Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

7 Poznań Maraton

Wyniki - 15 października 2006, Poznań

Grupa zawodów :

Msc
Nr
Rok
M
K
Kat
-
-
-
-
-
#1 302400Smelka Sławomir1970KrakówM26M-301202:40:1002:40:0500:36:114701:19:404301:53:0630
#2 10721460Ludwa Witold1961PoznańM26M-4515603:54:4003:53:5800:53:32141001:56:52135802:45:371261
#3 6101764Mróz Katarzyna1974Janowiec Wlkp.K26K-301103:35:1003:35:0800:46:3266301:43:1765902:27:54611
#4 21481716Milewicz Maciej1981PoznańM26M-2049305:26:4005:24:2801:13:23224402:36:43222103:42:442172
#5 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !312925Witulski Waldemar1960SosnówkaM27M-45102:40:5402:40:5200:35:584401:19:424901:53:0934
#6 10731048Kiewisz Wojciech1970PoznańM27M-3030803:54:4203:54:0600:54:39150601:59:47147702:48:441396
#7 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 6132697Talar Beata1964PobiedziskaK27K-40303:35:2203:34:4600:48:0288901:45:4085402:31:59798
#8 21492888Wilczak Bogdan1948LubskoM27M-5512705:26:4305:25:3400:57:21182702:19:00209103:34:562130
#9 32764Guzowski Dariusz1969TrzebielinoM28M-301302:41:0402:41:0400:34:413401:17:153401:51:0126
#10 10742632Szwankowski Hubert1978ChojniceM28M-2020203:54:4403:53:5700:54:37150201:54:20128402:42:011172
#11 215335Antoszewski Krzysztof1971PoznańM28M-3059305:27:5305:27:5000:59:22193502:23:45214403:38:122150
#12 623293Chłap Elżbieta1971KatowiceK28K-301203:35:5703:35:4100:46:1464401:44:0469402:30:16743
#13 332000Piechna Andrzej1969OjrzeńM29M-301402:41:0702:41:0500:35:043701:19:284101:53:1737
#14 10752945Wojciechowski Włodzimierz1946KońskieM29M-601603:54:4503:54:2300:46:2365201:45:3784802:37:25964
#15 2154551Fołda Piotr1959PoznańM29M-4525805:28:0705:27:1801:10:11224102:34:50221303:41:162165
#16 6431198Kowalska Ewa1965ToruńK29K-40403:36:3103:36:1200:46:5669201:42:1861202:27:34597
#17 34438Domińczak Patryk1985ŁowiczM30M-201402:41:5802:41:5600:34:042901:15:263001:48:4623
#18 10763058Zdun Zdzisław1948BogatyniaM30M-556603:54:4903:54:3300:44:2550201:42:1660902:32:35823
#19 21551641Matysik Zbigniew1949OpoleM30M-5512805:28:0705:27:0401:10:10224002:34:50221403:41:152164
#20 651867Janowska Magdalena1976KatowiceK30K-301303:37:0003:36:4700:47:4175901:45:1377702:30:27753
#21 352696Tabaka Marek1979GłubczyceM31M-201502:42:0402:41:5900:35:584501:19:515201:54:0343
#22 10771628Matosek Piotr1967GdyniaM31M-3030903:54:5203:54:1300:55:52158702:00:19156702:48:351390
#23 21561153Koralewski Sebastian1974PoznańM31M-3059405:28:1605:27:0301:08:57223502:30:55219803:42:092169
#24 7372470Starczewska Natalia1978OpoleK31K-201103:40:5503:40:4500:45:0254601:41:3758702:28:31629
#25 7682059Pobiedzińska Joanna1968WrocławK32K-301403:42:0803:42:0100:46:2765601:46:2889102:34:25885
#26 371099Kochanek Dariusz1976KaliszM32M-301502:42:2202:42:1900:36:395901:21:265801:55:4650
#27 10782430Sokołowicz Paweł1979PoznańM32M-2020303:54:5703:54:2300:54:30149601:57:53141302:46:411293
#28 21582172Ratajczyk Patryk1987OsięcinyM32M-2049405:28:2105:27:5000:55:54159702:14:18197403:28:052086
#29 382863Wiatr Tomasz1974PoznańM33M-301602:42:2502:42:2300:36:396001:21:286101:55:4649
#30 8062355Skalska Henryka1962PoliceK33K-40503:43:1203:42:5100:48:0590801:46:1687802:32:33822
#31 1079790Hoffmann Marcin1986PoznańM33M-2020403:54:5703:54:1600:55:56161601:59:58151302:48:031349
#32 2159755Gumiński Przemysław1973BiedruskoM33M-3059505:28:2105:27:1901:06:11220902:28:17218803:36:512144
#33 391138Koń Piotr1978PrzedbórzM34M-201602:42:5502:42:5200:35:183801:18:583901:53:1840
#34 10801845Nowakowski Jacek1971BrzegM34M-3031003:54:5803:54:4000:48:1893501:46:1988102:34:10879
#35 835298Chmielowiec Anna1975KB Galeria WarszawaK34K-301503:43:5003:43:1600:50:13107201:49:44101102:36:02923
#36 21601379Langiewicz Marcin1978SzamotułyM34M-2049505:28:2705:27:1301:01:02198702:13:05193603:28:112087
#37 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !401777Musiał Adam1958Krzyż Wlkp.M35M-45202:43:2302:43:2200:35:314001:18:584001:53:0833
#38 1081744Grzeszczuk Wojciech1961WarszawaM35M-4515703:55:0503:54:4600:52:18134001:56:36135002:46:461297
#39 8523128Stranc-Walewska Monika1976PoznańK35K-301603:44:1003:44:0600:47:5782701:46:2288302:34:25883
#40 21613179Żyłkowski Rufin1983ToruńM35M-2049605:29:2805:29:28---
#41 412147Racinowski Sylwester1974BydgoszczM36M-301702:43:4602:43:4400:36:546401:21:286201:55:4548
#42 1082599Gałuszka Marcin1986KuślinM36M-2020503:55:1103:54:4900:50:55112201:51:50110202:38:28999
#43 8582163Rakieć Karolina1979KaliszK36K-201203:44:1303:43:4700:50:57113201:52:12113702:39:231051
#44 2162327Ciesielczyk Michał1986PoznańM36M-2049705:29:4105:29:2300:53:13139002:19:12209903:30:552103
#45 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !422990Adamowski Andrzej1964KostrzynoM37M-40202:43:4902:43:4800:34:403301:17:153301:51:0228
#46 1083590Gajewski Marek1962GrębocinM37M-4014903:55:1103:54:2400:51:40130501:52:13114302:39:241059
#47 862522Erdmańczyk Anna1978LuzinoK37K-201303:44:2103:43:5600:50:50111501:52:03111402:39:121035
#48 21632450Spychalski Tadeusz1960ToruńM37M-4525905:29:5105:28:2501:05:21219402:29:07219403:42:202171
#49 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !43318Cichończuk Antoni1949GdyniaM38M-55102:43:5502:43:5300:35:574301:19:425001:54:2445
#50 10841936Palich Tomasz1967KrakówM38M-3031103:55:1303:54:2500:54:40150901:55:35131902:44:401237
#51 8702503Stołowska Aurelia1962ElblągK38K-40603:44:3203:44:2200:49:38103601:50:46106302:38:501020
#52 21651946Andrzejewski Michał1985WłocławekM38M-2049805:30:1305:29:1701:01:15207402:22:19213503:35:582135
#53 452801Walczak Mariusz1975WejherowoM39M-301802:44:3302:44:2800:38:2410501:23:187401:57:2259
#54 10852746Tyborowski Józef1945ŁomżaM39M-601703:55:1303:54:3400:50:40110301:52:23122202:40:341130
#55 21641551Majeryk Edward1949JasieńM39M-5512905:30:1305:29:1001:03:22215902:24:51215803:36:202141
#56 8921626Matlewska Marzena1970ElblągK39K-301703:45:1903:45:1400:51:08124901:52:15117602:38:561023
#57 461804Neugebauer Erich1968Czechy-KarvinaM40M-301902:44:4202:44:3900:36:566601:22:496901:57:2258
#58 10862594Sznek Artur1972JerzykowoM40M-3031203:55:1403:54:5100:48:0087001:46:2588402:36:51947
#59 2166299Chmielowiec Maciej1966PoznańM40M-4024305:30:2505:29:2401:07:52223002:34:22221003:45:332182
#60 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !894918Juchta-Szyport Wiesława1961ElblągK40K-45103:45:2703:44:5900:53:38142101:54:22128602:40:281125
#61 482001Piechna Włodzimierz1970OjrzeńM41M-302002:45:0802:45:0500:35:384101:20:465601:56:0052
#62 10872548Szajerka Tadeusz1950ZłotnikiM41M-556703:55:1403:54:3800:53:01138401:55:47133102:44:291228
#63 21671217Kozłowski Rafał1984PoznańM41M-2049905:30:2705:29:1400:58:46190902:26:42216903:48:282185
#64 8981729Mizera Agnieszka1969WrocławK41K-301803:45:4903:45:3300:45:3457801:42:3562302:28:56648
#65 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 493309Vasilenko Mikhail1966Rosja-M42M-40302:45:5502:45:5200:36:576801:22:046401:56:3556
#66 10881186Kotowicz Andrzej1960PoznańM42M-4515803:55:1603:54:0600:56:04169702:00:55159902:47:591339
#67 21682736Truchanowicz Adam1970SłupskM42M-3059605:30:4705:29:5201:02:17213402:19:46211303:30:202096
#68 9262420Baczewska Renata1970WałbrzychK42K-301903:46:5703:46:2700:51:08125001:52:09112202:39:251074
#69 502687Świecak Robert1980MiastkówM43M-201702:45:5602:45:5400:37:327701:22:356601:56:3557
#70 10891251Król Jacek1968KoszalinM43M-3031303:55:1803:54:1900:50:58115101:53:56127402:42:231178
#71 21691165Korzeb Zenon1949GryfinoM43M-5513005:30:5105:29:5401:01:14205702:16:35205103:35:392132
#72 99354Balcerzak Iwona1986ZberkiK43K-201403:50:5703:50:3200:48:0087401:47:1493302:37:03953
#73 10012915Witek Ewa1975WarszawaK44K-302003:51:2103:50:5500:51:01119201:51:26109202:39:231047
#74 51683Góralski Krzysztof1964ToruńM44M-40402:45:5802:45:5500:37:227501:22:356501:57:3360
#75 1091786Hildebrandt Marian1954LuzinoM44M-5012703:55:2403:54:5800:50:50111701:52:03111502:39:121033
#76 217065Baranek Marian1952ŚwiebodzinM44M-5023105:31:0105:29:5801:04:04218102:27:36217403:44:412178
#77 1037217Bromberek Mirosława1964Murowana GoślinaK45K-40703:53:1703:53:0500:48:3795901:50:19103502:40:351131
#78 52688Górny Krzysztof1978KaliszM45M-201802:46:2202:46:2000:36:395801:21:275901:55:4651
#79 1093901Jeziak Waldemar1970PoznańM45M-3031403:55:3003:54:3400:56:03169202:00:53159802:49:441424
#80 21711505Łuksza Wiesław1941WarszawaM45M-652405:31:2605:31:2301:00:40197302:24:24214803:38:412155
#81 1041355Czarnul Sylwia1975KiszewoK46K-302103:53:3103:53:2600:46:0963801:48:3698402:39:081030
#82 539Walewski Przemysław1967PoznańM46M-302102:46:3002:46:2900:35:313901:18:583801:53:1739
#83 1094250Bugajny Paweł1963PoznańM46M-4015003:55:3303:55:0900:49:48104901:50:42106102:39:241061
#84 21723318Witczak Grzegorz1970PoznańM46M-3059705:31:3505:30:2300:58:56192402:15:09203603:36:182140
#85 543363Gawroński Artur1964KAMIENNA GÓRAM47M-40502:47:0602:45:1200:36:255701:20:445501:54:3146
#86 10902275Rzeszótko Marzena1965Bielsko-BiałaK47K-40803:55:1903:55:1000:49:59106101:53:02125202:44:241224
#87 10952765Urbańczyk Ggrzegorz1987KrerowoM47M-2020603:55:3503:55:1200:49:16100501:49:17100102:37:35976
#88 21732264Rylski Leszek1955SiemianowiceM47M-5023205:32:2905:31:2201:09:20223802:35:05221603:45:262181
#89 551147Koper Zbigniew1963JanówM48M-40602:47:1702:47:1000:36:125401:19:424801:54:0644
#90 10923045Zanato Nathalie1964PuszczykowoK48K-40903:55:2703:54:5100:49:26102701:49:0699502:39:461107
#91 10962699Talik Jan1952Bielsko-BiałaM48M-5012803:55:3603:55:1600:49:31103201:50:27104502:41:011141
#92 21741235Krawiec Dominik1988Krosno k/MosinyM48M-2050005:32:3805:31:5301:06:04220302:28:08217903:36:032136
#93 562445Spaliński Piotr1968OławaM49M-302202:47:2702:47:2400:36:115101:20:055401:55:2847
#94 10971793Anaszewicz Jacek1979WarszawaM49M-2020703:55:3903:54:5400:55:56161101:59:53149302:48:011341
#95 1120172Boczkowska Justyna1966ZakopaneK49K-401003:56:1103:55:3700:53:44143101:57:57141602:47:471331
#96 2175820Iwoła Wojciech1988SwarzędzM49M-2050105:32:3905:31:5301:06:05220402:28:11218203:36:052138
#97 571144Kopeć Łukasz1980ToruńM50M-201902:47:5902:47:5700:35:033501:18:583701:53:1738
#98 10981479Łącki Wojciech1956GnieznoM50M-5012903:55:3903:55:1400:50:32109201:52:40123602:41:391163
#99 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !11471979Pawłowska Jolanta1959WarszawaK50K-45203:56:4703:56:1100:54:28149001:59:39146702:48:331387
#100 21762510Stróżyński Dawid1986KoziegłowyM50M-2050205:32:5905:31:5901:01:11203402:14:46202803:41:182166

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności