Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Parkowe Hercklekoty

Wyniki - 12 lutego 2017, Chorzów

Indoor Triathlon Series

Msc
Nr
K
M
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Rafał Formicki163-1ZAWIERCIESENGAM SPORT ZAWIERCIE00:23:5400:23:5400:03:41
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Mateusz Wolnik826-2LYSKIMOSIR ŁAZISKA GÓRNE00:25:3800:25:3800:03:57
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Paweł Gościniewicz211-3KATOWICE00:25:4600:25:4600:03:58
#4 4Mateusz Stachura710-4ZABRZESBRT GLIWICE / FUNDACJA RÓŻYCZKA00:25:5400:25:5400:03:59
#5 5Damian Lazar396-5SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE00:25:5700:25:5700:04:00
#6 6Dawid Wilk808-6ZABRZENIGHT RUNNERS ZABRZE00:26:0300:26:0300:04:00
#7 7Aleksander Zięba856-7STRZYŻOWICESTRZYŻOWICKA GRUPA BIEGOWA00:26:2600:26:2600:04:04
#8 8Dawid Gałuszka184-8ŚWIĘTOCHŁOWICEHAZOKI00:26:3400:26:3400:04:05
#9 9Mateusz Wawoczny799-9BIERUŃ00:26:4500:26:3700:04:06
#10 10Michał Czupkiewicz111-10OPOLE00:27:2100:27:2100:04:12
#11 11Piotr Mordarski484-11KATOWICEKALIA BIEGA00:27:2200:27:1700:04:12
#12 12Michał Paszkiewicz558-12ZAWADZKIE00:27:4400:27:4400:04:16
#13 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !13Anna Kącka3051-ZAKOPANEDARE2B00:27:4500:27:4500:04:16
#14 14Rafał Mikołajczyk469-13SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPARKRUN KATOWICE00:27:4700:27:4700:04:16
#15 15Rafal Urlik788-14KATOWICEFC SZYSZOLANDIA00:27:4800:27:4800:04:17
#16 16Arkadiusz Mysiak505-15CHORZÓW00:28:1900:28:1900:04:21
#17 17Damian Drogosz132-16CZECHOWICE-DZIEDZICEDREAM TEAM STUDZIENICE00:28:2100:28:2100:04:22
#18 18Józef Chmielorz78-17KATOWICE00:28:2800:28:2800:04:23
#19 19Paweł Probierz613-18DĄBROWA GÓRNICZA00:28:3300:28:3200:04:23
#20 20Michał Sawicki663-19ŁAZY00:28:3700:28:3600:04:24
#21 21Jan Mroczek490-20RUDA ŚL.00:28:4000:28:3900:04:24
#22 22Dariusz Furich175-21SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE00:28:4400:28:4200:04:25
#23 23Krzysztof Sagan657-22BYTOMMIRAZ RACE TEAM00:28:4600:28:4300:04:25
#24 24Mirosław Mikołajczyk468-23ŚWIĘTOCHŁOWICEMIRAZ RACE TEAM00:28:4600:28:4600:04:26
#25 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !25Julia Surman7262-KATOWICE00:29:0700:29:0700:04:29
#26 26Tomasz Ziajski852-24KATOWICEKATO RUNNING TEAM00:29:0800:29:0700:04:29
#27 27Rafał Mykała504-25KATOWICEBIEGAMY NA STADIONIE00:29:1800:29:0400:04:28
#28 28Przemysław Witkowski818-26CHORZÓWAKTYWNY ROZBARK00:29:2300:29:1400:04:30
#29 29Paweł Puc619-27BĘDZIN00:29:3200:29:2600:04:32
#30 30Sebastian Pająk543-28SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE00:29:4000:29:4000:04:34
#31 31Adam Machowiak417-29KATOWICE00:29:4400:29:3900:04:34
#32 32Adam Ćmiel113-30SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE00:30:0000:29:5700:04:36
#33 33Krzysztof Szewczyk736-31CZĘSTOCHOWACZEWARUN TIM00:30:0200:29:5800:04:37
#34 34Mirosław Grocki217-32CHORZÓWHAZOKI00:30:0700:30:0200:04:37
#35 35Krzysztof Wachowiak789-33CHORZÓW00:30:0900:30:0800:04:38
#36 36Grzegorz Pąk568-34SOSNOWIECKMP SOSNOWIEC00:30:1700:30:1100:04:39
#37 37Marek Salomon660-35CHORZÓW00:30:1900:30:1700:04:40
#38 38Arkadiusz Gorczycki208-36CHORZÓWMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA00:30:2100:30:1700:04:40
#39 39Paweł Hoła246-37BYTOMBTM RUNNERS00:30:2300:30:1900:04:40
#40 40Mariusz Kluszczyk315-38SIEMONIA00:30:2500:30:2400:04:41
#41 41Rafał Olejnik527-39CHORZÓW00:30:3100:30:3100:04:42
#42 42Marcin Gałkiewicz181-40KATOWICE00:30:3700:30:2800:04:41
#43 43Mateusz Mucha498-41SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE00:30:4200:30:4100:04:43
#44 44Jakub Palik546-42RUDA ŚLĄSKAKWK WUJEK00:30:4800:30:4100:04:43
#45 45Robert Skoludek682-43PRZEZCHLEBIE00:30:5200:30:4900:04:44
#46 46Adam Juzyk278-44RUDA ŚLĄSKABIEGAMY Z SERCEM00:30:5700:30:5600:04:46
#47 47Piotr Nadolski508-45RADZIONKÓW00:30:5900:30:5600:04:46
#48 48Marcin Peter572-46KATOWICE00:31:0700:30:5700:04:46
#49 49Rafał Roskosz641-47TARNOWSKIE GÓRYOBERSCHLESIEN TEAM ROHOL TARNOWSKIE GÓRY00:31:0800:30:5900:04:46
#50 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 50Grażyna Lazar3973-SIEMIANOWICE ŚL.CSC ADVENTURE ACADEMY00:31:0900:31:0800:04:47
#51 51Paweł Nogaj514-48JAWORZNOKB MCKIS JAWORZNO00:31:1300:31:0800:04:47
#52 52Jarosław Michalski456-49TARNOWSKIE GÓRY00:31:1500:31:1500:04:48
#53 53Weronika Bagińska64-KATOWICECSC ADVENTURE ACADEMY00:31:1700:31:1700:04:49
#54 54Marcin Trzopek777-50UJSOŁY00:31:2100:31:1900:04:49
#55 55Dariusz Zdebel849-51PIEKARY SLASKIELECYMY DURŚ00:31:2300:31:1900:04:49
#56 56Krzysztof Sudnik721-52KNURÓW00:31:3400:31:2400:04:50
#57 57Andrzej Rutkowski650-53BOBROWNIKIKSIP ZORZA BOBROWNIKI00:31:3700:31:2500:04:50
#58 58Bartłomiej Ratyński632-54BYTOMBTM RUNNERS00:31:4100:31:2700:04:50
#59 59Wojciech Pawiński564-55BOROWIANY00:31:4600:31:3400:04:51
#60 60Marcin Franki165-56PIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURŚ00:31:3600:31:3500:04:52
#61 61Szymon Borys55-57SIEMIANOWICE SLASKIEPAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA TARNOWSKIE GORY00:31:3600:31:3600:04:52
#62 62Krzysztof Knebel318-58ZABRZE00:31:4300:31:4300:04:53
#63 63Rafal Krason350-59PIEKARY SLASKIELECYMY DURŚ00:31:4500:31:4300:04:53
#64 64Krzysztof Koenig325-60KATOWICE00:31:4800:31:4500:04:53
#65 65Grzegorz Bajer8-61SOSNOWIEC00:31:4900:31:4900:04:54
#66 66Przemysław Soj700-62KATOWICE00:31:5700:31:4900:04:54
#67 67Łukasz Matuszek451-63SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE00:31:5400:31:5000:04:54
#68 68Radek Pawłowski567-64KATOWICE00:31:5400:31:5000:04:54
#69 69Michał Szymański747-65KATOWICE00:31:5600:31:5000:04:54
#70 70Łukasz Łyp416-66KATOWICE00:32:0600:31:5200:04:54
#71 71Dawid Krawczyk351-67WIESIÓŁKABIEGAJ Z BANANEM00:32:2200:31:5900:04:55
#72 72Jerry Platen591-68BYTOMPL@1000:32:0700:32:0400:04:56
#73 73Patryk Depczyński122-69BYTOMMIRAZ RACE TEAM00:32:4400:32:0500:04:56
#74 74Jakub Marekwica435-70KATOWICE00:32:0600:32:0600:04:56
#75 75Sebastian Błaszczyk42-71ZAWADZKIEPG NR 1 W ZAWADZKIEM00:32:0700:32:0700:04:56
#76 76Bartosz Szołtysik743-72PIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURŚ00:32:1000:32:0900:04:57
#77 77Sebastian Stachowiak709-73KATOWICESTADION ŚLĄSKI00:33:5200:32:1000:04:57
#78 78Marcin Mikos470-74BYTOM00:32:5400:32:1200:04:57
#79 79Rafał Tabiś-Hubka760-75ZABRZEFAMILY TEAM00:32:1600:32:1300:04:57
#80 80Łukasz Marszałek440-76SZCZYRKSZYBKIE ŻÓŁWIE00:33:2000:32:1600:04:58
#81 81Mariola Lassota-Bujak3935-CZELADŹ#CZELADZBIEGA00:32:2400:32:1800:04:58
#82 82Łukasz Noga513-77SOSNOWIEC00:32:2100:32:1900:04:58
#83 83Mariusz Białek28-78KATOWICEENDURANCE TEAM00:32:4700:32:2700:05:00
#84 84Tomasz Dzierga152-79SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPKIN.ORG TEAM00:32:3900:32:3300:05:00
#85 85Mariusz Sikora676-80TARNOWSKIE GÓRYGOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR TEAM00:32:3700:32:3600:05:01
#86 86Przemysław Markowski437-81BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA00:33:2300:32:4200:05:02
#87 87Krzysztof Rudź649-82KATOWICE00:32:5000:32:4300:05:02
#88 88Krzysztof Skrzypek684-83KATOWICE00:32:5500:32:5000:05:03
#89 89Marcin Kuzia382-84ŚWIĘTOCHŁOWICE00:33:1100:32:5300:05:04
#90 90Michał Mastalerz443-85OPOLE00:33:0200:32:5900:05:04
#91 91Robert Rotuski645-86CHORZÓWOCHOCZO WSPIERAMY REKREACJĘ00:33:1200:33:1000:05:06
#92 92Sylwester Szklorz739-87KATOWICEADS MASNA KRYTYCZNA00:33:2300:33:1100:05:06
#93 93Filip Humpa254-88KATOWICEGALEN TEAM00:33:2700:33:1100:05:06
#94 94Tomasz Sadowski656-89SOSNOWIEC00:33:2000:33:1200:05:06
#95 95Magdalena Przystolik6186-KATOWICE00:33:2800:33:1400:05:07
#96 96Szymon Drzęźla134-90RYBNIK-KAMIEŃOPEL ACTIVE TEAM00:33:4200:33:2100:05:08
#97 97Mateusz Lorek408-91SOSNOWIEC00:33:3000:33:2300:05:08
#98 98Igor Kaszewski299-92KATOWICE00:33:5100:33:2300:05:08
#99 99Joanna Szczepanek7317-OLKUSZOLKUSZBIEGA.PL00:33:2800:33:2500:05:08
#100 100Jacek Witek817-93GLIWICEOPEL ACTIVE TEAM00:33:3500:33:2500:05:08

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://citytrail.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności