Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XX Maraton Wrocławski

Wyniki - 21 kwietnia 2002, Wrocław

Grupa zawodów :

Cityzen_ General
Msc
Rok
Kat
K
M
-
#1 601Eino Jutila1950M50110-580Mölln / Niemcy03:57:32
#2 602Dariusz Balewski1983M18137-581WKB Piast Wrocław03:57:35
#3 603Andrzej Jasnowski1953M40204-5822 Bat. Dow. Wrocław03:57:39
#4 604Juliusz Całyniuk1975M18138-583Wrocław03:57:46
#5 605Michael Kreuzer1972M30111-584Günzburg / Niemcy03:57:47
#6 606Bogusław Kisiel1958M40205-585Wiatr Tarnobrzeg03:57:49
#7 607Jan Musiewicz1956M40206-586Wrocław03:58:05
#8 608Karolina Okonek1976K18822-Wrocław03:58:06
#9 609Rafał Szymczyk1982M18139-587OSG Krosno Odrzańskie03:58:06
#10 610Zbigniew Kaczmarkiewicz1954M40207-588Kalisz03:58:13
#11 611Florian Prensena1982M18140-589Alfa Dach / Niemcy03:58:18
#12 612Leszek Szulc1977M18141-590Smętowo03:58:27
#13 613Karol Dziarnowski1970M30112-591Poznań03:58:35
#14 614Nikodem Grabowski1955M40208-592Wrocław03:58:46
#15 615Roman Nawrocki1960M40209-593Świdnica03:58:52
#16 616Tadeusz Latoszek1954M40210-594KKB Warszawa03:58:56
#17 617Jacek Bandurski1935M6021-595Triada Sopot03:59:07
#18 618Grzegorz Witkowski1959M40211-596Contract Warsawa03:59:13
#19 619Andrzej Kwiatkowski1973M18142-597Wrocław03:59:20
#20 620Wojciech Zacharewicz1980M18143-598WKB Meta Lubliniec03:59:23
#21 621Antoni Bernat1949M50111-599Puck03:59:25
#22 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !622Antoni Wisterowicz1930M702-600Triada Sopot03:59:29
#23 623Maciej Głowacki1959M40212-601WKB Piast Wrocław03:59:29
#24 624Krzysztof Marendziak1973M18144-602Pieńsk03:59:31
#25 625Paweł Kwintal1973M18145-603WKB Meta Lubliniec03:59:32
#26 626Piotr Zacharzewski1966M30113-604WKB Piast Wrocław03:59:45
#27 627Andrzej Szkodziński1959M40213-605Rekreacja Toruń03:59:54
#28 628Kazimierz Kresimon1950M50112-606Tczew04:00:36
#29 629Mieczysław Sawczyk1948M50113-607Łódź04:00:39
#30 630Zenon Korzeb1949M50114-608TKKF Eldora Gryfino04:00:44
#31 631Józef Binkowski1941M6022-609TKKF Piekary Śląskie04:01:06
#32 632Rafał Łysiak1974M18146-610TKKF Relaks Kalisz04:01:25
#33 633Piotr Chodorski1973M18147-611Wrocław04:01:36
#34 634Mariusz Jąderko1975M18148-612Monar Wrocław04:01:37
#35 635Zenon Bobryk1957M40214-613PCK Łosice04:02:12
#36 636Wiesław Łuksza1941M6023-614KKB Warszawa04:02:15
#37 637Witold Sitek1956M40215-615Fabryka Wagonów Ostrów Wlkp.04:02:26
#38 638Marcin Zienkiewicz1980M18149-616Mokry Dwór04:02:36
#39 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 639Helga Stemme1950K50323-Marathongruppe Rinteln / Niemcy04:02:49
#40 640Jarosław Dembiński1965M30114-617Maratonka Grajewo04:03:20
#41 641Robert Woźnica1964M30115-618WKB Meta Lubliniec04:03:33
#42 642Wiesław Bartkowicz1957M40216-619Głogów04:04:21
#43 643Eugeniusz Adamczewski1958M40217-620Wien / Austria04:04:30
#44 644Tadeusz Luszczymak1951M50115-621Energetyk Rybnik04:04:32
#45 645Jacek Szkrawan1968M30116-622WKB Piast Wrocław04:04:32
#46 646Zdzisław Hnatów1952M50116-623Jelenia Góra04:04:36
#47 647Edmund Pałasz1947M50117-624Stocznia Gdańska04:04:45
#48 648Leszek Naziemiec1974M18150-625Siemianowice04:05:05
#49 649Wiktor Parwanicki1944M50118-626Tupot Ustka04:05:24
#50 650Robert Zięba1972M30117-627Wrocław04:05:31
#51 651Irena Lasota1951K50424-Wałcz04:05:43
#52 652Piotr Żukowski1955M40218-628Św. Marta Warszawa04:06:03
#53 653Teresa Miotk1959K40825-Zorza Gdynia04:06:19
#54 654Wiktor Kuśmierek1945M50119-629WKB Meta Lubliniec04:06:41
#55 655Mariusz Krawiec1980M18151-630WSO Wrocław04:06:51
#56 656Szymon Marcinkowski1980M18152-631Kaczory04:06:51
#57 657Paweł Kopeć1975M18153-632Rzeszów04:06:55
#58 658Szymon Dreksler1953M40219-633BKB Maratończyk Brzeg04:06:56
#59 659Jacek Domański1941M6024-634WTT Wheeler04:07:12
#60 660Marek Sobczak1954M40220-635Mysłowice04:07:23
#61 661Jan Poniecki1946M50120-636Syców04:07:27
#62 662Remigiusz Joppek1966M30118-637KB Jogging Świnoujście04:07:36
#63 663Wojciech Wiśniewski1953M40221-638Góra Ślaska04:07:43
#64 664Wiesław Guziejewski1940M6025-639Włocławek04:07:47
#65 665Sebastian Grodecki1978M18154-640Wrocław04:08:00
#66 666Paweł Pipiorski1973M18155-641WKB Meta Lubliniec04:08:48
#67 667Paweł Grzesiak1973M18156-642Wrocław04:08:49
#68 668Krzysztof Kudła1954M40222-643JW 3290 Bydgoszcz04:09:01
#69 669Ewa Szmel1958K40926-KSBG Jelenia Góra04:09:06
#70 670Kazimierz Łopatka1935M6026-644Chorzów04:09:12
#71 671Georg Rollfing1943M50121-645BSV Holzhausen / Niemcy04:09:13
#72 672Sławomir Leszczyński1973M18157-646Warszawa04:09:29
#73 673Magdalena Dawidziak-Zielińska1971K30627-LKO Leszno04:09:59
#74 674Mirosław Wlekły1978M18158-647LKO Leszno04:10:00
#75 675Leszek Walczak1954M40223-648Amator Leszno04:10:00
#76 676Maciej Lewandowski1961M40224-649BKB Maratończyk Brzeg04:10:00
#77 677Marek Matelski1965M30119-650Wrocław04:10:08
#78 678Feliks Rogaliński1949M50122-651KB Kąty Wrocławskie04:10:10
#79 679Piotr Jakubczyk1975M18159-652Kędzierzyn-Koźle04:10:58
#80 680Michał Szkudlarek1933M6027-653Gryf Przysieka P.04:11:14
#81 681Wilhelm Fojcik1943M50123-654TKKF Ryfama Rybnik04:11:15
#82 682Eamone Mc Cann1967M30120-655Wrocław / Wielka Brytania04:11:18
#83 683Maciej Kiwerski1973M18160-656Maratończyk Sochaczew04:11:20
#84 684Piotr Maciejewski1953M40225-657TKKF Relaks Kalisz04:11:30
#85 685Florian Ulfik1948M50124-658WKB Meta Lubliniec04:11:51
#86 686Krzysztof Kosidło1973M18161-659WKB Meta Lubliniec04:12:59
#87 687Józef Żuk1940M6028-660WKB Wałbrzych04:13:18
#88 688Andrzej Podrez1965M30121-661WKB Piast Wrocław04:13:19
#89 689Henryk Maciejewski1940M6029-662SZWLA Stargard04:13:56
#90 690Zdzisław Karmelita1951M50125-663Łobzonka Wyrzysk04:14:35
#91 691Artur Kosiorowski1983M18162-664Monar Wrocław04:14:59
#92 692Ryszard Szymczak1943M50126-665KB Reebok Warszawa04:15:01
#93 693Zdzisław Karpiński1942M6030-666Wiatr Tarnobrzeg04:15:19
#94 694Paweł Kontny1944M50127-667Gliwice04:15:34
#95 695Paweł Ziober1977M18163-668WKTRI Wrocław04:15:45
#96 696Przemysław Serwatyński1970M30122-669Wołów04:15:47
#97 697Adam Wiśniewski1979M18164-670Monar Dębowiec04:16:04
#98 698Piotr Borkowski1967M30123-671M. Warszawski04:16:06
#99 699Stanisław Hejna1981M18165-672Wrocław04:16:17
#100 700Józef Uramowski1938M6031-673WKB Piast Wrocław04:16:32

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności