Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IV Cracovia Maraton

Wyniki - 7 maja 2005, Kraków

Grupa zawodów :

Cityzen_ General
Msc
Rok
Kat
-
#1 601Vladimir Seginak1946M50120Marathon Club Kosice/Słowenia04:05:41
#2 602Marcin Duch1977M20128Salos Faustyna04:06:06
#3 603Adam Wojtunik1976M20129Kraków04:06:06
#4 604Przemysław Kuźma1960M40169Kraków04:06:08
#5 605Roman Kwiatkowski1960M40170Animus przy SU04:06:10
#6 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !606Georgina Little1945K601Londyn/Wielka Brytania04:06:16
#7 607Bartłomiej Kamiński1975M30151Auto Moto Ekspert Gniezno04:00:21
#8 608Halina Ciechanowska1973K3012Londyn/Wielka Brytania04:06:23
#9 609Lidia Czerwonka1980K205Kraków04:06:54
#10 610Piotr Helta1973M30152Boguszów-Gorce04:06:55
#11 611Krzysztof Bielański1977M20130Kraków04:06:56
#12 612Krzysztof Pilch1958M40171Kraków04:07:27
#13 613Jane Mcgrath1972K409Irlandia04:07:59
#14 614Zbigniew Gawor1958M40172KKB Dystans Kraków04:08:23
#15 615Eugeniusz Olkowski1954M50121TKKF Kolejarz Bydgoszcz04:08:36
#16 616Adrian Adamczyk1984M20131Torpedy i Rakiety Poznań04:08:57
#17 617Konrad Sarnecki1983M20132Busko Zdrój04:09:00
#18 618Andrzej Lewiński1982M20133LKS Orkan Radocza04:09:06
#19 619Jerzy Knapik1946M50122KKB Dystans Kraków04:09:08
#20 620Artur Kokoszka1976M20134Kraków04:09:09
#21 621David Major1965M40173Wielka Brytania04:09:11
#22 622Robert Raś1982M20135Ropczyce04:09:15
#23 623Marcin Pleti1974M30153Kraków04:09:18
#24 624Wojciech Pasek1959M40174AKB Pasat Końskie04:09:20
#25 625Jacek Raczyński1968M30154KTS Piskorzewie Kalisz04:09:25
#26 626Jan Nowak1956M40175KWK04:09:34
#27 627Tomasz Piórkowski1974M30155KKB Dystans Kraków04:09:35
#28 628Henryk Kaczmarek1957M40176WKB Skorpion04:09:46
#29 629Michał Podgórski1978M20136Warszawa04:09:52
#30 630Bogdan Guzik1966M30156Głowienka04:10:08
#31 631Paweł Markowicz1959M40177Tarnów04:10:13
#32 632Jacek Wagner1958M40178Białaczów04:10:25
#33 633Wojciech Kuśmirek1959M40179Gdańsk04:10:30
#34 634Włodzimierz Szymankiewicz1963M40180ADT Warszawa04:10:37
#35 635Marian Surowiec1950M50123LKS Milanów04:10:38
#36 636Gerard Śmiechowicz1970M30157Warszawa04:10:41
#37 637Krystian Krzykała1942M601040-latek Tychy04:10:43
#38 638Małgorzata Piątek1958K4010Żywiec04:11:07
#39 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !639Kazimierz Łopatka1935M702MOSiR Skałka Swiętochłowice04:11:07
#40 640Roman Pytel1964M40181WKB Meta Lubliniec04:11:09
#41 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 641Tadeusz Mayer1935M703Janów Lubelski04:11:33
#42 642Anna Zwierzyna1977K206MOS Katowice04:11:36
#43 643Jakub Badowski1985M20137Krynica-Zdrój04:11:47
#44 644Antoni Chytła1946M50124Kraków04:11:48
#45 645Szczepan Badowski1987M20138Krynica-Zdrój04:11:50
#46 646Mauro Ballista1949M50125Włochy04:11:55
#47 647Lesław Strzelecki1960M40182Premier Gliwice04:12:08
#48 648Janusz Sawicki1949M50126Nowy Targ04:12:08
#49 649Adam Szajda1946M50127Witar Tarnobrzeg04:12:12
#50 650Daniel Trzaskoś1977M20139Maraton Gorlice04:12:15
#51 651Maciej Burchardt1981M20140Kraków04:12:31
#52 652Rebecca Hollender1980K207USA04:12:40
#53 653Damian Irzyk1978M20141Nowy Sącz04:12:59
#54 654Marek Groch1957M40183Kraków04:13:04
#55 655Paweł Kostrzębski1964M40184sbbp.pl04:13:14
#56 656Tomasz Gorszko1979M20142Stary Sącz04:13:30
#57 657Andrzej Wiśniewski1957M40185KB PLL KOT04:13:39
#58 658Michael Atwell1965M40186Warszawa04:13:51
#59 659Marcin Malicki1975M30158Oświęcim04:14:06
#60 660Łukasz Bień1974M30159Tarnów04:14:33
#61 661Arkadiusz Krzeczkowski1973M30160AON Warszawa04:14:41
#62 662Mariusz Walendzewicz1982M20143Politechnika Śląska04:14:49
#63 663Paweł Stonarski1969M30161Kraków04:14:56
#64 664Mieczysław Garbień1947M50128Leńcze04:15:11
#65 665Krzysztof Kuraś1979M20144KKB Dystans Kraków04:15:20
#66 666Rafał Pliszka1974M30162Kraków04:15:48
#67 667Jacek Mesjasz1960M40187Bytom04:15:49
#68 668Paweł Jasienków1967M30163Kraków04:15:56
#69 669Urszula Pomykała1964K4011Tychy04:15:59
#70 670Krzysztof Kowalczyk1966M30164Chabówka04:16:03
#71 671Bartłomiej Ładyński1973M30165Warszawa04:16:19
#72 672Andrzej Łogiewa1951M50129KB Józefinka Katowice04:16:20
#73 673Marek Cielniaszek1978M20145Będzin04:16:39
#74 674Bernadeta Naleźniak1958K401240-latek Tychy04:16:48
#75 675Tomasz Świętek1974M3016640-latek Tychy04:16:48
#76 676Renata Pisarek1970K3013Kraków04:17:05
#77 677Jerzy Pawlik1950M50130Katowice04:17:11
#78 678Grzegorz Olszewski1985M20146Kraków04:17:19
#79 679Nikodem Kozub1964M40188KKB Dystans Kraków04:17:21
#80 680Krzysztof Szafraniec1970M30167KKB Dystans Kraków04:17:36
#81 681Łukasz Podolak1983M20147Kraków04:18:22
#82 682Michał Górski1984M20148Kraków04:18:22
#83 683Ryszard Kieroński1957M40189Katowice04:18:27
#84 684Wiesław Pastuszka1952M50131Iron Man Lubsko04:18:39
#85 685Piotr Waśniowski1976M20149KS Hejnał04:18:53
#86 686Jerzy Szwagrzyk1957M4090Kraków04:18:53
#87 687Michał Basiński1975M30168Kraków04:18:56
#88 688Agnieszka Kuś1976K208KKB Dystans Kraków04:19:00
#89 689Tomasz Kościński1952M50132Poznań04:19:02
#90 690Maciej Zabiegaj1963M40191KKB Dystans Kraków04:19:07
#91 691Janusz Niewielski1965M40192KKB Dystans Kraków04:19:08
#92 692Jan Stachow1929M704ZPS Spad04:19:16
#93 693Marek Młynarczyk1963M40193Limanowa04:19:44
#94 694Przemysław Kępczyński1983M20150Słupno04:20:06
#95 695Eugeniusz Walków1957M4019425 Dom Dziecka Klementynka04:20:22
#96 696Stanisław Stanuch1962M40195KKB Dystans Kraków04:20:41
#97 697Carol Paul1961K4013Fairlands Valley Spartans/GBR04:20:48
#98 698Barbo Paraniak1956K4014Szwecja04:20:59
#99 699Marcin Kabziński1985M20151Kraków04:21:07
#100 700Giuseppe Loi1972M30169Sassari/Włochy04:21:13

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności