Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Kowalewska Dyszka

Wyniki - 4 czerwca 2005, Kowalewo Pomorskie

Msc
Rok
Kat
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Leszek BiegałaPOLWKS "Zawisza" Bydgoszcz1978M-200:30:35
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Cleophas TiropKENWKS "Zawisza" Bydgoszcz1973M-300:30:42
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Reuben KwambaiKENWKS "Zawisza" Bydgoszcz1973M-300:31:02
#4 4Tomasz DrągPOL"Henkon" Chełmża1976M-200:31:14
#5 5Jarosław CzubaszekPOL"Olimpia" Grudziądz1975M-300:32:06
#6 6Klaudiusz KozłowskiPOL"Altom" Gniezno1971M-300:33:23
#7 7Krzysztof WłoczewskiPOLWłocławek1978M-200:33:43
#8 8Jacek CiełuszeckiPOLAKB Szczytno1977M-200:33:54
#9 9Tomasz SzajdaPOL"Altom" Gniezno1979M-200:34:12
#10 10Piotr JanowskiPOL"Henkon" Chełmża1964M-400:34:18
#11 11Dariusz WrzesińskiPOLTKKF "Rytm" Golub-Dobrzyń1980M-200:34:27
#12 12Piotr WarwasPOLWKS "Zawisza" Bydgoszcz1985M-200:34:32
#13 13Piotr SucheniaPOL"ENTRE.PL Team" Gdynia1980M-200:34:45
#14 14Piotr OlchawaPOLHenkon Chełmża1966M-300:34:50
#15 15Piotr ZienkiewiczPOLPasłęk1974M-300:35:01
#16 16Marek DzięgielewskiPOLKB im. P. Sękowskiego Płońsk1962M-400:35:11
#17 17Jacek KasperowiczPOLUKB "Maratończyk" Okonek1977M-200:35:40
#18 18Wojciech GillPOLWKS "Zawisza" Bydgoszcz1985M-200:36:17
#19 19Ryszard SchmidtPOL"HN Nowak" Bydgoszcz1968M-300:36:19
#20 20Robert KamińskiPOLHenkon Chełmża1972M-300:36:46
#21 21Sławomir SzumskiPOLTKKF "Rekreacja" Toruń1974M-300:37:11
#22 22Zdzisław KasperowiczPOLUKB "Maratończyk" Okonek1975M-300:37:14
#23 23Joanna ChmielPOLŁKS Łódź1969K-200:37:18
#24 24Michał GawrońskiPOLToruń1972M-300:37:21
#25 25Krzysztof GóralskiPOLLKS "Start" Brzozówka1964M-400:37:27
#26 26Krzysztof MalinowskiPOLOsie1964M-400:37:34
#27 27Eugeniusz SuchomskiPOLTKKF "Kolejarz" Bydgoszcz1957M-400:37:41
#28 28Lucyna PączekPOL"Agro-Kociewie" Starogard Gdański1976K-100:37:43
#29 29Piotr BętkowskiPOL"Biegusek" Toruń1987M-100:37:46
#30 30Marek CzukPOL"Pol-Necks" Toruń1953M-500:38:28
#31 31Mirosław ZębikPOLWDA Świecie1964M-400:38:29
#32 32Cezary RadowskiPOLTKKF "Kolejarz" Bydgoszcz1967M-300:38:33
#33 33Antoni GrymuzaPOLTKKF "Instalator-Pelikan" Szubin1954M-500:38:40
#34 34Michał KoziuraPOLNowy Dwór Gdański1985M-200:38:46
#35 35Wiesław SławińskiPOLGrudziądz1955M-500:38:48
#36 36Mariusz GołąbekPOLStarogard Gdański1962NPS00:38:50
#37 37Tomasz BaranowskiPOLTKKF "Kolejarz" Bydgoszcz1976M-200:39:00
#38 38Jacek SoińskiPOLKyokushin1971M-300:39:09
#39 39Mariusz TrzeciakPOLKM Łubianka1976M-200:39:16
#40 40Arkadiusz PiwońskiPOLLKS "Start" Brzozówka1973M-300:39:17
#41 41Grzegorz NogaPOLLKS "Pomorzanka" Skórcz1991M-100:39:23
#42 42Michał RosińskiPOLLKS "Start" Brzozówka1985NPS00:39:45
#43 43Jan BruchmanPOLStarogard Gdański1951M-500:39:49
#44 44Kamila PierzyńskaPOLKruszwica1982K-100:39:52
#45 45Zbigniew MiciakPOL"Golpasz Team"1959M-400:39:55
#46 46Janusz PaszkowskiPOLLKS Brodnica1956M-400:40:16
#47 47Agnieszka WiśniewskaPOLLKS "Promień" Kowalewo Pomorskie1982K-100:40:17
#48 48Bartłomiej PlutaPOL"Altom" Gniezno1986M-100:40:27
#49 49Jarosław WolskiPOLLKS "Pomorzanka" Skórcz1979M-200:40:38
#50 50Krzysztof ZasadaPOLMałe Pułkowo1978M-200:40:49
#51 51Marcin RygielskiPOLToruń1973M-300:41:04
#52 52Janusz MajcherPOL"Golpasz Team"1972M-300:41:07
#53 53Krzysztof BadowskiPOLBydgoszcz1962NPS00:41:07
#54 54Józef SzymańskiPOLLKS "Start" Brzozówka1955M-500:41:10
#55 55Andrzej WróbelPOL"Start" Poznań1965NPS00:41:18
#56 56Henryk WittPOLBrzozówka1941M-600:41:20
#57 57Bartosz NienartowiczPOLLKS "Start" Brzozówka1978M-200:41:21
#58 58Jarosław WillmaPOLTKKF "Kolejarz" Bydgoszcz1967M-300:41:26
#59 59Krzysztof AdamczykPOLKlub Maratoński UMK1986M-100:41:30
#60 60Rafał CiesiunPOLToruń1977M-200:41:38
#61 61Marek GorzyckiPOLTKKF "Rekreacja" Toruń1956M-400:41:42
#62 62Janusz TybuszewskiPOLLKS "Start" Brzozówka1957M-400:41:48
#63 63Karolina KorczyńskaPOL"Biegusek" Toruń1989K-100:41:58
#64 64Rajmund KorczyńskiPOL"Biegusek" Toruń1963M-400:42:07
#65 65Magdalena RaniszewskaPOLKlub Maratoński UMK1978K-100:42:12
#66 66Klaus MiggaPOLLKS "Promień" Kowalewo Pomorskie1960M-400:42:28
#67 67Mirosław KamińskiPOLGrudziądz1963M-400:42:29
#68 68Grzegorz WojciechowskiPOL"Pogoń" Mogilno1961M-400:42:46
#69 69Piotr GajewskiPOLToruń1958M-400:42:50
#70 70Krzysztof GerkaPOLPiskorczyn1957M-400:42:57
#71 71Zbigniew MagdziakPOL"Start" Poznań1969M-300:43:03
#72 72Piotr ChełmińskiPOLTKKF Chełmno1964M-400:43:07
#73 73Zbigniew WirkusPOLbiegajznami.pl1958M-400:43:14
#74 74Grzegorz OsieckiPOLLKS "Start" Brzozówka1951M-500:43:18
#75 75Hieronim RosiakPOLRyjewo1950M-500:43:20
#76 76Bogdan JoddaPOLWDA Świecie1963M-400:43:25
#77 77Krzysztof KoziuraPOLMalbork1961M-400:43:45
#78 78Ewa KowalskaPOL"Torec" Toruń1965K-200:43:53
#79 79Janusz LencPOLTKKF "Kolejarz" Bydgoszcz1953M-500:43:55
#80 80Andrzej SzwecPOL"Torec" Toruń1956M-400:44:00
#81 81Łukasz BudkaPOLGLKS "Skrwa" Skrwilno1988M-100:44:06
#82 82Andrzej JałochaPOLGrzywna1959M-400:44:06
#83 83Tomasz HęśPOL"Filippides" Trzemeszno1972M-300:44:16
#84 84Mariola KarpińskaPOLKowalewo Pomorskie1976K-100:44:20
#85 85Kazimierz LeśniewskiPOLWłocławek1942M-600:44:32
#86 86Marcin GajewskiPOLToruń1983M-200:44:47
#87 87Łukasz PrzybylskiPOLToruń1988M-100:45:02
#88 88Jan IgnasiakPOLIKS "Start" Zduńska Wola1956NPS00:45:03
#89 89Marcin PekowskiPOLGolub-Dobrzyń1987M-100:45:05
#90 90Adam SzymczykPOLWDA Świecie1948M-500:45:22
#91 91Edward UcińskiPOLTKKF "Instalator-Pelikan" Szubin1948M-500:45:30
#92 92Marlena CieplińskaPOLMlewo1985K-100:45:40
#93 93Paweł SzwecPOL"Torec" Toruń1980M-200:45:41
#94 94Jan AdamczykPOLGrudziądz1966M-300:45:50
#95 95Stanisław WilaryPOLGLKS "Skrwa" Skrwilno1960NPS00:46:01
#96 96Mateusz NeulitzPOLKM Łubianka1987M-100:46:17
#97 97Leszek MoczyńskiPOLTKKF "Kolejarz" Bydgoszcz1951M-500:46:20
#98 98Robert LangowskiPOLWudzyń1974M-300:46:34
#99 99Piotr MarunowskiPOLKlub Maratończyka Łubianka1989M-100:46:48
#100 100Adam KachniarzPOLKM Łubianka1989M-100:46:48

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności