Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VI Panewnicki Bieg Dzika - Bieg 10

Wyniki - 9 października 2016, Katowice

Indoor Triathlon Series

Msc
Nr
K
M
Rok
-
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Basa Przemysław5-1RUDA ŚLĄSKAKRS TKKF197300:21:4200:42:3001:02:2901:21:4001:21:38
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Warzecha Dawid171-2ŚWIĘTOCHŁOWICE6300200000:20:2500:41:2701:01:5201:22:0501:22:03
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Zielioski Jakub198-3MICHAŁOWICE199600:20:1900:40:5201:01:5301:22:0601:22:05
#4 4Leśnikowski Krzysztof56-4CHORZÓW197500:21:4200:43:0001:03:5101:24:1101:24:09
#5 5Mykała Rafał208-5KATOWICENBK197300:22:0900:43:3101:04:4901:25:2201:25:16
#6 6Zgoda Bogusław229-6SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEFIRANY-ASIA.PL196300:22:1700:43:5701:05:3901:27:3501:27:33
#7 7Bierski Jan124-7POGWIZDÓW196200:21:2800:43:3301:06:0601:28:1901:28:17
#8 8Rogowicz Piotr86-8DĄBROWA GÓRNICZATRUCHTACZ MYSŁOWICE196300:21:3800:43:4701:06:0301:28:3701:28:35
#9 9Palik Jakub79-9RUDA ŚLĄSKAKWK WUJEK198400:21:1800:43:1401:05:4701:28:4601:28:44
#10 10Adamski Krzysztof285-10ZABRZE198500:22:1000:44:5801:08:2601:32:0601:32:02
#11 11Mierzejewski Radosław157-11MYSŁOWICE198100:21:4100:44:5401:08:2701:32:1101:32:09
#12 12Bartusek Michał137-12RUDA ŚLĄSKA200100:21:4500:42:3001:04:5101:32:1401:32:08
#13 13Osioski Mariusz78-13PIEKARY ŚLĄSKIECHELSEA POLAND198400:21:4300:43:3801:10:5501:32:2001:32:17
#14 14Sabuda Lucjan88-14KATOWICEIRONS TYCHY196500:25:0300:48:0701:10:3301:32:2701:32:16
#15 15Wieczorek Damian108-15KATOWICENIGHT RUNNERS ŚLĄSK197100:23:3800:47:3601:10:3701:32:3701:32:29
#16 16Zambrzycki Maciej226-16ZABRZENIGHT RUNNERS ZABRZE197900:24:1400:47:3401:10:3901:32:4001:32:34
#17 17Oleksy Krzysztof77-17KATOWICEADS MASNA KRYTYCZNA197000:23:3800:47:3601:10:3701:32:5501:32:36
#18 18Golonka Marek25-18MYSŁOWICE197000:22:4300:46:0901:10:2001:35:2201:35:20
#19 19Sendobry Henryk89-19ŁAZISKA GÓRNEMISJA.DOUME.INFO196600:22:4300:46:2301:10:4201:35:3901:35:37
#20 20Antosiak Tomasz161-20ZŁOTORYJATRIATHLON MIETKÓW TEAM198100:24:2000:48:4101:12:3901:35:5701:35:42
#21 21Macharzyoski Piotr57-21JASTRZĘBIE-ZDRÓJKB FARTLEK197500:24:2600:48:4101:12:4001:36:0401:35:53
#22 22Romaniak Marcin181-22RUDA ŚLĄSKA197600:24:4200:48:0101:12:2201:37:3901:37:16
#23 23Kulik Adam170-23CHORZÓW197000:24:1000:48:3301:13:1301:37:4401:37:38
#24 24Maślonka Michał246-24KATOWICE197500:23:3100:47:3801:11:5701:38:0201:38:02
#25 25Ziętek Sebastian283-25KATOWICE197500:24:0700:48:3301:13:2001:38:0301:38:02
#26 26Ciszyoski Marek180-26KATOWICESTART KATOWICE196400:24:2800:49:3701:14:0501:38:2701:38:16
#27 27Loskot Klaudiusz223-27KATOWICE198600:24:5500:50:5501:16:0901:40:3801:40:34
#28 28Grondecki Grzegorz29-28GLIWICEBIEGAMY Z SERCEM.PL197000:25:4000:51:2401:17:1401:41:2801:41:23
#29 29Duda Jakub287-29KATOWICE197800:25:0700:51:1001:17:2801:42:2401:42:14
#30 30Szydło Maciej213-30MYSŁOWICEOPEL ACTIVE TEAM197300:27:5900:53:1701:18:2101:42:2501:42:05
#31 31Przyłudzki Janusz84-31MIKOŁÓW195200:26:4700:52:3101:17:5101:42:3001:42:19
#32 32Postulka Adam197-32RUDA ŚLĄSKACCSW196700:27:2700:53:5901:19:0301:43:5901:43:48
#33 33Sosna Jerzy210-33SIEMIANOWICE ŚL195800:25:1400:50:5801:17:3301:44:2001:44:16
#34 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !34Menżyk Joanna631-MYSŁOWICE197400:25:4100:51:2901:18:1801:44:5301:44:39
#35 35Baran Grzegorz214-34ŚWIĘTOCHŁOWICE198300:25:5200:52:1301:18:4201:44:5401:44:48
#36 36Nowak Jacek73-35KATOWICENATURA BIEGU KATOWICE195500:28:0900:54:4301:22:0901:48:1301:47:37
#37 37Kur Mariusz199-36ZAWIERCIE197200:26:4200:53:2601:21:2401:49:0401:48:53
#38 38Ernt Grzegorz126-37BOBROWNIKIRECREATIVO.COM.PL196500:27:5400:54:2801:21:2501:49:0801:48:51
#39 39Brzyski Krzysztof277-38MIKOŁÓW197400:27:3500:54:4301:22:3101:49:2801:49:16
#40 40Guja Boguslaw133-39JAWORZNO195300:25:3300:52:3001:20:5101:49:3801:49:27
#41 41Smakosz Wojciech234-40CHORZÓW196400:27:3700:54:3601:22:0401:49:5301:49:37
#42 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !42Czajka Dagmara132-MIKOŁÓW197600:25:3400:53:4001:22:3101:50:4001:50:33
#43 43Czajka Aleksander12-41MIKOŁÓW197400:27:3500:54:4201:22:3201:50:4101:50:30
#44 44Maoczak Maciej235-42KATOWICE198200:27:4400:55:5201:24:4401:52:2201:52:06
#45 45Muszyoski Jan69-43KATOWICEBBJM194500:27:5900:55:3201:25:0301:54:1401:54:04
#46 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 46Ciaciura-Jarno Magdalena1623-RUDA ŚLĄSKA198300:28:5800:58:2101:27:3801:55:2301:55:07
#47 47Pawlik Anna2154-KATOWICE196900:29:1900:58:0601:27:1901:56:1001:55:53
#48 48Pawlik Arkadiusz216-44KATOWICE196900:29:1900:58:0701:27:2001:56:1001:55:52
#49 49Tyka Edward148-45SWIETOCHLOWICE194300:29:1700:57:1701:26:1901:57:1001:56:41
#50 50Pilarski Krysztof293-46ŁAZISKA GÓRNE196600:30:3301:00:5801:31:3302:02:1001:59:56
#51 51Ciesiołka Marian145-47BYTOM194900:33:4801:06:0801:36:4902:05:4802:05:19
#52 52Gordel Marcin27-48RUDA ŚLĄSKA198100:32:2301:04:5001:36:4802:08:3902:08:10
#53 53Gordel Monika285-RUDA ŚLĄSKARSK TKKF JASTRZĄB198300:32:2301:04:5001:36:4802:08:4002:08:10
#54 54Kozera Barbara426-KATOWICE196500:30:2701:02:5301:35:5702:09:1102:08:55
#55 55Kupibida Boguslawa1367-KATOWICESILESIA NORDIC TEAM195900:32:2201:07:3701:38:3202:10:4202:10:26
#56 56Gocałek Wiesław23-49TYCHYAMATOR196000:34:1601:14:0001:53:2402:35:4302:35:37
#57 57Spychalski Adam90-50RUDA ŚLĄSKA197300:19:5000:39:5601:04:0001:03:58
#58 58S Maciej254-51MIKOŁÓWSAINT-GOBAIN SQUAD198400:22:0200:44:0101:06:1301:06:11
#59 59Nowak Ewa728-MYSŁOWICE197300:22:4300:45:1701:08:0801:08:05
#60 60Kobak Krzysztof38-52MYSŁOWICE197300:23:0900:46:4801:10:3701:10:32
#61 61Kałuża Sławomir35-53SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEADS MASNA KRYTYCZNA197200:24:2700:48:3901:10:4501:10:40
#62 62Tokarz Jacek202-54KATOWICE198500:24:2000:48:3401:12:2201:12:20
#63 63Urbaoczyk Grzegorz233-55SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE196900:25:4100:50:4001:15:1401:15:09
#64 64Aksamit Lukasz149-56KATOWICE198200:26:0400:50:5501:15:4501:15:39
#65 65Legomioski Werner54-57MYSŁOWICETRUCHTACZ MYSŁOWICE194300:24:4000:50:2601:17:0201:16:49
#66 66Kicun Maciej158-58KATOWICE198500:25:0800:50:5101:17:4201:17:36
#67 67Błaszczyk Piotr7-59KATOWICE198100:25:0800:50:5201:17:4301:17:38
#68 68Bogdaoska Anna2009-RUDA ŚLĄSKA198000:25:3500:51:5901:18:0001:17:50
#69 69Józefiak Paweł205-60CHORZÓWDRUŻYNA BIEGOWA199100:26:0200:52:3701:18:1501:17:53
#70 70Szczypka Wojciech96-61KATOWICE199000:26:3000:52:4901:19:1001:18:44
#71 71Rzezucha Tomasz274-62RUDA ŚLĄSKA198000:30:3900:55:5301:20:3201:20:10
#72 72Kotas Tomasz41-63WISŁA WIELKA197700:27:3300:54:2701:21:2401:21:03
#73 73Skrzypiec Sebastian295-64KATOWICE197600:27:4500:54:5301:21:3501:20:53
#74 74Szentak Adam97-65CHORZÓW197800:27:3300:54:4801:21:4901:21:38
#75 75Kobylewski Marcin39-66BYTOM197600:29:3600:57:3401:23:4201:23:09
#76 76Malina Łukasz260-67KATOWICEWEBCON RUNNERS197800:27:4400:55:5301:24:4401:24:16
#77 77Kawalec Grzegorz36-68ORZESZE197500:26:1300:55:0601:25:3201:25:22
#78 78Szczypka Jerzy95-69KATOWICE195300:28:2400:57:3001:26:2101:25:54
#79 79Dąbrowska Marta22510-TYCHYNIGHT RUNNERS ZABRZE198200:29:1400:58:4001:28:4001:28:26
#80 80Hristova-Kosobudzka Daria16311-PSZCZYNA198700:28:1000:57:5401:28:4701:28:39
#81 81Sosin Sylwia26812-CHORZÓWBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAD197500:32:3601:03:1301:32:4801:32:26
#82 82Nalepa Marcin70-70ZABRZE198000:29:2501:01:1901:33:5801:33:42
#83 83Nalepa Marta7113-ZABRZE198100:29:2501:01:1901:33:5801:33:42
#84 84Kozakiewicz Tomasz185-71PYSKOWICE197700:29:5201:01:4601:34:2301:34:07
#85 85Mazurek Tomasz186-72KNURÓW197700:29:5201:01:4601:34:4101:34:25
#86 86Kuczera Łukasz179-73RYBNIK198300:30:3201:02:3501:35:2601:35:10
#87 87Merkel Sabina17614-GASZOWICERYBNIKA GRUPA BIEGOWA197800:31:1501:02:3501:35:2601:35:12
#88 88T-Kunert Grażyna17715-RYBNIKRYBNIKA GRUPA BIEGOWA196000:31:1501:03:1901:37:4001:37:25
#89 89Cepuchnowicz Sylwia20916-KATOWICEW POGONI ZA DUCHEM196900:36:3201:11:0301:43:3101:43:11
#90 90Frydrysiak Sylwia29217-KATOWICEW POGONI ZA DUCHEM197000:36:3201:11:0301:43:3101:43:09
#91 91Kuczera Karolina4318-KATOWICE197600:40:4601:14:5201:47:3801:45:10
#92 92Kuczera-Kułaga Magdalena4819-KATOWICE197700:40:4501:14:5101:47:3901:45:12
#93 93Zyg Mateusz120-74KATOWICEKATOWICE198400:20:2000:40:4300:40:41
#94 94Dendra Krzysztof122-75PIEKARY ŚLĄSKIE197600:20:1600:41:0600:41:04
#95 95Zbąski Bartłomiej118-76RUDA ŚLĄSKA198200:21:4300:42:2900:42:29
#96 96Krawczyk Jacek151-77RADOSTOWICE197300:20:4200:42:5400:42:54
#97 97Grund Rafał261-78KATOWICEBALTYCKA BIEGA200400:21:5500:43:4400:43:44
#98 98Duda Krzysztof129-79MIKOŁÓWSILESIA NORDIC TEAM197500:22:2300:45:1000:45:05
#99 99Ratka Patrycjusz280-80MIKOŁÓW198100:22:5300:46:0500:46:04
#100 100Szczepaoski Rafał192-81BYTOMOPEL ACTIVE TEAM197600:23:0600:46:3000:46:27

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://citytrail.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności