Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XVIII Bieg Niepodległości

Wyniki - 11 listopada 2006, Warszawa

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
K
M
5
Km
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !121Wójcik Rafał1974M-1Fart Kielce00:15:05100:30:1000:30:10
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !24Tiamczyk Władimir1976M-2BIAŁORUŚ00:15:06200:30:3700:30:3700:00:27
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 339Sowa Arkadiusz1979M-3WKS Oleśniczanka00:15:07300:31:1100:31:1100:01:01
#4 423Giżyński Mariusz1981M-4KB Sporting Międzyzdroje00:15:08400:31:1500:31:1500:01:05
#5 522Snochowski Rafał1983M-5Wawel Kraków00:15:43500:31:4000:31:4000:01:30
#6 6680Kufel Marcin1979M-6ENTRE.PL TEAM Magdalenka00:15:43700:31:4500:31:4500:01:35
#7 736Draczyński Adam1976M-7Wojskowy Klub Sportowy "Oleśniczanka"00:15:43600:31:5300:31:5300:01:43
#8 82892Poczwardowski Kamil1984M-8AZS AWF Warszawa00:15:58800:32:1600:32:1600:02:06
#9 91861Smalec Michał1980M-9Ełk00:16:161000:32:5200:32:4900:02:42
#10 101126Dobrowolski Emil1986M-1000:16:161100:33:0000:33:0000:02:50
#11 112740Nożycki Dariusz1980M-1100:16:331200:34:1100:34:1000:04:01
#12 121701Zienkiewicz Wojciech1984M-12Klub Sportowy UKL 8 POLICE00:16:541500:34:2400:34:2400:04:14
#13 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1326Bąk Justyna1974K1-NKS Namysłów00:17:141800:34:2800:34:2700:04:18
#14 1445Grzegorzewski Marcin1978M-13Niedoradz00:16:371300:34:3600:34:3600:04:26
#15 151605Góźdź Michał1977M-1400:17:051600:34:3700:34:3600:04:27
#16 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1627Gruca Dorota1970K2-00:17:142000:34:3800:34:3700:04:28
#17 171863Świeciak Robert1980M-15Miastów Kościelny00:17:152100:34:3900:34:3800:04:29
#18 1828Gębara Rafał1985M-16Herbalife Team00:16:541400:34:3900:34:3800:04:29
#19 19681Kęciek Marcin1985M-1700:17:152200:34:4700:34:4700:04:37
#20 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 2025Paradowska Renata1970K3-K.S.PIASECZNO00:17:141900:34:5600:34:5600:04:46
#21 212800Kostrzewski Jarosław1976M-1800:17:141700:35:0800:35:0800:04:58
#22 221110Marchewka Jan1962M-1900:17:222400:35:3200:35:3200:05:22
#23 231711Celiński Adam1964M-2000:17:242700:35:3300:35:3300:05:23
#24 24919Drabczyk Szymon1960M-2100:17:302900:35:3400:35:3400:05:24
#25 25150Polak Sebastian1980M-2200:17:323100:35:3500:35:3200:05:25
#26 26771Podlipny Marek1974M-23LW Bogdanka00:17:242600:35:3800:35:3800:05:28
#27 271881Starzyński Wojciech1971M-2400:17:252800:35:4100:35:3700:05:31
#28 282745Bób Łukasz1982M-25Dzierżoniów00:17:252800:35:4700:35:4700:05:37
#29 291500Zasadziński Radosław-M-26AMD00:17:192300:35:4700:35:4400:05:37
#30 302661Pośnik Mateusz-M-27Uczniowski Klub Sportowy "V" Łomianki00:17:433600:35:5000:35:4800:05:40
#31 312465Wasilewski Dominik-M-2800:17:353500:35:5200:35:5100:05:42
#32 3212Lasecki Kazimierz1958M-29Action00:17:343200:35:5400:35:5400:05:44
#33 331812Łubowski Tomasz1968M-3000:17:353400:35:5800:35:5500:05:48
#34 341327Antropik Renata1979K4-00:17:232500:36:0500:36:0400:05:55
#35 352694Bieniecki Jarosław1979M-31OTK RZEŹNIK00:17:443800:36:0500:36:0600:05:55
#36 363Korzeniowski Robert1969M-32TVP Sport00:17:443700:36:1800:36:1600:06:08
#37 371916Rajzer Krzysztof1973M-33ENTRE.PL TEAM Magdalenka00:17:443900:36:2000:36:1800:06:10
#38 382474Celinski Aleksander1984M-3400:17:454000:36:2200:36:2000:06:12
#39 391493Wojcieski Tomasz1971M-35Action S.A.00:17:313000:36:2700:36:2600:06:17
#40 40481Glinka Krzysztof1964M-3600:18:004200:36:3700:36:3600:06:27
#41 411329Lewandowski Marcin1979M-3700:17:564100:36:4100:36:4200:06:31
#42 42683Badurek Maciej1988M-3800:18:204700:36:4100:35:5500:06:31
#43 431624Zawadzak Zbigniew1962M-3900:18:224900:36:5100:36:0500:06:41
#44 441593Gipsiak Andrzej1957M-40Lotos Jabłonna00:18:224800:37:1800:37:1800:07:08
#45 452663Staszak Krzysztof-M-41Uczniowski Klub Sportowy "V" Łomianki00:18:194500:37:2200:37:1900:07:12
#46 461254Wróblewski Filip1975M-4200:18:355000:37:2600:37:2000:07:16
#47 472667Kacer Michał-M-4300:17:353300:37:3500:37:2900:07:25
#48 482380Bieniecki Mirosław1975M-4400:18:124400:37:3600:37:3300:07:26
#49 492668Kotowski Piotr-M-4500:18:204600:37:3800:37:3500:07:28
#50 501810Sakowicz Irena1976K5-MKS Juvenia Białystok00:18:395400:37:4100:37:4000:07:31
#51 511650Wilkowski Mirosław1964M-4600:18:546400:37:4600:36:4900:07:36
#52 521938Gall Rafał-M-4700:18:355100:37:4900:37:4600:07:39
#53 532931Ząbczyński Dominik-M-4800:18:445800:37:5500:37:5000:07:45
#54 541509Szynal Paweł1973M-49KB Huragan Wołomin00:18:365300:37:5700:37:5100:07:47
#55 551134Siepietowski Piotr1969M-5000:18:395500:38:0000:37:5500:07:50
#56 561952Banaszek Adam-M-5100:18:074300:38:0200:38:0100:07:52
#57 571799Gabrych Łukasz1985M-5200:18:405600:38:0700:38:0100:07:57
#58 582588Kiecal Andrzej1971M-53F.E.Z. SA Siemianowice00:18:516200:38:1300:38:1100:08:03
#59 591684Górecki Marcin1970M-5400:18:506100:38:1500:38:0900:08:05
#60 602132Postek Adam-M-5500:18:526300:38:1700:38:1200:08:07
#61 611858Polński Piotr-M-5600:19:057100:38:2000:38:2000:08:10
#62 622506Kiesze Tadusz1956M-5700:19:046900:38:2700:38:2700:08:17
#63 631132Kiljan Hubert1981M-5800:18:425700:38:2700:38:2500:08:17
#64 642115Bednarczyk Bartosz1976M-5900:19:047000:38:2800:38:2200:08:18
#65 651212Witek Konrad1974M-6000:19:077200:38:2900:38:0100:08:19
#66 662033Nowosielski Łukasz1982M-61Team Herbalife00:19:328900:38:2900:38:2700:08:19
#67 672666Janczarek Michał-M-6200:19:328900:38:3300:38:3000:08:23
#68 682122Siebold Jeff1978M-6300:19:177800:38:3500:38:2100:08:25
#69 692652Gawlikowski Krzysztof-M-64Uczniowski Klub Sportowy "V" Łomianki00:19:016500:38:3800:38:2700:08:28
#70 70870Sawicki Piotr1974M-6500:18:365200:38:4000:38:3800:08:30
#71 712753Rożnowski Dariusz1970M-6600:19:288200:38:4300:38:2700:08:33
#72 722771Sztelmach Piotr1986M-6700:19:399700:38:4400:38:4100:08:34
#73 732575Przybysz Krzysztof1969M-68POCZTA POLSKA Warszawa00:18:455900:38:4600:38:4500:08:36
#74 741569Matczak Bartosz-M-6900:19:339100:38:4800:38:3300:08:38
#75 75151Madrach Piotr1983M-7000:18:476000:38:4900:38:4600:08:39
#76 762554Głembski Daniel-M-7100:19:046700:38:5600:38:5100:08:46
#77 772665Betcher Rafał-M-72Uczniowski Klub Sportowy "V" Łomianki00:19:157500:38:5700:38:5400:08:47
#78 782937Szychowski Mateusz-M-7300:19:409900:38:5900:38:1300:08:49
#79 791183Ofiara Andrzej1976M-7400:19:278100:39:0000:38:5600:08:50
#80 802209Dobrzański Bartosz-M-7500:19:117400:39:0200:39:0200:08:52
#81 812552Lipiec Sebastian-M-7600:20:0612000:39:0300:38:2100:08:53
#82 821222Derezińska Magdalena1981K6-00:19:046600:39:0500:38:2300:08:55
#83 832763Mieszanek Tadeusz1935M-7700:19:107300:39:1300:39:1300:09:03
#84 841302Damański Bartłomiej1975M-7800:20:1212300:39:1500:38:5400:09:05
#85 852042Pietrzak Andrzej-M-7900:19:167600:39:1900:39:1700:09:09
#86 86970Karczewski Sylwester1959M-8000:19:046800:39:2100:39:2100:09:11
#87 872632Andrzejewski Sławomir-M-8100:19:298500:39:2200:39:1800:09:12
#88 881754Koczwara Jakub1981M-8200:19:339200:39:2300:39:0800:09:13
#89 892786Tomalski Robert1970M-83WKB Meta Lubliniec00:19:288300:39:2500:39:0700:09:15
#90 901731Boczar Mariusz1971M-84TP S.A.00:20:1912900:39:2600:38:3700:09:16
#91 912837Dymek Stanisław1954M-85DELTA TRIATHLON Płock00:19:298400:39:2700:39:2200:09:17
#92 922589Rodzik Piotr1980M-86KKL Fart Kielce00:19:318700:39:2800:39:2300:09:18
#93 93581Piątek Bogdan1953M-8700:19:247900:39:3100:39:1500:09:21
#94 941312Uczkiewicz Jarosław1975M-8800:20:5518000:39:3200:37:5900:09:22
#95 951901Osowiecki Krzysztof1972M-8900:19:268000:39:3400:39:3200:09:24
#96 962200Deres Damian-M-9000:19:4010000:39:4100:38:5500:09:31
#97 971932Sabadasz Tomasz1975M-9100:19:4910800:39:4100:39:2800:09:31
#98 982015Gadzina Wojciech1982M-9200:19:5711200:39:4700:39:2500:09:37
#99 991583Cybula Sebastian-M-93-00:39:4800:39:4800:09:38
#100 1002794Zimny Emanuel1981M-9400:20:3714600:39:5200:38:3800:09:42

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności