Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

34 Maraton Dębno

Wyniki - 15 kwietnia 2007, Dębno

Grupa zawodów :

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
-
-
#1 27380201Król Jacek1968M-30biegajznami.pl01:50:3433403:51:37
#2 14531202Kozlowski Marcin1982M-20TKKF Przylesie Koszalin01:47:2230403:25:23
#3 22971203Chajdas Włodzimierz1965M-40Baszta Uniejów01:47:5530703:42:11
#4 32167204Wysłouch Andrzej1954M-50Włocławek01:49:4032504:01:37
#5 42052205Zając Tomasz1986M-20TRUCHT Skierniewice01:57:2239204:35:50
#6 29794206Siudowski Sławomir1967M-40Klub Wysokogórski Toruń01:53:3136303:56:52
#7 38812207Szymański Zdzisław1944M-60+TKKF Sokół Koło01:57:1339004:23:05
#8 26153208Łaszkiewicz Tadeusz1956M-50TKKF Sokół Koło01:50:0632703:48:28
#9 4218209Giżyński Przemysław1979M-20BOP TKKF Płock01:16:362502:52:17
#10 26955210Wydra Stanislaw1950M-50Pomorzanin Cychry01:43:4325003:50:00
#11 --211Żółtowski Jacek1970M-30TKKF BOP Płock-
#12 23143212Stańczak Edmund1953M-50BOP TKKF PŁOCK01:32:5611603:42:31
#13 5810213Wojtasik Jarosław1965M-40niestowarzyszony01:32:5311502:59:20
#14 44597214Grzelak Marian1953M-50Włocławek02:11:2845404:59:01
#15 10729215Stańczak Marcin1979M-20BOP Tkkf Płock01:39:1019403:16:57
#16 29183216Napieracz Mirosław1973M-30Grupa Biegowa 42,19501:57:3839803:54:55
#17 11729217Rusakiewicz Marek1964M-40Gorzów Wlkp01:33:5912503:18:50
#18 384100218Kasperkowiak Sebastian1973M-30ZZS 'FLORIAN" - GOSTYŃ01:36:1415804:20:35
#19 27686219Krauze Tomasz1967M-40WSOWLąd Wrocław01:42:3923103:52:25
#20 39649220Kowalski Tomasz1986M-20WSOWLąd Wrocław01:38:4218304:26:28
#21 21035221Uściłowski Krystian1986M-20WSOWLąd WROCŁAW01:43:1124103:38:22
#22 33645222Potorski Przemysław1985M-20WSOWLąd WROCŁAW01:48:4031404:05:01
#23 41917223Majcher Marian1946M-60+Dębno02:01:5742504:35:38
#24 12240224Żmijewski Grzegorz1973M-30Nadleśnictwo Miłomłyn - Służba Leś01:29:147703:19:30
#25 19760225Niemiec Eugeniusz1964M-40SKLA M&S Słupsk01:46:2128903:35:39
#26 2825226Murański Józef1945M-60+Borowion Jastarnia01:36:5116803:53:18
#27 28459227Wenta Franciszek1951M-50Krokowa01:42:3823003:53:26
#28 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2882228Hajduk Elżbieta1965K-40Władysławowo01:55:0138003:54:33
#29 228229Elwart Roman1972M-30Puck01:18:353102:39:23
#30 435113230Nanaszko Robert1970M-30Jastrzębia Góra02:06:3444504:49:17
#31 12741231Mroczkowski Krystian1974M-30Zgorzelec01:42:0721603:21:48
#32 41216232Skiba Eugeniusz1946M-60+LKB Gorzów Wlkp.01:53:3136204:31:59
#33 5719233Szopa Marek1974M-30AZS-AWF Gorzów Wlkp.01:25:066102:59:17
#34 15723234Zadorożny Zdzisław1953M-50KWB Turów Zgorzelec01:42:0921703:27:59
#35 29693235Hypś Leszek1962M-40AirBike Team01:40:5220903:56:39
#36 20765236Hajduk Ireneusz1969M-30biegajznami.pl01:40:2720603:38:02
#37 25951237Żelazko Kazimierz1954M-50Elbląg01:42:3622703:48:02
#38 24647238Chrząstkowski Lucjan1950M-50Elbląg01:46:4229603:45:02
#39 657239Kosowski Janusz1952M-50AKM Olsztyn01:29:137603:03:08
#40 --240Reszka Zygfryd1952M-50Elbląg-
#41 --241Reszka Grażyna1959K-40Elbląg-
#42 429133242Jałocha Jan1961M-40-Grzywna01:57:0838904:44:20
#43 26677243Koc Mirosław1972M-30BIEGUSEK01:52:1834803:49:08
#44 366116244Jałocha Andrzej1959M-4001:50:2632904:13:19
#45 43795245Raut Wiesław1948M-50www.biegajznami.pl Bydgoszcz-04:50:32
#46 1585246Borowiak Karolina1981K-20Altom Gniezno01:37:2817303:28:28
#47 37210247Dudziak Andzej1947M-60+LW Bogdanka/SMS Maratończyk01:51:4234404:17:14
#48 7327248Górecki Marcin1970M-3001:28:386903:05:33
#49 26781249Mamcarz Jarosław1967M-40Tczew01:37:2817403:49:14
#50 6021250Lech Krzysztof1974M-30PKW SOPOT01:23:555002:59:51
#51 17046251Jurkiewicz Jan1962M-40Warszawa01:41:4621403:31:04
#52 405105252Waliduda Jarosław1972M-30Lupus Oleśnica02:06:2744204:30:40
#53 29861253Sobolewski Antoni1951M-50Tczew01:45:5628803:57:13
#54 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !931254Liban Zygfryd1943M-60+Tczew01:32:2811003:13:45
#55 32792255Ciepłowski Robert1977M-30Bydgoszcz01:45:5428704:03:14
#56 --256Szamp Janusz1961M-40Tczew-
#57 4816257Rożnowski Dariusz1970M-30ART. PROFI01:28:397002:56:30
#58 28781258Olewnik Przemysław1975M-3001:53:5236603:54:25
#59 36177259Kresimon Kazimierz1950M-50Tczew01:51:5034604:11:08
#60 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !3222260Orzechowska Danuta1949K-50KB PASJA WARSZAWA01:58:3940304:01:43
#61 40315261Orzechowski Mieczysław1946M-60+Warszawa02:09:5045204:29:36
#62 17348262Reda Sławomir1958M-40KB PASJA WARSZAWA01:44:4626903:31:30
#63 16124263Niemczyk Bogdan1957M-50Górnik 09 Mysłowice01:42:1922103:28:47
#64 10925264Węsek Radosław1966M-40ROWERY - RYBCZYŃSKI POZNAŃ01:36:0615503:17:22
#65 385122265Andryszczyk Grzegorz1966M-40Campingland-elbląg01:56:0638504:21:02
#66 29385266Lampka Robert1968M-30Tulce01:51:4234303:56:07
#67 3674267Sikorska Grażyna1961K-40TKKF RUN 42 Bobolice01:55:1338304:13:26
#68 518268Pismenko Wojciech1963M-40Agnes-Świdwin01:25:136202:57:04
#69 --269Bukiel Krzysztof1961M-40Kostrzyn-
#70 19559270Sikorski Witold1961M-40TKKF RUN 42 Bobolice01:38:1117903:35:08
#71 25477271Kulka Zdzisław1958M-40Przewłoka01:44:3926403:47:14
#72 20263272Chudy Jacek1975M-30HiZ01:42:3722803:37:07
#73 443138273Puchalski Grzegorz1962M-40SZCZECIN02:06:0843904:58:49
#74 15942274Iwanicki Władysław1959M-40LW Bogdanka S.A.01:36:2816103:28:33
#75 3719275Rutkowski Marian1947M-60+Świat Maratończyka01:59:5341504:15:49
#76 11930276Bamburak Jan1962M-40Run 42 Bobolice01:33:3412103:19:08
#77 38382277Staniaszek Bogusław1952M-50Słupsk02:13:2945604:20:22
#78 5618278Zienkiewicz Piotr1974M-30UKS GIMPAS Pasłęk01:29:579302:59:14
#79 17828279Kot Leszek1951M-50LW Bogdanka S.S01:36:4016603:31:59
#80 33144280Sidoruk Radek1979M-20Poznań01:59:1240904:04:49
#81 25250281Szyller Jerzy1949M-50Bielsko-Biała01:50:3133203:46:46
#82 3166282Gabrysz Krzysztof1942M-60+Gliwice01:53:3036103:59:42
#83 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2551283Banasiak Alicja1952K-50TKKF Beskidek Bielsko-Biała01:50:3233303:47:17
#84 30842284Pałat Paweł1986M-20Elbląg01:43:4124903:58:34
#85 14418285Giemza Stanisław1951M-50Bielsko - Biała01:38:3118103:25:19
#86 536286Gurgul Ryszard1955M-50LUKS Groniczek Bielsko-Biała01:24:055102:58:21
#87 507287Łukaszewicz Józef1958M-40Rumia01:24:295302:56:55
#88 3449288Matlewska Marzena1970K-30Elbląg01:51:4534504:06:23
#89 358113289Stołowski Piotr Krzysztof1961M-40Elbląg01:50:4033704:10:41
#90 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2211290Stołowska Aurelia1962K-40Klub Biegacza TP01:46:5529803:39:50
#91 26052291Siółkowski Wiesław1955M-50STRAŻ POŻARNA ELBLĄG01:38:2818003:48:26
#92 15522292Grzybała Andrzej1953M-50KR-B "EKO" Łomża01:33:4912303:27:40
#93 44420293Żuk Józef1940M-60+CAMELA.SA WAŁBRZYCH02:09:0544904:58:49
#94 19933294Frontczak Marek1952M-50KTS Kalisz Supermaraton01:43:0123903:35:43
#95 42890295Grzegorzewski Aleksander1949M-50Brudzew02:03:4243304:44:04
#96 28389296Kurzajczyk Mariusz1965M-40KTS Kalisz Supermaraton01:44:4727203:53:20
#97 42718297Turek Rudolf1941M-60+WKB Wałbrzych02:09:0645004:43:54
#98 40014298Tyborowski Józef1945M-60+KR-B \"EKO\" Łomża01:53:1335804:28:47
#99 37711299Zembrzuski Zdzisław1934M-60+eko gryf elblag02:06:2744104:19:04
#100 36578300Frątczak Andrzej1956M-50KTS Kalisz Supermaraton02:01:4541804:11:46

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności