Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XXX Maraton Dębno

Wyniki - 13 kwietnia 2003, Debno

Grupa zawodów :

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Kat
-
#1 301SKIBA-Wodociagi ChojniceTroka JózefM-4011403:41:22
#2 302GdyniaFiechowski JanuszM-4011503:41:28
#3 303ŻoryWikłacz MarianM-505303:41:37
#4 304ToruńReda WaldemarM-505403:41:42
#5 305AKB KnurówSmyczek HenrykM-505503:41:51
#6 306Królewski Klub Biegacza WarszawaBieganowski RomanM-4011603:42:02
#7 307GrudziądzKamiński MirosławM-4011703:42:05
#8 308KPP SzczytnoWalerzak TomaszM-203103:42:26
#9 309AZS RadomKraska TadeuszM-505603:42:32
#10 310GKT MB Amator Gorzów WlkpMiłota KarolM-308803:42:37
#11 311ŁódźFeliński JarosławM-4011803:42:48
#12 312GłogówWalkowiak JózefM-505703:42:54
#13 313KB Maratończyk Zielona GóraBrzeziński BolesławM-505803:43:10
#14 314TKKF Kolejarz BydgoszczLenski MarcinM-308903:43:28
#15 315UKS Dragon Janowiec Wlkp.Mróz KatarzynaK-20503:43:46
#16 316WarszawaŻyciński JacekM-505903:43:53
#17 317Blizne ŁaszczyńskiegoPawłowski BogusławM-506003:44:00
#18 318GdańskSosnowski BolesławM-506103:44:07
#19 319WarkaWasilew ChristoM-506203:44:08
#20 320AZS-AWF WrocławSzlachetka BarbaraK-40403:44:09
#21 321SKIBA-Wodociągi ChojniceTrzebiatowski DariuszM-309003:44:09
#22 322SZWLA Stargard SzczecińskiBurdzy MieczysławM-506303:44:14
#23 323KrakówKozik LeszekM-4011903:44:36
#24 324JW 3290 BydgoszczRedlak TomaszM-203203:44:51
#25 325AKB SzczytnoZapadka ZygmuntM-506403:44:54
#26 326WKB Meta LubliniecRazik JacekM-309103:45:04
#27 327WarszawaSar JarosławM-4012003:45:20
#28 328LKS Spartan Grudynia WielkaKordyaczny KrzysztofM-506503:45:25
#29 329WKB Meta LubliniecKuśmierek WiktorM-506603:45:32
#30 330CychryWesołowski TomaszM-309203:45:37
#31 331KBZM ŁukówGuzek TadeuszM-4012103:45:50
#32 332TKKF Swarek SwarzędzSzajek BogdanM-506703:45:58
#33 333TKKF Swarek SwarzędzKończal AndrzejM-506803:46:32
#34 334AKB KnurówPłaszczyk MarianM-4012203:47:08
#35 335KB TKKF Promyk CiechanówGoszczyński JacekM-309303:47:11
#36 336Maraton-Mikita Ostrów WlkpSitek JarosławM-203303:47:16
#37 337Kcz.Pędziwiatr-GliwiceGrzesica PrzemysławM-309403:47:17
#38 338Kcz.Pędziwiatr-GliwiceDobosz KrzysztofM-309503:47:22
#39 339TKKF MPK PoznańBorowczyk MarianM-506903:47:42
#40 340Grodzisk WielkopolskiWojciechowski LechM-507003:47:51
#41 341ŚwinoujścieChrobak AndrzejM-4012303:48:04
#42 342CzłuchówPuszcz PiotrM-203403:48:13
#43 343POSiR Malta PoznańLewandowicz PiotrM-4012403:48:39
#44 344Kamień PomorskiWróblewski ZbigniewM-4012503:48:49
#45 345RajczaLach MariuszM-309603:49:58
#46 346GrucznoBentlejewski ZbigniewM-309703:50:00
#47 347AKM OlsztynSzutkowski SławomirM-4012603:50:14
#48 348SzczecinJachnik SabinaK-30503:50:22
#49 349KB Maratończyk SzczecinGumienny AndrzejM-4012703:50:22
#50 350UKS Dragon Janowiec Wlkp.Rokita JuliuszM-4012803:50:56
#51 351CychryWydra JózefM-507103:51:20
#52 352KB BraniceZagórski PawełM-309803:51:25
#53 353PyrzycePleszczuk PiotrM-309903:51:30
#54 354Królewski Klub Biegacza WarszawaLatoszek TadeuszM-4012903:51:36
#55 355WKB Meta LubliniecKordziński KazimierzM-4013003:51:40
#56 356Olimpia KołoSzymański ZdzisławM-507203:51:43
#57 357CSAiU ToruńKwiatkowski JacekM-3010003:51:45
#58 358WKB Meta LubliniecKarczmitowicz JacekM-3010103:51:54
#59 359NowogardBobrowski TomaszM-203503:52:03
#60 360Buderus Marathon Club Tarnowo PodgóNe Jurek StanisławM-4013103:52:07
#61 361Buderus Marathon Club Tarnowo PodgóNe Czyżniewski MarianM-507303:52:18
#62 362ChełmnoBętkowski KrzysztofM-4013203:52:24
#63 363BaczynaZdeb RafałM-203603:52:47
#64 364Królewski Klub Biegacza WarszawaHirszler ElżbietaK-40503:53:11
#65 365Buderus Marathon Club PoznańBilski JanM-507403:53:29
#66 366Buderus Marathon Club Tarnowo PodgóNe Kazimierski ZbigniewM-4013303:53:46
#67 367Goldtime PoliceKropidłowski WojciechM-3010203:53:54
#68 368AKB KnurówKachel KazimierzM-507503:54:11
#69 369UKS Filippides TrzemesznoSikorski EdmundM-507603:54:22
#70 370PoliceSkalska HenrykaK-40603:54:35
#71 371ToruńRybitwa MaciejM-203703:54:42
#72 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !372WarszawaOrzechowska DanutaK-50203:54:59
#73 373Marwit ToruńTrzymkowski SławomirM-3010303:55:15
#74 374WłocławekBielecki MichałM-203803:55:30
#75 375WrocławFilipowicz MarianM-507703:55:31
#76 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 376TKKF Beskidek Bielsko-BiałaBanasiak AlicjaK-50303:55:33
#77 377KGP WarszawaWaszkiewicz KrzysztofM-4013403:56:10
#78 378bieganie.pl WarszawaCiemski ZenonM-3010403:56:40
#79 379TKKF Kolejarz BydgoszczDrygalski DominikM-4013503:56:40
#80 380niezrzeszonySłobodzian ZygmuntM-4013603:56:49
#81 381ElblągPrzebieg AgnieszkaK-30603:56:56
#82 382ElblągZembrzuski ZdzisławM-60703:56:56
#83 383SkoczówWalczuk ArturM-203903:57:11
#84 384KB Jogging ŚwinoujścieOsielski JacekM-3010503:57:44
#85 385SZWLA StargardAdamczak KrzysztofM-4013703:57:58
#86 386KrokowaWenta FranciszekM-507803:58:02
#87 387LKO LesznoZielińska-Dawidziak MagdalenaK-30703:58:26
#88 388LKO LesznoDawidziak JarosławM-3010603:58:26
#89 389Biegusek ToruńAdamczyk ZbigniewM-4013803:58:54
#90 390Maraton-Mikita Ostrów WlkpOlejniczak WitoldM-507903:59:00
#91 391KB Tupot UstkaParwanicki WiktorM-508003:59:12
#92 392KB BranicePłotek KrzysztofM-508103:59:17
#93 393Buderus Marathon Club ToruńMusiałowski KazimierzM-508203:59:32
#94 394KB Reebok WarszawaRumin WiesławM-508303:59:40
#95 395Dziwni Biegacze SiemianowiceNaziemiec LeszekM-204003:59:42
#96 396UKS Dragon Janowiec Wlkp.Serafiński MirosławM-204103:59:49
#97 397PoliceStaniszewski HenrykM-508403:59:57
#98 398TKKF Maratończyk SzczecinWiśniewski CzesławM-508504:00:30
#99 399Olimpia KołoMajowski JanuszM-4013904:00:48
#100 400JW 3033 BydgoszczSkurzyński KrzysztofM-4014004:01:06

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności