Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XIII Wrocław Maraton

Wyniki - 30 kwietnia 1995, Wrocław

Grupa zawodów :

Cityzen_ General
Msc
Rok
Kar
-
#1 101Zbigniew Gęsicki1949M4027TKKF Rekreacja Toruń03:00:52
#2 102Henryk Krystosik1946M4028AKM Olsztyn03:00:56
#3 103Janusz Goławski1966M1833KS Pogoń Siedlce03:02:23
#4 104Stanisław Wilczyński1947M4029Łódź03:03:08
#5 105Zbigniew Bober1946M4030TKKF Promyk Ciechanów03:03:24
#6 106Beata Pyra1971K186Prudnik03:03:38
#7 107Andrzej Burek1952M4031Szczecin03:03:54
#8 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !108Zygmunt Jurasz1945M502JW 114503:04:04
#9 109Robert Kmieć1958M3035TKKF Hutnik Głogów03:04:25
#10 110Zdzisław Juźwik1951M4032TKKF Idzikowice Opoczno03:04:36
#11 111Dariusz Lipa1973M1834LZS Widawa Bierutów03:04:37
#12 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 112Karol Chwastyk1938M503Kąty Wrocławskie03:04:46
#13 113Ireneusz Leś1953M4033Trojka Bełchatów03:04:51
#14 114Mirosław Antczak1959M3036Kalisz03:04:52
#15 115Józef Paterek1963M3037AKB Maraton Wola03:04:58
#16 116Józef Zachariasz1964M3038Opole03:04:59
#17 117Zbigniew Klimek1950M4034Wałbrzych03:05:20
#18 118Jan Bujalski1950M4035Azoty Włocławek03:05:59
#19 119Mariusz Głosek1955M4036Szczawno-Zdrój03:06:04
#20 120Radosław Żebrowski1973M1835UWKS Zegrze03:06:04
#21 121Jan Wesół1951M4037TKKF Jawor03:06:13
#22 122Ryszard Dembkowski1953M4038Toruń03:06:30
#23 123Edward Groblewski1960M3039RKS Łódź03:06:37
#24 124Jerzy Lisiewski1960M3040Wrocław03:06:54
#25 125Kazimierz Dura1939M504WKB Wrocław03:07:44
#26 126Janusz Konieczny1955M4039WKB Wrocław03:07:45
#27 127Wiesław Pokrzywniak1968M1836Domanice03:08:03
#28 128Franciszek Drzewucki1957M3041Pacific Toruń03:08:10
#29 129Szczepan Miązek1946M4040TKKF Start Polkowice03:08:22
#30 130Marian Bukowski1948M4041AKB Pasat Konskie03:08:23
#31 131Zbigniew Rodziewicz1948M4042Wrocław03:08:38
#32 132Andrzej Bekier1947M4043LZS Siedlęcin03:09:12
#33 133Jerzy Fajfer1950M4044WSM Krotoszyn03:09:21
#34 134Andrzej Fret1948M4045TKKF Zdrowie Łódź03:09:28
#35 135Władilen Satłykow1962M3042KLB Ewerest / Rosja03:09:47
#36 136Bogdan Łacina1946M4046TKKF Hutnik Legnica03:09:48
#37 137Janusz Mendyk1945M505Spiridon03:10:02
#38 138Czesław Dumkiewicz1949M4047Prudnik03:10:35
#39 139Kazimierz Grycman1972M1837Babice03:10:45
#40 140Stanisław Leśniewski1955M4048Huta Katowice03:10:47
#41 141Tadeusz Szołucha1958M3043TKKF Hutnik Legnica03:10:51
#42 142Michał Balbus1952M4049TKKF Saturn Czeladź03:10:59
#43 143Mariusz Tarnowski1970M1838Jelcz-Laskowice03:11:17
#44 144Zdzisław Sawczuk1958M3044Włodawa03:11:25
#45 145Aleksander Jakowlew1960M3045KLB Ewerest / Rosja03:11:36
#46 146Stanisław Jutel1951M4050Rega Trzebiatów03:11:42
#47 147Wiesław Walczak1963M3046Chełsko Śląskie03:11:57
#48 148Zenon Lurka1964M3047Amper Gniezno03:12:04
#49 149Krzysztof Kłosowski1976M1839Jarocin03:12:08
#50 150Edward Kaszuba1944M506KBD Jelenia Góra03:12:09
#51 151Mirosław Górnicki1949M4051KBD Jelenia Góra03:12:28
#52 152Walerian Sowiński1946M4052KB Gliwice03:12:55
#53 153Andrzej Kotłowski1973M1840Wojskowy Klub Biegacza03:13:23
#54 154Waldemar Małecki1958M3048AKB Maraton Wola03:13:32
#55 155Leon Garbacik1939M507TKKF Start Polkowice03:13:40
#56 156Marek Leśniewski1955M4053TKKF Zdrowie Łódź03:13:52
#57 157Roman Janowiak1949M4054Murowana Goślina03:13:55
#58 158Marian Czyżniewski1945M508PSS-R Toruń03:14:12
#59 159Jarosław Muller1968M1841Rumia03:14:28
#60 160Tomasz Brett1962M3949Gravall Koło03:14:43
#61 161Edward Mlaskawa1949M4055Zabrze03:15:08
#62 162Waldemar Stefański1963M3050Łostowice03:15:24
#63 163Zbigniew Drzewiński1958M3051Lubawka03:15:27
#64 164Adam Boruta1952M4056Maratończyk Zielona Góra03:15:53
#65 165Kazimierz Olszowy1948M4057Marynarka Wojenna Gdynia03:16:00
#66 166Sławomir Idziorek1971M1842Maratończyk Zielona Góra03:16:01
#67 167Jerzy Petk1956M3052KB Braci Petk Lębork03:16:02
#68 168Przemysław Agaciak1967M1843TM Pressta Murowana Goślina03:16:17
#69 169Czesław Wilk1958M3053ASPA Wrocław03:17:01
#70 170Wiesław Kępa1959M3054KB Bielawa03:17:10
#71 171Marek Karasowski1960M3055WKS Odra Brzeg03:17:21
#72 172Roman Kukliński1953M4058KB Gliwice03:17:25
#73 173Janusz Michalak1956M3056Będzin03:17:45
#74 174Zbigniew Twaróg1952M4059Strzegom03:17:46
#75 175Ryszard Mojsiejczuk1945M509Gliwice03:17:47
#76 176Marian Tatarynowicz1948M4060Maratonczyk Zielona Góra03:18:11
#77 177Mirosław Hładasz1957M3057Rodnowo03:19:42
#78 178Józef Szymański1955M4061Apator S:A: Toruń03:19:50
#79 179Roman Maciaszczyk1969M1844LZS Widawa03:20:03
#80 180Jerzy Jaskot1950M4062Malbork03:20:09
#81 181Janusz Ruszkowski1947M4063KB "Po Zdrowie" Bystrzyca03:20:09
#82 182Wojciech Kusiak1973M1845WKB Meta Lubliniec03:20:13
#83 183Mariusz Wojciechowski1974M1846Oborniki03:20:21
#84 184Zbigniew Rosiński1960M3058WKB Meta Lubliniec03:20:42
#85 185Sylwester Klinowski1958M3059Drzonków03:20:56
#86 186Tadeusz Spychalski1960M3060Pacific Toruń03:20:59
#87 187Andrzej Napierała1958M3061TKKF Hutnik Głogów03:21:00
#88 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 188Agnieszka Rucka1957K303RKS Energetyk Rybnik03:21:00
#89 189Henryk Błaszczak1957M3062KWK Wesoła Mysłowice03:21:19
#90 190Tomasz Pięta1973M1847Maratończyk Zielona Góra03:21:23
#91 191Waldemar Cichy1952M4064KBD Jelenia Góra03:21:28
#92 192Stanisław Siagło1968M1848Wołów03:21:34
#93 193Andrzej Zalewski1947M4065Sosnowiec03:21:59
#94 194Tadeusz Wojciechowski1952M4066TKKF Czeladź03:22:05
#95 195Marian Zielonka1955M4067Ostrów Wielkopolski03:22:19
#96 196Bartłomiej Soszyński1974M1849Czarna Górna03:22:37
#97 197Czesław Radziwon1968M1850Torzym03:22:40
#98 198Wincenty Kołodziejczak1949M4068TKKF Czeladź03:22:44
#99 199Zdzisław Piekarski1956M3063TKKF Idzikowice Opoczno03:23:01
#100 200Roman Krzyszczak1970M1851WKB Meta Lubliniec03:23:18

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności