Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

X Międzynarodowy Maraton Ekologiczny

Wyniki - 17 czerwca 2001, Lębork

Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !144Sokov Sergey1967M-20Białoruś02:25:10
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2126Balciunas Arunas1973M-10Litwa02:26:59
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 350Góra Wiesław1968M-20WAWEL Kraków02:27:12
#4 4111Chawawko Tomasz1974M-10Dębno02:27:38
#5 517Będzik Iwan1967M-20Białoruś02:29:31
#6 685Zakharov Mykola1975M-10Ukraina02:29:56
#7 721Kotsubka Andrij1969M-20Ukraina02:30:13
#8 83Sztejter Sławomir1964M-20Dubeninki02:30:26
#9 922Kriczko Walentin1970M-20Białoruś02:31:09
#10 1082Tarasenko Andrei1967M-20Ukraina02:34:27
#11 11131Udowieni Zdzisław1956M-30Silnowo02:34:49
#12 1246Andrzejewski Andrzej1961M-30GTSiR Konin02:37:14
#13 1357Świątek Andrzej1959M-30LKS BŁĘKITNI Osowa Sień02:37:48
#14 1418Kowal Sergei1961M-30Białoruś02:39:31
#15 15125Totilas Vidas1971M-20Litwa02:42:32
#16 16107Bugaj Mirosław1960M-30OLIMPIA Poznań02:42:56
#17 17221Bartkiewicz Krzysztof1975M-10TKKF REKREACJA Toruń02:43:58
#18 1853Ciepłak Maciej1962M-20Toruń02:44:16
#19 19167Kashayedau Aliaksei1975M-10Białoruś02:45:47
#20 2087Konieczny Jacek1959M-30Granowo02:46:22
#21 2119Miadzvedzeu Yury1961M-30Białoruś02:46:36
#22 22184Łukaszewicz Józef1958M-30Rumia02:46:57
#23 23127Kaminskas Mindaugas1971M-20Litwa02:47:33
#24 24113Łuński Zbigniew1952M-40AKM Olsztyn02:47:54
#25 25206Halman Leszek1973M-10Bielkówko02:48:31
#26 26103Baćmaga Jacek1967M-20Szpital Wojskowy Lublin02:48:45
#27 27109Kapitańczyk Marian1955M-40Poznań02:49:09
#28 2854Pelc Czesław1957M-30RYFAMA Rybnik02:49:33
#29 29307Cuchlo Elena1954K-50Białoruś02:51:44
#30 30143Martyszko Krzysztof1975M-10WKS FLOTA Gdynia02:52:10
#31 3164Dudziak Robert1968M-20KWK BOGDANKA Łęczna02:52:22
#32 3267Stelmach Zbigniew1960M-30KWK BOGDANKA Łęczna02:53:16
#33 33120Burek Andrzej1952M-40Szczecin02:53:19
#34 3479Gurgul Ryszard1955M-40KWK PIAST Bielsko-Biała02:55:13
#35 3520Kowalewski Zbigniew1954M-40TKKF JASTRZĄB Ruda Śl.02:56:01
#36 36308Zięcina Mirela1965K-30ZNP Kraków02:56:19
#37 37165Korobow Sierhij1952M-40Ukraina02:56:51
#38 3812Nadolny Eugeniusz1961M-30WKB META Lubliniec02:56:55
#39 3981Sikora Stefan1949M-50TKKF BESKIDEK Bielsko-Biała02:57:15
#40 4033Pomynchuk Oleksiy1976M-10Ukraina02:57:42
#41 41155Balcerzak Andrzej1959M-30Police02:57:45
#42 4268Iwanicki Władysław1959M-30KWK BOGDANKA Łęczna02:57:46
#43 431Szymków Henryk1950M-50AGROMA Rzeszów02:57:59
#44 44102Pindel Piotr1965M-20TKKF JASTRZĄB Ruda Śl.02:58:08
#45 4595Wieczorkiewicz Jerzy1981M-10TEMPO POLTAREX Lębork02:58:55
#46 4615Mróz Stanisław1950M-50NOWOMAG Nowy Sącz02:59:03
#47 4752Siwczyk Andrzej1957M-30RKS ENERGETYK Rybnik02:59:21
#48 48303Zawjalowa Tanja1979K-10Białoruś02:59:28
#49 49219Torłop Przemysław1966M-20NSZZ SOLIDARNOŚĆ Port02:59:59
#50 50312Kawiorska Maria1956K-40Pszczew03:00:27
#51 5148Dominikowski Jerzy1954M-40TRUCHT Skierniewice03:00:28
#52 5247Szymczakowski Tadeusz1954M-40TRUCHT Skierniewice03:00:40
#53 53145Chęciński Roman1947M-50KB TKKF PROMYK Ciechanów03:01:07
#54 54249Malinowski Adam1957M-30KS ŚWIĘC Sławno03:01:16
#55 55177Przybysz Krzysztof1969M-20LEGIA Warszawa03:01:48
#56 56138Garbarek Wiesław1954M-40TKKF TRUCHT Jarocin03:02:03
#57 57204Paduch Piotr1966M-20ADRIANA Kosowizna03:02:25
#58 58304Kowal Nina1966K-30Białoruś03:03:06
#59 5972Wrocławski Stanisław1957M-30KWK BOGDANKA Łęczna03:03:26
#60 60213Czyściecki Wojciech1978M-10PEPSI Gdańsk03:03:56
#61 6194Kowalczuk Przemysław1970M-20TEMPO POLTAREX Lębork03:03:57
#62 62239Parusiński Jan1954M-40TTT TRIADA Sopot03:04:12
#63 63238Kaźmierski Grzegorz1967M-20Słupsk03:04:39
#64 64172Kowalewski Jan1950M-50LOTOS Jabłonna03:04:44
#65 65146Lewandowski Zenon1952M-40KB TKKF PROMYK Ciechanów03:04:50
#66 6656Prozorowski Wiesław1968M-20UKS KICIN Leszno03:04:51
#67 67228Liban Zygryfd1943M-60Tczew03:05:04
#68 6861Konkol Andrzej1956M-40Salon Sportowy MISTRAL Lębork03:05:07
#69 69182Stefański Marian1965M-20TKKF JASTRZĄB Ruda Śl.03:05:46
#70 70139Roszak Paweł1966M-20TKKF TRUCHT Jarocin03:05:56
#71 71247Pionk Krzysztof1979M-10KS OLIMP Gdynia03:06:11
#72 7258Politowicz Janusz1950M-50Szczecin03:07:11
#73 73128Barabcouvas Antanas1951M-50Litwa03:07:31
#74 7475Siepietowski Piotr1969M-20KB TARGÓWEK Warszawa03:07:39
#75 75403Gołąbek Mariusz1962M-20Starogard Gd.03:08:17
#76 76142Jeliński Mirosław1966M-20Lębork03:08:29
#77 7735Starzyński Wojciech1971M-20KB DROGA Michałowice03:09:17
#78 7886Dziekoński Tadeusz1950M-50JUVENIA Białystok03:09:20
#79 79212Olchawa Piotr1966M-20VIRGO Chełmża03:09:44
#80 80225Gapski Zbigniew1953M-40Starogard03:11:08
#81 8193Tomecki Jerzy1941M-70TKKF ENRGO Mysłowice03:11:38
#82 8271Bisek Marek1962M-20KWK BOGDANKA Łęczna03:11:40
#83 83305Juskavets Alena1968K-20Białoruś03:11:44
#84 84104Cichecki Roland1961M-30TKKF Ruda Śl.03:12:25
#85 85154Rybicki Janusz1950M-50Police03:12:39
#86 86163Bieganowski Roman1958M-30KRÓLEWSKI KB Warszawa03:12:59
#87 87186Stempnik Dariusz1963M-20Gdynia03:13:32
#88 882Klimczak Leszek1957M-30Gdańsk03:13:56
#89 8959Mielcarek Zdzisław1935M-80TKKF ORZEŁ Bydgoszcz03:14:28
#90 90180Rudnik Jerzy1952M-40KB FLORIAN Chojnice03:14:38
#91 91253Kaźmierczak Marian1947M-50Wejherowo03:14:49
#92 9240Andryskowski Marek1979M-10TEMPO POLTAREX Lebork03:15:15
#93 93179Wiśniewski Zbigniew1936M-70KB FLORIAN Chojnice03:16:16
#94 94119Kosakowski Marian1957M-30MARATOŃCZYK Szczecin03:17:08
#95 95314Solecka Anna1968K-20KKS EKSPRES Katowice03:16:56
#96 964Stromski Grzegorz1970M-20TĘCZA Nowa Wieś Lęborska03:17:35
#97 97161Jasiński Marek1960M-30KKB Warszawa Ursynów03:17:55
#98 9816Leś Ireneusz1953M-40Bełchatów03:18:47
#99 99207Muszarski Piotr1973M-10Chełmno03:19:06
#100 100229Prokopiuk Jarosław1966M-20WKB Gdynia03:19:10

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności