Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XIII Wrocław Maraton

Wyniki - 30 kwietnia 1995, Wrocław

Grupa zawodów :

Cityzen_ General
Msc
Rok
Kar
-
#1 94Henryk Szymków1950M4023Agroma Rzeszów02:59:18
#2 297Łukasz Krzyżanowski1973M1875Akademia Ekonomiczna Wrocław03:43:52
#3 217Grzegorz Doniec1964M3068AKB Maraton Wola03:26:00
#4 80Tadeusz Mukoid1953M4015AKB Maraton Wola02:57:08
#5 115Józef Paterek1963M3037AKB Maraton Wola03:04:58
#6 154Waldemar Małecki1958M3048AKB Maraton Wola03:13:32
#7 321Wojciech Pasek1959M3090AKB Pasat Końskie03:50:25
#8 130Marian Bukowski1948M4041AKB Pasat Konskie03:08:23
#9 240Robert Dziendziel1976M1861AKB Supermaraton 100 km03:31:14
#10 296Czesław Gryniewicz1952M40107AKB Supermaraton 100 km03:43:49
#11 357Jan Zoń1948M40124AKB Supermaraton 100 km04:04:24
#12 367Czesław Mędrala1946M40129AKB Supermaraton 100 km04:08:13
#13 45Janusz Kosowski1952M407AKM Olsztyn02:46:48
#14 102Henryk Krystosik1946M4028AKM Olsztyn03:00:56
#15 87Mirosław Lasota1953M4018Amator Wałcz02:58:14
#16 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 364Irena Lasota1951K403Amator Wałcz04:08:03
#17 148Zenon Lurka1964M3047Amper Gniezno03:12:04
#18 178Józef Szymański1955M4061Apator S:A: Toruń03:19:50
#19 241Zbigniew Deantoni1951M4087ARC Busto / Włochy03:31:19
#20 254Roman Jemioła1953M4090ASPA Wrocław03:33:11
#21 169Czesław Wilk1958M3053ASPA Wrocław03:17:01
#22 202Eugeniusz Naskręt1945M5011ASPA Wrocław03:23:43
#23 396Feliks Strasznoj1935M609Atlant V / Ukraina04:24:27
#24 423Barbara Brasel1953K406Aurora - Colorado / USA04:53:50
#25 207Tadeusz Kraiński1953M4070Azoty Włocławek03:24:33
#26 328Paweł Figas1969M1881Azoty Włocławek03:53:15
#27 118Jan Bujalski1950M4035Azoty Włocławek03:05:59
#28 246Roman Piętakiewicz1973M1864AZS AWF Wrocław03:31:57
#29 71Dariusz Oczkowski1967M1825AZS AWF Wrocław02:54:07
#30 139Kazimierz Grycman1972M1837Babice03:10:45
#31 281Józef Niekrasz1950M40101Bałtyk Koszalin03:39:49
#32 173Janusz Michalak1956M3056Będzin03:17:45
#33 342Bogdan Swacha1952M40121Bester Bielawa03:59:37
#34 302Manfred Schnuppe1953M40110Biber Lauf Aken / Niemcy03:45:25
#35 256Andrzej Jasnowski1953M4092BNO Śląsk Wrocław03:33:21
#36 234Marek Musiał1955M4084Bojanice03:30:31
#37 79Jerzy Goj1958M3031BSW S:A: Bytom02:56:25
#38 222Jerzy Uliasz1969M1856Bystrzyca Kłodzka03:28:31
#39 23Zbigniew Siemaszko1958M309Capello-Team Wrocław02:34:14
#40 268Ireneusz Czekierda1966M1872Chełm03:36:36
#41 147Wiesław Walczak1963M3046Chełsko Śląskie03:11:57
#42 247Włodzimierz Jasiński1956M3070Choszczno03:32:12
#43 412Stanisław Wrona1958M30111Cieszyn04:43:34
#44 353Mariusz Kowarski1963M3097CKS Budowlani Częstochowa04:02:53
#45 386Jerzy Świtoń1944M5029CPN Wrocław04:16:55
#46 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !5Dariusz Wieczorek1969M182CWKS Legia Warszawa02:18:28
#47 196Bartłomiej Soszyński1974M1849Czarna Górna03:22:37
#48 306Piotr Noga1974M1877Częstochowa03:46:50
#49 237Solerte Righini1954M4085DLF Rimini / Włochy03:30:45
#50 127Wiesław Pokrzywniak1968M1836Domanice03:08:03
#51 185Sylwester Klinowski1958M3059Drzonków03:20:56
#52 312Zbigniew Kościcki1956M3085Dystans Legnica03:47:50
#53 329Ryszard Baszak1949M40116Dystans Legnica03:53:57
#54 401Stanisław Matczak1950M40135Dystans Legnica04:30:36
#55 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !340Patrice Hill1954K402Elbląg03:59:04
#56 383Adam Oleszczuk1945M5028Elga Trzebnica04:16:01
#57 369Jarosław Pyrc1970M1893Forest Gump Club04:08:52
#58 47Maciej Chuhla1971M1820Forrest Gump Club02:47:17
#59 11Andrej Gladysev1970M186Gart Kijów / Ukraina02:21:13
#60 92Grzegorz Jaskólski1955M4021Gdynia02:59:05
#61 316Tadeusz Maciarz1962M3088Gliwice03:48:42
#62 175Ryszard Mojsiejczuk1945M509Gliwice03:17:47
#63 37Andrzej Pietrzak1963M3013gm: Nieborów02:44:28
#64 209Andrzej Lenz1963M3066Gniezno03:24:49
#65 24Andrzej Andrzejewski1961M3010Górnik Konin02:34:34
#66 355Krzysztof Richter1967M1889Gorzyce Wielkie04:03:14
#67 160Tomasz Brett1962M3949Gravall Koło03:14:43
#68 220Michał Walczewski1973M1854Grunwald 1411 Opole03:28:25
#69 236Sławomir Smoliński1973M1859Grunwald 1411 Opole03:30:41
#70 309Roman Ptak1974M1878Grunwald 1411 Opole03:47:14
#71 402Paweł Paczos1973M1899Grunwald 1411 Opole04:31:13
#72 9Dariusz Malich1968M185Gwardia Olsztyn02:20:17
#73 19Andriej Kovalenko1971M1812Gwardia Olsztyn02:28:37
#74 205Heinz Lorber1965M3065Hannover / Niemcy03:23:50
#75 66Krzysztof Podlewski1956M3024Hrubieszów02:52:02
#76 140Stanisław Leśniewski1955M4048Huta Katowice03:10:47
#77 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 4Aleksandr Ermacev1958M303Iżplaneta Iżewsk / Rosja02:18:07
#78 58Tadeusz Dziekoński1950M4012Jagiellonia Białystok02:50:08
#79 149Krzysztof Kłosowski1976M1839Jarocin03:12:08
#80 54Ryszard Folc1957M3018Jawor02:48:30
#81 60Andrzej Rydz1965M3019Jawor02:50:34
#82 221Grzegorz Gębski1966M1855Jaworzno03:28:31
#83 225Robert Chmielewski1970M1857Jaworzno03:28:59
#84 250Cezariusz Maleszak1962M3072Jelcz-Laskowice03:32:58
#85 143Mariusz Tarnowski1970M1838Jelcz-Laskowice03:11:17
#86 32Wiesław Różnicki1957M3012Jelenia Góra02:43:37
#87 7Aleksander Prokopcuk1957M184Jurmala / Łotwa02:19:19
#88 273Jarosław Kostrzewski1976M1873Juvenia Głuchłazy03:37:37
#89 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !108Zygmunt Jurasz1945M502JW 114503:04:04
#90 114Mirosław Antczak1959M3036Kalisz03:04:52
#91 53Stanisław Gierłowski1955M4010Kalskór kalisz02:48:23
#92 210Zygmunt Witkowski1949M4072Katy Wrocławskie03:24:58
#93 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 112Karol Chwastyk1938M503Kąty Wrocławskie03:04:46
#94 403Feliks Rogaliński1949M40136Kąty Wrocławskie04:31:37
#95 313Wacław Wiak1947M40114KB "Po Zdrowie" Bystrzyca03:48:09
#96 343Katarzyna Matula1975K187KB "Po Zdrowie" Bystrzyca03:59:45
#97 344Krzysztof Tekieli1952M40122KB "Po Zdrowie" Bystrzyca03:59:46
#98 181Janusz Ruszkowski1947M4063KB "Po Zdrowie" Bystrzyca03:20:09
#99 358Jarosław Krupa1973M1890KB Acervulus Kraków04:04:29
#100 170Wiesław Kępa1959M3054KB Bielawa03:17:10

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności