Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

6. Luboński Bieg Niepodległości

Wyniki - 11 listopada 2016, Luboń

Indoor Triathlon Series

Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
5
Km
-
-
-
#1 7811164??? ???--610-00:28:1076000:59:1700:58:01
#2 8587??? ???--79-00:20:1910600:40:3800:40:28
#3 935148Dorota MałeckaLubońGdzie jest Dori?1999K1612-25500:31:0793001:04:4801:03:17
#4 4561199Paulina OkulskaOstrowiteKolka Kosewo1998K164-6600:24:2741400:51:0100:50:09
#5 9801051Agata NowickaPoznań1997K1613-28100:33:29100401:07:2401:05:51
#6 5201200Żaneta OrchowskaOstrowiteKolka Kosewo1998K165-8100:24:2741500:52:5600:52:04
#7 5331192Anna BabstLubońLuboński Klub Biegacza1998K166-8500:25:5953800:53:0200:52:28
#8 8191068Hania SpychałaPlewiska1999K168-18800:29:5287001:00:2000:58:57
#9 8201197Zofia ŚpiewakowskaPlewiskaindywidualnie1999K168-18800:29:5287101:00:2000:58:57
#10 835582Julia PrzybeckaLubońPRZYBECCY1999K1610-19600:29:3185001:00:0300:59:28
#11 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !335256Michalina MatuszczakLuboń1998K162-3900:24:2640700:48:3400:48:07
#12 856722Małgorzata KmieciakPoznań2000K1611-20700:28:1376401:00:5201:00:11
#13 602199Izabela WitkowskaKamionkiII LO Poznań1998K167-10800:26:5061600:54:2300:53:56
#14 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11122Zuzanna BaraniakJarocinMKS Juvenia Puszczykowo1997K161-900:20:058700:41:3300:41:32
#15 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 384253Martyna WiteckaLuboń1998K163-5100:24:1739100:49:2800:48:57
#16 1391042Magdalena NowakUjazd - HubyGrodziski Klub Biegacza1989K207-1500:20:5113300:42:2700:42:19
#17 907378Martyna NapieralskaGrodzisk Wlkp.Grodziski Klub Biegacza1988K2057-24000:31:1894301:03:1001:01:47
#18 9091210Sylwia RomanowskaTrzykolne Młyny1991K2058-24100:31:1493801:03:1501:01:48
#19 142462Emilia PerzNowy Tomysl1990K208-1600:21:2317000:42:5200:42:25
#20 910206Joanna SiwczakPoznań1989K2059-24200:30:2290001:03:1401:01:50
#21 15230Natalia MadajPoznań1988K209-1700:21:0214500:42:4700:42:39
#22 670261Monika CzyżWrześnia1993K2032-13500:27:1265400:56:0300:55:10
#23 674121Joanna JakubowskaPoznańDecathlon Franowo1989K2033-13600:27:3368900:56:2800:55:17
#24 930291Patrycja StarczewskaPoznań1987K2060-25000:31:2995601:04:1401:02:53
#25 932734Anna SzajewskaPoznań1987K2061-25200:31:2495001:04:1801:03:02
#26 934190Agnieszka SzudobajSwarzędz1989K2062-25400:31:2895501:04:2901:03:08
#27 936649Agnieszka Wójcik MillerGrodzisk Wlkp.1988K2063-25600:31:3095701:04:1901:03:18
#28 684565Iwona WiatrPoznań1987K2034-13700:28:0174200:56:0800:55:26
#29 685984Alicja CzerwińskaLuboń1989K2035-13800:27:4871700:56:0200:55:28
#30 945467Marcelina SzymańskaMosinaMosina Biega1994K2064-26000:31:0793101:05:1001:03:59
#31 948957Ilona MazurSkokiBeiersdorf Sport Team1992K2065-26300:30:5392201:05:0001:04:01
#32 437906Weronika CzopikŚremKMP instal-projekt1990K2015-6000:24:5646300:50:2800:49:56
#33 952106Katarzyna FrankiewiczKomorniki1992K2066-26600:31:0993201:05:0801:04:09
#34 441145Izabela BobrowskaLubońMamy-Biegamy1990K2016-6200:24:4043200:50:5400:49:59
#35 956370Natalia StroiwąsŚroda WielkopolskaKobiety Biegają1990K2067-26700:29:4586601:05:2501:04:20
#36 959547Joanna KsiążkiewiczTulceCYBINA TEAM1994K2068-26900:31:4496601:06:0601:04:37
#37 963230Katarzyna LudwiczakPlewiska1988K2069-27200:31:1894401:06:2501:05:02
#38 200549Dorota PrzybylakJasin.1993K2010-2000:21:5720500:44:3200:44:23
#39 7141045Joanna W ĄgrowskaLuboń1991K2036-14600:28:4779200:57:4200:56:15
#40 979305Katarzyna PawlakPoznań1988K2070-28000:32:1797801:07:0701:05:45
#41 9811050Joanna AmbrożyLuboń1995K2071-28200:33:30100501:07:2401:05:52
#42 982863Maria WalkowiakLubońMATEO1990K2072-28300:32:3198501:06:5001:05:53
#43 993129Zofia CybulskaLubońVege Runners1994K2073-29100:33:1899701:08:2001:06:46
#44 994542Anna WalczakLuboń1989K2074-29200:33:42100801:08:0401:06:53
#45 995633Ania WinterLuboń1987K2075-29300:33:22100101:08:2301:06:54
#46 485463Klara RennertPoznańKobiety Biegają1988K2017-7200:25:4452200:51:3500:50:56
#47 489994Andżelika KędzierskaŚrem1994K2018-7400:24:5746700:51:3000:50:59
#48 10011092Weronika MateckaChocz1991K2076-29800:32:2798301:09:0901:07:42
#49 7471074Weronika CichowlasOpalenicaOpalenicki Klub Biegacza1987K2037-15800:28:0675200:57:4800:56:52
#50 100447Anna OwczarzakLuboń1993K2077-30000:33:47101101:08:5501:07:52
#51 10131056Teresa OlmińskaPoznań1995K2078-30600:33:1799601:10:5001:09:29
#52 7581105Lilianna JędrzejczakPoznań1993K2038-16400:28:1075900:58:3800:57:12
#53 1015505Nadine BręczewskaLuboń1988K2079-30800:33:1899801:10:5001:09:30
#54 1016511Agnieszka WittPoznań1990K2080-30900:33:1899901:10:5101:09:31
#55 1017894Magdalena DomachowskaPoznań1988K2081-31000:33:59101501:10:3701:09:37
#56 768365Natalia MankiewiczLuboń1987K2039-16900:28:5480500:58:3800:57:30
#57 1038572Dominika RybakPlewiska1990K2082-32300:35:10103601:14:1301:12:42
#58 271569Karolina CzeskaMosinaMosina Biega1990K2011-2900:23:2029400:47:0000:46:34
#59 784181Agnieszka LucińskaLubońLuboń1990K2040-17400:28:1576800:59:1700:58:05
#60 1042359Zuzanna BłaszakPoznań1992K2083-32600:34:57103301:13:5701:13:13
#61 1043958Anna ŁaskarzewskaSkokiBeiersdorf Sport Team1992K2084-32700:33:48101201:14:2201:13:22
#62 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !203Aleksandra BrzezińskaBygoszczMKL Toruń1991K201-100:17:551900:36:3300:36:32
#63 536611Joanna MichalikCzarnków1988K2019-8700:26:1455000:53:4400:52:32
#64 7921039Zofia ZawiejaPoznań1996K2041-17700:27:0063900:59:4000:58:24
#65 543349Monika WłodarskaLuboń1990K2020-9000:26:5162000:54:1600:52:47
#66 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3721Małgorzta KołackaPoznańButterfly Team Poznań/ UP poznań1993K202-200:18:533800:38:3000:38:30
#67 294538Joanna ŚwiderskaBoruszynKB UE Poznań1989K2012-3100:23:3131000:47:2400:47:14
#68 807665Daria MajchrzakPoznańDzikie Wieprze1988K2042-18200:28:5079900:59:1200:58:42
#69 554135Natalia NowackaŻabnoKB Maniac Poznań1987K2021-9500:25:5953900:53:4600:53:06
#70 814498Anna MoellenbrockWiryKGB Grzmot Komorniki1992K2043-18500:28:3378300:59:2400:58:48
#71 56234Nikola SekuraLuboń1988K2022-9800:26:2557400:53:5100:53:13
#72 566355Patrycja KnapekZwola1993K2023-9900:26:4160400:54:1800:53:16
#73 8241023Julia ScheffsPOZNAŃ1988K2044-19100:28:5881301:00:0200:59:14
#74 8291231Sylwia FrąckowiakŚrem1989K2045-19300:31:1293501:00:4600:59:20
#75 574127Monika WoźniakLuboń1989K2024-10000:25:5853600:53:4900:53:21
#76 832171Kinga JurkiewiczBrzeźno1988K2046-19400:29:3184901:00:3700:59:25
#77 838312Kinga RogalMosinaROGAL TEAM1989K2047-19900:28:2877801:00:3300:59:35
#78 845589Letycja ZgrzebaPoznań1992K2048-20000:30:2289801:01:0100:59:44
#79 852644Monika DominiakLubońmatka wariatka1988K2049-20300:28:4879801:00:3001:00:05
#80 855239Marta AkuszewskaLubońLuboń1988K2050-20600:29:2884301:01:2001:00:08
#81 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 881061Marta AndrzejewskaBoszkowo-LetniskoKołownik Włoszakwoice1993K203-700:20:129700:40:4100:40:36
#82 344244Weronika PoczwardowskaBydgoszczW36 TEAM1992K2013-4200:23:5033900:48:3900:48:14
#83 8571097Jolanta KijekLwówek1988K2051-20800:29:2583801:01:1001:00:13
#84 860748Magdalena NajsSwarzędzFort Colomb1989K2052-21100:30:1488801:01:3701:00:16
#85 3501202Justyna KostrzewaOstrowiteKolka Kosewo1987K2014-4400:24:2741000:49:1100:48:19
#86 864535Agnieszka SommerfeldStrykowo1993K2053-21400:29:3985601:01:1901:00:22
#87 6091186Marta GidaszewskaLubońLuboński Klub Biegacza1987K2025-11200:26:3058500:54:4300:54:04
#88 610727Adrianna KubiaczykKrosno1990K2026-11300:25:5453000:54:3200:54:06
#89 872769Kamila CellerLuboń1987K2054-22000:29:2984501:01:3601:00:32
#90 618210Monika MoździochPoznań1987K2027-11600:26:3659800:54:5800:54:10
#91 8741262Klaudia KordylasLuboń1990K2055-22100:29:3084601:01:3601:00:33
#92 622652Joanna JuraPoznań1989K2028-11700:26:4160500:55:1200:54:13
#93 1171265Ewa KaczmarekPoznań1989K204-1000:20:4112200:41:5600:41:41
#94 629374Zuzanna KaczmarekPoznań1987K2029-12000:26:5061700:55:1000:54:21
#95 6321282Katarzyna JedrowskaPoznań31. Baza Lotnictwa Taktycznego Poznań- Krzesiny1990K2030-12200:26:5362400:55:1200:54:22
#96 633787Zuzanna HaberkoLuboń1987K2031-12300:26:4260700:55:5000:54:22
#97 132417Maria WengierekPoznań1993K205-1200:20:5614000:42:2500:42:11
#98 9001242Anna OwczarekPrusy1995K2056-23700:30:5692301:02:4401:01:36
#99 134143Marianna TrzeciakPoznańPiatkowo na Biegowo1993K206-1300:20:5113200:42:1900:42:11
#100 9121015Agnieszka PawłowskaGRANOWOdrużyna szpiku1981K30116-24400:30:4791401:03:2601:02:02

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://citytrail.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności