Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

34 Maraton Dębno

Wyniki - 15 kwietnia 2007, Dębno

Grupa zawodów :

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
-
-
#1 26781249Mamcarz Jarosław1967M-40Tczew01:37:2817403:49:14
#2 12933417Urbaniak Andrzej1959M-40TKKF "Skalny" Fordon01:37:3617503:23:15
#3 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2551283Banasiak Alicja1952K-50TKKF Beskidek Bielsko-Biała01:50:3233303:47:17
#4 --211Żółtowski Jacek1970M-30TKKF BOP Płock-
#5 14531202Kozlowski Marcin1982M-20TKKF Przylesie Koszalin01:47:2230403:25:23
#6 3211196Zaborski Ryszard1971M-30TKKF Przylesie Koszalin-orkiestra01:21:144302:46:59
#7 33210365Antczak Mirosław1959M-40TKKF Relaks Kalisz/KWP Poznań02:02:3842804:05:01
#8 3674267Sikorska Grażyna1961K-40TKKF RUN 42 Bobolice01:55:1338304:13:26
#9 19559270Sikorski Witold1961M-40TKKF RUN 42 Bobolice01:38:1117903:35:08
#10 38812207Szymański Zdzisław1944M-60+TKKF Sokół Koło01:57:1339004:23:05
#11 13935197Litwa Leszek1959M-40TKKF Sokół Koło01:34:5613903:24:25
#12 26153208Łaszkiewicz Tadeusz1956M-50TKKF Sokół Koło01:50:0632703:48:28
#13 2384174Szczygielska Edyta1976K-30TKKF Sławno01:57:2439403:44:28
#14 27956326Skurzyński Krzysztof1956M-50TKKF \"ORZEŁ\" BYDGOSZCZ01:51:0433903:52:59
#15 11038312Piwoński Arkadiusz1973M-30Truchcik Łubianka01:33:4412203:17:25
#16 42052205Zając Tomasz1986M-20TRUCHT Skierniewice01:57:2239204:35:50
#17 29385266Lampka Robert1968M-30Tulce01:51:4234303:56:07
#18 1122634Niwiński Grzegorz1958M-40Tupot Ustka01:32:4711203:17:43
#19 --169Sirotin Yevgen1969M-30UKRAINA-
#20 --170Bagiński Alieksandr1977M-30UKRAINA-
#21 --177Hołownicki Aleksandr1974M-30UKRAINA-
#22 --11Rojewski Przemysław1975M-30UKS Ekonomik-Maratończyk-
#23 5618278Zienkiewicz Piotr1974M-30UKS GIMPAS Pasłęk01:29:579302:59:14
#24 612219Sierpiński Dariusz1975M-30UKS GIMPAS Pasłęk01:21:044003:00:36
#25 21336322Rosół Zbigniew1956M-50Urząd Gminy Międzyrzecz01:42:3722903:38:56
#26 30364191Kacprowski Tadeusz1951M-50Warszawa01:46:4429703:57:32
#27 40315261Orzechowski Mieczysław1946M-60+Warszawa02:09:5045204:29:36
#28 17046251Jurkiewicz Jan1962M-40Warszawa01:41:4621403:31:04
#29 --340Żukowski Piotr1955M-50Warszawa-
#30 398104463Redutko Jarosław1972M-30Wałcz01:45:3528504:27:47
#31 30696181Dobosz Grzegorz1961M-40WKB META LUBLINIEC01:58:0140003:58:00
#32 9089Ruta Tadeusz1950M-50WKB META Lubliniec01:32:5211403:12:32
#33 38181182Terlecki Józef1954M-50WKB Meta Lubliniec02:03:1942904:19:37
#34 21727Gniła Rafał1976M-30WKB META LUBLINIEC01:16:122202:39:17
#35 10222353Wira Mirosław1959M-40WKB Piast Wrocław01:30:269603:15:04
#36 42718297Turek Rudolf1941M-60+WKB Wałbrzych02:09:0645004:43:54
#37 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !281329Cichończuk Antoni1949M-50WKS Flota Gdynia01:20:153702:43:52
#38 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !225Szost Henryk1982M-20WKS Oleśniczanka Oleśnica Śl.01:06:51202:15:57
#39 337106109Sanderman Antonie1961M-40WOLFHEZE-NEDERLANDEN02:01:5542104:05:02
#40 36879443Walkowiak Andrzej1957M-50Wołczkowo/k.Szczecina01:55:0137904:13:30
#41 3096392Mizera Agnieszka1969K-30Wroclaw01:49:3032103:58:47
#42 415107344Kotarski Dariusz1976M-30Wroclaw02:04:5343504:33:43
#43 21437395Krzemiński Marek1954M-50Wroclaw01:39:5420203:39:00
#44 21840456Adamski Wojciech1950M-50Wroclaw01:43:2624503:39:38
#45 3338305Kita Beata1971K-30WROCŁAW02:01:5542304:05:01
#46 11327310Grzegorek Janusz1961M-40Września01:32:5111303:17:47
#47 15340152Radziejewski Zenon1961M-40Września01:30:119403:27:32
#48 380121441Binkowski Waldemar1963M-40Wschowa01:54:0036704:19:23
#49 33645222Potorski Przemysław1985M-20WSOWLąd WROCŁAW01:48:4031404:05:01
#50 39649220Kowalski Tomasz1986M-20WSOWLąd Wrocław01:38:4218304:26:28
#51 21035221Uściłowski Krystian1986M-20WSOWLąd WROCŁAW01:43:1124103:38:22
#52 27686219Krauze Tomasz1967M-40WSOWLąd Wrocław01:42:3923103:52:25
#53 40450332Urbańczyk Grzegorz1987M-20WSPiA01:46:5629904:30:00
#54 41851394Horała Piotr1984M-20www.biegajznami.pl02:03:5943404:34:34
#55 10027334Strzałka Robert1982M-20www.biegajznami.pl Bydgoszcz01:35:1714503:14:43
#56 43795245Raut Wiesław1948M-50www.biegajznami.pl Bydgoszcz-04:50:32
#57 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2882228Hajduk Elżbieta1965K-40Władysławowo01:55:0138003:54:33
#58 9435347Stefanowski Janusz1973M-30Władysławowo01:28:366803:14:08
#59 32167204Wysłouch Andrzej1954M-50Włocławek01:49:4032504:01:37
#60 44597214Grzelak Marian1953M-50Włocławek02:11:2845404:59:01
#61 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 403356Swoboda Marek1964M-40ZAKŁADY KOKSOWNICZE WAŁB01:22:184702:51:38
#62 14750200Kalenko Grzegorz1968M-30Załom Szczecin01:33:0711803:25:38
#63 23772338Czuchwicki Wacław1958M-40Zbąszyń01:48:4831503:44:14
#64 8016435Kowalczuk Grzegorz1967M-40ZESPÓŁ SZKÓŁ W TUCZNIE01:29:559203:07:53
#65 12741231Mroczkowski Krystian1974M-30Zgorzelec01:42:0721603:21:48
#66 355112470Pawłowski Andrezj1958M-40ZIELONA GÓRA01:55:0338104:09:52
#67 402128447Ludwa Witold1961M-40Zielone Gepardy01:58:1340204:29:29
#68 11111303Piątek Bogdan1953M-50Zielonka01:30:439803:17:39
#69 393125331Urbańczyk Ksawery1959M-40Zimin01:54:3337104:26:00
#70 384100218Kasperkowiak Sebastian1973M-30ZZS 'FLORIAN" - GOSTYŃ01:36:1415804:20:35
#71 7514323Sawicki Eligiusz1963M-40Złotów01:31:2310303:06:02
#72 11539153Strychalski Dariusz1975M-30Łapy01:39:0118703:18:26
#73 2266835Gruntkowski Artur1969M-30Łódź01:41:3021303:41:47

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności