Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

34 Maraton Dębno

Wyniki - 15 kwietnia 2007, Dębno

Grupa zawodów :

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
-
-
#1 3128890Ciesielski Zbigniew1973M-30KPP Gryfino01:42:3522603:59:10
#2 1895944Parkitny Tomasz1968M-30KPP KOŁBUCK01:42:4123203:34:26
#3 1675514Młodziejewski Krzysztof1970M-30KPP Kołobrzeg01:43:5826003:30:33
#4 39912743Palacz Mariusz1966M-40KPP KŁOBUCK01:44:3426304:28:13
#5 37311872Buliński Grzegorz1967M-40KPP ŚREM01:53:1335704:17:27
#6 55979Cebula Bogdan1961M-40KPP Sztum01:25:146402:59:06
#7 10510431Matusik Janusz1955M-50KPP w Wałczu01:29:228603:16:07
#8 813187Piotrowski Artur1971M-30KPP Żuromin01:28:366703:09:18
#9 15522292Grzybała Andrzej1953M-50KR-B "EKO" Łomża01:33:4912303:27:40
#10 40014298Tyborowski Józef1945M-60+KR-B \"EKO\" Łomża01:53:1335804:28:47
#11 35295132Występek Piotr1970M-30Kraków01:49:5832604:07:46
#12 28459227Wenta Franciszek1951M-50Krokowa01:42:3823003:53:26
#13 305560Saraceń Aleksandra1977K-30KRP WARSZAWA VII01:59:0840703:58:00
#14 --412Musiał Adam1958M-40Krzyż-
#15 27082144Szczypkowski Hieronim1959M-40KS Maraton Ostrów01:47:5530803:50:23
#16 32869143Olejniczak Witold1949M-50KS Maraton Ostrów Wlkp.01:47:5530904:03:14
#17 13016145Zielonka Marian1955M-50KS Maraton Ostrów Wlkp.01:35:0614103:23:18
#18 36578300Frątczak Andrzej1956M-50KTS Kalisz Supermaraton02:01:4541804:11:46
#19 19933294Frontczak Marek1952M-50KTS Kalisz Supermaraton01:43:0123903:35:43
#20 28389296Kurzajczyk Mariusz1965M-40KTS Kalisz Supermaraton01:44:4727203:53:20
#21 27283302Rzepecki Robert1963M-40KTS Kalisz Supermaraton Winiary01:44:4827403:50:41
#22 39183149Kujawiński Cezary1955M-50KTS Piskorzewie Kalisz01:51:1834204:25:44
#23 15723234Zadorożny Zdzisław1953M-50KWB Turów Zgorzelec01:42:0921703:27:59
#24 712661Olewiński Dariusz1976M-30KWP Bydgoszcz01:24:335603:04:47
#25 35311163Malarski Mariusz1962M-40KWP BYDGOSZCZ01:54:0536804:08:06
#26 1384778Radtke Marcin1976M-30KWP Bydgoszcz01:38:4818403:24:19
#27 1413676Majka Marek1965M-40KWP Bydgoszcz01:39:0819103:24:42
#28 42513277Bętkowski Krzysztof1961M-40KWP Bydgoszcz02:06:2844404:41:49
#29 642459Miketa Janusz1969M-30KWP Katowice01:29:168303:03:06
#30 3407256Wizner Czesław1954M-50KWP Katowice01:56:1738704:05:22
#31 37411958Pabian Marek1960M-40KWP Katowice01:48:3131304:18:15
#32 1986055Walczuk Artur1974M-30KWP Katowice01:46:3629403:35:40
#33 2778753Szaton Marian1960M-40KWP KATOWICE01:45:4028603:52:28
#34 2899191Haliński Henryk1966M-40KWP KIELCE01:43:2724603:54:39
#35 16648Misiewicz Jacek1968M-30KWP Olsztyn01:16:111902:37:13
#36 331241Cichorek Dariusz1972M-30KWP Poznań01:18:062902:47:02
#37 33410466Juszczak Zbigniew1965M-40KWP POZNAŃ02:01:5642404:05:01
#38 882374Czwojdrak Michał1981M-20KWP POZNAŃ01:35:4715103:10:41
#39 3507489Górny Marek1955M-50KWP Poznań01:47:2530504:07:24
#40 982167Maciejewski Wojciech1963M-40KWP POZNAŃ01:34:2612903:14:36
#41 13142439Banaszak Paweł1971M-30KWP Poznań01:36:2816203:23:28
#42 1493868Nowicki Mirosław1962M-40KWP Poznań01:40:1520403:26:28
#43 1943469Haupt Krzysztof1978M-20KWP POZNAŃ01:49:3732303:35:08
#44 2417073Rusiecki Tomasz1977M-30KWP Poznań01:53:1135603:44:40
#45 34710986Wiśniewski Jacek1964M-40KWP Rzeszów01:36:1315704:06:41
#46 632342Nieckarz Piotr1968M-30KWP Wrocław01:29:167903:02:38
#47 1763375Hajtko Piotr1986M-20KWP Wrocław01:38:3118203:31:50
#48 20834462Lembowicz Marek1955M-50KZ "Woda" Połczyn Zdrój01:43:1524303:38:10
#49 --8Piotraschke Paweł1979M-20LKB Braci Petk Lębork/SP Słupsk-
#50 41216232Skiba Eugeniusz1946M-60+LKB Gorzów Wlkp.01:53:3136204:31:59
#51 13545445Prozorowski Wiesław1968M-30LKO LESZNO01:43:3424703:24:12
#52 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 128345Gawryś Czesław1947M-60+LKS Iskra Jaszkowo-emeryt Duszni01:39:1519603:22:21
#53 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1124Drwal Piotr1973M-30LKS Jantar Ustka01:08:231302:26:29
#54 721330Kulbaczyński Jan1962M-40LKS Kodeń01:29:549103:05:06
#55 9536432Matuszczyk Sławomir1972M-30LKS MISTRAL Mirosławiec01:29:157803:14:27
#56 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 29339Lewandowska Agnieszka1984K-20LKS Promień Kowalewo Pom.01:20:023602:44:13
#57 1097Miereczko Maciej1979M-20LKS Vectra Włocławek01:08:231202:24:08
#58 25376343Rozenberg Sławomir1965M-40LKS Zantyr Sztum01:43:0424003:46:49
#59 30765112Fledderus Thijs1956M-50loopgroep Papendal-NEDERLANDE01:47:0530003:58:20
#60 25779110Leeflang Marc1965M-40Loopservice.NL ARNHEM-NEDERL01:37:4417703:47:25
#61 --137Karras Hans -Jürgen1961M-40LTSV Forst 1990 e.V.-
#62 31097134Górski Stefan1965M-40Lubelski W ęgiel-Łęczna01:44:1826203:58:47
#63 14619364Szałowski Andrzej1953M-50Lublin01:33:1211903:25:36
#64 2815894Pastuszka Wiesław1952M-50Lubsko01:54:4137303:53:14
#65 536286Gurgul Ryszard1955M-50LUKS Groniczek Bielsko-Biała01:24:055102:58:21
#66 405105252Waliduda Jarosław1972M-30Lupus Oleśnica02:06:2744204:30:40
#67 3010119Podlipny Marek1974M-30LW Bogdanka01:20:163802:45:45
#68 15942274Iwanicki Władysław1959M-40LW Bogdanka S.A.01:36:2816103:28:33
#69 17828279Kot Leszek1951M-50LW Bogdanka S.S01:36:4016603:31:59
#70 37210247Dudziak Andzej1947M-60+LW Bogdanka/SMS Maratończyk01:51:4234404:17:14
#71 15051158Polcyn Czesław1976M-30LZS Czarnków01:32:3211103:26:47
#72 24748471Salmanowicz Zdzisław1951M-50LZWLA Zielona Góra01:39:5319903:45:21
#73 34894335Woźny Andrzej1968M-30MALBORK01:52:2935004:06:57
#74 18657100Janiszewski Mieczyslaw1960M-40Maratończyk Team Szczecin01:41:5221503:33:28
#75 33010285Dembinski Jaroslaw1965M-40Maratonka Grajewo01:42:2322504:04:41
#76 7621430Owczaruk Tomasz1978M-20Marynarka Wojenna Świnoujście01:29:037303:06:11
#77 8717429Andrzejewski Piotr1959M-40Marynarka Wojenna Świnoujście01:32:0010703:10:21
#78 17247372Adamik Jan1959M-40MC 201:36:2716003:31:17
#79 12331374Buchajewicz Andrzej1966M-40MC KWADRAT01:34:1712603:19:47
#80 37097114Pluciński Paweł1975M-30Mieszkowice01:51:0834004:14:45
#81 34173363Grabiański Marian1952M-50Mikołów01:56:1538604:05:22
#82 16927151Gacek Andrzej1953M-50MKN Muszyna01:37:4117603:30:55
#83 1211426Dziekoński Tadeusz1950M-50MKS "Juvenia" Białystok01:34:4313303:19:17
#84 320101185Koperski Jan1958M-40MKS "Święc"Sławno01:50:2933104:01:25
#85 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1252186Telesiewicz Henryk1947M-60+MKS "Święc"Sławno01:30:389703:21:06
#86 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 69338Sakowicz Irena1976K-30MKS Juvenia Białystok01:25:566503:04:24
#87 29962461Langiewicz Jacek1957M-50MKS POLICE01:45:0528003:57:16
#88 3115129Augustyniak Krzysztof1981M-20MKS Płetval Polkowice01:21:144402:46:47
#89 363114345Abucewicz Waldemar1959M-40MKS Władysławowo02:00:3341604:11:32
#90 1914346Sojka Franciszek1942M-60+MKS Władysławowo01:42:1522003:34:42
#91 17750330Chełmiński Piotr1964M-40MLKS Nadwiślanin Chełmno01:39:0819203:31:53
#92 12415366Wawruszczak Zdzisław1956M-50MUKS "OLIMPIJCZYK" MIESZKOW01:34:4713603:19:51
#93 5920192Eling Artur1971M-30MUKS Kadet Rawicz01:24:325402:59:48
#94 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !112Ochal Paweł1981M-20MUKS Roszak Solec Kujawski01:06:51102:15:31
#95 14048105Kozioł Bogusław1970M-30MUKS \"OLIMPIJCZYK\" MIESZKO01:34:4713703:24:29
#96 364115120Dzikowski Ryszard1959M-40Murowana Goślina01:50:5333804:11:39
#97 3914136Kawczyński Arkadiusz1973M-30Myśla Dargomyśl01:16:352402:51:16
#98 12240224Żmijewski Grzegorz1973M-30Nadleśnictwo Miłomłyn - Służba Leś01:29:147703:19:30
#99 3468123Bloemzaad Anthonius1945M-60+NEDERLANDEN01:59:2341104:06:34
#100 35675108Ellenbroek Michael1953M-50NEDERLANDEN01:49:3732404:10:27

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności