16:2400:03:37
#27 274572Zięba Adam1973M-30IM2010 (POL)-23600:18:0600:36:0300:54:2201:16:2801:16:2600:03:37
#28 281642Banaszak Łukasz1985M-18velux gniezno (POL)-241700:17:3000:35:1400:53:4101:16:3101:16:2800:03:38
#29 29659Bondaruk Paweł1989M-18Poznań Multisport Team (POL)-251800:18:4100:36:5500:55:1001:16:4301:16:4200:03:38
#30 3025Muślewski Maciej1987M-18Książ Wielkopolski (POL)-261900:16:0800:37:0000:55:4601:17:0501:17:0500:03:39
#31 31776Siupa Rafał1991M-18----- (POL)-272000:17:5100:36:0700:54:3501:17:1001:17:0900:03:39
#32 322658Jezierski Grzegorz1964M-45Solidarność Wielkopolska (POL)-28100:18:0600:36:2800:55:1301:17:1001:17:0900:03:39
#33 333740Wiligalski Bartosz1989M-18KM Truchcik Łubianka (POL)-292100:17:4800:35:4600:54:2301:17:4001:17:3800:03:41
#34 343102Borowczyk Sebastian1988M-18Poznań (POL)-302200:18:4900:37:2600:55:4701:17:5501:17:5000:03:42
#35 3528Walewski Przemysław1967M-45Poznań (POL)-31200:17:5000:36:1300:55:1101:18:0601:18:0500:03:42
#36 364031Sobkowski Krzysztof1985M-18KB Międzychód (POL)-322300:18:3700:37:0100:55:4701:18:0701:18:0500:03:42
#37 3796Andrzejewski Jacek1971M-40Konin (POL)-33200:18:5500:37:2700:56:0801:18:1401:18:1000:03:42
#38 381543Polański Tomasz1975M-30Manekin Run (POL)-34700:18:3700:37:0100:55:4701:18:2501:18:2200:03:43
#39 394569Grzechowiak Maciej1970M-40ALTOM GNIEZNO (POL)-35300:18:5000:37:2600:56:0801:18:3701:18:3700:03:44
#40 4021Serdiuk Olena1981K-30Poznań (UKR)5-200:18:3700:37:0100:56:1001:19:0601:19:0500:03:45
#41 411509Pilarczyk Filip1989M-18Białośliwie (POL)-362400:18:5000:37:3500:56:3201:19:0701:19:0400:03:45
#42 424220Gaczkowski Robert1975M-30ŻNIŃSKI KLUB BIEGACZA 1992 (POL)-37800:18:5000:37:4400:56:4201:19:0901:19:0700:03:45
#43 433725Juskowiak Jakub1977M-30PoznańMultisportTeam (POL)-38900:18:5000:37:3400:56:3101:19:1701:19:1600:03:45
#44 443626Włodarczyk Robert1975M-30WKB Piast Wrocław (POL)-391000:19:1400:38:1100:57:1201:19:2401:19:2000:03:46
#45 45417Adamczyk Mariusz1973M-30Altom Gniezno (POL)-401100:18:5000:37:3500:56:4501:19:3601:19:3400:03:46
#46 463607Hass Robert1970M-40Gdynia (POL)-41400:18:4500:37:5200:57:0801:19:4101:19:4000:03:47
#47 473018Stefaniak Paweł1980M-30KS NOTEĆ CHODZIEŻ (POL)-421200:18:4900:37:4400:56:5001:19:5401:19:5000:03:47
#48 484965Kowalewski Adam1989M-18wielkopolska Korporacja Nowe Miasto-432500:17:5100:37:3400:57:1901:20:1101:20:1100:03:48
#49 492543Basiński Piotr1989M-18van Pur (POL)-442600:18:5900:38:0900:57:0701:20:2101:20:1900:03:49
#50 502830Gacki Robert1984M-18STR Poznań (POL)-452700:18:3700:37:2700:56:5201:20:2201:20:2200:03:49
#51 51735Stachowiak Marcin1991M-18KB Maniac Poznań (POL)M (2)-462800:19:4200:38:4400:57:4801:20:2401:20:2200:03:49
#52 524150Klimczak Adam1988M-18WKB Piast Wrocław (POL)-472900:18:5900:38:0900:57:0701:20:3101:20:2900:03:49
#53 533239Jachymczyk Norbert1978M-30Jaworzno (POL)-481300:18:4900:37:4500:57:1201:20:3401:20:2700:03:49
#54 543456Kaproń Sebastian1974M-30Suchy Las (POL)-491400:19:2400:38:3300:57:4801:20:4101:20:4000:03:49
#55 551025Kotarski Wiesław1956M-55Police (POL)-50100:18:4100:37:4400:57:1401:20:4901:20:4800:03:50
#56 563630Podgórski Bogusz1986M-18Swarzędz (POL)-513000:18:0600:37:3400:57:4801:20:5901:20:5800:03:50
#57 572980Mudziejewski Jarosław1975M-30niezrzeszony (POL)-521500:19:4900:39:2000:58:4401:21:2701:21:2300:03:52
#58 58424Grabski Rafał1992M-18Grodziski Klub Biegacza (POL)-533100:19:4200:38:5600:58:4401:21:2801:21:2600:03:52
#59 592443Łątka Piotr1989M-18van Pur (POL)-543300:19:0000:38:0900:57:3401:21:3501:21:3300:03:52
#60 6062Pietruszyński Adam1991M-18Międzychód (POL)-553400:18:5900:37:5900:57:2901:21:3901:21:3700:03:52
#61 613555Urbańczyk Grzegorz1987M-18DRUŻYNA SZPIKU (POL)-563500:19:1800:38:3700:58:1101:21:3901:21:3800:03:52
#62 624265Graczyk Adrian1988M-18Czarnków (POL)-573200:18:5900:37:5900:57:4701:21:3901:21:3300:03:52
#63 63376Woźniak Tomasz1993M-18ZSPP CKU Marszew (POL)-583600:19:4400:39:2100:59:0101:21:5001:21:4400:03:53
#64 642814Troka Paweł1986M-18Chojnice (POL)-593700:19:0600:38:2500:58:2001:21:5101:21:4900:03:53
#65 653667Grzelak Adrian1988M-18Turek (POL)-603800:20:1900:40:0200:59:1901:21:5301:21:5200:03:53
#66 663483Moser Hadas1985K-18Poznań (USA)6-400:19:4100:39:2100:59:0101:21:5701:21:5100:03:53
#67 67407Kuriata Robert1966M-45OLAWS ZŁOTORYJA (POL)-61300:19:3900:39:2100:59:0301:22:0301:21:5500:03:53
#68 68708Paluch Miroslaw1964M-45Oborniki (POL)-62400:19:3900:39:0800:58:4201:22:0301:22:0200:03:53
#69 692522Churski Marcin1972M-40SCS Myślibórz (POL)-63500:19:2100:38:5800:59:0301:22:1501:22:1000:03:54
#70 701527Kołdyka Marcin1980M-30Exide Technologies (POL)-641600:19:4500:39:2900:59:0101:22:1601:22:1300:03:54
#71 711529Sadowski Marian1970M-40Złotów (POL)-65600:19:3300:39:0800:58:4501:22:2601:22:2600:03:54
#72 723115Fabiański Bogdan1984M-18Owińska (POL)-663900:19:1700:38:5200:58:2601:22:3001:22:2200:03:55
#73 733640Węglewski Krzysztof1961M-50MOGILNO (POL)-67100:19:3200:39:2100:59:0201:22:3101:22:2800:03:55
#74 741890Zabel Robert1977M-30KB Maniac Poznań (POL)M (3)-681700:19:4400:39:3100:59:1701:22:3301:22:3300:03:55
#75 753788Studniarek Adam1988M-18Jezow Sudecki (POL)-694000:19:4100:39:2100:59:0101:22:3501:22:2900:03:55
#76 761381Wałęsiak Piotr1987M-18Czeszewo (POL)-704100:19:5700:39:5500:59:1801:22:4001:22:3400:03:55
#77 774190Kotkowski Piotr1975M-30MaratonyPolskie.PL TEAM (POL)-711800:19:4400:39:2000:59:0801:22:4201:22:4100:03:55
#78 784223Rzeszut Jacek1966M-45niezrzeszony (POL)-72500:19:3000:38:5300:58:4401:22:5601:22:5000:03:56
#79 794537Dziedzic Piotr1975M-30niezrzeszony (POL)-731900:19:3200:39:2100:59:0401:23:0001:22:5700:03:56
#80 803371Frydrychowski Piotr1994M-18OSiR Klecew (POL)-744300:19:4400:39:3100:59:1801:23:0201:23:0100:03:56
#81 811175Mokrzycki Rafał1975M-30Inowrocław (POL)-752000:19:4900:39:2300:59:0401:23:0401:23:0100:03:56
#82 821854Łukasiak Marcin1983M-18GKS Gedania 1922 (POL)-764400:18:2900:38:1200:59:0401:23:1301:23:1000:03:57
#83 833096Lisek Mieczysław1959M-50KM LWOWEK WLKP (POL)-77200:20:2600:40:1300:59:5701:23:1901:23:0800:03:57
#84 842122Kaczmarek Artur1984M-18Poznań (POL)-784500:19:3300:38:4700:58:2601:23:1901:23:1000:03:57
#85 854998Karbowiak Vojciech1992M-18Września (POL)-794200:21:0100:40:2500:59:5301:23:2001:22:5900:03:57
#86 863653Kapuściński Zbigniew1972M-40Maratończyk Team Szczecin (POL)-80700:20:2200:40:1000:59:5901:23:2301:23:2100:03:57
#87 871367Tracz Jakub1981M-30niezrzeszony (POL)-812200:19:0400:38:4800:59:0701:23:2601:23:2400:03:57
#88 884721Wenderski Wojciech1988M-18KB Żółwik Krobia (POL)-824600:20:2100:40:1301:00:0601:23:2601:23:1700:03:57
#89 891015Pluciński Radosław1989M-18KB Maniack Poznań (POL)M (5)-834800:20:0700:40:0600:59:5501:23:3001:23:2700:03:57
#90 902294Górski Jarek1976M-30Gorzów Wlkp (POL)-842100:20:1700:40:1401:00:0501:23:3001:23:2300:03:57
#91 911934Wichłacz Paweł1983M-18KB Maniac Poznań (POL)M (4)-854700:20:1700:40:1101:00:0301:23:3201:23:2500:03:58
#92 923247Kędzior Mateusz1973M-30Poznań (POL)-862300:19:5900:40:1100:59:5801:23:3401:23:2900:03:58
#93 933896Otocki Grzegorz1983M-18Poznań (POL)P (1)-874900:20:4100:40:5201:00:4501:23:3701:23:2700:03:58
#94 941478Jezierski Tomasz1975M-30Tczew (POL)-882400:20:1100:40:1301:00:0401:23:4001:23:3800:03:58
#95 953388Rychter Antonina1985K-18MKL Szczecinek (POL)7-500:20:1700:40:1200:59:5701:23:4101:23:3500:03:58
#96 963813Socha Dariusz1972M-40DRUŻYNA SZPIKU KGHM POLSKA MIED-89800:20:1900:40:1001:00:0701:23:4601:23:3200:03:58
#97 972566Schulz Krzysztof1983M-18Poznań (POL)-905000:20:5800:41:1801:01:2201:23:4801:23:4100:03:58
#98 984448Darul Radosław1974M-30Skórzewo (POL)-912500:20:2100:40:1001:00:0701:23:4801:23:4500:03:58
#99 991545Pominkiewicz Maciej1980M-30KB BRYZA Postomino (POL)-922600:20:2000:40:1001:00:0601:23:4801:23:4500:03:58
#100 1003016Błaszczak Krystian1983M-18Bukowski Klub Biegacza (POL)-935200:19:5900:39:5601:00:0401:23:5501:23:5300:03:59

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://citytrail.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności