Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XXII Maraton Wrocławski

Wyniki - 25 kwietnia 2004, Wrocław

Grupa zawodów :

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 201471Jastrzębski MariuszPOLŚroda Śląska1967M-353703:10:30
#2 2021133Samolewicz JanuszPOLHANDLOPEX Rzeszów1955M-452603:10:37
#3 203597Czerwiński AndrzejPOL56 PŚB1957M-452703:10:37Ż
#4 204363Georgi MichaelUSAPUNAHOU1952M-502003:10:41
#5 205719Ordyński JanuszPOLSkarżysko-Kam.1950M-502103:11:26
#6 206703Kwiatkowski JacekPOLCSAiU Toruń1965M-353803:11:35Ż
#7 2071250Folc RyszardPOLKB TKKF Jawor1957M-452803:11:44
#8 208851Lankauf WaldemarPOLR&M IZOP Krapkowice1961M-403303:11:45
#9 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 209438Ciuplys VytautasLTUMARATONAS1941M-60303:11:54
#10 210114Łazarek ZbigniewPOLPIAST Legnica1958M-452903:11:57
#11 2111272Misiek MarekPOLGłuchołazy1965M-353903:11:59
#12 2121027Miluk StanisławPOLJW41011962M-403403:12:01Ż
#13 2131205Korba PawełPOLSośniowice1979M-252903:12:01
#14 214583Kasperkowiak SebastianPOLZZS FLORIAN Gostyń1973M-303603:12:10
#15 215706Bodnar JanPOLCSAiU Toruń1956M-453003:12:27Ż
#16 216557Szymczyk RafałPOLNowa Sól1982M-201203:12:38
#17 2171309Pijanowski RobertPOLPieńsk1977M-253003:12:45
#18 218709Ziółkowski JacekPOLMINT Warszawa1966M-354003:13:06
#19 219729Łosyk MariuszPOLJW54301981M-201303:13:16Ż
#20 2201152Jezierski GrzegorzPOLPoznań1964M-403503:13:23
#21 221930Skowroński MariuszPOLRybnik1965M-354103:13:24
#22 222390Utnik RadosławPOLIX LO Wrocław1985M-201403:13:39
#23 2231129Szołucha TadeuszPOLTKKF Piekary Legnica1958M-453103:13:40
#24 225266Witkowski StanisławPOL40-latek Tychy1950M-502203:13:45
#25 2261151Ustrzycki BogusławPOLZRYW Namysłów1955M-453203:13:47
#26 2271324Szczerba PawełPOLJW23991980M-201603:13:49Ż
#27 228234Peisert TomaszPOLAZS UAM Poznań1984M-201703:13:52
#28 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !229994Jabłoński AndrzejPOLTONTOR Kalisz1936M-65103:14:00
#29 230697Skurzyński KrzysztofPOL2 KOP1956M-453303:14:15Ż
#30 231200Rudzki MarekPOLWKB PIAST Wrocław1964M-403603:14:20
#31 232386Mich ŁukaszPOLSokołowsko1985M-201803:14:36
#32 2331235Grzesica PrzemysławPOLKCz PĘDZIWIATR Gliwice1972M-303703:14:49
#33 2341072Trzymkowski SławomirPOLMARWIT Toruń1972M-303803:14:54
#34 2351173Eling ArturPOLRKT Rawicz1971M-303903:14:58
#35 236749Lewandowski ZenonPOLCiechanów KB TKKF PROMYK1952M-502303:14:58
#36 237573Słaboń GrzegorzPOLSosnowiec1982M-201903:15:02
#37 238990Zawada OlgierdPOLVICTORIA Żytno1975M-253103:15:05
#38 239449Bagvilas StanislovasLTUBEGIMAS1948M-55703:15:09
#39 2401191Bordych JacekPOLKożuchów ŚWIAT MARATOŃCZYKA1969M-354203:15:14
#40 2411237Walczak LeszekPOLAMATOR Leszno1954M-502403:15:21
#41 242881Gramont PatrykPOLKraków1976M-253203:15:21
#42 243214Kalenko GrzegorzPOLSzczecin- Załom1968M-354303:15:36
#43 2441011Koza KazimierzPOLJelenia Góra1956M-453403:15:38
#44 245882Kaczyński PiotrPOLWarszawa1975M-253303:15:42
#45 2461057Bukiel KrzysztofPOLMOSiR Kostrzyn n/O1961M-403703:15:44
#46 247684Sosnowski TomaszPOLUKS BIEGUS Wręczyca1977M-253403:15:50
#47 248244Seget EdwardPOLJW25681960M-403803:15:57Ż
#48 2491216Wypych RadosławPOLKB REEBOK Warszawa1969M-354403:16:03
#49 250739Wayda AdamPOLTC CHROBRY Głogów1968M-354503:16:06
#50 2511093Staniszewski ZygmuntPOLEKOBUD Grajewo1960M-403903:16:20
#51 252666Kaulins DainisLATLSC Riga1953M-502503:16:21
#52 2531080Rzechula SławomirPOLBielsko-Biała1964M-404003:16:35
#53 254966Pałys MarekPOLPrzemyśl1967M-354603:16:38
#54 255775Szkaradek AdamPOLRadziądz1978M-253503:16:46
#55 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !256632Mikołajczyk MartaPOLKB REEBOK Warszawa1948K-55103:16:54
#56 2571095Spławski JakubPOLŚLIMAK Bytków1977M-253603:16:56
#57 258280Jędrzejewski RomualdPOLChełm1966M-354703:17:11
#58 259495Raut WiesławPOLKOLEJARZ Bydgoszcz1948M-55803:17:15
#59 260768Konopka AndrzejPOLŁKB Łomża1967M-354803:17:20
#60 2611159Kaliszewski AdamPOLTKKF MPK Poznań1963M-404103:17:22
#61 262787Korczyński RajmundPOLCSAiU Toruń1963M-404203:17:37Ż
#62 263626Jachymek PiotrPOLBielsko-Biała1962M-404303:17:38
#63 264776Macugowski MariuszPOLCiechanów KB TKKF PROMYK1975M-253703:17:39
#64 265605Krupiński KrzysztofPOLWłocławek1976M-253803:17:43
#65 266213Zienkiewicz KazimierzPOLMPWiK Wrocław1951M-502603:17:45
#66 2671084Wojtasik JarosławPOLZłotów1965M-354903:17:49
#67 268209Sierakowski GrzegorzPOLWKB PIAST Wrocław1956M-453503:17:51
#68 269659Janiszewski KrzysztofPOLWKB PIAST Wrocław1973M-304003:18:00
#69 2701033Lebiedziński ZbigniewPOLZagórów1966M-355003:18:05
#70 2711219Dudka PiotrPOLBystrzyca Kł.1984M-202003:18:07
#71 272229Tyczyński PiotrPOLKS KROTOSZ Krotoszyn1965M-355103:18:11
#72 273169Mazur WacławPOLULKS PODLASIE Wołów1956M-453603:18:29
#73 2741155Lorek GrzegorzPOLUKS LO JEDYNKA Leszno1970M-304103:18:37
#74 2751264Rudewicz MariuszPOLZG Lubin1968M-355203:18:45
#75 276467Sucharski PiotrPOLVAMOS AMIGOS1972M-304203:18:50
#76 2771103Borucki KrystianPOLFILIPPIDES Trzemeszno1984M-202103:18:52
#77 2781259Magdziak AndrzejPOLLubin1961M-404403:18:58
#78 2791217Zając KrystianPOLRacibórz1978M-253903:18:59Ż
#79 2801214Mucha TomaszPOLPOCZTA POLSKA Kraków1977M-254003:19:02
#80 281857Szuszkiewicz JerzyPOLJUPITER Bełchatów1961M-404503:19:07
#81 282680Valdmanis VoldemarsLATLSC Riga1941M-60403:19:15
#82 283296Wira MirosławPOLWKB PIAST Wrocław1959M-453703:19:18
#83 2841149Mozoła WiesławPOLTKKF MPK Poznań1957M-453803:19:23
#84 285687Krcmarik ValdimirCZEENZO Żylina1954M-502703:19:25
#85 2861243Bartlewski LeszekPOLKB MARATOŃCZYK Z.Góra1960M-404603:19:36
#86 287120Wojnowski MichałPOLWąbrzeźno1984M-202203:19:36
#87 2881111Przybylski SławomirPOLZielona Góra1962M-404703:19:43
#88 2891124Walencik MarekPOLPionki1955M-453903:19:54
#89 290900Bedyk IreneuszPOLTKKF ORLEN Płock1957M-454003:19:58
#90 291584Wróblewski MaciejPOLKlub Maratoński UMK Toruń1968M-355303:19:59
#91 292825Kubetzki EugeniuszGERLandshut1960M-404803:20:08
#92 293507Kos TomaszPOLMilówka1979M-254103:20:09
#93 294167Svatoh FrantisekSVKVTJVU Presov1975M-254203:20:13Ż
#94 295609Wróblewski MieczysławPOLWKTRI Wrocław1956M-454103:20:27
#95 296564Macioł AndrzejPOLKKB DYSTANS Kraków1954M-502803:20:31
#96 2971166Koller IreneuszPOLGRYF Przysieka Pol.1958M-454203:20:32
#97 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2981075Reutovich IrinaRUSBALTYKA Kaliningrad1950K-50103:20:40
#98 299362Madaliński AdamPOLWrocław1980M-202303:20:52
#99 300754Jabłoński WaldemarPOLCiechanów KB TKKF PROMYK1959M-454303:21:15
#100 301631Jucha MariuszPOLKB ORZEŁ Milicz1979M-254303:21:21

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności