Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IV Cracovia Maraton

Wyniki - 7 maja 2005, Kraków

Grupa zawodów :

Cityzen_ General
Msc
Rok
Kat
-
#1 101Grzegorz Niwiński1958M4028Tupot Ustka03:15:25
#2 102Stanisław Małek1954M5017Visteon Praszka03:15:36
#3 103Sławomir Toporowski1962M4029Miński Klub Biegacza03:15:38
#4 104Waldemar Wicher1959M4030Witar Tarnobrzeg03:15:56
#5 105Zdzisław Piekarski1956M4031Opoczno03:16:05
#6 106Paul Lynton1958M4032Londyn/Wielka Brytania03:16:18
#7 107Leonard Kopijasz1951M5018Brzeszcze03:16:27
#8 108Józef Woźniak1951M5019KB Orientuz Warszawa03:16:33
#9 109Kazimierz Siudek1960M4033Kraków03:16:44
#10 110Frantisek Svaton1975M3030Kosice03:16:54
#11 111Marek Kaintz1969M3031Kosice03:17:06
#12 112Krzysztof Kubica1959M4034UM Bierń03:17:15
#13 113Leszek Rembiasz1955M5020Nowy Sącz03:17:24
#14 114Ryszard Gurgul1955M5021LUKS Groniczek03:17:27
#15 115Andrzej Moczek1960M4035Start Domena Bielsko-Biała03:17:29
#16 116Marcin Piętka1978M2024GOPR Beskidy03:17:31
#17 117Piotr Bańbura1979M2025AZS Łódź03:17:33
#18 118Jerzy Głos1952M5022Rybnik03:17:34
#19 119Roman Mirończuk1976M2026Nowy Sącz03:17:48
#20 120Guido Demeyere1954M5023Belgia03:18:02
#21 121Wiesław Chamera1957M4036Witar Tarnobrzeg03:18:09
#22 122Marek Misiek1965M4037Głuchołazy03:18:25
#23 123Sebastian Trznadel1981M2027Nowy Targ03:18:26
#24 124Christian Bernhard1981M2028Łódź03:18:53
#25 125Wojciech Dańda1976M2029Kraków03:19:12
#26 126Leszek Ziółkowski1985M2030Knurów03:19:12
#27 127Ivan Segal1971M3032Warszawa03:19:20
#28 128Czesław Wróbel1953M5024TKKF Hutnik Głogów03:19:57
#29 129Jan Czerniawski1952M5025Warszawa03:20:01
#30 130Dariusz Strychalski1975M3033Łapy03:20:02
#31 131Zenon Ciemski1965M4038AON Warszawa03:20:04
#32 132Grzegorz Starosta1979M2031Olkusz03:20:07
#33 133Ryszard Jałowiec1950M5026Olkusz03:20:07
#34 134Piotr Sałamaj1967M3034Maratończyk Szczecin03:20:18
#35 135Stanisław Mróz1950M5027Nowomag Nowy Sącz03:20:22
#36 136Jarosław Karwowski1970M3035KCz Pędziwiatr Gliwice03:20:29
#37 137Nicolas Duprey1983M2032Francja03:20:31
#38 138Jacek Bordych1969M3036Świat Maratończyka03:20:40
#39 139Viktor Fonfer1971M3037SK Tvrdosin/Słowacja03:20:54
#40 140Krzysztof Furman1962M4039Maków Podhalański03:21:00
#41 141Norbert Jachymczyk1978M2033KB MCKiS Jaworzno03:21:09
#42 142Maksymilian Godek1984M2034Orzesze03:21:15
#43 143Szymon Pyrć1973M3038Kraków03:21:20
#44 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !144Jerzy Tomecki1941M601Mysłowice03:21:25
#45 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !145Monika Ukleja1982K202Stal Ostrów03:21:28
#46 146Janusz Jagielak1957M4040Kraków03:21:30
#47 147Paweł Krawczyk1977M2035Kraków03:22:27
#48 148Artur Żelichowski1973M3039Kęty03:22:57
#49 149Bartosz Bryśkiewicz1981M2036Grupa Sportów Ekstremalnych03:23:06
#50 150Mikołaj Bolczyk1981M2037Grupa Sportów Ekstremalnych03:23:06
#51 151Michael Newbitt1946M5028Stamford/Wielka Brytania03:23:24
#52 152Edward Wiórek1962M4041Kraków03:23:29
#53 153Wacław Wilczyński1950M5029Kędzierzyn-Koźle03:23:30
#54 154Stanisław Jurek1956M4042Buderus03:23:45
#55 155Łukasz Gryboś1982M2038Stalowa Wola03:23:47
#56 156Tadeusz Sambak1969M3040Brzeszcze03:23:48
#57 157Erich Rinka1954M5030MKS Ostrava03:23:50
#58 158Wiesław Lorek1965M4043Stronie03:23:54
#59 159Lesław Zych1953M5031Witar Tarnobrzeg03:24:00
#60 160Dariusz Barnaś1977M2039Klub LKS Jaźwiny03:24:07
#61 161Krzysztof Szor1972M3041KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska03:24:09
#62 162Stanisław Witkowski1950M503240-latek Tychy03:24:13
#63 163Dariusz Tomaszewski1964M4044KKB Dystans Kraków03:24:14
#64 164Stanisław Filuś1965M4045biegajznami.pl03:24:17
#65 165Paweł Zwonek1969M3042Kraków03:24:23
#66 166Tomasz Głód1978M2040Bochnia03:24:24
#67 167Mirosław Wira1959M4046WKB Piast Wrocław03:24:25
#68 168Deltef Kohlsdorf1962M4047LG Neuruppin/Niemcy03:24:30
#69 169Dieter Nuernberg1952M5033Niemcy03:24:30
#70 170Krzysztof Drabik1973M3043Kraków03:24:37
#71 171Andrzej Frątczak1956M4048KTS Piskorzewie Kalisz03:24:38
#72 172Radosław Saran1985M2041Kraków03:24:46
#73 173Grzegorz Brudny1970M3044SITG KWK03:24:52
#74 174Jacek Wiśniewski1964M4049Witar Tarnobrzeg03:24:56
#75 175Curt Sandberg1951M5034Arlanda Marsta SK/Szwecja03:24:58
#76 176Tomasz Mucha1977M2042KKB Dystans/Poczta Polska03:25:05
#77 177Igor Wątek1971M3045Kielce03:25:06
#78 178Leszek Adamczyk1954M5035Chorzów03:25:18
#79 179Jan Paraniak1950M5036Szwecja03:25:23
#80 180Tomasz Lisius1964M4050Gdańsk03:25:31
#81 181Paweł Petelski1956M40517 Szpital MW Gdańsk03:25:42
#82 182Michał Nurzyński1969M3046Skarżysko-Kamienna03:25:45
#83 183Dariusz Andrzejak1967M3047Wrocław03:25:46
#84 184Gabriel Nepko1956M4052OAVD Kosice03:25:57
#85 185Zbigniew Nieckuła1957M4053KB Arturówek03:26:03
#86 186Robert Celiński1979M2043Byledobiec Anin03:26:12
#87 187Bożena Iskrzycka1971K304Przemyśl03:26:24
#88 188Andrzej Śliwiński1957M4054Miechów03:26:24
#89 189Gary Wade1958M4055Wielka Brytania03:26:25
#90 190Marek Gadajewski1971M3048sbbp.pl03:26:29
#91 191Roman Oskierko1961M4056Lubsko03:26:30
#92 192Vittoro Stangoni1960M4057Guerrieri Del Pavone/Włochy03:26:32
#93 193Elżbieta Chłap1971K305Katowice03:26:35
#94 194Witold Gorzkowski1964M4058KKB Dystans Kraków03:26:42
#95 195Adam Winczura1954M5037PTG Sokół Tarnów03:26:44
#96 196Jacek Spisak1969M3049Wadowice03:26:54
#97 197Arthur Brooks1952M5038Londyn/Wielka Brytania03:27:00
#98 198Tadeusz Motyka1955M5039UKS Kamesznica03:27:04
#99 199Dariusz Stempnik1963M4059Gdynia03:27:31
#100 200Józef Mika1960M4060KB Maniac Poznań03:27:35

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności