Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg 3 Króli

Wyniki - 6 stycznia 2017, Białe Błota

CityTrail  2016

Msc
Nr
Kat
-
-
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1541 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNABydgoszczMĘŻCZYŹNI1Bednarczyk Adrian (M) 1982 (Bydgoszcz) Janiak Marcin (M) 1984 (Bydgoszcz) Matuła Adam (M) 1983 (Bydgoszcz)00:31:4916.9700:03:3200:03:0000:10:4200:10:1200:10:55
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !221SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABiałe BłotaMĘŻCZYŹNI2Kryske Mariusz (M) 1982 (Białe Błota) Kryske Bartosz (M) 1985 (Białe Błota) Szyszka Mariusz (M) 1978 (Bydgoszcz)00:33:4416.0100:03:4500:01:0000:11:1400:11:1400:11:16
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 38RUN PENDOLINO BYDGOSZCZBydgoszczMĘŻCZYŹNI3Łaz Kamil (M) 1983 (Bydgoszcz) Kwiatkowski Damian (M) 1992 (Bydgoszcz) Kolmajer Rafał (M) 1981 (Bydgoszcz)00:34:0115.8700:03:4700:11:0500:11:4000:11:16
#4 485JANUSZE JOGGINGUInowrocławMĘŻCZYŹNI4Kmitta Leszek (M) 1988 (Inowrocław) Przybytkowski Marek (M) 1992 (Bydgoszcz) Basiński Łukasz (M) 1992 (Inowrocław)00:34:1015.8000:03:4800:05:0000:10:5000:12:0500:11:15
#5 583HIPERAKTYWNIToruńMĘŻCZYŹNI5Szczęsny Piotr (M) 1990 (Toruń) Łączny Jarosław (M) 1979 (Bydgoszcz) Tomaszewski Maciej (M) 1988 (Toruń)00:34:1315.7800:03:4800:05:0000:11:5500:11:5800:10:20
#6 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !628BYDGOSKIE OKONIEBydgoszczMIESZANA1Jagodziński Mateusz (M) 1990 (Bydgoszcz) Jagodzińska Magdalena (K) 1990 (Bydgoszcz) Tuczyński Sylwester (M) 1992 (Bydgoszcz)00:34:2015.7300:03:4900:01:0000:10:5700:12:5600:10:27
#7 797AKTYWNI KOCIEWIACY SKÓRCZSkórczMĘŻCZYŹNI6Majkowski Tomasz (M) 1989 (Skórcz) Kłos Klaudiusz (M) 1984 (Skórcz) Legaszewski Roman (M) 1983 (Skórcz)00:34:2815.6700:03:5000:05:0000:11:2000:11:3300:11:35
#8 837TO TYLKO TRIATHLONBrzozaMĘŻCZYŹNI7Chrustowski Mikołaj (M) 1994 (Brzoza) Kołakowski Tomek (M) 1988 (Bydgoszcz) Jurkiewicz Mariusz (M) 1979 (Bydgoszcz)00:34:4215.5600:03:5100:01:0000:12:1800:11:1300:11:11
#9 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !975NADAKTYWNE TRIOToruńMIESZANA2Żeliszczak Artur (M) 1986 (Toruń) Szweda Mirosława (K) 1986 (Toruń) Werner Krzysztof (M) 1986 (Toruń)00:35:0715.3800:03:5400:04:0000:11:1500:13:0000:10:52
#10 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1079WALECZNE SERCAŻninMIESZANA3Śliwiński Dariusz (M) 1988 (Żnin) Rataj Magdalena (K) 1999 (Kierzkowo) Kledzik Zbigniew (M) 1991 (Chomiąża Szlachecka)00:36:0614.9600:04:0100:04:0000:10:4700:14:5400:10:25
#11 1149GWIAZDOZBIÓR TEAMBydgoszczMIESZANA4Graczykowski Jakub (M) 1988 (Bydgoszcz) Tatulińska Aleksandra (K) 1978 (Bydgoszcz) Barczewski Marek (M) 1989 (Bydgoszcz)00:36:3614.7500:04:0400:03:0000:10:4600:14:1200:11:38
#12 1214KRAKERSYBydgoszczMIESZANA5Woźniakowska Agata (K) 1984 (Bydgoszcz) Rountree Helen (K) 1984 (Borówno) Jabłoński Marcin (M) 1971 (Bydgoszcz)00:37:2914.4100:04:1000:12:5200:12:3800:11:59
#13 1342SZYBCY I WŚCIEKLIBydgoszczMIESZANA6Palacz Wioletta (K) 1978 (Bydgoszcz) Włodarski Przemysłw (M) 1983 (Bydgoszcz) Kwapiński Damian (M) 1981 (Bydgoszcz)00:37:3514.3700:04:1100:03:0000:13:1500:12:0600:12:14
#14 1453SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA TEAM 2Białe BłotaMĘŻCZYŹNI8Żeglicz Marek (M) 1995 (Białe Błota) Biały Dawid (M) 1991 (Białe Błota) Miętkiewicz Rafał (M) 1992 (Białośliwie)00:37:4914.2800:04:1200:03:0000:12:5600:12:5100:12:02
#15 1520TASAK TEAMNowa Wieś WielkaMĘŻCZYŹNI9Rudnicki Michał (M) 1980 (Nowa Wieś Wielka) Wiatr Robert (M) 1978 (Bydgoszcz) Szatkowski Jakub (M) 1990 (Toruń)00:37:5114.2700:04:1200:12:0800:13:4700:11:56
#16 1673RENIFEROWE JAJAWitosławMĘŻCZYŹNI10Grochowski Jakub (M) 1986 (Witosław) Karpacz Jarosław (M) 1988 (Witosław) Kloskowski Adam (M) 1986 (Chojnice)NakłoZm1 NakłoZm200:38:3214.0100:04:1700:04:0000:13:5500:12:2700:12:10
#17 177RUN PASJABydgoszczMIESZANA7Kułakowski Krzysztof (M) 1985 (Bydgoszcz) Kowalska Angelika (K) 1981 (Bydgoszcz) Majewski Robert (M) 1982 (Bydgoszcz)00:38:3414.0000:04:1700:11:4900:13:5300:12:52
#18 182KUTIAMAKOWIECBIGOSBydgoszczMĘŻCZYŹNI11Szatten Dawid (M) 1983 (Bydgoszcz) Konkel Bartosz (M) 1986 (Bydgoszcz) Dębski Adrian (M) 1986 (Bydgoszcz)00:38:3813.9800:04:1800:12:1500:13:5300:12:30
#19 19101SZKOŁA JAZDY TOMAS 1BydgoszczMĘŻCZYŹNI12Wenda Dawid (M) 1990 (Bydgoszcz) Zborała Dawid (M) 1990 (Bydgoszcz) Zborała Mateusz (M) 1991 (Bydgoszcz)00:38:5013.9100:04:1900:06:0000:12:3400:13:0900:13:07
#20 2069FIONA I DWA SHREEKIBydgoszczMIESZANA8Woźniak Anna (K) 1979 (Bydgoszcz) Apanasiewicz Bartosz (M) 1978 (Bydgoszcz) Kubis Roman (M) 1968 (Bydgoszcz)00:39:2213.7200:04:2200:04:0000:13:4800:12:5600:12:38
#21 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2167SPORTOWA RODZINKABydgoszczRODZINNA1Iwaszko Łukasz (M) 1979 (Bydgoszcz) Banaszak Dagmara (K) 2002 (Bydgoszcz) Banaszak Monika (K) 1983 (Bydgoszcz)RODZINNA00:39:3513.6400:04:2400:04:0000:12:5700:13:1800:13:20
#22 2274LEŚNE TROLLEBydgoszczMIESZANA9Błażejewski Kacper (M) 1989 (Bydgoszcz) Wolan Magdalena (K) 1979 (Bydgoszcz) Dąbrowski Jarosław (M) 1989 (Bydgoszcz)00:39:4713.5700:04:2500:04:0000:13:4400:14:1900:11:44
#23 2371PROJECT SOCIETYMurowaniecMĘŻCZYŹNI13Walkowiak Paweł (M) 1992 (Murowaniec) Dembek Dawid (M) 1993 (Bydgoszcz) Listopadzki Paweł (M) 1990 (Bydgoszcz)00:40:3013.3300:04:3000:04:0000:13:2400:13:4000:13:26
#24 2461PO PROSTU TRZECHBydgoszczMĘŻCZYŹNI14Szmelter Michał (M) 1972 (Bydgoszcz) Antkowiak Bartosz (M) 1988 (Bydgoszcz) Retlewski Adam (M) 1988 (Bydgoszcz)00:40:5413.2000:04:3300:04:0000:15:0400:12:5100:12:59
#25 2529BRYDZIEBydgoszczMĘŻCZYŹNI15Rydlewski Andrzej (M) 1979 (Bydgoszcz) Rydlewski Hubert (M) 1995 (Ciele) Rydlewski Marek (M) 1970 (Ciele)00:41:0413.1500:04:3400:01:0000:13:5300:15:0700:12:04
#26 2692RANDKA 3 KRÓLIInowrocławMIESZANA10Ratecki Krzysztof (M) 1974 (Bydgoszcz) Tomaszewska Agnieszka (K) 1979 (Łabiszyn) Jaworski Krzysztof (M) 1973 (Bydgoszcz)00:41:0413.1500:04:3400:05:0000:11:3600:15:2800:14:00
#27 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2725RESTAURACJA KING FU BYDGOSZCZBydgoszczRODZINNA2Piekarski Marek (M) 1971 (Bydgoszcz) Piekarska Sandra (K) 1999 (Bydgoszcz) Piekarski Mikołaj (M) 2004 (Bydgoszcz)RODZINNA00:41:4912.9100:04:3900:01:0000:12:1000:15:2400:14:15
#28 2843BATRUNPawłówekMIESZANA11Mucha Marcin (M) 1978 (Pawłówek) Mucha-Boinska Anna (K) 1981 (Solec Kujawski) Boinski Rafał (M) 1982 (Solec Kujawski)00:41:5412.8900:04:3900:03:0000:12:2200:16:5500:12:37
#29 2934PUSZYKRÓLBydgoszczMIESZANA12Maciejewska-Błachewicz Joanna (K) 1977 (Bydgoszcz) Misun-Nowak Katarzyna (K) 1980 (Szczutki) Koryciński Arkadiusz (M) 1981 (Kruszyn)00:41:5712.8700:04:4000:01:0000:14:2600:14:4400:12:47
#30 3063AMATOR GRUDZIĄDZGrudziądzMIESZANA13Paprota Emilia (K) 1981 (Grudziądz) Kawalec Sebastian (M) 1983 (Grudziądz) Drzymalski Rafał (M) 1987 (Grudziądz)00:41:5912.8600:04:4000:04:0000:14:4100:14:0400:13:14
#31 3187BLACK POWER TEAMBydgoszczMIESZANA14Biczkowska Magdalena (K) 1981 (Bydgoszcz) Koziński Marek (M) 1978 (Bydgoszcz) Zagożdżon Wioleta (K) 1984 (Bydgoszcz)00:42:2612.7300:04:4300:05:0000:14:4400:12:1700:15:25
#32 3293ELECTRONIC BOYSBydgoszczMĘŻCZYŹNI16Durajewski Mateusz (M) 1989 (Bydgoszcz) Schneider Krystian (M) 1989 (Bydgoszcz) Skuza Sebastian (M) 1989 (Bydgoszcz)00:42:3112.7000:04:4300:05:0000:14:5100:14:4800:12:52
#33 33102SZKOŁA JAZDY TOMAS 2BydgoszczMĘŻCZYŹNI17Wenda Mateusz (M) 1991 (Bydgoszcz) Tomkowiak Tomasz (M) 1991 (Bydgoszcz) Gumowski Kamil (M) 1990 (Bydgoszcz)00:42:3212.7000:04:4400:06:0000:12:5100:14:5700:14:44
#34 34110KRÓLOWIE DRUKARZEOstrów WielkopolskiMĘŻCZYŹNI18Kraus Artur (M) 1987 (Ostrów Wielkopolski) Dąbrowski Maciej (M) 1982 (Ostrów Wielkopolski) Przybył Bartłomiej (M) 1984 (Ostrów Wielkopolski)00:42:3312.6900:04:4400:06:0000:13:4000:13:3500:15:18
#35 3565SUPER TRÓJCAWięcborkMIESZANA15Koniec Krzysztof (M) 1970 (Więcbork) Przybylska Katarzyna (K) 1968 (Więcbork) Kamiński Grzegorz (M) 1985 (Pęperzyn)00:42:5012.6100:04:4600:04:0000:14:0100:14:4500:14:04
#36 3648MANIA BIEGANIAZielonkaMIESZANA16Sobolewska Agnieszka (K) 1973 (Zielonka) Binieda Mateusz (M) 1978 (Kruszyn) Wiaderkiewicz Mariusz (M) 1974 (Kruszyn)00:43:1812.4700:04:4900:03:0000:17:0800:13:2200:12:48
#37 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !3738SNOW QUEENSBydgoszczKOBIETY1Rybka Ilona (K) 1973 (Bydgoszcz) Gierszewska Grażyna (K) 1970 (Bydgoszcz) Smażyk Ewelina (K) 1977 (Bydgoszcz)00:43:2112.4600:04:4900:01:0000:14:5600:14:4800:13:37
#38 3868WYSADZENI Z FOTELASępólno KrajeńskieMIESZANA17Szczepański Marek (M) 1981 (Sępólno Krajeńskie) Ćwiek Renata (K) 1983 (Sępólno Krajeńskie) Czubkowski Sebastian (M) 1985 (Sępólno Krajeńskie)00:43:3712.3800:04:5100:04:0000:14:2400:14:5500:14:18
#39 39112OPENTEAMInowrocławMIESZANA18Juchacz Michał (M) 1978 (Inowrocław) Karpinska Anna (K) 1982 (Inowrocław) Karpinski Paweł (M) 1978 (Inowrocław)00:43:3912.3700:04:5100:06:0000:12:5100:16:5800:13:50
#40 4027LEDWO DYCHAKruszyn krajeńskiMĘŻCZYŹNI19Jaroszewicz Adam (M) 1975 (Kruszyn Krajeński) Gaca Piotr (M) 1980 (Bydgoszcz) Lato Sławaomir (M) 1975 (Murowaniec)00:43:5112.3100:04:5200:01:0000:14:4700:14:4600:14:18
#41 41100SOKÓŁ GNIEWKOWOGniewkowoMIESZANA19Roszak Zbigniew (M) 1988 (Gniewkowo) Lewandowska Małgorzata (K) 1966 (Gniewkowo) Woźniak Artur (M) 1967 (Gniewkowo)00:43:5112.3100:04:5200:05:0000:13:1400:15:2800:15:09
#42 4270OSTATNI BĘDĄ PIERWSZYMIBydgoszczMIESZANA20Nunzek Agnieszka (K) 1974 (Bydgoszcz) Sierant Marian (M) 1959 (Bydgoszcz) Wrzesiński Wojciech (M) 1972 (Bydgoszcz)-00:44:0112.2700:04:5300:04:0000:16:2100:14:4800:12:52
#43 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 4399WIŚNIEWSCYToruńRODZINNA3Wiśniewski Szymon (M) 2000 (Toruń) Wiśniewski Maksymilian (M) 1998 (Toruń) Wiśniewski Włodzimierz (M) 1961 (Toruń)RODZINNA00:44:2312.1700:04:5600:05:0000:14:4800:15:1100:14:24
#44 4472WIKINGOWIEBydgoszczMĘŻCZYŹNI20Święcicki Andrzej (M) 1973 (Bydgoszcz) Byczkowski Zenon (M) 1965 (Murowaniec) Byrtek Grzegorz (M) 1975 (Bydgoszcz)00:44:2312.1700:04:5600:04:0000:14:1000:15:4700:14:26
#45 4519SOSNOWA TEAMGrudziądzMĘŻCZYŹNI21Zdziarski Adam (M) 1974 (Grudziądz) Szytniewski Grzegorz (M) 1965 (Grudziądz) Wojtacki Tomasz (M) 1976 (Grudziądz)00:44:3012.1300:04:5700:15:5000:15:4100:12:59
#46 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !4658BIEGAJĄCE KRÓLOWESicienkoKOBIETY2Golon Marlena (K) 1975 (Sicienko) Kochańska Joanna (K) 1977 (Sicienko) Jamróz Joanna (K) 1976 (Murowaniec)00:44:3312.1200:04:5700:03:0000:13:5100:15:3600:15:06
#47 4766KUNG FU PANDY 3BydgoszczRODZINNA4Nurkiewicz Jarosław (M) 1971 (Bydgoszcz) Nurkiewicz Zofia (K) 2005 (Bydgoszcz) Nurkiewicz Franciszek (M) 2001 (Bydgoszcz)RODZINNA00:44:4012.0900:04:5800:04:0000:14:2700:16:3100:13:42
#48 48107KRÓLEWSKIE ENDORFINYBydgoszczMIESZANA21Filosek Paweł (M) 1995 (Bydgoszcz) Sowiński Michał (M) 1998 (Bydgoszcz) Michalak Wiktoria (K) 1996 (Bydgoszcz)00:44:4112.0900:04:5800:06:0000:14:3400:14:5300:15:14
#49 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 4915PĘDZĄCE KRÓLEWNYBYDGOSZCZKOBIETY3Zamiatowska Kinga (K) 1977 (Bydgoszcz) Doczekalska Paulina (K) 1985 (Bydgoszcz) Waligóra Karolina (K) 1974 (Bydgoszcz)00:44:5612.0200:05:0000:14:3400:14:4700:15:35
#50 5030KRÓLEWSKO SZYBCYBydgoszczMIESZANA22Kallas-Lipska Anetta (K) 1975 (Bydgoszcz) Prokopowicz Agnieszka (K) 1978 (Kruszyn Krajeński) Lipski Krzysztof (M) 1974 (Bydgoszcz)00:45:0611.9700:05:0100:01:0000:16:1200:15:4700:13:07
#51 51105XT24BydgoszczMIESZANA23Adaszak Katarzyna (K) 1981 (Bydgoszcz) Kiszka Marcin (M) 1983 (Bydgoszcz) Quaas Łukasz (M) 1979 (Bydgoszcz)00:45:0811.9600:05:0100:06:0000:15:1800:14:5900:14:51
#52 529UCIEKAJĄCE KURCZAKIBydgoszczMIESZANA24Brzuchalski Mateusz (M) 1987 (Bydgoszcz) Radulski Dawid (M) 1989 (Bydgoszcz) Iwińska Adrianna (K) 1989 (Bydgoszcz)00:45:2311.9000:05:0300:11:2500:13:3900:20:19
#53 5341THE ROYAL KINGSBydgoszczMIESZANA25Dudek Joanna (K) 1978 (Bydgoszcz) Dudek Aleksandra (K) 2001 (Bydgoszcz) Rzemek Sławomir (M) 1980 (Bydgoszcz)00:45:3111.8600:05:0300:03:0000:14:3900:17:0200:13:50
#54 5411MEGA MOCNIToruńMĘŻCZYŹNI22Stachowiak Dawid (M) 1986 (Toruń) Suliński Radosław (M) 1986 (Bydgoszcz) Gościak Łukasz (M) 1989 (Toruń)00:45:3111.8600:05:0300:17:2100:14:5700:13:13
#55 5532MY TRZYBydgoszczKOBIETY4Kolasińska Joanna (K) 1980 (Bydgoszcz) Bonalska Magdalena (K) 1980 (Bydgoszcz ) Marciniak Justyna (K) 1980 (Bydgoszcz )00:45:3211.8600:05:0400:01:0000:15:2600:15:1900:14:47
#56 5639DRIMTIM SOLECSolec KujawskiMĘŻCZYŹNI23Szafkowski Arkadiusz (M) 1974 (Solec Kujawski) Kubiak Rafał (M) 1973 (Solec Kujawski) Półgęsek Rafał (M) 1972 (Solec Kujawski)00:45:3511.8500:05:0400:01:0000:14:4800:13:2300:17:24
#57 57103DOŁADOWANE ADHDBydgoszczMIESZANA26Cegielski Maciej (M) 1975 (Bydgoszcz) Jurek Karolina (K) 1978 (Bydgoszcz) Jarzyński Maciej (M) 1990 (Bydgoszcz)00:45:4811.7900:05:0500:06:0000:16:0500:15:1000:14:33
#58 5894SERCE TYBETUBydgoszczMIESZANA27Nalewalska Justyna (K) 1989 (Bydgoszcz) Jeleń Agnieszka (K) 1984 (Bydgoszcz) Renc Patryk (M) 1989 (Bydgoszcz)00:46:0011.7400:05:0700:05:0000:16:2700:16:3000:13:03
#59 5988TRZY ŻETONYBydgoszczMĘŻCZYŹNI24Rakowski Piotr (M) 1954 (Bydgoszcz) Magdziarz Leszek (M) 1956 (Zamość) Dawidziak Marcin (M) 1972 (Bydgoszcz)00:46:1611.6700:05:0800:05:0000:15:3900:15:1600:15:21
#60 6059KRÓL RYSZARD Z DRUŻYNĄBydgoszczMIESZANA28Andrzejewski Ryszard (M) 1948 (Bydgoszcz) Widźkowski Przemysław (M) 1978 (Bydgoszcz) Malinowska Anna (K) 1985 (Bydgoszcz)00:46:1911.6600:05:0900:03:0000:15:5200:13:5700:16:30
#61 6176KMKTEAMBydgoszczRODZINNA5Droż Krzysztof (M) 1964 (Bydgoszcz) Cwikliński Jarosław (M) 1964 (Bydgoszcz) Droż Marcin (M) 2002 (Bydgoszcz)RODZINNA00:46:3311.6000:05:1000:04:0000:16:5900:14:2200:15:12
#62 6210GRZECHU WARCIBydgoszczMIESZANA29Błażejak Krzysztofa (K) 1978 (Bydgoszcz) Wesołowski Krzysztof (M) 1971 (Nekla) Kanjerski Jerzy (M) 1940 (Bydgoszcz)00:46:4511.5500:05:1200:15:1300:12:5900:18:33
#63 6313RUN PASJA IIBydgoszczMIESZANA30Kadow Ryszard (M) 1972 (Bydgoszcz) Pękała Ewa (K) 1978 (Bydgoszcz) Pękała Łukasz (M) 1980 (Bydgoszcz)00:46:5011.5300:05:1200:13:2300:20:0100:13:26
#64 644KUJAWIA XCBydgoszczRODZINNA6Suś Arkadiusz (M) 1976 (Bydgoszcz) Krzyżelewska - Suś Anna (K) 1976 (Bydgoszcz) Suś Cyprian (M) 2003 (Bydgoszcz)RODZINNA00:46:5011.5300:05:1200:13:1900:17:3800:15:53
#65 6550KRÓLOWA JEST TYLKO JEDNANiemczMIESZANA31Lemańczyk Zygmunt (M) 1970 (Niemcz) Gadomska Maria (K) 1952 (Bydgoszcz) Pietraszak Tomasz (M) 1971 (Białe Błota)00:46:5611.5100:05:1300:03:0000:14:2000:16:3300:16:03
#66 66104SZATKOWSKI TEAMBydgoszczMIESZANA32Szatkowski Marcin (M) 1988 (Bydgoszcz) Szatkowska Beata (K) 1963 (Bydgoszcz) Wołoszyn Kazmierz (M) 1957 (Bydgoszcz)00:47:0411.4700:05:1400:06:0000:13:2900:17:1300:16:22
#67 673KLONIKTEAMBydgoszczMIESZANA33Ćwiklińska Anna (K) 1979 (Bydgoszcz) Drożdż Małgorzata (K) 1979 (Sadki) Ćwikliński Marian (M) 1972 (Ciechocinek)NakłoZm200:47:1811.4200:05:1500:16:4900:15:3200:14:57
#68 6852EMELEMSicienkoKOBIETY5Lange Monika (K) 1976 (Sicienko) Grzesiak - Knut Lucyna (K) 1982 (Bydgoszcz) Gołatta Magdalena (K) 1980 (Bydgoszcz)00:47:2611.3800:05:1600:03:0000:14:3800:15:1300:17:35
#69 6936GORGIBydgoszczRODZINNA7Gorgol Tomasz (M) 1978 (Bydgoszcz) Gorgol Renata (K) 1976 (Bydgoszcz) Gorgol Hubert (M) 2000 (Bydgoszcz)RODZINNA00:47:2711.3800:05:1600:01:0000:16:4500:17:2900:13:13
#70 7057MUKS XVBydgoszczMIESZANA34Szubartowski Robert (M) 1971 (Bydgoszcz) Szubartowska Pola (K) 2001 (Bydgoszcz) Michalak Martyna (K) 2001 (Bydgoszcz)00:47:3311.3600:05:1700:03:0000:13:5200:15:4000:18:01
#71 7147TRZYPOTRZYBydgoszczKOBIETY6Małecka Izabela (K) 1980 (Bydgoszcz) Stępień Monika (K) 1978 (Bydgoszcz) Ożga Agnieszka (K) 1988 (Bydgoszcz)00:47:4211.3200:05:1800:03:0000:16:1000:14:5200:16:40
#72 7278LOS BELFROS GALOPADOSNakło nad NoteciąKOBIETY7Mruk-Horodecka Kornelia (K) 1977 (Nakło Nad Notecią) Dulińska Dorota (K) 1976 (Niemcz) Lewandowska Sylwia (K) 1978 (Bydgoszcz)NakłoZm100:47:5511.2700:05:1900:04:0000:14:4700:16:1000:16:58
#73 73111KRÓLOWA I KRÓLEWNY BIEGNĄ POWITAĆ KRÓLADrzewianowoKOBIETY8Wiśniewska Ewa (K) 1968 (Drzewianowo) Wiśniewska Aleksandra (K) 2000 (Matyldzin) Radtke Aleksandra (K) 2000 (Nakło Nad Notecią)NakłoZm1 NakłoZm2 NakłoZm300:48:4011.1000:05:2400:06:0000:19:4000:15:1600:13:44
#74 745GRZECZNE MISIEBydgoszczMIESZANA35Jurczyk Anna (K) 1975 (Bydgoszcz) Szwarc Paweł (M) 1980 (Bydgoszcz) Jurczyk Artur (M) 1971 (Bydgoszcz)00:48:4211.0900:05:2500:17:2900:13:0600:18:07
#75 7564HEFALUMPYWRZEŚNIARODZINNA8Ratajczyk Grzegorz (M) 1969 (Września) Ratajczyk Ewa (K) 1968 (Września) Ratajczyk Jakub (K) 1989 (Września)RODZINNA00:48:4411.0800:05:2500:04:0000:13:0200:21:2900:14:13
#76 7680IDEALNIE NIEDOSKONALIKierzkowoKOBIETY9Figiela Monika (K) 1991 (Kierzkowo) Rataj Katarzyna (K) 1992 (Kierzkowo) Figiela Joanna (K) 1989 (Kierzkowo)00:48:4611.0700:05:2500:04:0000:15:4100:16:4300:16:22
#77 7895AMA TEAMBydgoszczKOBIETY10Stejuk Aleksandra (K) 1978 (Bydgoszcz) Dolata Magdalena (K) 1977 (Bydgoszcz) Kubiak Agata (K) 1976 (Bydgoszcz)00:49:1610.9600:05:2800:05:0000:15:3900:15:3200:18:05
#78 7918VILLAGE PUNK RUNPiecewoRODZINNA9Nita Wiesław (M) 1971 (Piecewo ) Nita Katarzyna (K) 1972 (Piecewo ) Nita Julia (K) 1996 (Piecewo )RODZINNA00:49:1810.9500:05:2900:14:3900:15:5000:18:49
#79 8081DRUŻYNA KRYSTYNY Z GAZOWNIBydgoszczMIESZANA37Polek Krystyna (K) 1980 (Bydgoszcz) Stachnik Jagoda (K) 1985 (Bydgoszcz) Skupsz Jędrzej (M) 1988 (Bydgoszcz)00:49:2310.9300:05:2900:05:0000:19:1100:16:5200:13:20
#80 8189ZDOLNIDOLNIBydgoszczRODZINNA10Dolny Kajetan (M) 2007 (Bydgoszcz) Szczepańska-Dolna Edyta (K) 1969 (Bydgoszcz) Dolny Marcin (M) 1977 (Bydgoszcz)RODZINNA00:49:3110.9100:05:3000:05:0000:17:0100:17:4600:14:44
#81 821083 GWIAZDY BETLEJEMSKIEBydgoszczMIESZANA38Kiraga Tomasz (M) 1974 (Bydgoszcz) Lorkowska Maria (K) 1989 (Bydgoszcz) Kisiel Tomasz (M) 1976 (Bydgoszcz)00:49:3810.8800:05:3100:06:0000:18:0900:18:3600:12:53
#82 83113KWEL- KRÓLOWIEBydgoszczKOBIETY11Jadczak Katarzyna (K) 1979 (Bydgoszcz) Woźniak Otylia (K) 1987 (Bydgoszcz) Piotrowicz Michalina Bianka (K) 1987 (Bydgoszcz)00:49:3910.8800:05:3100:06:0000:15:2000:18:4500:15:34
#83 8490KRÓLEWSKIE ŚNIEŻYNKIBydgoszczKOBIETY12Ciesiółka Angelika (K) 1983 (Bydgoszcz) Ettinger Justyna (K) 1979 (Bydgoszcz) Lorkowska Beata (K) 1975 (Bydgoszcz)00:49:4210.8700:05:3100:05:0000:16:5900:15:1600:17:27
#84 8551STAFF BYDGOSZCZ TRIATHLONBydgoszczKOBIETY13Sobolewska Aleksandra (K) 1994 (Bydgoszcz) Luzak Magdalena (K) 1991 (Bydgoszcz) Witucka-Krygiel Malwina (K) 1987 (Bydgoszcz)00:49:4210.8700:05:3100:03:0000:15:5500:16:5600:16:51
#85 8631CZESŁAWYBydgoszczMIESZANA39Budziak Bartosz (M) 1975 (Bydgoszcz) Plucińska-Huk Aleksandra (K) 1977 (Bydgoszcz) Woniakowski Czesław (M) 1958 (Bydgoszcz)00:49:4210.8700:05:3100:01:0000:14:3900:19:3900:15:24
#86 8798PRAWDZIWE_VIP-Y_BIEGNĄ_NA_KOŃCUBydgoszczRODZINNA11Lewicki Artur (M) 1972 (Bydgoszcz) Lewicka Julia (K) 2000 (Bydgoszcz) Lewicka Antonina (K) 2000 (Bydgoszcz)RODZINNA00:49:5410.8200:05:3300:05:0000:12:1800:17:4200:19:54
#87 88353KRBydgoszczMĘŻCZYŹNI25Rosiak Jarosław (M) 1970 (Bydgoszcz) Kaliszewski Sławomir (M) 1985 (Białe Błota) Kaliszewski Wojciech (M) 1981 (Białe Błota)00:50:1810.7400:05:3500:01:0000:15:0400:16:5400:18:20
#88 8955DWIE KOMETY I OGONGorzeńMIESZANA40Kotowska-Kowalska Anna (K) 1981 (Gorzeń) Wesołowski Michał (M) 1986 (Bydgoszcz) Olszyński Sebastian (M) 1977 (Bydgoszcz)NakłoZm100:50:3310.6800:05:3700:03:0000:18:5300:18:3100:13:09
#89 9026GROSZKI Z MAKIEMBydgoszczMIESZANA41Grochowiecka Joanna (K) 1985 (Bydgoszcz) Grochowiecka Natalia (K) 2000 (Bydgoszcz) Makowski Sławomir (M) 1969 (Bydgoszcz)00:50:3710.6700:05:3700:01:0000:19:3200:18:1700:12:48
#90 91109RUNNING COVEN TEAMBydgoszczKOBIETY14Skowron Monika (K) 1977 (Bydgoszcz) Bronowicka Anna (K) 1980 (Kąty Wrocławskie) Ciłkowska Katarzyna (K) 1981 (Wrocław)00:51:0710.5600:05:4100:06:0000:17:3800:17:4000:15:49
#91 9377UDAROWCY - LICZY SIĘ WSPARCIEBydgoszczMIESZANA43Komosiński Paweł (M) 1977 (Bydgoszcz) Tuczkowska Joanna (K) 1991 (Bydgoszcz) Praca Mariusz (M) 1972 (Białe Błota)00:51:2910.4900:05:4300:04:0000:16:2000:17:3600:17:33
#92 9440TURBO ŚLIMAKIBydgoszczMIESZANA44Czekalska Beata (K) 1986 (Bydgoszcz) Jabłoński Karol (M) 1989 (Bydgoszcz) Kaliszewski Wojtek (M) 1986 (Bydgoszcz )00:51:5010.4200:05:4600:01:0000:17:3800:15:1200:19:00
#93 9591RUDOL FAMILYPrądocinRODZINNA12Rudol Magdalena (K) 1976 (Prądocin) Rudol Sebastian (M) 1975 (Prądocin) Rudol Juliusz (M) 2006 (Prądocin)RODZINNA00:51:5210.4100:05:4600:05:0000:14:0500:13:1900:24:28
#94 9645BORN TO BE WILDBiałe BłotaMIESZANA45Tymosiak Mateusz (M) 1990 (Białe Błota) Wawiernia Kamila (K) 1988 (Bydgoszcz) Tymosiak Bernadetta (K) 1965 (Białe Błota)00:52:0110.3800:05:4700:03:0000:13:3800:15:5200:22:31
#95 9784KRÓL I ONEMurowaniecMIESZANA46Michta Iwona (K) 1984 (Murowaniec) Stypczyńska Natalia (K) 1987 (Lipniki) Szczucki Wojciech (M) 1984 (Łochowo)00:52:1210.3400:05:4800:05:0000:17:2800:17:0700:17:37
#96 9833KUGACZKIBydgoszczMIESZANA47Kugacz Aneta (K) 1978 (Bydgoszcz) Piecyk-Czaja Sonia (K) 1979 (Bydgoszcz) Czaja Jarosław (M) 1978 (Bydgoszcz)00:52:1810.3300:05:4900:01:0000:18:3700:17:2100:16:20
#97 9916SWEET GROSZKIBYDGOSZCZMIESZANA48Grochowalska Monika (K) 1982 (Bydgoszcz) Grochowalska Marzena (K) 1985 (Bydgoszcz) Grochowalski Arkadiusz (M) 1975 (Bydgoszcz)00:52:4610.2300:05:5200:17:3700:17:5600:17:13
#98 10062KOLEŻANKIZłotówKOBIETY15Trojanowska Kinga (K) 1959 (Złotów) Szmyt Iza (K) 1981 (Złotów) Dziewiatowska Agnieszka (K) 1972 (Złotów)00:52:4710.2300:05:5200:04:0000:18:5300:18:0500:15:49
#99 10124NO PAIN NO GAINInowrocławRODZINNA13Niewiadomski Waldemar (M) 1975 (Inowrocław) Niewiadomska Katarzyna (K) 1977 (Inowrocław) Niewiadomski Filip (M) 2008 (Inowrocław)RODZINNA00:52:5110.2200:05:5200:01:0000:16:4900:17:5300:18:09
#100 10282BO TO ZŁA KOBIETA BYŁABydgoszczKOBIETY16Konopińska Agnieszka (K) 1979 (Bydgoszcz) Wiśniewska Małgorzata (K) 1980 (Dobrcz) Białousewicz-Suczyńska Justyna (K) 1983 (Bydgoszcz)00:54:139.9600:06:0100:05:0000:19:1000:16:5200:18:11

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://citytrail.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności