Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

6. Luboński Bieg Niepodległości

Wyniki - 11 listopada 2016, Luboń

CityTrail  2016

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
#1 7811164??? ???--610-00:28:1076000:59:1700:58:01
#2 8587??? ???--79-00:20:1910600:40:3800:40:28
#3 3471060Adam AraszkiewiczLUBOŃ1998M1617305-00:24:2540400:48:4200:48:17
#4 5531021Adam CiupińskiPoznań1985M30180459-00:26:3058400:53:5500:53:06
#5 1039571Adam CzarnyPlewiskaPrograma.pl1987M20145716-00:35:11103701:14:1301:12:43
#6 210484Adam DworaczykLubońLKB1977M3063189-00:22:2823200:44:5900:44:48
#7 162937Adam DziurlaPoznańBeiersdorf Sport Team1958M509144-00:21:0014300:43:0600:42:56
#8 48269Adam JankowiakLubońSPP Team1983M301345-00:18:553900:38:4900:38:46
#9 719120Adam PrzybyłDaszewicePRESS-SERVICE Monitoring Mediów1984M30227572-00:27:5472600:57:4600:56:20
#10 564987Adam SitekLubon1974M40122466-00:27:0264300:54:4800:53:16
#11 585368Adam WieczorekPoznań1982M30192483-00:26:1855700:54:5200:53:30
#12 305446Adrian Dariusz BadzińskiBuk1989M2065273-00:22:2823500:47:5500:47:27
#13 15739Adrian GraczykCzarnkówbiegi.wlkp1988M20915-00:17:241300:35:5900:35:57
#14 214908Adrian SołtysiakSwarzędz1998M1613193-00:22:0221000:45:0100:44:53
#15 741065Adrian StasiakObrzycko1988M202769-00:20:099000:40:0200:39:56
#16 14644Adrian TadychPoznańSA PSP1995M2042130-00:21:1015700:42:4000:42:31
#17 430597Adrian TaratajcioLuboń1979M30153372-00:23:3131300:50:1500:49:52
#18 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !331261Adrian ZeidlerKurowoDanflor Team1998M16232-00:18:233000:37:5200:37:47
#19 610727Adrianna KubiaczykKrosno1990K2026-11300:25:5453000:54:3200:54:06
#20 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !708Aga StaniewskaPoznań1986K302-500:19:598200:39:5300:39:47
#21 871815Agata BanaszakLuboń1964K507-219-01:01:0201:00:31
#22 2671218Agata KorczyńskaPoznań1983K3011-2800:23:0127100:47:0700:46:27
#23 9801051Agata NowickaPoznań1997K1613-28100:33:29100401:07:2401:05:51
#24 3131029Agata PoturalskaPoznanMoodbox Team1985K3013-3300:23:4233100:48:2400:47:39
#25 1052198Agnieszka BraunStrykowoMamy Biegamy1978K30159-33400:37:01104801:18:4401:17:26
#26 7621087Agnieszka FilipiakPoznańScania1975K4036-16600:27:5773600:58:1800:57:21
#27 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !4719Agnieszka GolakWyrzekaRunner's Power1972K401-300:19:255600:38:4500:38:43
#28 895528Agnieszka GolonLuboń1983K30112-23500:31:1293601:02:3701:01:19
#29 550889Agnieszka JędraszykPaczkowoCiacho Team Trathlon1973K4021-9400:26:4961000:54:3100:53:04
#30 878735Agnieszka KowalskaPoznańKibole w Biegu1981K30105-22500:30:3190401:02:0501:00:36
#31 545292Agnieszka KrólMosinaMosina Biega1981K3042-9100:26:1955800:53:4900:52:48
#32 10201080Agnieszka KrotkiewskaLuboń1980K30147-31300:34:30102801:11:4901:10:21
#33 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !7927Agnieszka KusterKomornikiKGB Grzmot Komorniki1973K402-600:19:467400:40:1100:40:08
#34 784181Agnieszka LucińskaLubońLuboń1990K2040-17400:28:1576800:59:1700:58:05
#35 10501181Agnieszka MellerLubońLuboński Klub Biegacza1983K30157-33200:36:24104501:16:4701:16:12
#36 623774Agnieszka OstrowskaPoznańdrużyna szpiku1985K3055-11800:26:3359100:54:3400:54:16
#37 817232Agnieszka PaluszkiewiczLuboń1978K3090-18700:29:1783200:59:3000:58:55
#38 9121015Agnieszka PawłowskaGRANOWOdrużyna szpiku1981K30116-24400:30:4791401:03:2601:02:02
#39 8161300Agnieszka PietrusiakPoznań1981K3089-18600:28:3077900:59:4500:58:50
#40 199286Agnieszka Sawicka- MoczulskaLuboń1980K307-1900:22:4225000:44:4000:44:20
#41 864535Agnieszka SommerfeldStrykowo1993K2053-21400:29:3985601:01:1901:00:22
#42 961683Agnieszka SpychałaLuboń1986K30128-27100:31:3796201:06:1401:04:43
#43 745830Agnieszka StachowiakDopiewiec1977K3074-15700:28:1676900:57:5300:56:50
#44 934190Agnieszka SzudobajSwarzędz1989K2062-25400:31:2895501:04:2901:03:08
#45 986272Agnieszka Wawrzyniakluboń1972K4051-28600:31:2695201:07:0201:06:12
#46 417112Agnieszka Wilczyńskapoznańnesthorn1979K3022-5400:24:5746500:50:0500:49:41
#47 1016511Agnieszka WittPoznań1990K2080-30900:33:1899901:10:5101:09:31
#48 936649Agnieszka Wójcik MillerGrodzisk Wlkp.1988K2063-25600:31:3095701:04:1901:03:18
#49 158800Agnieszka Załuska-LipaMosinaMosina Biega1979K306-1800:20:5413800:42:5600:42:46
#50 4985Albert NapierałaMosinaLUVENA1973M401046-00:18:513600:38:5500:38:53
#51 1981128Albert TrąpczyńskiLuboń1991M2053180-00:21:5720400:44:5600:44:17
#52 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 396981Aleksander MajłowskiGorzów Wlkp.1950M65+3344-00:23:3131200:49:3000:49:15
#53 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !203Aleksandra BrzezińskaBygoszczMKL Toruń1991K201-100:17:551900:36:3300:36:32
#54 527651Aleksandra KosmowskaWiry1981K3038-8200:26:4160300:53:1600:52:17
#55 450164Aleksandra WitkowskaKamionkiALTO Kamionki1973K4016-6400:24:4544500:50:3400:50:05
#56 685984Alicja CzerwińskaLuboń1989K2035-13800:27:4871700:56:0200:55:28
#57 9661223Alicja PanekKożmin Wlkptak se biegam1963K5011-27400:32:0897301:06:4101:05:07
#58 493213Alicja ŁocmanLubońCONNECTOR TEAM1980K3033-7500:24:4243800:51:4300:51:04
#59 102786Alina Arndt-KufelLuboń1959K5013-31700:34:56103201:12:2401:11:16
#60 875516Alina BłachutPoznańkreatyvnie.pl1963K508-22200:29:4385901:01:4701:00:34
#61 853616Alina SzafranLuboń1984K3097-20400:28:5080201:00:3001:00:06
#62 584288Andrzej DrgasLUBOŃMOTOR LUBOŃ TEAM1955M609482-00:26:2056600:54:0100:53:30
#63 171216Andrzej GromadzińskiGnieznoKPP Gniezno1973M40417-00:17:551800:36:1400:36:12
#64 218175Andrzej GrupaPoznańWilda Biega1977M3066197-00:22:2222600:45:1300:44:57
#65 643294Andrzej JanowskiPlewiska1982M30204519-00:25:5152700:55:0100:54:29
#66 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1561024Andrzej KandulskiBorówiecMalta Poznań1953M602139-00:21:0615000:42:5000:42:45
#67 398201Andrzej KorytowskiPoznańKGB Grzmot Komorniki1972M4090346-00:24:1638600:49:4200:49:15
#68 2491120Andrzej KraszkiewiczPoznańSześciopak Poznań1982M3080225-00:22:1622000:46:1000:45:49
#69 264765Andrzej LewandowskiLubońŁaweczka w Parku Witolda1974M4057237-00:22:4425100:46:5200:46:17
#70 151297Andrzej NowakPoznań1971M4032135-00:21:2317100:42:5300:42:38
#71 750445Andrzej NowickiPoznańPomioty Szatana1991M20122591-00:27:5773500:58:0100:57:03
#72 968971Andrzej PiechotaKrzyż WlkpDZIADEK MAGDALENKI1949M65+10694-00:31:4396501:06:5101:05:20
#73 583373Andrzej RasińskiPlewiska1958M5028481-00:25:5753500:53:4700:53:29
#74 6911281Andrzej StanczewskiKórnik31. Baza Lotnictwa Taktycznego Poznań- Krzesiny1978M30221553-00:27:2667600:56:1700:55:32
#75 2441088Andrzej SypniewskiPoznańMW Invest Group1977M3076220-00:22:2622900:45:5300:45:40
#76 161985Andrzej SzalatyBorzykowoZŁOTE KŁOSY KOŁACZKOWO1975M4035143-00:21:0514900:43:0800:42:54
#77 483495Andrzej SzczęsnyWschowaRuning Cherries1973M40105412-00:25:3951900:51:2200:50:52
#78 292993Andrzej TurekPtaszkowo1977M3099262-00:24:2039400:47:5100:47:09
#79 9011152Andrzej ŁobejkoPoznań31. Baza Lotnictwa Taktycznego Poznań-Krzesiny1972M40170664-00:29:5287201:02:3301:01:38
#80 844408Andrzej ŁukaLuboń1987M20133645-00:30:2990201:01:0300:59:42
#81 489994Andżelika KędzierskaŚrem1994K2018-7400:24:5746700:51:3000:50:59
#82 511679Aneta BednarekPoznańkobietybiegaja.pl1977K3037-8000:25:0848600:52:2300:51:44
#83 1037189Aneta FrąckowiakPoznańMamy-Biegamy1982K30152-32200:34:20102201:13:5601:12:39
#84 423594Aneta JarmużekPoznań1979K3025-5700:24:1438100:50:2000:49:46
#85 639963Aneta NowakLuboń1972K4025-12400:26:2256900:55:3200:54:26
#86 439274Angelika StrzepkaKozieglowy1984K3027-6100:24:2540600:50:3000:49:58
#87 1051955Ania WerdaPoznańBeiersdorf Sport Team1980K30158-33300:36:24104601:17:4001:16:39
#88 995633Ania WinterLuboń1987K2075-29300:33:22100101:08:2301:06:54
#89 1014992Anita SzafczykWrześniaMamy -Biegam1979K30144-30700:34:26102401:10:4601:09:29
#90 960581Anita ZysLubońPRZYBECCY1978K30127-27000:30:2189701:05:1701:04:41
#91 5331192Anna BabstLubońLuboński Klub Biegacza1998K166-8500:25:5953800:53:0200:52:28
#92 479179Anna BednarskaPoznań1986K3031-7100:25:1449200:52:0200:50:45
#93 933621Anna Denis-SiemieniukRogalinKS Leśnik1985K30120-25300:31:2495101:04:2401:03:08
#94 791426Anna DomańskaKoziegłowyMamy-Biegamy1984K3084-17600:28:5781100:59:3300:58:21
#95 100548Anna Hajkowicz-KlimaszewskaLuboń1978K30141-30100:33:45100901:08:5801:07:53
#96 667645Anna Hoffmann-KutkowskaWiry1978K3063-13200:27:4070500:56:4100:55:06
#97 654320Anna JarczyńskaMosinaMosina Biega1976K4026-12700:27:5572700:55:5300:54:52
#98 821478Anna KlorekLuboń1979K3091-19000:30:0988501:00:2800:59:03
#99 756680Anna Kurcius-SmoczykLuboń1976K4035-16200:27:4470900:57:4500:57:12
#100 942638Anna LobaDopiewoRAWA TEAM1983K30121-25800:31:4096401:05:0801:03:51

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://citytrail.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności