Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

25 Wrocław Maraton 

Wyniki - 22 kwietnia 2007, Wrocław

Grupa zawodów :

Msc
Nr
Ukr
Rok
Kat
-
-
-
-
-
#1 101166Konieczny JanuszPOLWKB PIAST Wrocław1955M-50703:07:0803:06:3700:41:0201:24:0602:08:17
#2 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1021118Przygodzki TomaszPOLBoguszów-Gorce1983M-20303:07:3803:06:4800:42:5001:26:2502:11:02
#3 103418Krumin DominikPOLSTRAŻ GRANICZNA W-w1981M-251303:07:4903:07:2000:40:4401:22:3002:06:35
#4 104939Bisek MarekPOLLW BOGDANKA Łęczna1962M-452503:07:5103:07:2600:44:1401:28:4902:13:38
#5 1051200Szwed KrzysztofPOLWKB META Lubliniec1965M-402203:07:5203:07:1800:45:4801:31:2202:16:05
#6 1061265Słupny MarekPOLZZRG KWK Murcki1969M-351703:07:5903:07:5100:41:4801:24:3702:10:35
#7 107310Nadolny EugeniuszPOLWKB META Lubliniec1961M-452603:08:0103:07:5800:44:2801:30:0002:15:25
#8 10814Dobrovolskas WidmantasLTUKAUNO BMK1966M-402303:08:2703:08:2600:40:2401:23:1902:08:04
#9 109289Drzewiński ZbigniewPOLLubawka1958M-452703:08:5603:07:5400:44:1501:28:4902:13:38
#10 11017Borkowski AleksanderPOLKom. Portu Woj.. Świnoujś1956M-50803:08:5603:08:5400:40:2901:24:4402:11:54
#11 111911Szymczyk RafałPOLASTRA Nowa Sól1982M-251403:08:5803:08:5400:42:1001:25:0202:08:50
#12 11212Garmus MindaugasLTUKAUNAS BMK1981M-251503:09:1003:09:0900:38:5301:21:2702:06:55
#13 1131206Chwirot KazimierzPOLKM Lwówek Wlkp.1971M-351803:09:1503:08:5500:41:4001:24:5402:10:05
#14 114567Czerniak AdamPOLMyszków1977M-301203:09:2303:07:2200:43:5301:27:1802:11:26
#15 115444Szubart KazimierzPOLWodociągi i Kanał. Dzierż1957M-50903:09:2603:09:2100:41:4101:26:1502:11:58
#16 11627Leśniak JanPOLWałbrzych1952M-55403:09:2903:09:2700:43:1301:29:0602:14:06
#17 1171000Wanat WojciechPOLMONAR Głosków1966M-402403:09:3203:09:2400:43:2001:28:4202:14:28
#18 118858Brudny GrzegorzPOLSITG KWK Pniówek1970M-351903:09:3903:09:2300:42:1801:26:2702:13:13
#19 119185Wojciechowski AdamPOLAMD NTT SYSTEM1970M-352003:10:0103:09:5900:38:2901:18:1502:03:29
#20 120213Za Kowany WojciechPOLWKB PIAST Wrocław1964M-402503:10:1103:09:5700:44:1301:30:0102:15:32
#21 1211046Płonka PiotrPOLKB MCKiS Jaworzno1964M-402603:10:1303:10:0200:41:4801:26:3502:13:36
#22 122142Kaczurba WitoldPOLWrocław1983M-20403:10:3103:09:4300:44:3201:29:4202:14:20
#23 1231163Siwczyk AndrzejPOLCHEMIA HURT Rybnik1957M-501003:10:3603:08:3200:46:0101:30:2102:16:00
#24 1241127Wojciechowski LechPOLGrodzisk Wlkp.1953M-501103:10:3903:09:2200:43:5501:28:1902:14:21
#25 125809Franek AlanCZEBK SAK Karvina1971M-352103:10:5703:10:3600:44:2801:29:4902:15:21
#26 126667Dziekoński TadeuszPOLJUVENIA Białystok1950M-55503:10:5903:10:4700:44:3201:31:1802:17:44
#27 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !127876Kandyba IrynaUKROVSK1986K-20103:11:1103:11:0600:41:3901:27:0202:14:12
#28 128767Pulik JerzyPOLMiędzyrzecz Podlaski1957M-501203:11:3403:11:2400:41:4901:27:2102:14:15
#29 1291062Szeszko MarekPOLKRS TKKF JASTRZĄB Ru1964M-402703:11:4503:10:3600:45:2401:31:2102:16:49
#30 130712Niemczuk PrzemysławPOLwww.biegajznami.pl1978M-251603:12:0203:11:3400:45:2401:31:2102:17:09
#31 131405Strzelczak HenrykPOLMARATON Nowa Ruda1958M-452803:12:0403:10:5600:43:1301:27:3802:13:48
#32 132455Siagło StanisławPOLWKB PIAST Wrocław1968M-352203:12:0403:11:0200:46:0101:31:2202:17:10
#33 133948Ruta TadeuszPOLWKB META Lubliniec1950M-55603:12:2803:12:0900:42:4901:27:3002:14:42
#34 1341182Rudewicz MariuszPOLZG Lubin1968M-352303:12:3203:12:2500:44:1301:30:0902:16:31
#35 1351172Opydo PawełPOLZawiercie1976M-301303:12:4103:12:1100:44:2501:29:5402:15:29
#36 1361256Brodacki WiesławPOL40-latek Tychy1961M-452903:12:4703:12:0600:45:2101:32:0202:18:07
#37 137894Wójcik PiotrPOLtRUCHt MARATON Skiern1977M-301403:13:2003:12:5800:42:0201:26:3302:13:31
#38 138873Hansgut RudolfCZETRISK Olomouc1968M-352403:13:2503:13:0700:44:1901:31:0002:17:54
#39 139249Campbell DonaldGBRTarbert1956M-501303:13:2803:13:1500:45:0201:31:2202:17:16
#40 1401086Lipiński KrzysztofPOLKB MANIAC Poznań1962M-453003:13:3103:12:4200:45:1501:30:5702:17:17
#41 141267Jolly FrancoisFRAOlsztyn1963M-402803:13:3403:13:1600:43:5101:29:3202:16:00
#42 1421152Marszałkowski ZbigniewPOLFORMA Wodzisław Śl.1957M-501403:13:3903:13:1900:41:4701:25:5202:12:00
#43 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1431145Ukleja MonikaPOLKS MARATON Ostrów Wl1982K-25203:13:4003:13:2700:44:1901:30:0102:16:37
#44 1441144Laska SzymonPOLKS MARATON Ostrów Wl1981M-251703:13:4003:13:2600:44:1901:30:0102:16:38
#45 145827Lewandowski TadeuszPOLGłogów1952M-55703:13:5903:13:5500:41:2201:26:1402:13:53
#46 146814Staniszewski ZygmuntPOLMARATON Grajewo1960M-453103:14:0003:13:5200:43:1501:29:0102:16:26
#47 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !14729Mikołajczyk MartaPOLSTART PUŁASKI Warka1948K-55103:14:0703:14:0500:43:1401:29:0102:16:26
#48 148938Żelichowski MarekPOLSosnowiec1958M-453203:14:0803:13:4800:44:2901:29:4602:18:14
#49 149919Andrzejak DariuszPOLWrocław1967M-402903:14:1103:13:5700:45:0701:32:0802:18:55
#50 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1501139Bartoszewicz MagdalenaPOLKB MANIAC Poznań1980K-25303:14:1903:13:4000:44:2901:29:4502:15:43
#51 151305Pietrzak AndrzejPOLwww.biegajznami.pl1978M-251803:14:2503:14:1300:43:2201:28:4802:15:37
#52 1521255Kubica KrzysztofPOLUM Bieruń1959M-453303:14:3303:14:1800:44:1301:30:3702:17:18
#53 153815Zadorożny ZbigniewPOLAugustów1971M-352503:14:4603:13:2400:44:4501:30:5802:17:41
#54 154368Schmidt JacekPOLJW. 1640 Szczecin1968M-352603:14:4703:14:3000:44:2801:30:1802:17:14
#55 155276Kędzia SzymonPOLDąbrowa Górnicza1986M-20503:14:4903:14:1800:45:5501:32:3202:19:13
#56 156874Gogol MarcinPOLTurośń Kościelna1980M-251903:14:5403:14:4500:44:0401:31:1302:18:24
#57 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1571096Przybysz DorotaPOLGSS Grodzisk Wlkp.1966K-40103:14:5803:14:3800:43:5101:29:4202:17:06
#58 158638Dudek EdwardPOLRKB BACA Radziechowy1954M-501503:14:5803:14:4800:44:1301:30:5002:17:37
#59 1591161Koloska AdamPOLFORMA Wodzisław Śl.1967M-403003:15:1803:15:0500:41:4701:24:3102:08:43
#60 16086Chatys FilipPOLWrocław1985M-20603:15:2103:13:3300:48:5901:36:5102:23:23
#61 1611131Piechowiak PrzemysławPOLMARATON Leszno1962M-453403:15:2203:15:0100:47:3701:36:2702:24:52
#62 16219Chałupniczak EwaPOLTAZAR Chodzież1979K-25403:15:3203:15:3100:40:3901:25:3102:13:58
#63 1631049Jachymczyk NorbertPOLKB MCKiS Jaworzno1978M-252003:15:4003:14:5800:44:2701:27:1602:16:10
#64 16490Kita MichałPOLWPBM MÓJ DOM S.A. W-1975M-301503:15:5103:15:3500:42:0901:27:4302:15:30
#65 165672Limanans DainisLATRUNNING CLUB BIKSTI1985M-20703:16:0203:15:3400:46:3401:33:1002:20:03
#66 16677Harbul RyszardPOLITAKA Wrocław1961M-453503:16:0703:15:5700:42:4501:28:4902:15:36
#67 16772Bomba JarosławPOLRumia1973M-301603:16:1203:15:4400:44:4301:30:4902:17:53
#68 1681102Morawski PiotrPOLWarszawa1976M-301703:16:1403:15:4700:42:3601:26:4702:12:39
#69 1691105Adamus WiesławPOLEUROBOX Ujazd1957M-501603:16:2703:16:1400:41:3901:26:3302:14:12
#70 170487Kuźma WiesławPOLWKB PIAST Wrocław1962M-453603:16:5403:15:1400:48:5401:35:3902:21:16
#71 171542Błaździewicz RomualdPOLWarszawa1949M-55803:17:0803:16:2500:44:5501:30:5002:17:15
#72 172304Szczepaniak KrzysztofPOLKB LUPUS Oleśnica1972M-352703:17:1803:17:0800:45:5001:33:0302:20:24
#73 173384Lach TomaszPOLWarszawa1972M-352803:17:1803:16:5900:47:4301:36:1702:23:46
#74 174144Reiertsen ArvidNORAKS-771954M-501703:17:2503:17:2200:44:3301:31:1602:18:11
#75 175885Pelc CzesławPOLKCz PĘDZIWIATR Gliwice1957M-501803:17:2703:16:4500:45:0901:31:1602:17:49
#76 176758Biernacki LeopoldPOLOpole1954M-501903:17:3303:17:1600:45:5001:33:0602:20:17
#77 177665Szukalski GrzegorzPOLPajęczno1979M-252103:17:3603:17:3000:46:3201:35:1102:22:26
#78 178863Kuć WitoldPOLAKB Knurów1961M-453703:17:3703:15:3500:47:0301:33:2002:18:59
#79 179537Staszelis JerzyPOLWarszawa1971M-352903:17:4503:17:0600:45:1801:32:3302:18:30
#80 180145Hatten KurtNORAKS-771957M-502003:17:5203:17:4500:44:4001:31:3002:18:45
#81 181913Antoniewski GrzegorzPOLART. PROFI Warszawa1973M-301803:18:0503:17:3900:42:0301:25:5302:11:33
#82 182521Laskowski PiotrPOLWarszawa1971M-353003:18:1203:17:4300:45:4101:31:5302:18:42
#83 183395Asajewicz RomanBLRMETA 42 Minsk1964M-403103:18:2203:18:0400:44:3301:32:0702:21:50
#84 1841248Filip BogdanPOLDzierżoniów1980M-252203:18:2203:17:4300:41:5601:25:3702:14:05
#85 1851081Stodolski TomaszPOLKS MARATON Ostrów Wl1956M-502103:18:2403:17:5700:45:0101:33:1202:21:24
#86 186991Binduga MironPOLKamieniec Wrocławski1972M-353103:18:2703:17:3800:45:5101:31:5702:17:11
#87 1871031Seget EdwardPOLCVKS VĘGORIA Węgorze1960M-453803:18:3103:18:0600:45:3701:32:3202:19:13
#88 188940Szczypek JanPOLLW BOGDANKA Łęczna1958M-453903:18:3703:18:1100:47:0301:34:5402:22:25
#89 1891126Ambrosiewicz HenrykPOLKB LEW Legnica1949M-55903:18:4103:18:3100:45:1601:33:1402:21:30
#90 1901006Guzek TadeuszPOLKB Łuków1962M-454003:18:5603:18:5300:45:0801:33:1502:22:26
#91 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1911012Pan Ej Ko Wan At KatarzynaPOLWrocław1984K-20203:18:5703:18:5000:43:0501:28:4702:16:32
#92 192848Szymczak PiotrPOLLidzbark Warmiński1976M-301903:19:0603:18:5500:43:0601:28:5402:16:51
#93 1931142Mazurkiewicz PiotrPOLKudowa Zdrój1973M-302003:19:0803:17:4700:43:0801:27:2702:15:26
#94 194662Żelichowski ArturPOLKęty1973M-302103:19:1003:18:4200:45:2401:31:2102:17:10
#95 195606Jarecki IreneuszPOLLFP Trzebnica1970M-353203:19:1703:19:0400:44:2501:30:0102:16:38
#96 1961005Wysiński WiesławPOLKB Łuków1956M-502203:19:2303:19:1900:42:3401:29:4402:18:40
#97 1971176Torłop PrzemysławPOLGrupa Trójmiasto Gdańsk1966M-403203:19:2603:18:5200:47:2601:35:5402:23:26
#98 198820Grzelik PawełPOLWKB PIAST Wrocław1961M-454103:19:3503:19:1500:46:0501:34:2402:23:21
#99 1991158Gnysiński JacekPOLIN WAR Sieradz1960M-454203:19:4403:18:4600:45:4801:33:1302:21:40
#100 200100Szymków HenrykPOLAGROMA Rzeszów1950M-551003:19:5103:19:3100:45:2701:33:2902:22:16

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności