Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IV Cracovia Maraton

Wyniki - 7 maja 2005, Kraków

Grupa zawodów :

Msc
Rok
Kat
-
#1 201Marek Cepil1968M3050KCz Pędziwiatr Gliwice03:27:46
#2 202Jerzy Mączka1950M5040Kraków03:27:58
#3 203Stanisław Piaszczyk1962M4061Górki Wielkie03:27:59
#4 204Christopher Peterson1977M2044Kraków03:28:00
#5 205Grzegorz Antoniewski1973M3051Art. Profi Warszawa03:28:01
#6 206Janusz Fiechowski1958M4062Gdynia03:28:05
#7 207Chiara Giangrandi1972K306Włochy03:28:14
#8 208Hejrhi Nalivaiko1948M5041Meta-42/Białoruś03:28:19
#9 209Tomasz Bełch1983M2045Łężany03:28:30
#10 210Wojciech Czamara1982M2046Gorlice03:28:30
#11 211Piotr Ruciński1980M2047Krempna03:28:31
#12 212Zygmunt Brewczyński1958M4063Kraków03:28:52
#13 213Ireneusz Niewiarowski1953M5042Parlament Polska03:29:00
#14 214Sławomir Żółkowski1959M4064OTK Rzeźnik Warszawa03:29:11
#15 215Krzysztof Szwed1965M4065WKB Meta Lubliniec03:29:12
#16 216Robert Ciupek1969M3052KB MCKiS Jaworzno03:29:14
#17 217Andrzej Czerwiński1957M406656 pśb Inowrocław03:29:15
#18 218Paweł Rząsa1967M3053Kraków03:29:49
#19 219Donald Thieme1965M4067Warszawa03:29:53
#20 220Zbigniew Niewiadomski1952M5043Lubin03:29:58
#21 221Bogdan Kozubski1953M5044Pasat Końskie03:29:59
#22 222Marian Zielonka1955M5045Maraton Ostrów03:30:06
#23 223Zdenko Krasnay1972M3054IPA Koaice/Słowacja03:30:12
#24 224Leszek Kot1951M5046SMS Maratończyk Łęczna03:30:13
#25 225Jerzy Ciba1966M3055Buderus03:30:14
#26 226Andrzej Zawadzki1961M4068Kraków03:30:21
#27 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 227Ilona Banaszek1980K203Galeria03:30:31
#28 228Robert Zarzycki1961M4069UKS Olimpijczyk Kalisz Pom.03:30:33
#29 229Roman Asaevich1948M5047Meta-42/Białoruś03:30:34
#30 230Damian Markiewicz1978M2048Andrychów03:30:35
#31 231Andrzej Napierała1958M4070TKKF Hutnik Głogów03:30:35
#32 232Leon Stanoch1961M407116 bpd03:30:40
#33 233Ireneusz Bedyk1957M4072BOP TKKF Płock03:30:41
#34 234Patryk Gramont1976M2049Kraków03:30:45
#35 235Andrzej Chlebda1964M4073KKB Dystans Kraków03:30:49
#36 236Jerzy Plewniak1953M504840-latek Tychy03:31:05
#37 237Toby Smith1974M3056Chatham Kent/Wielka Brytania03:31:09
#38 238Vladimir Krcmarik1954M5049EVV Zilina/Słowacja03:31:19
#39 239Andrzej Gilarok1979M2050Kraków03:31:24
#40 240Łukasz Lubowicki1978M2051Tychy03:31:35
#41 241Barłomiej Bartosiewicz1966M3057Lesko03:31:35
#42 242Laurent Rossignol1966M3058Warszawa/Francja03:31:39
#43 243Eric Niepceron1961M4074Francja03:31:43
#44 244Leszek Styś1959M4075Buderus03:31:59
#45 245Marek Szeszko1964M4076KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska03:32:06
#46 246Jerzy Śliwiński1963M4077Bełchatów03:32:09
#47 247Charles Cowpe1979M2052Wielka Brytania03:32:23
#48 248Jerzy Talaga1959M4078Pcim03:32:26
#49 249Rafał Saniterniak1983M2053KKB Dystans Kraków03:32:53
#50 250Antoni Kamecki1955M5050ULKPS Panda Misie03:32:53
#51 251Damian Augustyniak1985M2054Zator03:33:06
#52 252Jerzy Chrześcijański1971M3059sbbp.pl03:33:14
#53 253Mateusz Nowak1983M2055www.figaro-bizuteria.pl03:33:19
#54 254Ryszard Wołoszyn1966M3060Bielsko-Biała03:33:30
#55 255Bogdan Susuł1974M3061Kraków03:33:33
#56 256Stanisław Miluk1962M4079WKB Meta Lubliniec03:33:33
#57 257Marcin Jurczak1980M2056Łężany03:33:53
#58 258Laszlo Pelle1971M3062Bedzin/Węgry03:33:56
#59 259Zbigniew Niewiadomski1965M4080WKB Meta Lubliniec03:33:57
#60 260Tomasz Frączek1969M3063Kraków03:34:02
#61 261Laurent Betting1969M3064Courbevoie/Francja03:34:13
#62 262Rafał Muldner1974M3065Kraków03:34:15
#63 263Jarosław Oleniak1974M3066Gedia Poland Nowa Sól03:34:17
#64 264Attila Pulai1968M3067Węgry03:34:19
#65 265Marek Przewoźnik1963M4081Brzeszcze03:34:21
#66 266Andrzej Kubiak1950M5051Rumia03:34:24
#67 267Michał Białoński1971M3068Gazeta Wyborcza/KKB Dystans03:34:25
#68 268Mirko Miklic1965M4082Lubljana/Słowenia03:34:38
#69 269Zbigniew Kazimierski1962M4083Buderus03:34:43
#70 270Jerzy Orlik1959M4084KCz Pędziwiatr Gliwce03:34:44
#71 271Ryszard Fiega1958M4085Maraton Gorlice03:34:46
#72 272Marek Figiel1971M3069KKB Dystans Kraków03:34:55
#73 273Leszek Jaroch1957M4086Przemyśl03:34:55
#74 274Tom Kelly1961M4087USA03:34:59
#75 275Michał Młynek1981M2057Kraków03:35:14
#76 276Eugeniusz Malicki1964M4088AON Warszawa03:35:22
#77 277Damian Basista1984M2058KKB Dystans Kraków03:35:25
#78 278Stanisław Giemza1951M5052Bielsko-Biała03:35:26
#79 279Vincenzo Monterosso1964M4089Włochy03:35:27
#80 280Artur Kijanka1968M3070Kraków03:35:49
#81 281Arkadiusz Kalinowski1971M3071Gdańsk03:35:51
#82 282Artur Smotryk1962M409040-latek Tychy03:35:55
#83 283Tomasz Kuliński1975M3072Katowice03:35:56
#84 284Wiesław Paluszkiewicz1957M409140-latek Tychy03:35:56
#85 285Kazimierz Kordziński1958M4092WKB Meta Lubliniec03:35:57
#86 286Robert Chmielewski1970M3073KB MCKiS Jaworzno03:36:04
#87 287Robert Bosek1973M3074Witar Tarnobrzeg03:36:22
#88 288Przemysław Frąs1977M205940-latek Tychy03:36:52
#89 289Oliver Lewin1975M3075Wielka Brytania03:36:56
#90 290Roman Krysiak1971M3076Warszawa03:37:03
#91 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !291Andrzej Starzyński1942M602KB Droga Warszawa03:37:05
#92 292Michał Cichy1973M3077Kraków03:37:09
#93 293Tomasz Małucha1976M2060Kraków03:37:20
#94 294Waldemar Chmiel1961M4093BOP TKKF Płock03:37:37
#95 295Tomasz Wojdyło1973M3078Kraków03:37:47
#96 296Marek Walencik1955M5053Pionki03:37:50
#97 297Michał Puchała1982M2061KKB Dystans Kraków03:37:51
#98 298Zygmunt Berdychowski1960M4094Nowy Sącz03:37:53
#99 299Tomasz Walerzak1980M2062Szczytno03:37:57
#100 300Edit Kiss1973K307Węgry03:38:00

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności