Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Półmaraton Imienia Dzieci Wrzesińskich

Wyniki - 7 kwietnia 2002, Września

Msc
Rok
Kat
-
#1 101Jarosław Radtke1963M3018Gepard Murowana Goślina01:40:41
#2 102Mariusz Sygrela1960M4028Września01:41:14
#3 103Ryszard Kusy1957M4029Sokół Gniezno01:41:17
#4 104Bogdan Kruczkowski1944M5012Gniezno01:41:18
#5 105Krzysztof Jakubiak1954M4030Poznań01:41:20
#6 106Marek Ziółkowski1952M5013Poznań01:41:27
#7 107Danuta Cyrok1976K184UKS Filipides Trzemeszno01:41:45
#8 108Dariusz Pończocha1966M3019Buk01:42:28
#9 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !109Edmund Skweres1940M602Gniezno01:42:32
#10 110Andrzej Lenz1963M3020Gniezno01:42:32
#11 111Edmund Sikorski1944M5014UKS Filipides Trzemeszno01:42:42
#12 112Łukasz Plichta1981M1831Siemiatycze01:43:33
#13 113Bogdan Szajek1953M4031Swarzędz01:44:23
#14 114Piotr Kwiatkowski1968M3021Gutowo Małe01:44:30
#15 115Grzegorz Nowak1964M3022Orzechowo01:44:32
#16 116Marek Jakubiak1956M4032Poznań01:44:39
#17 117Anna Małecka1955K406SS Kamień Ujazd01:45:11
#18 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 118Jacek Bandurski1935M603TTT Triada Sopot01:45:11
#19 119Rafał Sosnowski1978M1832Monar Dębowiec01:45:27
#20 120Radosław Kwiek1968M3023Poznań01:45:49
#21 121Tadeusz Kraiński1953M4033Włocławek01:45:49
#22 122Wojciech Gola1954M4034Gniezno01:49:03
#23 123Paweł Włodarczyk1977M1833WKB Meta Lubliniec01:49:14
#24 124Paweł Pipiorski1973M1834WKB Meta Lubliniec01:49:48
#25 125Maciej Pozdrowicz1977M1835KPP Grodzisk Wielkopolski01:50:31
#26 126Waldemar Świerczyński1978M1836Zasutowo01:51:13
#27 127Mirosława Bromberek1964K307Gepard Murowana Goślina01:51:17
#28 128Wiesław Grzywczak1956M4035Gepard Murowana Goślina01:51:18
#29 129Barbara Nowak1957K407Zborki01:51:33
#30 130Adam Wiśniewski1979M1837Monar Dębowiec01:52:51
#31 131Mirosław Daniszewski1955M4036Toruń01:53:12
#32 132Hanna Zabuska1965K308Koło01:54:23
#33 133Piotr Lewandowski1959M4037Zberki01:54:43
#34 134Roman Bromberek1959M4038Gepard Murowana Goślina01:54:46
#35 135Arkadiusz Piasecki1959M4039Hurtownia Karolina01:56:16
#36 136Marian Moszko1952M5015Gorzów01:56:42
#37 137Jerzy Bednarz1946M5016Poznań01:57:29
#38 138Henryk Siek1931M604Poznań01:59:57
#39 139Jadwiga Wichrowska1951K408Centrostal Toruń02:00:17
#40 140Piotr Żukowski1955M4040Święta Marta Warszawa02:02:48
#41 141Wojciech Radziejewski1953M4041Malta Poznań02:06:40
#42 142Marcin Bartz1982M1838UKS Filipides Trzemeszno02:08:33
#43 143Janusz Balcerzak1954M4042Nekla02:12:15
#44 144Andrzej Łuc1943M5017Gorzów Wielkopolski02:19:42
#45 145Michał Strzałkowski1949M5018KMP Siedlce02:21:59

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności