Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IV Cracovia Maraton

Wyniki - 7 maja 2005, Kraków

Grupa zawodów :

Msc
Rok
Kat
-
#1 501Georg Braun1960M40150Bielfield/Niemcy03:56:15
#2 502Konrad Monkenbusch1953M50100Bielfield/Niemcy03:56:15
#3 503Witold Olejniczak1949M50101Maraton Ostrów03:56:17
#4 504Mirosław Laskowski1969M30124Komarówka Podlaska03:56:23
#5 505Elio Benatti1946M50102Włochy03:56:23
#6 506Andrzej Przybyszewski1957M40151Olkusz03:56:29
#7 507Robert Gosiewski1977M20102Kraków03:56:33
#8 508Mirosław Rubiś1975M30125Pawonków03:56:39
#9 509Krzysztof Jelonek1979M20103Jaworzna03:56:42
#10 510Justyna Boczkowska1966K309Zakopane03:56:52
#11 511Zygmunt Wronicz1944M609Kraków03:56:58
#12 512Krzysztof Gondek1978M20104Przecław03:57:03
#13 513Tomasz Chwastek1981M20105Katowice03:57:12
#14 514Grzegorz Radomski1963M40152Lechici Zielonka03:57:18
#15 515Bogdan Piekarski1946M50103Drzewica03:57:19
#16 516Dariusz Pietras1970M30126Kędzierzyn-Koźle03:57:20
#17 517Attila Csicsman1961M40153Węgry03:57:22
#18 518Andrzej Kurek1955M50104Wołomin03:57:27
#19 519Leszek Kozik1957M40154Kraków03:57:31
#20 520Kamil Syguda1980M20106Kłobuck03:57:36
#21 521Krzysztof Kretek1975M30127Rybnik03:57:36
#22 522Wilhelm Haust1953M50105Ontario/Kanada03:57:51
#23 523Kazimierz Sławek1949M50106Witar Tarnobrzeg03:57:54
#24 524Andrzej Buba1975M30128WKB Meta Lubliniec03:57:58
#25 525Jerzy Szyller1949M50107Bielsko-Biała03:58:01
#26 526Walerian Sowiński1946M50108KCz Pędziwiatr Gliwice03:58:06
#27 527Andrzej Mrożek1954M50109KKB Dystans Kraków03:58:09
#28 528Filip Budweil1976M20107Kraków03:58:10
#29 529Paweł Łabno1980M20108Kraków03:58:11
#30 530Romuald Pietrosiuk1953M50110Międzyrzec Podlaski03:58:11
#31 531Susane Wiegank1960K406Niemcy03:58:18
#32 532Piotr Wojciechowski1965M40155biegajznami.pl03:58:19
#33 533Jacek Rudy1980M20109biegajznami.pl03:58:20
#34 534Wiesław Raut1948M50111biegajznami.pl03:58:20
#35 535Jacek Rachwalik1971M3012916 bpd03:58:22
#36 536Marek Krupiński1971M30130AZS AGH Kraków03:58:27
#37 537Jacek Karczmitowicz1970M30131WKB Meta Lubliniec03:58:32
#38 538Marek Babicz1959M40156Zielona Góra03:58:54
#39 539Robert Kulik1968M30132Tomaszów Lubelski03:59:03
#40 540Ryszard Bohdan1950M50112Zdzieszowice03:59:05
#41 541Rafał Konoplicki1973M30133Mogilany03:59:16
#42 542Andrzej Madej1955M40157KKB Dystans Kraków03:59:17
#43 543Tomasz Śliwa1980M20110Kozienice03:59:19
#44 544Stefan Kucz1956M40158KB Strzelec Strzebiń03:59:25
#45 545Anderas Hilberer1954M50113Ginnheimer/Niemcy03:59:26
#46 546Marcin Drabik1971M30134WKB Piast Wrocław03:59:30
#47 547Dariusz Bobrowski1964M40159KB Pułaski Warka03:59:30
#48 548David Farthing1965M40160Wielka Brytania03:59:34
#49 549Stanisław Bober1957M40161Mysłowice03:59:40
#50 550Janusz Stępniak1968M30135Amator Katowice03:59:49
#51 551Piotr Zawadka1979M20111Mysłakowice04:00:10
#52 552Paweł Michniewski1975M30136Zawiercie04:00:15
#53 553Wojciech Kopka1951M50114Kraków04:00:23
#54 554Grzegorz Witek1968M30137Świętochłowice04:00:25
#55 555Krzysztof Borucki1962M40162Kraków04:00:32
#56 556Bartosz Trojanowski1981M20112Świątniki Górne04:00:35
#57 557Andrzej Trojanowski1955M50115Świątniki Górne04:00:35
#58 558Krzysztof Kammer1978M20113Kraków04:00:42
#59 559Warren Drozario1957M40163Wielka Brytania04:00:42
#60 560Mirosław Kolonko1970M30138Chorzów04:00:45
#61 561Artur Gosiewski1970M30139WKS Kraków04:00:48
#62 562Grzegorz Rurka1963M40164Warszawa04:00:52
#63 563Rafał Białka1974M30140Kraków04:00:56
#64 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !564Michał Stadniczuk1930M701KB Zryw Namysłów04:01:06
#65 565Paweł Huczkowski1947M50116Kraków04:01:09
#66 566Janusz Bielczyński1961M40165Warszawa04:01:11
#67 567Douglas Shaw1951M50117Rzeszów04:01:15
#68 568Maciej Zatorski1983M20114Tomaszów Lubleski04:01:35
#69 569Paweł Talaga1971M30141Kraków04:01:54
#70 570Kazimierz Sedlak1952M50118KKB Dystans Kraków04:01:56
#71 571Wojciech Szkop1972M30142Częstochowa04:02:00
#72 572Michael Fryer1974M30143Bradford/Wielka Brytania04:02:10
#73 573Siegfried Schroeder1957M40166Herscheid/Niemcy04:02:37
#74 574Tomasz Poznański1980M20115Krosno04:02:39
#75 575Tomasz Grochowina1981M20116KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska04:02:55
#76 576Marcin Szczurek1972M30144Kraków04:02:55
#77 577Daria Ciupek1973K3010KB MCKiS Jaworzno04:03:00
#78 578Arthur Pitman1982M20117Australia04:03:17
#79 579Arkadiusz Nytko1981M20118Kraków04:03:27
#80 580Andrzej Naumienia1976M201196 BDSz Kraków04:03:44
#81 581Piotr Pawłowski1973M30145Kobiór04:03:51
#82 582Artur Skuratowicz1975M30146KKB Dystans Kraków04:03:51
#83 583Dariusz Tomaszewski1980M20120Chorzów04:04:17
#84 584Jarosław Staszczyk1979M20121Kraków04:04:18
#85 585Jarosław Cholewa1966M30147Amator Katowice04:04:27
#86 586Stanisław Marcinkiewicz1953M50119KB Huragan Wołomin04:04:34
#87 587Adam Gozdalski1985M20122AZS Radom04:04:36
#88 588Zbigniew Dąbrowa1969M30148RFM FM04:04:39
#89 589Beate Kallis1961K407Ginnheimer Frankfurt/Niemcy04:04:44
#90 590Sebastian Kucia1976M20123Młoszowa04:04:46
#91 591Tomasz Szałkowski1974M30149Lubiąż04:04:46
#92 592Barbara Beaumont1971K3011Kraków04:04:48
#93 593Robert Odo1965M40167Daleszyce04:04:53
#94 594Juliusz Piasecki1984M20124Racibórz04:04:55
#95 595Marcin Biniek1976M20125Gdańsk04:05:10
#96 596Krzysztof Hudyka1965M40168KSM Józefinka Katowice04:00:18
#97 597Krzysztof Armatys1983M20126KKB Dystans Kraków04:05:25
#98 598Ewa Węglarz1960K408KKB Dystans Kraków04:05:30
#99 599Rafał Zgierski1970M30150WKS Wawel04:05:33
#100 600Piotr Świeczkowski1978M20127KS Grom Kraków04:05:40

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności